PDA

View Full Version : Sy me sy e ball per ball..


PRESHEVARE
07-12-05, 07:34
.. njo dy ore kam lexuar tekste ketu ne forum, dhe gati humba se besa i madh ish...


..dhe ne fund me interesont, se kush jan ata mbas atyre tekstev...

PYTJA ime , sa forumista njihen PERSONALISHT, dhe si kan ndoll takimet, rasisht apo TAkime te planifikuar? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :idea:

GURI SYLAJ
07-12-05, 09:15
Une njoh dy balle per ball e nja tre sy me sy(ne m.s.n.) ; ME TE TJERET JAM I GATSHEM DHE SHUME ME DESHIRE TE NJIHEM NE CILEN DO MENYRE. MUNDESISHT EDHE ME BESE QE NUK DO TE SJELLIN ME FAR STUPCI A FARE SHPULLE.

Me nderime Guri Sylaj

turisti
07-12-05, 10:57
Preshevare e nderuar,

Interesant eshte kjo jete,koha dhe kjo shoqeri e cila krijohet ne kete menyre.Personalish,kam bisedue me 3 persona te forumit,ne MSN ndoshta deri 10 ( nuk di tash sakt)a me njohi vetem 2 nga fotot. Live nuk e njof asnje forumist.Ndoshta ne te ardhmen,ndoshta edhe jo.Ndoshta do te jesim vetem shoket e kesaj kutise magjike,shoqeria e se ciles perkohesish nderprehet me shuarjen e kompjuterit.

Te pershendes

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Xati_Pej
07-12-05, 11:10
un si forumis i ri mendoj te bej shoqeri ne forum kete e kam ber edhe me heret ne qat ku kam ba shoqni dhe i kemi shkemby emajllat.
Shpresoj preshevare te bėj shqe :oops:

PRESHEVARE
07-12-05, 12:21
un si forumis i ri mendoj te bej shoqeri ne forum kete e kam ber edhe me heret ne qat ku kam ba shoqni dhe i kemi shkemby emajllat.
Shpresoj preshevare te bėj shqe :oops:

i nderuar, koha e ben te veten. :wink:

PRESHEVARE
07-12-05, 12:24
Une njoh dy balle per ball e nja tre sy me sy(ne m.s.n.) ; ME TE TJERET JAM I GATSHEM DHE SHUME ME DESHIRE TE NJIHEM NE CILEN DO MENYRE. MUNDESISHT EDHE ME BESE QE NUK DO TE SJELLIN ME FAR STUPCI A FARE SHPULLE.

Me nderime Guri Sylaj

ha guri sylaj, i nderuar me trembe, pak, ama shume pak, po ku jeton ne gjermani? mos pe bej zemren guri e po te ftoj me ngren pite te presheves?

me nder, loli

GURI SYLAJ
07-12-05, 21:50
Me u tremb nuk keni nevoje hiq se une jam plak e sa per pite me gjithe zemer se edhe malli me ka marr. Te falenderoj , kuptohet , nese me fton.
Une jam ne Bavari.

Murgesha
07-12-05, 21:52
:( :( :(

Ende me askėnd nga ky forum nuk jam takuar.

Barbaroza
07-12-05, 21:56
Une e kam thyer rekordin ketu te njohjeve live!
Njoh 9 persona dhe te gjithe kane shprehur te paret deshiren per te me takuar.
Ndaj te gjitheve kam rrespekt,dhe mund te them se eshte mrekulli te takohesh live me dike!
Kam ne plan edhe dy te tjere t'i takoj! :)

Reana
07-12-05, 21:59
Une e kam thyer rekordin ketu te njohjeve live!
Njoh 9 persona dhe te gjithe kane shprehur te paret deshiren per te me takuar.
Ndaj te gjitheve kam rrespekt,dhe mund te them se eshte mrekulli te takohesh live me dike!
Kam ne plan edhe dy te tjere t'i takoj! :)
a jam une ne ate planin per dy veta :?: :roll: :lol:

Barbaroza
07-12-05, 22:00
Une e kam thyer rekordin ketu te njohjeve live!
Njoh 9 persona dhe te gjithe kane shprehur te paret deshiren per te me takuar.
Ndaj te gjitheve kam rrespekt,dhe mund te them se eshte mrekulli te takohesh live me dike!
Kam ne plan edhe dy te tjere t'i takoj! :)
a jam une ne ate planin per dy veta :?: :roll: :lol:

Mund te jesh e treta ne plan,nese do! :lol:

halla e madhe
07-12-05, 22:02
:( :( :(

Ende me askėnd nga ky forum nuk jam takuar.

