PDA

View Full Version : thyrje t paswordit


asllan
16-12-05, 14:26
hej a din najkush naj pro per thyrje t passit

dredhaki
16-12-05, 20:33
hej a din najkush naj pro per thyrje t passit

Ta thefsha koken ty une.

Thmija i .....

nokia
23-01-06, 12:37
hej a din najkush naj pro per thyrje t passit

Ta thefsha koken ty une.

Thmija i .....
mos ofendo

^^BaT_MaN^^
24-06-06, 12:16
Boossi haj ten www.Black-Hackers.tk (http://www.Black-Hackers.tk)
dhe shko ne programe hack dhe me siguri do te kesh donje program per thuejen e pass:redface:
http://img352.imageshack.us/img352/738/127sf.gif

DebiaN
27-06-06, 22:42
ndoshta do ishte me mire qe tema te tilla mos te postoheshin, useri fare mire mund te kerkoje ne internet e ka shume forume te tjera ne lidhje me Hacking... mjafton me dite pak anglisht ;)

granit graiqevci
17-08-07, 16:35
dua ta thej nj pasvord

rilinda
17-08-07, 21:31
nc, nc, nc, he jau theft juve Zoti mendjen!

17-08-07, 22:15
ncncncnc qka me bo sta ka dhon naj femer e tahs po do me ja thy passin a ?!
valla veq n'punofsh en Hotmail TM e ndoshta bon najsen


oooo granit graiqevci a je ka e sheh kur u kon kjo tem ?!

Moderatort e ksaj teme a jon knej ?!

rilinda
17-08-07, 22:21
Shyqyr Zotit qė s'jom une moderatore qetu se krejt temat e tilla si qekjo pa dhimt hiē n'bėrllog i kisha gjujt.

prishtinasi
17-08-07, 23:40
Shyqyr Zotit qė s'jom une moderatore qetu se krejt temat e tilla si qekjo pa dhimt hiē n'bėrllog i kisha gjujt.

Me ne fund mbesa po vetedisohet...qe shkrimet pa vlere gjinden dikund tjeter...:biggrin: !

Zero Cool
18-08-07, 10:17
dua ta thej nj pasvord

Theje, theje :cool:

pirro
18-08-07, 12:00
Granit,kur ta thejsh kallxo burri botes,edhe trego a a bani zhurem shume kur e theve ahahaha

dexter
18-08-07, 15:32
Pershendetje kush nga ju di ku mund ta gjej nje program qe kur te instalohet ne nje kompjuter , dhe ne ate kompjuter kush ta hap adresen ti dihet paswordi ne baz qati programi sepse kam ndi si ka po cili eshte skam dijeni e ju lutem nese dokush e gjen te na tregoj ku mund ta downloadojm me te mria dhe me falni nese kam hap temen e gabuar pa keqkuptime me rrespekt per gjith antaret e forumit DEXTER ......

rilinda
18-08-07, 17:46
Qe tema ku ka qenė e hapur prej Asllanit: http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=18382

Kundėr te dy temave binjake jam.
He mos e gjetsh kurrė atė program!

18-08-07, 19:37
Qe tema ku ka qenė e hapur prej Asllanit: http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=18382

Kundėr te dy temave binjake jam.
He mos e gjetsh kurrė atė program!

Hiq mos ta nin rilind se ska me u kriju naj program per qet pun ;) badihava spo pagun njerz Hotmail TM

Une nuk e di pse nuk i mbyllin kto tema moderatort se me sa e di ky forum ska te bej me hackin ..

Zero Cool
18-08-07, 21:57
Pershendetje kush nga ju di ku mund ta gjej nje program qe kur te instalohet ne nje kompjuter , dhe ne ate kompjuter kush ta hap adresen ti dihet paswordi ne baz qati programi sepse kam ndi si ka po cili eshte skam dijeni e ju lutem nese dokush e gjen te na tregoj ku mund ta downloadojm me te mria dhe me falni nese kam hap temen e gabuar pa keqkuptime me rrespekt per gjith antaret e forumit DEXTER ......

I nderuari dexter, ka kesi programe qe po kerkon ti , edhe ate jo nje por qindra(kujdes ju qe perdorni PC ne Net Kafe, sidomos ne Kosove ka njerez te pandergjegjshem qe i perdorin keta programe per marrjen e passwordave te tjereve), do te me falesh kete here qe nuk mund te te ndihmoj, thjeshte nga principet e mia.Sukses ZC

dexter
19-08-07, 10:21
I nderuari dexter, ka kesi programe qe po kerkon ti , edhe ate jo nje por qindra(kujdes ju qe perdorni PC ne Net Kafe, sidomos ne Kosove ka njerez te pandergjegjshem qe i perdorin keta programe per marrjen e passwordave te tjereve), do te me falesh kete here qe nuk mund te te ndihmoj, thjeshte nga principet e mia.
Sukses ZC


Pershendetje i nderuar ZERO COOL te faleminderit shum , te kuptoj shum mir dont worry by me rrespekt DEXTER....

yllbardh
19-08-07, 11:15
Qe tema ku ka qenė e hapur prej Asllanit: http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=18382

Kundėr te dy temave binjake jam.
He mos e gjetsh kurrė atė program!


