PDA

View Full Version : jadore


Faqet : [1] 2 3

turisti
19-12-05, 13:19
Jador e nderuar, :P

Te pershendes nga zemra,ashtu qysh e meriton femra e kalibrit tende. :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Gjumashja
19-12-05, 15:07
Pershendetje edhe nga une jador kalofsh bukur ketu ne mesin tone :wink:

Diana007
19-12-05, 16:58
Jador :roll: te pershendes dhe ja kalofsh mir ketu :wink:

Kalt
26-12-05, 20:53
Jador kolege,

Perfitoj nga rasti qe te uroj me gjithe zemer festat e fundvitit!

Gezuar Vitin e Ri 2006!


Sinqerisht

Kalthttp://www.123greetings.com/events/new_year/inspirational/newyear16.html


http://img.123greetings.com/thumbs/ejan_ny_inspirational/8607-007-23-1047.gif

turisti
30-12-05, 19:18
:P JADOR e nderuar, :P

Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006 :P ,

Jete te gjate dhe te lumtur me plote suksese,te deshiron nga zemra,

TURISTI. :P

Psikologu
30-12-05, 21:16
E nderuar!

Gezuar Vitin e ri 2006

Cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj nė tė gjitha sferat.


Me nderime si cdo here;

Psikologu

Kodra
30-12-05, 21:17
**********
**********
**********


JADOR e nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Murgesha
30-12-05, 23:59
E nderuara Jador.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://www.flagsforyou.com/uploads/Happy%20New%20Year.jpg

jadore
31-12-05, 03:20
--per ju te gjithe !!!!

-ju falenderoi :-Juve te gjitheve !!-- qe ishit motiv i imi ketu ne forum --

--- ju uroi ngado qe jeni-kudo qe jeni kete qast!!

------ NJE VITE TE MBARE------

- per te gjithe ju!! me respekte te veqanta JADOR !

doGzona
31-12-05, 06:11
E dashura jador,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 14:18
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

turisti
16-01-06, 11:45
:P Jador e nderuar :P ,


U ndala shkurte vetem ta lo ketu nje pershendetje nga zemra ,me deshire qe je gjithmine shendosh e mire dhe e lumtur,nenkuptohet. :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

jadore
16-01-06, 16:21
:P Jador e nderuar :P ,


U ndala shkurte vetem ta lo ketu nje pershendetje nga zemra ,me deshire qe je gjithmine shendosh e mire dhe e lumtur,nenkuptohet. :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

--te faliminderit shume!! -uroi qe dhe ti dhe te gjithe tjere ketu te keni dite sa me te mira.....

ps..ku humbe ti, apo prap merresh me te "qajturin e meshkujve " apo me "syte e tu syte e tu""..-!!se per vete nuk po flas jame ne stres pune (hahahha )...

turisti
17-01-06, 00:27
:P Jador e nderuar :P ,


U ndala shkurte vetem ta lo ketu nje pershendetje nga zemra ,me deshire qe je gjithmine shendosh e mire dhe e lumtur,nenkuptohet. :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

--te faliminderit shume!! -uroi qe dhe ti dhe te gjithe tjere ketu te keni dite sa me te mira.....

ps..ku humbe ti, apo prap merresh me te "qajturin e meshkujve " apo me "syte e tu syte e tu""..-!!se per vete nuk po flas jame ne stres pune (hahahha )...

Edhe une jam ne -valet- e punes,por ne vend te stresit,punen e kuptoj si relaksim,ashtu qe energji marr tek syte e tu,syte e tu dhe i derdhi lotet tek:a qajne mashkujt per dashuri....

Te pershendes shume dhe si gjithmone:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Naki
17-01-06, 20:24
Znj. Jador ju dėshirojė mirėseardhje nė oden Dardane,argėtim,shoqėrim dhe debatime tė frytshėme.

Naki

Reana
18-01-06, 17:46
E dashura J'ADORE e Diorit :wink: ,

te pershendes dhe te deshiroj caste te kendshme ne mesin dardanas,

gjithe te mirat dhe te fala prej se largu,


Reana

laliloli
19-01-06, 22:36
Jador pranoni nje pershendetje nga zemra ,ju shoqerofshin gjithe te mirat ne jete se bashku me familjen.

Me rrespekt Lali

vjeshta
20-01-06, 22:49
Ju pershendes ,dhe ju uroj mireseardhje.

Vjeshta

Kercovari
22-01-06, 22:06
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

lazdrani
22-01-06, 22:23
Jadore moter e nderuar!

Pranoni ju lutem ngushllimet e mija te sinqerta per Presidentin Rugova.
Lume Kosova per Presidentin tone te pavdekeshem ai me jeten dhe vepren e tije do te jete ne qdo shpirte te Shqiptarit.

Qofte i lehte dheu i Kosoves.


Lavdi,Zoti bekofte Kosoven.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

doGzona
22-01-06, 22:26
E nderuar,

Shprehe ngushellimet me te thella me rastin e vdekjes se presindentit
tone Dr. Ibrahim Rugova, gjithmone do te jetoje ne mendjen dhe zemrat tona.


Ai nuk ka vdek! Ai eshte i gjalle!

Lavdi jetes dhe vepres se tije.

jadore
24-01-06, 21:59
--te Nderuar ,Kercovar,lazdrani ,doGonza
-flm per ngushllimet !!-eshte me te vertet dhimbje dhe humbje shume e madhe ..-me mban shpresa, qe pas ka lene nje popull qe dine te jetesoj veprat e tij-shpresoi...

Zana_ch
25-01-06, 15:08
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !


NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:51
E nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

LOJETARI
03-02-06, 01:54
Mbase nga nytyra jam i atij soj qe nuk ben komplimente , me duhet te beje nje perjashtim duke t`u drejtuar me disa fjale qe rrjedhin nga ajo qe ndjeje kur lexoj komentet apo mendimet tuaja ne kete forum.
Eshte kenaqesi e veqant dhe njekohesisht edhe privilegje te ndeshesh ne mendimet e tua qe burojne nga nje arsye e shendoshe e cila si duket ka shembe me kohe paragjykimet. Gjuha te cilen e perdore ,qe nganjehere ne shikim te pare duket mjafte e mprehte gati qortues por ne realitet eshte e bute dhe gjithehere mire e dozuar, pa lenduar mendimin tjeter , te bene edhe me te admiruar se sa nickun qe i ke vene mendimeve tua .
Te uroje nje argetim te kendshem dhe kohe te lumtur gjate udhetimeve tua ne kete rrjete .

p.s dikur do ta urreshe ate person qe te rekomandoje te futesh ne kete bote virtuale . hahahhahh........

jadore
03-02-06, 03:07
-LOJETAR IDESH-- !-sikur dhe njeqind jete ti kisha,dhe njeqind here te rropatesha ne literaturat boterore ,te prekja dimensione tjera te tjetersimit intektual-kurr nje (eurek)-thenje te tille nuk do te mund te qellonja-Lojetar Idesh-!!-prap kujtoj nje nocjon gjenial-("Nitzche-citat)-bota nuk rrotullohet rreth shpikeseve te zhurmavete reja -ajo rrotullohet rreth shpikeseve te vlerave te reja ,dhe rrotullohet ,pa u degjuar fare!-gjithmone theme <kurr nuk dihet nga lindin gjenit, di vetem qe qe punojne ne heshjtje...-
-te me drejtohesh mua ,me keto shprehje(qe lexova ) eshte me shume se privilegj per mua !! te jem me te vertet e tille !?-kur takon ,njeh bote dhe mendime te tjetrit vetevetja te duket- hiqi-

ps........nuk mendoi ashtu (hhaha)!!--ishin - mrekullia e lojrave ide -te tjetrit qe bene te sfidoi konceptet fiksete ,-per qellimin Fitorja !-pra une fitova -pata privilegjin ti afrohem intelektit te tjertit....