As une :(

laliloli
07-12-05, 22:02
Live nuk njoh ,ne msn nja 5 a 6.

Reana
07-12-05, 22:05
haj medet, thane "menage a trois" ish dale moda ne Kosove :oops:
Besa motrushe, sy me sy- po ,se edhe me nje te trete-me vjen keq :? :lol:

vjeshta
07-12-05, 22:05
Njoh vetem familjaret ,per te tjeret te shohim ,me kohen.

Barbaroza
07-12-05, 22:10
Personi i trete ne plan moj,por cfare edhe me nje te trete?? :lol: :wink:

Murgesha
07-12-05, 22:10
Live nuk njoh ,ne msn nja 5 a 6.

Live e njof njėrin nga kėtu edhe shumė mirė bile, :lol: :lol: por me u taku me tjerė nga forumi s`jam takuar.

Barbaroza
07-12-05, 22:11
Live nuk njoh ,ne msn nja 5 a 6.

Live e njof njėrin nga kėtu edhe shumė mirė bile, :lol: :lol: por me u taku me tjerė nga forumi s`jam takuar.

Cilin moj,kurre s'me ke treguar?! :? :lol:

laliloli
07-12-05, 22:14
Live nuk njoh ,ne msn nja 5 a 6.

Live e njof njėrin nga kėtu edhe shumė mirė bile, :lol: :lol: por me u taku me tjerė nga forumi s`jam takuar.

Nuk te bie ne fije edhe ty kush .Me lart the se nuk e kam takuar askend ,e tani dike e njeh shume mire live :lol: :lol:

Kush qenka ai moj ?? :lol:

Reana
07-12-05, 22:27
:lol: :lol: :lol:
Kush e paska fshisen ne dore sot ketu??? :lol: :arrow: :twisted:

Barbaroza
07-12-05, 22:29
:lol: :lol: :lol:
Kush e paska fshisen ne dore sot ketu??? :lol: :arrow: :twisted:

Kush e ka rendin,ai e ka fshisen!Por eshte e jona qe mos t'bejme troha pa nevoje! :? :lol: :lol:

Murgesha
07-12-05, 22:29
O ma mirė spo tregoj kon e njof live se mė ngjitni llafe pastaj. :lol: :wink:

Barbaroza
07-12-05, 22:30
Live nuk njoh ,ne msn nja 5 a 6.

Live e njof njėrin nga kėtu edhe shumė mirė bile, :lol: :lol: por me u taku me tjerė nga forumi s`jam takuar.

Nuk te bie ne fije edhe ty kush .Me lart the se nuk e kam takuar askend ,e tani dike e njeh shume mire live :lol: :lol:

Kush qenka ai moj ?? :lol:

I ka rene pishman qe s'tregoi ne fillim! :lol:

Reana
07-12-05, 22:33
Kush e ka rendin,ai e ka fshisen!Por eshte e jona qe mos t'bejme troha pa nevoje! :? :lol: :lol:

Po a po e dini bile kush kujt po pergjigjet apo, veq po paramendoni :twisted: :arrow: :lol:

laliloli
07-12-05, 22:36
Kush e ka rendin,ai e ka fshisen!Por eshte e jona qe mos t'bejme troha pa nevoje! :? :lol: :lol:

Lum ajo qe eshte ne ren te fshises ,nuk ka nevoje sonte me fshi aspak :lol:

Barbaroza
07-12-05, 22:37
Kush e ka rendin,ai e ka fshisen!Por eshte e jona qe mos t'bejme troha pa nevoje! :? :lol: :lol:

Po a po e dini bile kush kujt po pergjigjet apo, veq po paramendoni :twisted: :arrow: :lol:

Kur je ne nje sofer,nuk dihet edhe aq kush ben troha me shume e kush me pak,kush e ka vene trohen e pare a kush te fundit :? :lol: !Ne fund,te gjitha fshihen!

Reana
07-12-05, 22:38
O ma mirė spo tregoj kon e njof live se mė ngjitni llafe pastaj. :lol: :wink:

:lol: :arrow: :wink:

Barbaroza
07-12-05, 22:46
O ma mirė spo tregoj kon e njof live se mė ngjitni llafe pastaj. :lol: :wink:

S'ke faj jo,po ngjiten llafe pa i njofte hiq live se lere me i njofte! :? :roll: :roll:

Diana007
08-12-05, 08:23
Kam njohur dy nga FD-ja , dhe i falenderohem Zotit qe gjithmon asht me mu dhe me qet ne rrug te drejt qe nuk kam njohur dik :D

PRESHEVARE
08-12-05, 14:45
wowowow, disa me shumice kan njoftu, disa askend,.... a eshte kjo mire ajo..


