PDA

View Full Version : Hej shiheni pak kete


nokia
12-12-05, 14:12
Ne nje artikull te BBc news e lexova kete "Kosovo is Serbia" nese doni ta shihni mundeni ketu.Une u qudita shum per kete.E kishin shkruar ne 50 web-site.
Ketu web-site http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/europe/712211.stm

Lord
13-12-05, 11:51
eh...

Serbet jan te forte per kto gjona.
Kurse ne Shqiptaret nje gje qe mesojme ia bojme njeri tjetrit per keq.

Ka disa grupe SHqiptare qe i thon vetes "hakera" e qe ne fakt Sulmojne vetem forumet /faqet shqiptare sepse gjejne ca BUGS qe edhe femija i dijn.
dhe u duket qe kan bo namin.


Bye...