Lona
03-02-06, 14:13
Pershendetje Jador kalo qaste sa me te bukura ne mesin e forumistve dardan.

Sinqerisht, lona

halla e madhe
03-02-06, 14:34
Jador_Me vonese po ju bashkangjitem edhe une urimeve dhe pershendetjeve per nje mireseardhje ne FD.

Caste te kendshme nga :halla e madhe :lol:

jadore
07-02-06, 00:33
Pershendetje Jador kalo qaste sa me te bukura ne mesin e forumistve dardan.

Sinqerisht, lona

--Faliminderit Lona!! per kete urim,dhe ate pres -te kaloj qaste te bukura dhe te mesoj nga ju te gjithe te tjeret forumistet dardan-faliminderit!!

jadore
07-02-06, 00:36
Jador_Me vonese po ju bashkangjitem edhe une urimeve dhe pershendetjeve per nje mireseardhje ne FD.

Caste te kendshme nga :halla e madhe :lol:

Faliminderit- halla e madhe--( nuk e di pse ky nick me kujton gjithmone hallat e medha -ne syte e mbesave -ku fjala e tyre ka peshe ,dhe ze vend)-kete pres dhe nga ti ----sepse eshte nje nick me emer te madhe kuptimplot..-dhe nje herit faliminderit

Arb
15-04-06, 15:18
E nderuara Jador,

Te pershendes duke shpresuar qe te jesh mire dhe gjithcka te jete duke te shkuar mire.

Qofsh me shendet, mireqenje, mbaresi e me cdo te mire!

Murgesha
16-04-06, 00:18
E nderuara Jador!

Prano njė pėrshėndetje nga zemra, pėr ty dhe mė shumė pėr shkrimet tuaja qė janė bėrė tė kėrkuara pėr tu lexuar nga ana ime.
Shpresoj se do tė vazhdojshė tė na kėnaqėsh si gjer mė tani.

Duke tė uruar ēdo tė mirė.

Murgesha!

turisti
29-04-06, 16:57
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.

vendasi
14-05-06, 14:51
Pershendetje te perzemrta dhe te pa kufishme per juve JADOR........prezenca juaj ne ket forum eshte gjithmone e veqanet......
Kalofshe me se miri.
Vendasi

jadore
14-05-06, 18:58
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.

..besoj qe nuk jam vone me ri kthim pershendetes per ty dhe Kacanikun legjendar...... pushime te mrekullaura ju uroj ne vendlinjde ..

jadore
14-05-06, 19:10
Pershendetje te perzemrta dhe te pa kufishme per juve JADOR........prezenca juaj ne ket forum eshte gjithmone e veqanet......
Kalofshe me se miri.
Vendasi

te faliminderit Vendasi

nje lloj i respektit te tille, me obligon ne pergjegjesi morale ndaj postimeve te mija ketu, dhe raportit te ndersjellte mes forumistash ...

nje kompliment te llojit te veqante me gjithe miresjellje, ju drejtoj dhe juve ...respekt per juve gjithashtu, per postimet e juaja....

turisti
27-05-06, 11:19
Te pershende shume,sepse ashtu e meriton person si ti,e nderuar.:smile:

halla e madhe
31-05-06, 08:51
Nje Mpuq per ty nga:hallushja:tongue:

LOJETARI
28-06-06, 00:04
Nje potpuri pershendetjesh per eliten e klases punetore qe na i helmoi gjysmen e forumit me shurupet e saj hahahhahahahhahah.......................

Murgesha
28-06-06, 16:47
Jador pėrshėndetje dhe pushime tė kėndshme nė vendlindje.

Mos harro me i kryer porositė e ne gyrbetēarėve qė tė pėrvėluar pėr vatan na duket si me i kryer vet kur tė na i kryejsh ti.

Murgesha qė po e pret emrin e kafes ku ke pirė kafe pėr mua. :wink:

Zero Cool
30-06-06, 10:52
jador po shum antipatike mu ke dok ne fillim e tani e ke nderimin tim te plote dhe normalisht nje pershendetje nga une nga brendesia e zemres !

jadore
30-06-06, 20:14
jador po shum antipatike mu ke dok ne fillim e tani e ke nderimin tim te plote dhe normalisht nje pershendetje nga une nga brendesia e zemres !

.(hahahahaha , te thojsha more Djale, qe kam hund "greke "e ti ,Jador e paske hunden e madhe , ...hm e dinja qe nuk shikojshe mire ,hahahahaha)

.........

..te Faliminderit Zero -Coll ,
..... eshte e vertet , jetojme te gjithe largesive te ndryshme ,kemi komunikime te perditeshme me te hujaj , na mungon biseda mes nesh ne gjuhen tone, dhe kete e kompenzojme permes vitualitetit Dardan , nje fjale e mire , nje thenje e menqur , nje mirkuptim ndjenjash dhe mendimesh te shprehura , dhe krijojme atmosferen qe jemi prap ne vendlindje , ne mentalitetin tone ,,, prandaj them qe dhe Ti (personalisht ) dhe qdo antar forumi eshte i pershendetur dhe respektuar nga une ..

( dhe nje here faliminderit per Pershendetje ,)

jadore
30-06-06, 20:20
Jador pėrshėndetje dhe pushime tė kėndshme nė vendlindje.

Mos harro me i kryer porositė e ne gyrbetēarėve qė tė pėrvėluar pėr vatan na duket si me i kryer vet kur tė na i kryejsh ti.

Murgesha qė po e pret emrin e kafes ku ke pirė kafe pėr mua. :wink:

.... te faliminderit Mbreteresha ( Murgeshe)

...porosite, po qe po, do i kryej ( me jep dhe pak afat ) ...por me e arsyeshme do te ishte nese do te ktheja Ty dhe nje here ketu kete vere , qe vete te provosh shijen e porosive ......( atehere mund ti shijojme edhe bashke mori , pse jo ...hahaha)

jadore
30-06-06, 20:28
Nje potpuri pershendetjesh per eliten e klases punetore qe na i helmoi gjysmen e forumit me shurupet e saj hahahhahahahhahah.......................


.,..... Kuuuuuuuuuuu., qe po done te me dergosh ne gjygj , pa bere asgje faj,(hahaha), more po Ti, as iden nuk e ke cfare shije kane ato sirupe ( nejse klasa puntore , cofte ajo edhe elit, eshte e mesuar te denoncohet gjithmone edhe pa faj , hahaha)

p.s
.Faliminderit per potpurine,... e ke kthyese ...haahahaha

Zero Cool
01-07-06, 11:03
Qy kjo, prap ma bon hunden greke (une e kam Shqiptare valla) :biggrin:
A e din pse mu ka duk e madhe ? Me siguri kam pi at dit/nate e kam pa 3-4 hunda :tongue:


Hajt nje dit te kendshme te uroj.
P.S.: Te mbetet mes nesh, a nuk duhet me pas nickun jadore ? Mendoj qe keshtu eshte origjinali .