Guri sylaj, i nderuar do te ftoj besa, por cka thuash ti ta bejm far Forum-Feste najkund, ku mundem te mblidhem me shumice????

:lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
08-12-05, 15:57
Nga f/d njoh 2-3 persona ne msn..Kurse Live ende askend .......Shpresa vdes e fundit !!!!!!!!

Sy_Kaltra.

GURI SYLAJ
08-12-05, 16:32
JO, UNE VDES I FUNDIT, SHPRESA VDES PAK PARA MEJE...............

GURI SYLAJ
08-12-05, 16:37
Me kallabllak nuk eshte keq por kur jan pak atmosfera eshte me e rehatshme. I kam frigen se me ardhe shume s'uj e za asnje cope pite Presheve.

Flaka_1
09-12-05, 02:44
Nje person e njof mes msn,takim kjo ka ndodh ketu ne fd te tjeret te gjithe per mua jane prapa pelhures se fd, nuk njof askend as qe kam takuar!

Fortuna
09-12-05, 02:47
Nuk njof askend as ne msn e as qe kam takuar.
Njoh shume anetare nepermjet te shkrimeve ne ket forum.

PRESHEVARE
14-12-05, 07:50
Me kallabllak nuk eshte keq por kur jan pak atmosfera eshte me e rehatshme. I kam frigen se me ardhe shume s'uj e za asnje cope pite Presheve.


ja pa ngren ti pite, sen ke me pshtu, po spo di me cka me ta qit?
SPEZIALITET E KAM ME PORRE E DOMATE::::

GURI SYLAJ
16-12-05, 22:34
O pasha Kuranin cfare te qitesh veq a eshte pite , une jam hazer.Per nje pite e shkeli edhe Stamollin.

Naki
19-12-05, 21:25
Kamė ngrėnė nė njė pjatė me dy veta kur isha fėmijė,tani po mė duhet me i pėrshėndet i pari -vaktė oh vaktė,sy me sy njohė 8 veta dhe jamė i interesuar tė njohė edhe mė shumė ,gjatė pushimeve verore kamė njoftuar njė forumistė rastėsisht nė bisedė rreth botes virtuale nė njė ahengė familjar,vertetė ishte njė takimė shumė emocionues.

Barbaroza
25-12-05, 13:54
Kamė ngrėnė nė njė pjatė me dy veta kur isha fėmijė,tani po mė duhet me i pėrshėndet i pari -vaktė oh vaktė,sy me sy njohė 8 veta dhe jamė i interesuar tė njohė edhe mė shumė ,gjatė pushimeve verore kamė njoftuar njė forumistė rastėsisht nė bisedė rreth botes virtuale nė njė ahengė familjar,vertetė ishte njė takimė shumė emocionues.

Shume interesante kjo!!

vjeshta
26-12-05, 23:16
Po shohe se me numera po njiheshi mjaft ,po nuk po e di se qka ka te keqe ketu qe nuk i permendeni se paku nickat, qe e keni pasur rastin ,mundesin ,besa edhe disa me i njohte ketu eshte edhe nder me i njoh disa antare.

Nese e kam tepruar ju kerkoj falje,por ky ishte mendimi im.

Psikologu
30-12-05, 19:13
Shumė me njohin me veper , edhe pse nuk i kam takuar , por besoj qė njė ditė do ti takoj disa qė kam respekt tė madhė pėr keta persona tė cilet nuk ka nevojė tė ua ceki emrin.
Disa i njof edhe live...

PRESHEVARE
31-12-05, 13:57
O pasha Kuranin cfare te qitesh veq a eshte pite , une jam hazer.Per nje pite e shkeli edhe Stamollin.


i nderuar te pres me 13 janar, ne sille.....

Psikologu
31-12-05, 16:04
Fajtori nuk del kurrė sy me sy...

Barbaroza
31-12-05, 16:16
Po shohe se me numera po njiheshi mjaft ,po nuk po e di se qka ka te keqe ketu qe nuk i permendeni se paku nickat, qe e keni pasur rastin ,mundesin ,besa edhe disa me i njohte ketu eshte edhe nder me i njoh disa antare.

Nese e kam tepruar ju kerkoj falje,por ky ishte mendimi im.

