PDA

View Full Version : I_riu_45......Mire se keni ardhe ne FD


halla e madhe
14-12-05, 19:15
I riu_45_ Hallat jane kurreshtare neper dasma e mledhi...na tregoni edhe ju i nderuar me pak fjale kush eshte ky far djali kaq i ri :wink:

Ju deshiroj mireseardhje dhe caste te kendshme ne kete ode te madhe :!:

Me nderime per JU:halla e madhe :lol:

i_riu_45
14-12-05, 19:31
Oj halloke.Zakonisht hallat neper dasma bisedojne me halla te tjera dhe natyrisht edhe me ndonje vajze te re.Me burra dhe me djem te ri nuk guxojne bash shlirė me folė.Pasi veq ke marr guximin me pyet po te pergjigjem.Jam nje djale i ri(vitet sjan bash te sakta ato te shenuara ne nick,veq nejse).Lajmrohem po dihet nga,(nga shteti i i ri i pari qe do te formohet se shpejti).Kam deshire te rrijė me te reja ndersa me halla dhe plaka nuk me shkojne shume fjalet.
Prapseprap te pershendes edhe TY dhe te deshiroj suksese ne qdo pore te jetes.[/img]

halla e madhe
14-12-05, 19:37
I_riu_45_ju falendroj per prezentimin tuaj te shkurter dhe te sakte.
Hallat e sotit jane ato qe se shpejti po hyjne ne parlament e gjetiu..e le ma ne FD ku te gjithe jane te mireseardhur :wink:

Kaloni sa me bukur ne mesin tone:halla e madhe

i_riu_45
15-12-05, 17:34
Ketu ne parlamentin e FD sebashku do te jemi me te forte dhe shlirshem do ti prezentojme mendimet tona.Natyrisht se larushmeria gjinore dhe moshore do te bejė bisedat dhe ndejen me terheqese.

TI halle e meriton edhe nje pershendetje nga une.

Barbaroza
15-12-05, 17:46
i_riu_45,pershendetje dhe mire se na paske ardhe.E mira e se mires do ishte te na tregoje sakte per vitet sepse gocat e reja ikin nga ty nese ta shohin nickun si _45 :lol:
Kjo ishte shaka pak,je i mireseardhur ne bisedat qofte me te reja e qofte me mė nė moshe.Ketu te gjithe formojme nje sofer bashkarisht! :wink:

i_riu_45
15-12-05, 20:35
Mirė se u kam gjetė Barbaroza.Te falimineroj per pritje te sinqertė.Si duket gocat e vogla veq po ikėkan pasi une kam edhe nja 3 vite me shume se sa shenon ne nick.Sidoqofte ende te ri po e ndiej veten andaj deshiroj qe edhe me ty si dhe me shoket dhe shoqet tuaja te jemi ne kontakt.Mos ti harrojme edhe moshataret dhe moshatarėt e mije por edhe ata dhe ato mė tė vjeter se edhe ata i due dhe deshiroj te ju shkruaj dhe te me shkruajn.

nate te rehatshme

Murgesha
15-12-05, 21:53
i_riu_45, mirė se na paske nderuar me ardhjen tėnde nė forumin Dardan.

Tė dėshiroj plakje tė rehatshme kėtu, dhe disponim e argėtim maksimal.

Murgesha!

i_riu_45
16-12-05, 15:55
i_riu_45, mirė se na paske nderuar me ardhjen tėnde nė forumin Dardan.

Tė dėshiroj plakje tė rehatshme kėtu, dhe disponim e argėtim maksimal.

Murgesha!

JU faliminerit Murgeshė.Edhe nja 5O vjet te jemi bashk e mandej vazhdoni mė tutje JU tė tjeret.

Luana
16-12-05, 16:37
i_riu_45,

Mire se erdhe ne Forumin e Dardanis besoj se kalon ēaste te bukura ne mesin ton :wink:


Luana 8)

Sy_kaltra
16-12-05, 20:44
i_riu_45 Mir se ke ardh..

Qaste t'kendshme me te gjith Dardanasit ..

i_riu_45
17-12-05, 09:59
i_riu_45,

Mire se erdhe ne Forumin e Dardanis besoj se kalon ēaste te bukura ne mesin ton :wink:


Luana 8)


Padyshim se me JU do te kaloj qaste te bukura.Te faliminderoj per kujdesin dhe respektin.

i_riu_45
17-12-05, 10:03
i_riu_45 Mir se ke ardh..

Qaste t'kendshme me te gjith Dardanasit ..


Ju faliminderit Sy_kalter.Tė pėrshendes shume ty dhe nje respekt tė veqant pėr sytė tu.Pa hidhėrim!

Sy_kaltra
17-12-05, 10:51
Faleminderit.

Gjithashtu t'pershendes dhe te uroj t'ia kalosh siē esht mesemiri me t'gjith shoqerin dardanase..

Sy_Kaltra.

i_riu_45
18-12-05, 11:17
Sy_kalter

Ju faliminderoj.Pa dyshim do te jet ashtu .

Kaloni mirė

halla e madhe
29-12-05, 08:46
I_rui_45_ Nje pershendetje te hershme me deshirat me te mira per kete Vit te Ri 2006!

Per TY:halla e madhe :P

i_riu_45
01-01-06, 16:51
Edhe unė hallė tė pershendes sinqerisht me deshire qė Viti i Ri tė ju sjelle lumturi dhe begati ne te gjitha drejtimet.Kur pershendete halla sikur pershendet i tere forumi.Gėzuar....

i_riu_45
04-03-06, 00:03
Pershendetje te sinqerte per Luanen dhe sy_kaltren.