Drinni
01-07-06, 17:11
Njė kallaballok pershėndetje per juve Jador.
Kaloni qaste te kėndshme ne pushime, mos harroni te na sjellni diqka nga bonbonat e atjeshem se na ka marr malli.:smile: :smile: :smile:

turisti
15-07-06, 20:34
Pershendetjet e perzemert nga Kaēaniku e nderuar. :smile: :smile:

vendasi
16-07-06, 01:37
Pershendetje te pa kufishme nga veriu i larget........
Shpresoje qe jeni duke pasur qaste te bukura Verore..
Kalofshe siq te deshirone zemra...
Vendasi

Arb
22-07-06, 07:46
J'ador,

Duke shpresu se je duke kalu nje vere te mire, t'pershnes!

Zero Cool
02-08-06, 20:23
Nje pershendetje nga thellesia e zemres per ty e nderuar.
P.S.: qka u ba me udhetimin tone te famshem?

jadore
05-08-06, 21:58
Nje pershendetje nga thellesia e zemres per ty e nderuar.
P.S.: qka u ba me udhetimin tone te famshem?

..nje pershendetje te madhe pershoqeruesin e itenerarit ..


p.s.

.......me 24,Gusht ora 12, Barcellone

( perballe Sagrada Famiglia... )
.....qka mendon per pike takimin tone ???, nga ketu fillon takimi dhe rrugetimi i "Odiseades"sone , (fillojme me nje caffe dhe planifikojme udhetimin e metutjeshem ..)

...deri ne kete dite te uroj kohe dhe dite te mrekulluara

shoqeruesja e rrugetimit ...Jador

Kodra
06-08-06, 11:27
**********
**********
**********

E nderuara jador,

nuk mė kujtohet qė tė kam vizituar nė kėtė odėn tėnde,pėr kėtė kėrkoj falje.

Shkrimet e juaja me njė stil tė veēantė sa tėrheqės aq edhe afrorė pėr tė gjithė,kanė begatuar Dardanin shumė.

Tė pėrshėndes dhe tė dėshirojė ēdo tė mirė nė kėtė Jetė.


Respektplotė


Kodra

Zero Cool
06-08-06, 22:07
..nje pershendetje te madhe pershoqeruesin e itenerarit ..


p.s.

.......me 24,Gusht ora 12, Barcellone

( perballe Sagrada Famiglia... )
.....qka mendon per pike takimin tone ???, nga ketu fillon takimi dhe rrugetimi i "Odiseades"sone , (fillojme me nje caffe dhe planifikojme udhetimin e metutjeshem ..)

...deri ne kete dite te uroj kohe dhe dite te mrekulluara

shoqeruesja e rrugetimit ...Jador
jador hajde bre ne amsterdam a ketu e bejme pikenisjen nga nje coffe shop (nihere drogeratmi mire) e pastaj ja majm ka te na qojn komt :wink:

jadore
09-08-06, 21:28
jador hajde bre ne amsterdam a ketu e bejme pikenisjen nga nje coffe shop (nihere drogeratmi mire) e pastaj ja majm ka te na qojn komt :wink:

...u tha , u be Zero_coll,aty me ke ..hm tash me ndrrove daten se , kur po e leme pra de ..........!!

ps
( Amsterdamit nuk i besohet valla si shume ,kur jane ne pytje stubstancat stimulative ,tregom ti a "drogohem "veq me coffein ,..nese jo me te por me materje tjera , mbeta pa marr boten me sy ,....)

turisti
10-08-06, 12:17
Pershendetjet me te perzemerta dhe me te sinqerta per ty shume e nderuar Jador.

Nga Den Haag-a

TURISTI.:smile:

Luana
10-08-06, 14:28
Pershendetje motrore per ty Jador :wink:

Zero Cool
26-09-06, 22:09
Phaaaaaaa menxi te gjeta, edhe ty te pershendes e nderuar dhe te uroj nje nate ashtu si ta don zemra ty.

Zero Cool
27-09-06, 22:33
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/jador.jpg

jadore
27-09-06, 22:37
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/jador.jpg


....(hhahaha) thenk's . ......

( je i mrekullushem Mik)

turisti
04-10-06, 00:03
E nderuara,:smile:

Urime nga zemra tejkalimin e = 1000 = postimeve. Ne fillim,mendojsha shpesh pse nuk po shkruan me eteper,mirepo me kalimin e kohes,ēdo here kur u lajmerojshe,une ndjesha gezim,sepse postimet e tua ishin te matura,a une ndjesha se ne teje mshefet diskutuese e mire dhe person me te cilin eshte knaqesi qe te debatojsh aniqe nuk kemi kontaktuar shume,me gezon fakti qe naj stolis forumin.Une te deshiroj edhe mijera postime tjera ne forum,a ne jete private: shendet,lumturi dhe gezime te pakufizuara.:smile:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile: :smile:

Gentiani
07-10-06, 14:48
Jador,

nuk tė kam faj unė qė ti shkruan me dhjetėra Nickname tjera nė Forum dhe shumė e qartė qė nuk mundem tek tė gjitha ti shpreh pėrshėndetjet, edhe pse tek disa tė kam pėrshėndetur :tongue: :tongue:

Megjithėate, vendosa tė ju pėrshėndes edhe tek Jador, sigurisht kjo ėshtė firma kryesore qė e pėrdorė pėr komunikim ! :tongue:

Ju pėrshėndes, duke ju dėshiruar ēaste tė bukura diskutimi nė forumin Dardan, por edhe nė pėrditshmėrinė e jetės Tuaj, duke ju dėshiruar gjitha tė mirat dhe sukseset!

Dea_A
28-10-06, 10:36
Nuk e di se do te kam nderin te jam e mireseardhur ne oden tuaj te madhe me tornado mendimesh ... Megjithate une hyra pa marre lejen tuaj te le nje pershendetje te sinqerte per intelektin marramendes qe posedoni!
Me nderime
Dea_!

vendasi
28-10-06, 12:31
Nje pershendetje Vikendore..Jador...:smile:
Te uroje vikende te kendshem dhe me djell...se ketu na mbyti ky shi e per neser e kan paralajmru boren..
Cdo te mir nga kolegu..
Vendasi

vjeshta
29-10-06, 22:15
Te pershendes Jador ,dhe te uroj nje fillim jave te mbare .

Vjeshta (me plot mungesa ):biggrin:

LOJETARI
31-10-06, 16:24
Disi te gjitha fjalet cmuese kane humbur shkelqimin e tyre te duhur nga frenkventimi i tyre i tepert ne te gjitha drejtimet dhe kahjet e mundshme . Gjenia me nuk eshte gjeni ,Zeniti me nuk eshte edhe aq larte sa dukej te jete ,Qielli eshte mbushe me yje te panumerta kam frike se nuk pranon me .Me lejo te te pershendes thjeshte e pa zbukurime sepse kisha nevoje per kete .Qaste te kendshme para monitorit te uron Lojetari .

halla e madhe
31-10-06, 18:25
Jador_te pershendes ne kete mbremje me deshirat me te mira per ty:hallushja:wink:

Murgesha
31-10-06, 23:15
E nderuara Jador hyra tė shof se ēfarė tė paska pėrshėndetur Halla e vetėm sa pėr me tė treguar se isha ksajde po ta lė njė pėrshėndetje duke tė uruar qaste tė kėndshme kudo qė tė jesh momentalisht.

Murgesha!

jadore
31-10-06, 23:45
Disi te gjitha fjalet cmuese kane humbur shkelqimin e tyre te duhur nga frenkventimi i tyre i tepert ne te gjitha drejtimet dhe kahjet e mundshme . Gjenia me nuk eshte gjeni ,Zeniti me nuk eshte edhe aq larte sa dukej te jete ,Qielli eshte mbushe me yje te panumerta kam frike se nuk pranon me .Me lejo te te pershendes thjeshte e pa zbukurime sepse kisha nevoje per kete .Qaste te kendshme para monitorit te uron Lojetari .