Une Vjeshta kam treguar edhe nickat me te cilet njihem live dhe kam nderin qe i njoh! 8) :) Gjithsejt jane 9 persona,edhe te dhjetin se shpejti do ta njoh!

laliloli
31-12-05, 16:57
Une Vjeshta kam treguar edhe nickat me te cilet njihem live dhe kam nderin qe i njoh! 8) :) Gjithsejt jane 9 persona,edhe te dhjetin se shpejti do ta njoh!

Do isha i kenaqur sikur te isha une ai i dhjeti :lol:

GURI SYLAJ
01-01-06, 19:18
O pasha Kuranin cfare te qitesh veq a eshte pite , une jam hazer.Per nje pite e shkeli edhe Stamollin.


i nderuar te pres me 13 janar, ne sille.....

O pasha Kuranin mu nuk m'a nin hiq as per te xhuma e as per te trmbedhjetin , veq kallxo , se per pite vije n'ven.

Barbaroza
01-01-06, 19:21
Une Vjeshta kam treguar edhe nickat me te cilet njihem live dhe kam nderin qe i njoh! 8) :) Gjithsejt jane 9 persona,edhe te dhjetin se shpejti do ta njoh!

Do isha i kenaqur sikur te isha une ai i dhjeti :lol:

Thuaj i 11-ti tash,se i dhjeti shkoi! :lol:

laliloli
01-01-06, 19:59
Thuaj i 11-ti tash,se i dhjeti shkoi! :lol:

:lol: :lol: ,shume shpejt u njohe me te ,une deshta te jem ne 10-teshen e pare :lol:

Barbaroza
01-01-06, 20:18
Thuaj i 11-ti tash,se i dhjeti shkoi! :lol:

:lol: :lol: ,shume shpejt u njohe me te ,une deshta te jem ne 10-teshen e pare :lol:

Miku i mire,edhe po te jete i njeqindti,eshte mik i mire,pa dallime! 8)

laliloli
01-01-06, 20:28
Miku i mire,edhe po te jete i njeqindti,eshte mik i mire,pa dallime! 8)

Per sonte mos folė ma,se ia ke qelluar.

rafet llapjani
03-01-06, 03:28
OOO Pasha kurani qysh e paska rrok Baci me preshevarken don me na qit ne bele si me Mahmutovit uliks apo she more ku eshte ingjja bre gaghaaghghaaghaghagh

PRESHEVARE
03-01-06, 07:22
haha, se pata per at, por i 13. me duket eshte dite e mire per me gatuar....

PRESHEVARE
03-01-06, 07:23
OOO Pasha kurani qysh e paska rrok Baci me preshevarken don me na qit ne bele si me Mahmutovit uliks apo she more ku eshte ingjja bre gaghaaghghaaghaghagh


bela?????????????????????????????????????????????

GURI SYLAJ
03-01-06, 07:43
O mos u tutni se per ni pite nuk kris kiameti .

Bile drejt me kallxu , une nuk e kam veq per pite po me dal pak se m'ka mshel pleqnija ,e po du me i nrru nja dy llafe.

PRESHEVARE
03-01-06, 08:05
O mos u tutni se per ni pite nuk kris kiameti .

Bile drejt me kallxu , une nuk e kam veq per pite po me dal pak se m'ka mshel pleqnija ,e po du me i nrru nja dy llafe.

ku, si po me duket po ta kan inati a?

GURI SYLAJ
03-01-06, 09:31
Kush n'a e past inati , kurr pitja mos i rafte ne goje!

PRESHEVARE
03-01-06, 10:44
Kush n'a e past inati , kurr pitja mos i rafte ne goje!

...edhe gjiza ja djekt buzen . hė....

GURI SYLAJ
03-01-06, 10:58
As kos mos paste me e hanger me pite............

PRESHEVARE
04-01-06, 01:22
As kos mos paste me e hanger me pite............


ohhhh, kjo dennim shume i madhe bre, i nderuar kosin nuk ben me ja ndaluar.....

GURI SYLAJ
04-01-06, 01:34
Ani pra po pajtohem. Nise e sos buke e kos , veq kuptohet pa pite.

rafet llapjani
05-01-06, 01:21
Bac vallahi edhe persheshin e kallamojt e han pse spo kallxon se kta te presheves jakan harq per pershesh :lol: :lol:

GURI SYLAJ
05-01-06, 09:42
Pershesh me tamel te vluem nuk eshte keq .I mire eshte ky pershesh ,veq jo bash shpesh.

emine
22-02-12, 17:46
,,mos um delni sy me sy se jau rrzoje syte:biggrin: