PDA

View Full Version : pokeri


laliloli
24-12-05, 17:36
TE pershendes perzemersisht Pokeri ,mire se ke ardhur ne mesin tone.
GJithe te mirat ne jete nga Lali

Arb
24-12-05, 17:39
Mire se ke ardh o Poker!

Ja kalofsh sa me mire ketu!

Reana
24-12-05, 20:11
E pershendes Pokerin dhe i deshiroj mireseardhje, e njkohesisht caste te kendshme ne FD!

Sy_kaltra
24-12-05, 21:01
Pranoni pershendetjet e mia i Nderuari Poker, te uroj mirseardhje dhe qaste te kendeshme ne mesin e dardanasėve .

Sy_Kaltra.

doGzona
25-12-05, 18:29
Pershendetje i nderuar,

Dhe mire se na erdhe,ja kalofshe sic eshte me se miri.

doGzona

pokeri
25-12-05, 23:03
Ju falemnderit, tė gjithė juve.
Shpresoj tė mos jenė pėrshėndetje thjesht kurtoazie!!!

Gjithashtu, dua t'ju pėrshėndes JUVE,
(edhe ATA) qė akoma nuk janė "kujtuar", e sidomos
i pėrshėndes ATA qė s'do t'mė pėrshėndesin kurrė.

Falmnderit, njerėz me energji pozitive.

Guri i madh
25-12-05, 23:19
poker mir se erdhe ne sofren dardan kalofsh mir

Barbaroza
27-12-05, 15:09
Pokeri,gezuar Viti i ri 2006!!

http://countryjoe.bizland.com/Xny-greeting.jpg

Diana007
28-12-05, 13:42
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

rilinda
28-12-05, 13:50
http://img458.imageshack.us/img458/2408/sdgv7rt.png (http://imageshack.us)

laliloli
29-12-05, 01:09
Ju falemnderit, tė gjithė juve.
Shpresoj tė mos jenė pėrshėndetje thjesht kurtoazie!!!A mos po don me tupan me te pershendet a? :lol: :lol: :lol:


Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

MemphiSx
29-12-05, 09:45
pokeri Urime Viti i Ri 2006!!!


http://img515.imageshack.us/img515/4347/memphisgif32on.gif

Gjumashja
29-12-05, 10:19
Urime 2006 Pokeri
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 13:20
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Luana
29-12-05, 14:44
Urime Poker Vitin e Ri 2006 .....
http://dgreetings.com/newimages/newyear/newyear-teddy022.jpg

spirl_girls
29-12-05, 16:56
Urime Vitin e Ri !

http://www.locolobo.net/julepic04.gif

vjeshta
29-12-05, 17:27
************Urime viti i ri 2006***********


Ju Uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.


Vjeshta

Naki
30-12-05, 12:51
http://www.heldex.nl/HX05/pages/images/happy-new-year.jpg


Gėzuar viti i ri 2006

Naki

turisti
30-12-05, 16:57
:P Urime viti i ri :P 2006 :P ,

Me deshire qe shendeti,lumturia,realizimi i te gjitha deshirave dhe momentet e lumtura jesin hija e juaj e pandare.

Gezuar!!!!!!!!!!!! :P

Nga zemra,
TURISTI. :P

Sy_kaltra
30-12-05, 22:23
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

doGzona
31-12-05, 06:31
Pokeri i nderuar,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Guri i madh
31-12-05, 09:34
pershendetje pokerit dhe urime vitin e ri 2006 dhe shum gzime ne jet

tushja
31-12-05, 11:11
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e gjdo deshire ne jete shendet,gezime lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Murgesha
31-12-05, 13:14
I nderuari Poker.

Gėzuar 2006.

Le tė jetė ky vit, realizues i tė gjitha dėshirave tuaja.

Murgesha!

http://www.stjosephisland.net/hiltontownship2004/happy%20new%20year.gif

Barbaroza
11-02-06, 19:28
Shfrytezoj rastin dhe njekohesisht kam nderin qe t'i uroj te nderuarit Pokeri arritjen e 1000 postimeve.Tere keto postime me plot zell,menquri dhe argetim,na bejne te ndjehemi shume kendshem qe kemi nje anetar te tille ne mesin tone!
Duke i uruar edhe miliona postime tjera,e pershendesim Pokerin me deshiren qe te jete me ne gjithmone ketu!

Urime,urime,urime!

pokeri
11-02-06, 20:52
Shfrytezoj rastin dhe njekohesisht kam nderin qe t'i uroj te nderuarit Pokeri arritjen e 1000 postimeve.Tere keto postime me plot zell,menquri dhe argetim,na bejne te ndjehemi shume kendshem qe kemi nje anetar te tille ne mesin tone!
Duke i uruar edhe miliona postime tjera,e pershendesim Pokerin me deshiren qe te jete me ne gjithmone ketu!