...edhe Zotrat do kembenin Olimpin qofte dhe per nje cast te vetem vdekatar , po te mund te jetsonin ndjesin e te kuptuarit ,...te jetosh tjetrin ne veteveten eshte me shume se perjetesi ....e une them qe sfidova nje Olimp te tere Mik fal intelektit tend ..

Agolli
01-11-06, 03:09
Jador hyra nė oden tėnde disi pa trokitur ne derė por sidoqoft nė kėt rast desha tė pėrshėndes pėr c“do inciativ te postimeve te vlershėm me nje ideologji te pėrsosur.
Ju deshiroi njė ditė tė kėndshme me njė pasion tė admirueshėm...

Sy_kaltra
03-11-06, 12:55
Jador te pershendes dhe te uroje gjdo te mire nga do qe gjindesh ne keto momente ..je e mrekullueshme :wink:

turisti
15-11-06, 21:28
E nderuar,:smile:

Te pershendes shume dhe te deshiroj lumturi deri aty ku mbreteron horizonti.

Nga udhetimet pa cak,
TURISTI.:smile:

Zero Cool
17-11-06, 12:33
Nuk e di se ka po me zhdukesh keshtu a nga 2-3 muj spo te shoh por hajt hajt se veq mos te nxafsha nje here ahahahah
Nje dite te bukur dhe nje nate te qete te uroj ty e nderuar.

uliksi31
26-11-06, 01:41
Jador nje pershendetje te perzemert, Ska faj Halla qe perbehet ne ty,:biggrin: se tregojn edhe shkrimet cilsore dhe kuptim-plota qe po i bene. Gjithe te mirat e nderuar.

Uliksi

Dea_A
27-11-06, 16:24
Atehere kur jame ne medyshje se cila duhet te jete e verteta , atehere,kur e kerkoj pergjegjien e sakte per nje jovendosje timen ne nje teme ....postimin tuaj e kame mesim !
Te falenderoj qe ne menyre indirekte me keshillat tuaja te pergjithshme ,reflekton ne trurin tim!
Te dhuroj nje tufe pershendetjesh miresie ,per gjithe respektin qe e kam per Ju ,,, sinqerisht
Dea_A!

Drinni
24-12-06, 21:51
Do tė mbaroj sot me pėrshėndetjet te ju e nderuar.
Ėshtė knaqėsi qė pėrafėr njė viti tė njihemi qoft edhe virtualisht, shkėmbimi i mendimeve, ideve ,sygjerimeve dhe aty kėtu fėrkimet inetelektuale ishin dhe mbesin njė thes i madhė qė vėshtirė do tė mund ti lidhet gryka nga kėndi dituris.
Mbetėni e pėrshėndetur dhe njėherit Gėzuar 2007!
Respektplot drinni

Zana_ch
25-12-06, 10:35
Jador

Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet, dashuri , fat edhe lumturi .Urime per shume mote 2007-ta GEZUAR GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Dreni30
25-12-06, 10:56
E nderuar Jador
Nime e veshtire per tu kuptuar edhe njekohesishte nje fjale nje lire po peshon nga ju e pse .........??? hahahahaahahahaahahh
E nderuar gezuar vitin e ri 2007 shendet e lumtuari ne mesin e me te dashurve tu, njeherit edhe plotesim te deshirave tuaja ne vitin e ardheshem.

Dreni.

Sy_kaltra
25-12-06, 12:18
Pershendetje jador.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

Zero Cool
25-12-06, 14:34
Urime festat e nderuar

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat1.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat.gif

vendasi
25-12-06, 15:08
Jador e nderuare,
Urime te ngrohta per festat qe po na ofrohen,te deshiroje qe viti ne prag te jet realizues i deshirave tuaja..
Vendasi

selvija
25-12-06, 22:13
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Dea_A
26-12-06, 00:43
Me rastin e festes se Vitit Te Ri ,uroj qe dashuria dhe lumturia te jane shoqeruese te perditshmerise suaj !
Te nderon
Dea_A!

Agolli
26-12-06, 01:14
Te pershendes dhe te uroj shume te mira ne jete, njekohesisht realizim te
te gjitha deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.trepca.net/2003/1203/gezuar2004-al.jpg

Agolli

lazdrani
26-12-06, 23:42
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_christmas_nigiht-001.JPG (javascript:;)


Jador gezuar per shume vite,ju deshiroje qe viti i ri 2007 te ju sjelle shume supriza te bukura.Te shkofte jeta mbare.Gezuar Lazdrani

Berisha-boy
27-12-06, 11:58
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

rilinda
31-12-06, 16:11
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 06:24
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

Zero Cool
14-02-07, 18:21
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Dreni30
14-02-07, 18:50
http://www.natsunivers.dk/kort/images/valen005.gif

Urime e u gezofshi per jete.

Zero Cool
08-03-07, 13:13
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

Dea_A
08-03-07, 13:19
Te uroj tete marsin ....... te ndjehemi krenare sepse jemi mbretereshat e botes !:smile:

Albanian eX|PerT
08-03-07, 13:28
J'Ador e nderuar!

Gjitha rrespektet per ju,... sinqerisht me vjen keq, nuk te paskam pershendetur me heret...!!! Porse me mire vone, se sa hiq....!!!

Postimet e juaja e nderuar mesuesja ime, jane perplot me mesime te qmueshme..!!!

Shume rrespekte per ju

Te uroj tete marsin ....... te ndjehemi krenare sepse jemi mbretereshat e botes !:smile:

Jo vetem kaq... ju jeni margaritar..!!!

E keni verejtur?

Margaritar gjinden ne fund te detit te mbuluara shume... shume duhet kerkuar per ti zbuluar...:wink: !!! ...patjeter... duhet t'i ruajme margaritaret..!!! :cool: (e kuptove c'deshirova te them me kete)?

...ju lutem... mos na i lodhni mbretereshat tona... ato jane te angazhuar ne edukim e brezave... "Kush ka edukuar nje femer, ka edukuar nje popull" thote nje proverb arabe..!!

rrespekte
albanian,

Zero Cool
08-03-07, 13:51
"Kush ka edukuar nje femer, ka edukuar nje popull" thote nje proverb arabe..!!Aahahahahaha qata harapt pi mbajn grat mbylle (me siguri stil i ri i edukimit)...

rilinda
15-03-07, 01:09
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

prishtinasi
08-04-07, 01:42
Kolege e nderuar!

Moti nuk te kam pa ne forum....e per kete e di qe je mire! Mirepo duhet te kthehesh nganjehere kur ke kohe, te me ndihmosh ne lidhje me konkursin! Pa ndihmen tende, puna ne firme po ngec!:biggrin:
Si shefi -shefin te pershendes!

Me respekt:
Prishtinasi

Djellza:
14-04-07, 22:45
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Paradox_13
15-04-07, 13:54
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

rilinda
15-04-07, 17:49
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

Giovanni
15-04-07, 19:29
http://www.fantasygif.it/Saluti%20e%20Auguri/Buonasettimana/c1.gif

Dreni30
16-04-07, 09:55
Jador, erdha ketu per te pershendetur, duke te deshiruar shendet e lumturi ne cdo hap te jetes tuaj.

Dreni.

Prishtinasja_
16-04-07, 10:06
http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/sexiluv/greetings1/greatWeek/animMagRoseWeek.gif

Me respekt

Prishtinasja_:smile:

turisti
16-04-07, 10:41
http://webzoom.freewebs.com/janetenco/Love-animaties/Love-animaties/glitter-roos-animatie.gif

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :smile:

gazi-de
16-04-07, 12:29
jador pershendetje.........

