PDA

View Full Version : Sy_Kalterta


Sy_Kalterta
07-12-05, 01:53
Un Jam Ajo Qika A Pe Dini Cila


:P :P :P :P

doGzona
07-12-05, 02:33
Sy_Kalterta mire se na erdhe.


Qaste te kendeshme ju deshiroje ketu ne mesin tone
dhe kudo tjeter qe ndodheni.

Shpresoje se do ja kalojshe sic eshte me se miri.


doGzonahttp://dobhran.nbci.com/images/beautifulflower-anim1.gif

Arb
07-12-05, 02:37
Un Jam Ajo Qika A Pe Dini Cila


:P :P :P :P

Besa na u kini bo shume. S'po dime me ju ra ne fije mo...

Sy_Kalterta
07-12-05, 11:59
Sy_Kalterta mire se na erdhe.


Qaste te kendeshme ju deshiroje ketu ne mesin tone
dhe kudo tjeter qe ndodheni.

Shpresoje se do ja kalojshe sic eshte me se miri.


doGzonahttp://dobhran.nbci.com/images/beautifulflower-anim1.gifFlm sissss Besoj qe kem me kalu mire :wink:

Arb qka jan teper gjuji anash :P

spirl_girls
07-12-05, 20:20
Un Jam Ajo Qika A Pe Dini Cila


:P :P :P :P

Cila qike a e nanes apo e babes :?:

Sy_Kalterta
08-12-05, 00:12
spirl_girl spom njeh ti a :P

Arb
08-12-05, 00:13
Arb qka jan teper gjuji anash :P

Jo more cfare anash, po n'krah...

Honesty^uk.
08-12-05, 18:13
Un Jam Ajo Qika A Pe Dini Cila


:P :P :P :P

Valla une as qe po kam idene se e kutj ishe :lol: :lol:
por po te le nje pershendetje te sinqert, dhe te past me YMER ai qe te ka te veten :lol: :lol: :lol: :lol:
Shendet, Lumturi dhe Begati pac ne jete

Honesty

Sy_Kalterta
09-12-05, 13:50
Un Jam Ajo Qika A Pe Dini Cila


:P :P :P :P

Valla une as qe po kam idene se e kutj ishe :lol: :lol:
por po te le nje pershendetje te sinqert, dhe te past me YMER ai qe te ka te veten :lol: :lol: :lol: :lol:
Shendet, Lumturi dhe Begati pac ne jete

Honesty


Flm shume per pershendetje :wink:

Tomori
09-12-05, 14:13
Un Jam Ajo Qika A Pe Dini Cila


:P :P :P :P
Auuuuuuuuuu PO de Po je "Qika_pr" :lol: :lol: :lol:

Sy_Kalterta
09-12-05, 18:31
Tomori Gabim Je m'paske ngatrru :wink:

Kavaleri
09-12-05, 18:45
Un Jam Ajo Qika A Pe Dini Cila


:P :P :P :P

aiaaaaa a ti koke ajo lele kaqurrele a?

iaaa qik ne qdo kafiq po knohesh,te ka dal zani ne shtat a tet nahi :lol:

paj nuk na tregove sa dele i ki oj kaqurele :lol: me syzat e kaltra

Sy_Kalterta
10-12-05, 03:00
Un Jam Ajo Qika A Pe Dini Cila


:P :P :P :P

aiaaaaa a ti koke ajo lele kaqurrele a?

iaaa qik ne qdo kafiq po knohesh,te ka dal zani ne shtat a tet nahi :lol:

paj nuk na tregove sa dele i ki oj kaqurele :lol: me syzat e kaltra


:shock: :roll: :shock:

Kavaleri
10-12-05, 07:59
:roll: :evil:

Gjumashja
13-12-05, 10:49
sy_katra osht ma e mira n'forum

Sy_Kalterta
13-12-05, 13:04
sy_katra osht ma e mira n'forumahahahah po valla gjumashja sy_kaltra po ama Un jo APO mki ngatrru :D

