PDA

View Full Version : Espresso


Murgesha
24-12-05, 14:32
Espresso kem zakon anėtarėve tė Dardanisė me ju hap njė Odė pėr pėrshėndetje dhe urime.

I lexoj me kėnaqėsi tė veēantė shkrimet tuaja!
Uroj qė tė vazhdoni tė jeni nė mesin tonė.

Gjithė tė mirat pėr ty, ti dėshiron.

Murgesha!

Reana
24-12-05, 20:26
Edhe une po e le nje pershendetje te vockel ketu per Espresson.

Gjithe te mirat ne kete ndrrim motmotesh!

Reana

Artisti
25-12-05, 14:33
Esspresso pershendetje per ty i nderuar,po ta qes nje kafe,esspresso nuk eshte veq ndoshta ta ka shija :lol: :wink:

http://www.babajana.com/cool/coffe/image0009.jpg

.

Artisti
28-12-05, 20:00
URIME,URIME,URIME
Gezuar viti i RI 2006

schütze
28-12-05, 21:37
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

laliloli
28-12-05, 23:41
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Arb
28-12-05, 23:43
I nderuar EXXPRESSO,

Urime nderrimin e motmotit!

Qofte ky per ju nje vit me me shume mbaresi, mireqenje, e sukses!

Gjithe te mirat ju percjellshin vitin qe po afron!


Urojme qe kete vit te festojme nje vit historik te njohjes zyrtare te Pavaresise se Dardanise!

Zoti ju bekofte!

Zoti e bekofte Dardanine!

Zoti e bekofte Kombin Shqiptar!

Zana_ch
29-12-05, 13:58
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Murgesha
30-12-05, 12:18
Esspreso!

Lumturia dhe shėndeti le tė pėrcjellin ēdo ditė tė vitit tė ri.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

turisti
30-12-05, 17:42
Realizimin e te gjitha deshirave ne vitin e ri :P 2006 :P ,jete te gjate dhe te lumtur,ju deshiron,

TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 20:49
**********
**********
**********


Espresso i nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Psikologu
30-12-05, 20:53
I nderuar!

Gezuar Vitin e ri 2006..


Cdo tė mirė e tė mbarė nė jeten e juaj nė tė gjitha sferat.


Me nderime si cdo here;


Psikologu

Sy_kaltra
30-12-05, 22:16
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

doGzona
31-12-05, 06:34
Espresso i nderuar,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 12:17
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendet,gezime ,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Clintoni
31-12-05, 14:26
O Espressooooooooooooooooooooooo

Shume urime per ty dhe neser dalim e pime ka nja....

Clintoni

Gentiana
31-12-05, 14:49
Espresso gezuar vitin e ri i nderuar.

Te gjitha te mirat te percjellshin kudo.

Genta

Espresso
02-01-06, 16:24
Murgesha
Reana
Artisti
Turisti
Arb
Psikologu
Clintoni
schütze
Gentiana
laliloli
Tushja
doGzona
sy_kaltra
kodra
Zana_ch
Ju falenderoj te gjithve miqesisht per pergezimet e festes se fundvitit duke ju deshiruar cdo te mire ne vitin qe kemi hyre dhe realizim te endrrave ne cdo lemi jetsore.
Nje falenderim te veqant kame per ty Murgesha :arrow: Thank's per mikpritjen dhe per fjalet e mira. Shpresoje ne te ardhmen te ket sa me pak keqkuptime.

Espresso

Portokalli
15-01-06, 19:22
Du alter sack ka je humb keshtu? Del ma shpesh ksajde se u kall drini prej tymit. Del se do jan ba me ju jap nikcija ne kry e ti ja ki ma zanat se une :lol: :lol: :lol:

Clinoni :lol: :lol: :lol:

jadore
22-01-06, 22:35
--i Nderuar ..!!
- shpreh ngushllimet e mija dhe te tjerve, dhe cmoi larte kontributin e juaj dhe te tjerve ketu ,per punen qe beni ne sensibilizimin e jetes dhe vepres se dr Rugoves..

-respekt per juve...!

Zana_ch
25-01-06, 15:25
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:34
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

Espresso
30-01-06, 14:51
I nderuar Jador
E nderuar Zana_ch dhe
E nderuara Freskia

Ju faleminderit per ndushllimet. Ndaj dhembjen me ju. :cry:

lazdrani
23-07-07, 11:33
Espresso ku do qe gjindeni keni pershendetje te sinqerta nga Lazdrani.Te shkofte jeta gjithmone Mbare.

Qika^Me^Kule
12-09-11, 18:16
http://www.willstdubestimmtnichtwissen.de/data/media/52/085_schoenen-tag_gb-pic.gif