Sy_kaltra
20-04-07, 18:00
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:40
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

uck_aksh
23-04-07, 00:37
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

jadore
23-04-07, 10:52
Albanien Expert Dreni 30,Rilinda, Sy_kalterta, gazi_de, turisti ,uqk_aksh,Kolegu prishtinas, zero coll,prishtinasja , diellza ,paradox_13,giovanni,lazdrani,berisha boy,agolli , selvija ..

...ju falenderoj per pershendetjet e juaja te sinqerta, per kohen dhe kujdesin qe sjellin mesazhet e juaja kushtuar mua...
..ju uroj me gjithe zemer nje fillim jave te mbare , suksese dhe shendet ,dhe shume e shume lumturi , kudo qe jeni ..
..me respektin per ju J'ador

hasanmehmeti
23-04-07, 22:16
Pranoni pershendetjet e mia edhe pse mund te jene te vona,

Por me mire vone se njeriu mund t'harron.

kaloni mire
hasani

gazi-de
27-04-07, 11:18
Pershendetje................

Naki
04-05-07, 12:20
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė ,nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė ,nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe ,nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

http://a80.g.akamai.net/f/80/71/6h/www.ftd.com/pics/products/BH_c.jpg

Prishtinasja_
05-05-07, 11:47
http://i34.photobucket.com/albums/d124/LitByAnAngel01/weekend.jpg

rilinda
06-05-07, 18:31
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
07-05-07, 18:36
Pershendetje jador

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:24
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

gazi-de
09-05-07, 22:04
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

turisti
19-05-07, 22:16
Respekt per ty e nderuara.

http://i6.photobucket.com/albums/y228/koppiekoppie/BLOEMEN/20050508_witteroos0006.jpg

budo785
20-05-07, 17:11
pershendetje Jador(se di pse kur e lexoj nikun tend,e lexoj si Xhejder,hahah,ndodhta ka ndonje kuptim ne anglisht?),suksese

vjeshta
22-05-07, 02:04
Pershendetje Jador(zhador keshtu e lexoj une hahhaha),respekt te madh per juve.


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:33
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

tushja
28-05-07, 21:17
http://www.rosengruss.de/bilder/1157_big.jpg

Njė buqetė lule nė shenjė respekti!

Ju nderonė Tushja

rilinda
28-05-07, 23:23
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Zero Cool
02-06-07, 11:19
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/jador.jpg

rilinda
09-06-07, 16:49
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Diana007
09-06-07, 18:06
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Zero Cool
14-06-07, 19:18
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

Prishtinasja_
24-06-07, 12:45
http://i51.photobucket.com/albums/f366/ImageReality/Express_Yourself_DAYly/HappySunday.jpg

Te pershendet

Prishtinasja_:smile:

vendasi
25-06-07, 03:16
Pershendetje Kolegore..
Ishalla ste vjen merzi se paku me lexu ket pershendetje..:smile: se per me shkru e di qe priton ....
Cdo te mire kudo qe te hudhe jeta...
Vendasi:wink:

jadore
25-06-07, 03:43
Pershendetje Kolegore..
Ishalla ste vjen merzi se paku me lexu ket pershendetje..:smile: se per me shkru e di qe priton ....
Cdo te mire kudo qe te hudhe jeta...
Vendasi:wink:
pershendtje dhe te falemderoj per respektin koleg , se ku me preke ne piken me te ndjeshme ,dembelin se , qe kete rast u bera puntore ,perveq qe e lexova edhe po shkruaj ...
ishte e qelluar ajo thenje '' kudo qe te hudhe jeta '' vertet dhe ajo po me ndodh kohet e fundit , shume here parashikimet po mbesin vetem vizione -iluzione, mbes me shpres qe kjo urat e juaja ''cdo te mire '' vertet te me percjell te pakten ngado....
p,s,
nje urim te tille ju uroj dhe juve , cdo te mire ....

jadore
25-06-07, 03:48
http://i51.photobucket.com/albums/f366/ImageReality/Express_Yourself_DAYly/HappySunday.jpg

Te pershendet

Prishtinasja_:smile:
per respektin me te madh qe kam per shkrimet idet dhe bindjet e juaja qe postoni Prishtinase ,ju falenderoj per kohen qe me kushtuat me ane te kesaj pershendetje
... uroj nga zemra dhe per ju , qetesi lumturi dhe shume fat ne cdo cast te te jetuarit
me respekt J'ador

LuLjaa
02-07-07, 05:24
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

T'pershendes t'deshiroj argetim te kendeshum dhe gjithe t'mirat ne jete!

Zero Cool
30-07-07, 16:25
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 11:12
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

luckyman
11-08-07, 19:12
Pershendetje................

Paradox_13
08-09-07, 08:30
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

Preshevar
11-09-07, 13:14
J'ador e Nderuar, :smile:

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

LuLjaa
15-09-07, 03:09
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

Paradox_13
22-09-07, 07:43
Shpesh ndihesha ngusht duke mos dite te te quaj Jador,miss Jador apo znj. Jador,...sot po ndjej nje lehtesim se paku ne ket drejtim ngase marre te drejten te te quaj Kolege.....
Te pershendes duke te uruar per postin e ri si moderatore me deshire qe shendeti tu percjell gjithnje ne jete.
Me respekt per ju.
Paradoxi..

jadore
22-09-07, 08:20
J'ador e Nderuar, :smile:

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari


http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg


mik,
uroj gjithashtu qe meshira e Allahut te ju percjell juve dhe gjithe te tjeret ne kete muaj te bekuar ...
Es Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu
me respekt te veqant per perkushtrimin tuaj j'adore

jadore
22-09-07, 08:22
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

nje weekend te mrekulluar ju uroj dhe juve gjithashtu ..
me respekt ..j'adore

lyra2
22-09-07, 08:33
Jador ,te uroj nje fundjave te kendshme me plot fat dhe gezime.:)

jadore
22-09-07, 08:37
Shpesh ndihesha ngusht duke mos dite te te quaj Jador,miss Jador apo znj. Jador,...sot po ndjej nje lehtesim se paku ne ket drejtim ngase marre te drejten te te quaj Kolege.....
Te pershendes duke te uruar per postin e ri si moderatore me deshire qe shendeti tu percjell gjithnje ne jete.
Me respekt per ju.
Paradoxi..

mik (anonim..)
nje fjal e sinqerte , nje mirkuptim mes bisedash , nje thenje e mencur nga e cila mesoj ,nje konkludim ku shof qe arsyeja ze peshen e saj ,eshte privilegji qe me nderon me shume se gjithe titujt e respektit qe bontoni e parashef qofte ne virtualitet qofte ne jete reale , e ju ne komunikimin tuaj , kete e deshmuat shume here ,bete qe te keni respektin dhe admirimin tim ne cdo postim tuajin , e megjithate une kurr nuk ju drejtova me tituj , ne jemi njerze ,jemi te barabarte , tituj nuk jane per ne ...
p.s.
te faliminderit per urimin si duket prap privilegj me bete , kam pak pune , qete eshte kendej , e une qetesine ne pune e urrej ..hahahaha)

jadore
22-09-07, 08:40
Jador ,te uroj nje fundjave te kendshme me plot fat dhe gezime.:)

gjithashtu lyra , uroj dhe ju te keni nje weekend relaksues , te qete , dhe shume gezime ...

napoleoni
27-09-07, 23:30
Ju uroj detyrėn e moderatores. Tanimė jam i sigurtė se forumi do tė gjallėrohet njė ēikė, pasi qė ju ngjallni biseda tė kėndshme me interes tė pėrgjithshėm. Me bindje se do ta kryeni detyrėn mrekullisht, ju pėrshėndes......

