PDA

View Full Version : Shqiptaret ne Kanada!


vendasi
16-12-05, 22:16
Sa i madhe eshte numri i shqiptarve qe jetojne ne Kanada dhe ku jane ata me se shumti te perqendruar??

eMiraa
06-08-07, 06:37
te pergzoj per temen se po me duket na kan harru neve ne canada te largt
per mendimin tim shumica e shqiptarve ne canada jan te perqendruar ne Toronto dhe rrethin pasi qe vet jetoj ne west canada dhe rrall her takoj shqiptar