Sy_kaltra
13-12-05, 13:18
sy_katra osht ma e mira n'forumahahahah po valla gjumashja sy_kaltra po ama Un jo APO mki ngatrru :D

Hajt shtrig se su ba nami :lol: :lol: ne llogari tem :P

Sy_Kalterta
13-12-05, 13:26
sy_katra osht ma e mira n'forumahahahah po valla gjumashja sy_kaltra po ama Un jo APO mki ngatrru :D

Hajt shtrig se su ba nami :lol: :lol: ne llogari tem :P


ahahahha Shtrigggg tka met merak niki jem ahahahahahhhahahahhaha mire e ki :P :P :P

Sy_kaltra
13-12-05, 13:32
ahahahha Shtrigggg tka met merak niki jem ahahahahahhhahahahhaha mire e ki :P :P :P

:roll: Pse moj merak,,Deshta edhe un pak me tregu qe i kam syt e kalter qyh :( :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:

Sy_Kalterta
13-12-05, 14:03
ahahahha Shtrigggg tka met merak niki jem ahahahahahhhahahahhaha mire e ki :P :P :P

:roll: Pse moj merak,,Deshta edhe un pak me tregu qe i kam syt e kalter qyh :( :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:


ahahhaahhaha :D

Sy_kaltra
13-12-05, 14:11
ahahahha Shtrigggg tka met merak niki jem ahahahahahhhahahahhaha mire e ki :P :P :P

:roll: Pse moj merak,,Deshta edhe un pak me tregu qe i kam syt e kalter qyh :( :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:


ahahhaahhaha :D

:) :wink:

Gentiana
13-12-05, 14:49
Un Jam Ajo Qika A Pe Dini Cila


:P :P :P :P

Tani po e di cila je ti, po pse more nuk na tregove diqka me shum, perveq cila qika je.

Te pershendes syn, e ja kalofsh si eshte me s'miri.

Sy_Kalterta
13-12-05, 20:06
Gentiana eh mire qe pe din kush jam ,Un hiq spe di per ty kush je

Vetum qka t'intereson edhe t'kallzoj :wink:

Dilingjia
23-12-05, 13:31
symavihk ruju ma qanej se pom merr m'sysh :lol: :lol: :lol:

Sy_Kalterta
24-12-05, 12:14
symavihk ruju ma qanej se pom merr m'sysh :lol: :lol: :lol:Mos ke dert se smarr msysh dilngji une :P :P :P

loni19
24-12-05, 12:39
Un Jam Ajo Qika A Pe Dini Cila


:P :P :P :P
Mire se erdhe moj Sy_Kalterta, mos je ti motra e Sy_Kaltres...
me duket se po te njoh....he he

doGzona
31-12-05, 13:56
E dashura Sy_Kalterta,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Diana007
31-12-05, 14:58
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Sy_Kalterta
02-01-06, 02:25
Un Jam Ajo Qika A Pe Dini Cila


:P :P :P :P
Mire se erdhe moj Sy_Kalterta, mos je ti motra e Sy_Kaltres...
me duket se po te njoh....he he


loni19 flm e mire se ju gjej

po bre moter e kam sykaltren valla :wink:

Sy_Kalterta
02-01-06, 02:26
E dashura Sy_Kalterta,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona


doGzona Flm shume gjithashtu viti 2006 let jet nje vit i mbar per ju

Sy_Kalterta
02-01-06, 02:27
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpgDiana007 flm siss shume ,gjithashtu uroj qe ky vit te jet nje vit i mbar per ju

Dilingjia
06-02-06, 08:37
Symavihk,
qysh ma ki qefin bre bal? :lol:

Domira
06-02-06, 16:22
O Dilingji po a edhe ti po i qitshe smilesat mbas ., etj a :shock: :shock:

Paradox_13
08-02-06, 11:44
Un Jam Ajo Qika A Pe Dini Cila


:P :P :P :P
A po moj po qitashti pe di kush jeti
te kam pa ka oborri jem sod more dreq.
Shum shendet per ty .