PDA

View Full Version : Perhsendetje nga Margaritari!


Margaritari
16-12-05, 07:13
Mire se ju gjeta!

Jam anetar i ri,sapo u regjistrova!

Shpresoj te kaloj ēaste te bukura ketu ne mesin tuaj....

Shfrytezoj rastin t'ju pershendes te gjitheve duke iu deshiruar fat,lumturi ne cdo sferė te jetes...

Me respekt Margaritari (Shpati)

Barbaroza
16-12-05, 12:37
Margaritari,mire se na paske ardhe!!
Besoj se me pranine tuaj,do ia kalojme bukur se bashku!
Ta gezosh nickun e bukur qe paske vu! :)

Gentiana
16-12-05, 15:27
Pershendetje edhe nga une Margaritari, te uroj ēaste t'kendshme.

Po e shoh se qenke nga Zvicra, nese ben te pyes nga sakt, pasi qe edhe un jam ne Zvicer??!

Domira
16-12-05, 17:33
Mire se erdhe Margaritari, uroj te ndjehesh mire ne mesin tone, te dardanasve :D

Margaritaret jane stoli e bukur kudo qe e vendosim, qofsh i tille edhe ti per ne DF.

Te pershendes

e_martumja
16-12-05, 19:06
Mire se ju gjeta!

Jam anetar i ri,sapo u regjistrova!

Shpresoj te kaloj ēaste te bukura ketu ne mesin tuaj....

Shfrytezoj rastin t'ju pershendes te gjitheve duke iu deshiruar fat,lumturi ne cdo sferė te jetes...

Me respekt Margaritari (Shpati)


Shpat apo Margaritari mire se na erdhe.

Kuku djal qka u paske zgju herem, aq heret ne ora 7 te mengjesit mu regjistrru mos ke pa naj ender qe po te del kysmeti prej internetit eheheh

E_martumja te deshiron cdo te mire ne jete dhe ta dergon nje puthje te leht per qefin tend edhe pse asaj ja kona te eger eheheheh

Argetim te kendshem te deshiroj ne Forum Dardania :wink:

Sy_kaltra
16-12-05, 20:43
Margaritari Mir se ke ardh .........Qaste t'kendhme n'vazhim ...

Murgesha
16-12-05, 20:49
Margaritari tė dėshiroj mirėseardhje dhe ēaste tė bukura nė Dardani.

Margaritari
19-12-05, 16:00
Ju falenderoj te gjithave, per mikpritjen, e kam dit qe keshtu do me prisni, krahhapur, hahhah flm shume jeni te mira qe te gjitha...

E_martumja falm per puthjen, une po te jap nje puthje te lehte ne fillim dhe te EGER üer fund!

Gentiana: Flm per mikpritjen tuaj e nderuar, une jetoj dhe punoj ne Zürich .....Po ju e nderuar!?

shnet nga unė! dhe falemnderit per te gjitha komplimentet etj