jadore
28-09-07, 21:07
Ju uroj detyrėn e moderatores. Tanimė jam i sigurtė se forumi do tė gjallėrohet njė ēikė, pasi qė ju ngjallni biseda tė kėndshme me interes tė pėrgjithshėm. Me bindje se do ta kryeni detyrėn mrekullisht, ju pėrshėndes......
.. mik virtual
( nese kam privilegjin te ju quaj ashtu )
vete koha qe morret mundin te postoni ne adresen time , eshte respekti per vlersimin qe me beni ,shpresoj qe do di te ruaj maturin dhe tregoj nivel te knaqshem komunikim dhe nuk do zhgenjej juve dhe tjereve qe me besuan kete detyre..
p.s.
rritet..!!! i uroj nje jete te gezuar ..

jEtA_1
29-09-07, 10:57
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

Kavaleri
30-09-07, 19:14
Ju pershendes.
Sinqerisht ju Uroje Titullin, me shpres qe ta shfrytezosh ne vendet e nevojshme.
Prano kete urim, prap me shpres qe nuk do ma shlyesh haha.
Rsepekt Inxhe.

Elina
04-10-07, 19:02
Jador te pershendes me nje tufe lule te fresketa.
Shpresoj te jesh mire atje ku je,,, te deshiroj caste te kendeshme ne vazhdim :smile:

http://www.classyflowers.co.uk/images/attractive-pink-perfection.jpg


Ps;mbasi nuk mujta me te ndihmu ne turrshi sivjet,,, ne mot garant aty me ke :tongue: ose kam me ti dergu nja dy teglla me poste :wink:

rilinda
11-10-07, 21:01
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

aLbaChiCk
12-10-07, 11:31
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

SANTANA-29
12-10-07, 14:59
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh santana29,,,,,,,,,,,,,

LuLjaa
12-10-07, 18:08
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

gazi-de
19-10-07, 16:53
Pershendetje e nderuara me plot respeket...............

ninnela
21-10-07, 00:59
Uikend te rehatshem Jador

Respekt Ninnela

Prishtinasja_
28-11-07, 00:39
E nderuar...

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Diana007
28-11-07, 12:04
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:03
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

DEA
28-11-07, 15:07
Urime festa e flamurit. DEA

SANTANA-29
28-11-07, 15:59
URIME 28 NENTORI
http://rilindja.no/v3/images/stories/ismail.jpg

Arb
28-11-07, 17:58
Urime Dita e Flamurit

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif

uck_aksh
29-11-07, 02:24
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 17:44
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

turisti
11-12-07, 19:52
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

Sy_kaltra
13-12-07, 21:42
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:28
http://img214.imageshack.us/img214/5336/rose2tk8.jpg

uck_aksh
17-12-07, 05:45
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:43
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Arkza
18-12-07, 15:01
Pershendetje Jador-e , Me Fat Kurban Bajrmin, le te Jet vit i mbare per te Gjithe !!

Lona
18-12-07, 15:16
Pershendetje e nderuar urime Festa e Kurban Bajramit,, gezimi qofte mbi ty dhe familjen Tuaj.

Linka_pz
19-12-07, 09:50
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 11:02
Pershendetje e nderuar jodor,me fat Kurban Bajrami.................

Zero Cool
19-12-07, 11:23
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

Paradox_13
19-12-07, 19:24
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

LABI
19-12-07, 21:00
Ju uroj Festen e Kurban Bajramit dhe festat tjera te fundvitit ;Uroj dhe mbes me shprese qe festat te ardhmen t'i presim ne nje begati me te madhe si ne aspektin material poashtu dhe shpirterore .

LuLjaa
20-12-07, 03:52
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

Dukagjinas_i
21-12-07, 09:56
Urime Festa e Kurban Bajramit, Fati, Gezimi dhe Lumturia qofshin mbi Ju, dhe familjen Tuaj !

~AmaZonA~
21-12-07, 19:22
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy015837146D32.gif

hasanmehmeti
23-12-07, 01:24
E nderuara Ja'dor,

Pranoni Urimet dhe Pergezimet e mia kudo qe jeni , me rastin e Festes se Kurban Bajramit.
Suksesi, Shendeti, Harmonia Familjare dhe Shoqerore te percielleshin qdo haperim ne kete jete. Paqja dhe Meshira e Krijuesit qofte mbi ju.

http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

L~Nora
23-12-07, 18:24
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora

aLbaChiCk
26-12-07, 23:22
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 06:59
... Urime vitin e ri 2008 ....

MemphiSx
30-12-07, 11:26
Urime Viti i Ri 2008,Paqė,Shendet dhe Lumturi ju uroj qe te keni ne vitin 2008 :)

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3419417/2/istockphoto_3419417_candles_happy_new_year_2008.jp g

Diana007
30-12-07, 12:37
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:56
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 15:48
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

rilinda
30-12-07, 18:47
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Urata
05-02-08, 19:41
Idete, komentet ne pergjithesi fjala e shkruar e juaj i referohet artit te ligjerimit per te nxjerre permbajtjen e botes kulturore/shqiptare.

I gjej mjafte ngulmuese diskututimet tuaja zonje/zonjushe, dhe faktin estetik mjafte te avancuar dhe persosmeri ne pergjithesi.

Andaj, pranoni pershendetjet e mia te sinqerta!
Urata

Arkza
06-02-08, 12:57
Kudo te jesh te Pershendes ! :smile:

uck_aksh
07-02-08, 00:34
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 09:59
Pėrshėndetje ty .... !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:35
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 00:53
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

lazdrani
14-02-08, 11:21
http://www.pokamax.de/motiv_gallery/postkarten_213.jpg

uck_aksh
15-02-08, 01:18
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/URIME.gif

MemphiSx
15-02-08, 15:00
http://z.about.com/d/graphicssoft/1/0/m/O/1/azk14-valentine-heart1.gif

Albonita
16-02-08, 15:48
Deshiroj nje fund jave te qet ...


Me shum respekt Albonita.!

Buqja_ch
17-02-08, 18:31
http://www.youtube.com/watch?v=71zneo-wHNg

Prishtinasja_
19-02-08, 11:57
E nderuara Jadore, :smile:

http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:43
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 17:57
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:08
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

tushja
03-03-08, 20:40
Edhe pse rrallė kyqem nė forumė,megjithė atė nuk kalojė pa i lėxuar postimet e juaja.
Mė pėlqen dhe ju admirojė pėr Stilin e bukur ēė reflektoni nė shkrimet e juaja.

Mė lejoni tė ju dėrgojė pėrshėndetjet mė tė pėrzemėrta,kudo ēė tė jeni mirėmbetėshi!

Tushja

vjeshta
07-03-08, 23:50
http://webzoom.freewebs.com/janetenco/Love-animaties/Love-animaties/glitter-roos-animatie.gif

Urime festen e 8 Marsit .

Agolli
08-03-08, 00:00
Per nje personalitet te ēilter, solid me fjalet dhe shkrimet modeste, peshen e c'do shkronje, stilin dhe nderin, rrespektin dhe karakterin(ndaj vetes dhe ndaj atyrre qe e meritojn)!!
Une, Agolli! pa asnje servilizem, i deshiroj te nderuares J'adore c'do te mire ne jetė, njeashtu, ja uroi 8 Marsin!

Ju nderon Agolli!!

Diana007
08-03-08, 15:37
Urime 8 Marsi.

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/IMA/20682~Pink-Rose-Posters.jpg

Zero Cool
15-04-08, 21:18
http://i1.tagstat.com/images/user/27/50/20/5380275020-67558740.jpg

lirik
16-04-08, 06:39
I uroj ksaj zonjes jadore te vetmes autore ne mergim rreshta te dhuruara dhe suksese
dhe duke qenė se kjo nė pėrcaktime te tilla
vrehet se esht e pėrcaktuar
me njė specifikė te veqant tė afektitetit te imponuar te pseudofaktografisė
anakronike te rrethanave dhe specifikave subverzive te qasteve euforike ku intepretimet neglizhente ndikuan ne afektologjinė e imponuar te faktografisė ecila u morr mndej per bazė si specifikim afektive e eksponimit opo thuajse instiktiv te paraqitjes ne formė analaoge te indikacionit
nen ndikimin instiktiv te dhe imponues te relevancave afekto faktike dhekualifikimeve afektive
te cilat pa imunizueshem ne rrethana te caktuara dhe nuk abrogohen
dhe nuk lirohen nga afektimi
ehde ne situata kur ato jan ingranime duan tė abstenojnė nga eksluziviteti i rethanave te tilla
uroj qe sukseset e saj te jen te percaktuara sa ma integralisht
si dhe tė ket sa ma shum tė punė ne percaktime te tilla te specifikuara afektive
,duke marr para sysh specifiken dhe procesin e percaktimit qe kjo posedon
per strukturimin e f jales si dhe kualifikimin e praktikuar nga anėsimet e rrethanave specifikuese
dhe abstraktizmave “te involvuara ne te tilla antithemeltare bazamente
Si e tillė ne specifikat e tilla praktikuese me sens te veqant te inkuadrimit ne atraksione te dyfishta te ngacmimeve rrethanore i uroj specifikim te matutjehem ne bazat e e nji kulture te tillė si dhe talentimit te te variantit sa ma efketiv dhe afektiv te te kualifikimeve te tilla tė pa anshme
Urime e nderuara jadore per sukseset tuaja ne afeksione si dhe ne punen tuaj operative dhe invaduese ne sistemime te tilla inovative dhe transparente
te uron krijuesi e dy miljon vargjeve shqiptare xhelal ferizi liriku autori ne mergim

Linka_pz
18-04-08, 08:46
Per te veēanten e ketij forumi .....
Te uroj nje vikend relaksues e nderuar mikja ime !


http://www.swissflowers.ch/backoffice/images/produit/BotteGeisha450_ProdId_512.jpg

emine
18-04-08, 19:30
http://media.imeem.com/p/vzhLC4zVd7.jpg (http://www.imeem.com/people/AdUnhUP/photo/vzhLC4zVd7/)

LABI
20-04-08, 15:22
http://dl5.kortenaar.com/pub/140/140915ciwhvnls3n.jpg

Fundjave te rehatshme ju deshiron labi

Prishtinasja_
20-04-08, 20:40
http://www.ein-kleiner-blick.de/dowo5.jpg

uck_aksh
21-04-08, 00:25
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif

Elina
21-04-08, 18:29
Fale virtualitetit,tash po te njof edhe ne realitet !

Ndihem mire ne shoqeri me ty :smile:

Te pershendes dhe te deshiroj caste te kendeshme...!!!

http://dl3.glitter-graphics.net/pub/28/28183o31eo5tl4q.gif

Zero Cool
26-04-08, 15:54
http://i2.tagstat.com/images/user/21/39/90/5381213990-67884986.jpg

°Avan_Turist°
26-04-08, 18:54
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/samstag/stress_ade.gif

Diana007
26-04-08, 18:54
Te pershendes .

http://www.akiflower.com/images/buke20.jpg

gazi-de
29-04-08, 00:04
http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:21
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
30-04-08, 00:32
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

Dukagjinas_i
30-04-08, 07:55
...mendova ne ,,edhe pakez freski :))

http://www.ftd.com/pics/products/06-SW1_c.jpg

Jana
12-05-08, 18:14
Pershendetje.....

http://i275.photobucket.com/albums/jj299/bashadow2/rose.jpg

LaCoStA
18-05-08, 10:51
http://nyhouses4sale.typepad.com/ny_houses_4_sale/images/2007/06/01/weekend.jpg

lovely
19-05-08, 17:05
http://i86.photobucket.com/albums/k109/honeydoll48/FLOWERS/card5.jpg

emine
21-05-08, 08:41
http://i2.tagstat.com/image01/0/eec7/000A051AeX7.jpg

Arkza
26-05-08, 15:22
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

Estella
27-05-08, 11:04
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freundschaft/band_der_freundschaft.jpg

Elina
02-06-08, 17:25
Nje pershendetje te fresket,,, ne kete dite te ngrohet,,, vetem per ty Jadore.

http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo023.gif

Urata
02-06-08, 17:42
e pershendetur shume kjo jadore...mirepo, sikur po m'duket "mosmirenjohese" ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!

Kuku sa vetė e veta e paskan pershendet e kjo kerkun hiē...!

kjofsh e zene tu bo qejf!

Albonita
10-06-08, 07:30
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!

Alkimisti_ch
10-06-08, 13:01
Fjalet e tua kane fuqi magjike qe depertojne thelle shume thelle deri ne nderdijen tone dhe na nxisin perher per te menduar me shume se sa dje, per te qen kreativ sikur sot, per te ndertuar nje te ardhme me vizion.


Fjalet e tua kane fuqi melodike qe perher tingellojne natyrshem her- her me ngjyra ngacmuese por perher me tone magjepse per te na rikujtuar se ne jemi vetem paragrafe te ligjeve te natyres dhe duhet ti falemi asaj.


Fjalet e tua e bejne boten virtuale diēka shume reale dhe eshte njesoj sikur ajo drita qe duket ne fund te tunelit, edhe ateher kur erresira e thyen heshtjen. Drita je Ti.

Te pergezoj per kte fuqi inspiruese dhe kam knaqesin te jeme pjese e ketij kuvendimi qe eshte i veqante. Respekt e gjithe te mirat per Ty e me te dashurit Tuaj.

Urata
10-06-08, 14:02
t'kishim edhe ca te tjera ambasadore t'diturise/artit si jadore...
po i la edhe kete here nje pershendetje!

lovely
10-06-08, 17:42
jaaaa, veq me shku me ia ngjit per dore e me pru n ode t vet.. tjeter zgjidhje s ka ktu :biggrin:


http://i188.photobucket.com/albums/z206/purplegrl94/jadore.jpg


Rrezaton mencuri, force, madheshti, drejtesi!!!!
Edhe pse nuk kam idene se si duket, rrezaton edhe BUKURI!!

respekt

lovely

Adina-R.Ks
10-06-08, 21:00
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

jadore
10-06-08, 22:08
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

ri perseris kete citat te bukur qe solli Adina , qe ti perkujtoj vetes dhe te deshmoj qe di vlersoj miqesine , .. ( veqese nikoqire e keqe jam )

magjia e se vertetes ne jete vertet gjindet mes miqesh...

prandaj

ninnella, Dea, Vjeshta ,Sykalterta Lona, Naki,Paradox-13 ,Dukagjinas ,Amazona ,albachik ,Rilinda,Gjumashja , lazdrani ,MenpfiSx,Buqja -ch,Dardan Kastrati,Tushja ,Agolli,Lirik,Linka-pz,Labi,Prishtinasja ,UCK-aksh,Zero-coll,Avan-turist,Diana007,gazi-de,Lulja,Lascosta,Emine,Arkeza,Estella,Elina Albonita,Urata,Lovely,Santana-29,Urata,Turisti, Alkimist , Adina ..