HHAHAAAAAJAHAAAA.......kUUUU...... sa mir i paske thanė...... qyre or qyre se cka bajn thmija...... problema ...... me thye pacwordin......nck.....nck....nck.... problema tė mdhaj bahen kėta kur t'rriten... a aq shume ashte t'uj interesu me i'a lexu letrat dades gjyle a???

Arkza
19-08-07, 12:03
Mo bre mos u Lodhni duke mendu se si me thy Pasin qe po ja u Jepi Pasin e Boni qka Dush veq Mos u Lodhni :tongue:

dexter
19-08-07, 12:24
Mo bre mos u Lodhni duke mendu se si me thy Pasin qe po ja u Jepi Pasin e Boni qka Dush veq Mos u Lodhni :tongue:

uhu rrushe na shkrive
krejt

Arkza
19-08-07, 12:49
uhu rrushe na shkrive
krejtInshallah po Pshton bre te Shkriht ty Zoti heeeeeeeee:tongue:

lyra2
19-08-07, 21:07
Granit,kur ta thejsh kallxo burri botes,edhe trego a a bani zhurem shume kur e theve ahahaha
Pirrooooo,jo se nuk nihet shume krisma ..........

Elina
19-08-07, 23:25
Mire qenka me e pru Malsorin me nem ne kete teme,,, se kogja po i shkojke kjofar pune per dore :biggrin:

pirro
20-08-07, 05:04
Mbrem tuj folme Lyren ne msn hahhaah,ne bisede e siper skom dit gjo veq kur ma ka tregu passin tem permes msn,nihere mu dok emer i njofshem (passi)haahaah kur ja ka nis me kesh Lyra me ka kap nifar te nxehti .. veq ska gajle nuk ma keqperdori aahaha edhe ma dha mundesin me e nrru ,edhe me tregoj qysh ndrrohet.

Dmth kush doni me e dit qysh ndrrohet drejtohuni passi tek lyra expertet per keto pune.
M falin adresen e msn nuk muj me jav dhon se jom gjeloz ahhah

lyra2
20-08-07, 08:18
Mbrem tuj folme Lyren ne msn hahhaah,ne bisede e siper skom dit gjo veq kur ma ka tregu passin tem permes msn,nihere mu dok emer i njofshem (passi)haahaah kur ja ka nis me kesh Lyra me ka kap nifar te nxehti .. veq ska gajle nuk ma keqperdori aahaha edhe ma dha mundesin me e nrru ,edhe me tregoj qysh ndrrohet.

Dmth kush doni me e dit qysh ndrrohet drejtohuni passi tek lyra expertet per keto pune.
M falin adresen e msn nuk muj me jav dhon se jom gjeloz ahhah
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhah hahaha
ti a propagande po ban mos me ma mar kerkush MSN -n aaaaaaaaaaaaaaa:eek:
hahahahahahha o gjeloz o gjeloooooz:biggrin: :wink:

pirro
20-08-07, 13:46
lyre

hahaahhahahaha ani jepjav adresen kujna dush veq ate adresen qe folim ma rrall une e ti edhe thejav pasfordat me kan te folsh

Ta thefsha kryet ty se mi ke shti ethet,po qysh nuk kersiti hiq se..hahaha

lyra2
20-08-07, 13:51
lyre

hahaahhahahaha ani jepjav adresen kujna dush veq ate adresen qe folim ma rrall une e ti edhe thejav pasfordat me kan te folsh

Ta thefsha kryet ty se mi ke shti ethet,po qysh nuk kersiti hiq se..hahaha

eeeeee mendove qe kerset shume,nuk kerset po ethet ti shtin ahhahahhhahahah

yllbardh
20-08-07, 16:39
Mbrem tuj folme Lyren ne msn hahhaah,ne bisede e siper skom dit gjo veq kur ma ka tregu passin tem permes msn,nihere mu dok emer i njofshem (passi)haahaah kur ja ka nis me kesh Lyra me ka kap nifar te nxehti .. veq ska gajle nuk ma keqperdori aahaha edhe ma dha mundesin me e nrru ,edhe me tregoj qysh ndrrohet.

Dmth kush doni me e dit qysh ndrrohet drejtohuni passi tek lyra expertet per keto pune.
M falin adresen e msn nuk muj me jav dhon se jom gjeloz ahhah

Po de po.... lyra2 me u'a thye password hallkut.....nck.....nckkkkk......hiq nuk e dini ju se cfar problemi ka me u bs kjo edhe pak kur t'rritet.......:biggrin: