PDA

View Full Version : Valon Behrami - lojtarin e e kerkojne mjaft skuadra


Etrit_Titi
14-12-05, 01:29
Valon Behramini ne adrese te tij i kane ardhur oferta si Milllano Mancester Udinese etj tash duhet te persim vneidmin se qafare do te behrte me te

Cool_Boy
19-12-05, 20:11
Valon Behramini ne adrese te tij i kane ardhur oferta si Milllano Mancester Udinese etj tash duhet te persim vneidmin se qafare do te behrte me te

Haver a bene me dite se cila gazet apo site shkruajti per kete se shume e dua futbollin dhe nuk ka dite po a lexu site e teamtalk.com dhe uefa.com e aty se kam pare por as ne bbc.com e as ne eurosport apo footballitalia etj asgj nuk ka shkru per kete..

Tung

Etrit_Titi
20-12-05, 17:29
ok njeri e ki webin www.sportishqiptar.com.al e gjen te reajt edhe nese don ma hsume per futboll se une jom adhurues i madh i futbollit kontakton me [email protected] edhe te sqaroj me shume per te rejat mundesh mi gjet edhe ne www.bbc.co.uk etj etj kontaktu ma mire me mu ose qoma ni mp edhe merrrum vesh klm klm

Cool_Boy
21-12-05, 21:14
Haver edhe une jam shume adhrues i futbollit por ne qofse nje klub i madh siq Mialno apo Man UTD etj etj kerkojn nje lojtar athere besoj qe do te jete ne qdo site e qdo gazet, e sa per kete nuk kam ndegju edhe qka eshet me interesont, ky far Valoni vetem nje Goal e ka dhen kunder Turkit dhe asgje tjetr..

Pa keq kuptime..

Tung

Etrit_Titi
21-12-05, 22:39
ah aha

Qe ni info ma e reja

Valon Behrami do te mungoje 1 muaj sepse i kalenduar eligamennet e kembes se djathe ne ndehsje me Juvnetusin

po po e ki edhe kta www.goal.com i qet