duke ju kerkuar te gjithe juve falje publike , dua te justifikohem ,
i gjithe ky veprim i imi nuk eshte shenje indiferentizmi , por thjeshte nje mungese kohe ,
qe te gjitheve ju cmoj , ju respektoj , ju vlersoj dhe kete besoj e deshmon me se miri prezenca ime mes jush ..me ju isha vetetevetja ..
jeni ju te gjithe qe me begatuat , ndihmuat ,sygjeruat atehre kur ndihesha e lumtur , atehere kur kaloja momente hidherimi , ne situata stresi, morret pjese ne rrugetimet e mija , mendimet e mija , veprimet e mija , ishin shume here komentet e juaja qe me bene cdo cast real ta jetoj , ishit ju ndjesia qe me ipet te kuptoj , kudo qe jemi , kushdo qe jemi ,ne ndihemi njejte ..ndajme fat te perbashket...
..
p.s.
ky vlersim i imi shkon dhe per te gjithe ata qe jane dhe ishin antare te kesaj tryeze te madhe virtuale , ata qe pata fatin te komunikoj , lexoj ,njoh, ti kuptoj dhe te me kuptojne..
dhe nje here , kudo qe jeni , shendeti dhe lumturija cofte ne ju ..
me plot respekt per ju
jadore

jadore
10-06-08, 22:19
jaaaa, veq me shku me ia ngjit per dore e me pru n ode t vet.. tjeter zgjidhje s ka ktu :biggrin:


http://i188.photobucket.com/albums/z206/purplegrl94/jadore.jpg


Rrezaton mencuri, force, madheshti, drejtesi!!!!
Edhe pse nuk kam idene se si duket, rrezaton edhe BUKURI!!

respekt

lovely

hahahahahaha ,
do ta ndjeja per satisfaksion te me merrje per dore dhe te nihja dhe une Ty,
sepse..

nuk di qe dikush me bukur se Ti, permes flakjeve te tabuve ,thyrjes se barrjerave shpreh modelin e femres bashkohore ,dhe nje person per nje guxim te tille duhet te jete e formuar , e ngritur ne bazament te forte dijesh qe me mjafte mjeshtri e kamuflon ..
respekt per qiltersine , dhe thjeshtesine ..

gazi-de
10-06-08, 22:21
http://i29.tinypic.com/2dka6b8.jpg:smile:

jadore
10-06-08, 22:22
t'kishim edhe ca te tjera ambasadore t'diturise/artit si jadore...
po i la edhe kete here nje pershendetje!

..nje pasqyre shembelltyre reflektoni dhe ju ,cofshi cdo here e Uruar ,
respekt

Urata
11-06-08, 02:05
Idete, komentet ne pergjithesi fjala e shkruar e juaj i referohet artit te ligjerimit per te nxjerre permbajtjen e botes kulturore/shqiptare.

I gjej mjafte ngulmuese diskututimet tuaja zonje/zonjushe, dhe faktin estetik mjafte te avancuar dhe persosmeri ne pergjithesi.

Andaj, pranoni pershendetjet e mia te sinqerta!
Urata
t'kishim edhe ca te tjera ambasadore t'diturise/artit si jadore...
po i la edhe kete here nje pershendetje!


..nje pasqyre shembelltyre reflektoni dhe ju ,cofshi cdo here e Uruar,respekt

ma n'fund t'lexova edhe n'pershendetje...! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaa...

cheers

ps: je e forte.

lovely
11-06-08, 07:55
hahahahahaha ,
do ta ndjeja per satisfaksion te me merrje per dore dhe te nihja dhe une Ty,
sepse..

nuk di qe dikush me bukur se Ti, permes flakjeve te tabuve ,thyrjes se barrjerave shpreh modelin e femres bashkohore ,dhe nje person per nje guxim te tille duhet te jete e formuar , e ngritur ne bazament te forte dijesh qe me mjafte mjeshtri e kamuflon ..
respekt per qiltersine , dhe thjeshtesine ..


ooo bre vallahin zemren ta hangsha hahahahahahahahahaha

valla qe je e interesune, t kap lovely per dore ty pa kokerr pertese :wink:

ah mori Jadore, hajr bofsh qe dole knej se moti kam dashte me t thane diqka..
kur jam ardh mas pari n forum, m pate sulmu mejhere :biggrin: amo diten e pare, edhe thashe qikjo po t mshojka hunve edhe hiq s po ia nika :biggrin: e drejte koka!!!

tani shpesh kisha problem me t i marr vesh shkrimet, mu dashke me perkthys e me fjalor me gjet qka ke dashte me thane :frown:

eh dikurnaj tani mo pe din ti :wink:


Faleminderit shume per komplimentet!!

je per Lakmi!!

lovely

Zero Cool
11-06-08, 13:32
Njė ditė te bukur tė uroj tyhttp://i216.photobucket.com/albums/cc24/mrsorrell/mrsorrell3Tagged/angel-comments-1.gif

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:15
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
24-06-08, 23:53
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

>>{SpOnGeBoB}<<
04-07-08, 21:29
ev shoq ku ja paskan que mare qet temen e zhadores hamene ne llap.

Jadore erdha me te pershneten qetu plus asaj kam qellue edhe simpati, per ata te pershendes dy here qetu e kam marren edhe Vjollcen me vehti

http://youtube.com/watch?v=_ODs8jjaPOI

teutaA
04-07-08, 22:31
pershendetje shum per ty me pelqejn shkrimet e tua vertet je intelegjente me plot kuptimin e fjales:smile:

gjitha te mirat e jetes qofshin me ty

respekt Teuta

jadore
05-07-08, 09:28
zero -coll, adina -ks, lulja ,teuta,

ju faliminderit per respektin qe me beni m viziten tuaj , gjithashtu ju uroj nje fund jave te mrekulluar ne vazhdim ..

p.s.

spongebob, mire paske bo qe e paske marr Vjollcen me veti , ( ishalla nuk te idhnohet valla Gjys-timja )
ndera tu rrite ,e ta kthevsha per te mire kete vizit..

emine
09-07-08, 06:25
pershendetje...............


http://i7.tagstat.com/images/user/59/31/98/5395593198-69256673.jpg

Dreni30
13-07-08, 09:10
Pershendetje jadore,
Shpresoj te jeni mire me shendet dhe njeashtu te kaloni dite te bukura verore.

Dreni.

SANTANA-29
15-07-08, 14:45
Te pershendes shume jadore dhe te deshiroj jete te qete dhe te lumtur,ashtu siq e don zemra jote dhe realizimin e te gjitha deshirave.

Me respekt santana frankfurt

lovely
24-07-08, 20:11
Takimi me ty ishte vertete knaqesi.

Perqafimin tend e mbaj te fresket ! :smile:

http://i44.photobucket.com/albums/f14/Mirella20/strong.jpg (javascript:void(0);)


E forte ne cdo aspekt, e dashur, e embel....

Krenohem me ty Jadore!


t qaf
lovely

Penelope
25-07-08, 20:06
Pershendetje te perzemerta per Ty Jadore e dashur.

Kur te lexova per here te pare , u mahnita me stilin e te shkruarit, menduarit tend, dhe perceptimin e gjerave.

p.s
edhe disi te paramendoj si Ulpiana Lama, qashtu diqysh, hehe.. :smile:

Me respekt Penelope

lyra2
25-07-08, 20:10
Jadore,te pershendes dhe te uroj gjith te mirat.

Ke stil te veqant te shkruarit.Urime.