Urime,urime,urime!


S'di ēka tė them tjetėr, veē FALEMNDERIT!!!

vjeshta
11-02-06, 23:40
Urime 1000 postimet :P

Te uron vjeshta nga tavolina tjeter :lol: :lol:

e_martumja
11-02-06, 23:45
Urime 1000 postimet, nuk po guxoj me ardhe ne at oden tende se hiq spo ma lidh :lol: :lol: :lol: Nese ka me fallcifikim ajo loja jote do te vi ndoniher :lol: :lol: :lol:


pershendetje dhe cdo te mire te deshiron e_martumja

pokeri
03-03-06, 22:46
Urime 1000 postimet, nuk po guxoj me ardhe ne at oden tende se hiq spo ma lidh :lol: :lol: :lol: Nese ka me fallcifikim ajo loja jote do te vi ndoniher :lol: :lol: :lol:


pershendetje dhe cdo te mire te deshiron e_martumja


Edhepse me pak vonesė (pa fajin tim), po ju falėnderoj pėr mirėsinė e treguar dhe pėrshėndetjet e juaja. Gjithashtu, ju pėrshėndes duke ju dėshiruar veē "polemikave tė zjarrta" edhe atmosferė gazmore, e mbi tė gjitha mirėkuptim, pėr "ATA qė mendojnė ndryshe"...

doGzona
13-03-06, 13:19
Nje pershendetje te ngrohte per ju i nderuari pokeri.

Cdo e mire qofte me ju cdo here ne cdo hap.

Te pershendet,
doGzona

halla e madhe
14-03-06, 17:37
Edhepse pak vonese , vendosa te ju pershendes me nje falenderim madheshtor:tongue:
“Ju deshiroj suksese ne jete dhe postime te shumta ne FD.
Rrespekt per postimet e Juaja:halla e madhe

Guri i madh
12-07-06, 22:10
pershendetjet ma te perzemerta per shum te nderuarin poke ju dergoj pershendetjet ma te perzemerta per zotri pokerin mungesa e juaj po vrehet ne F D gjdo her je i mik pritur nga miku i juaj Guri i madh

pokeri
23-07-06, 16:41
pershendetjet ma te perzemerta per shum te nderuarin poke ju dergoj pershendetjet ma te perzemerta per zotri pokerin mungesa e juaj po vrehet ne F D gjdo her je i mik pritur nga miku i juaj Guri i madh
Shumė falmenderit pėr pėrshėndetjet Guri. Mė kujtohet qė me njė rast kemi shkėmbyer njė polemikė tė ashpėr, por virtyti mė i lartė i njeriut ėshtė tė mos mbaj inat (shkaku i bindjeve). Pa bėrė lajka, them qė pėrkundėr dallimeve qė kemi, Ti je njeri me virtyte tė larta. Gėzohem qė mund tė tė drejtohem si mikut. Qofsh gjithmonė i nderuar...

Sa i pėrket mungesave, kemi filluar t'i mungojmė edhe vetvetės e lėre mė tė tjerėve.

Respekt.

Dea_A
17-11-06, 17:21
I nderuar miku im !
Te jame ne shoqerin e njerzve si Ju eshte vertet nder dhe privilegj i imi ! Origjinaliteti, sinqeriteti dhe intelekti i papershkruar jane vetem pake nga vetit tuaja qe i mesova !
..........nje tufe pershendetjesh te dhuroj nga zemra
me respekt te madhe
Dea_A!

pokeri
24-11-06, 15:37
I nderuar miku im !
Te jame ne shoqerin e njerzve si Ju eshte vertet nder dhe privilegj i imi ! Origjinaliteti, sinqeriteti dhe intelekti i papershkruar jane vetem pake nga vetit tuaja qe i mesova !
..........nje tufe pershendetjesh te dhuroj nga zemra
me respekt te madhe
Dea_A!

Kur mė bėjnė kėso pėrshėndetjesh, unė s'di t'ua kthej!!! Si duket jam mėsuar vetėm tė shahem dhe tė polemizoj. Sidoqoftė falemnderit. Duke respektuar tė tjerėt, respekton vetėn. Qofsh gjithmonė e respektuar.

jadore
24-11-06, 19:41
Kur mė bėjnė kėso pėrshėndetjesh, unė s'di t'ua kthej!!! Si duket jam mėsuar vetėm tė shahem dhe tė polemizoj. Sidoqoftė falemnderit. Duke respektuar tė tjerėt, respekton vetėn. Qofsh gjithmonė e respektuar.

...MIk , nuk dua te thurr kuror lavdesh ... dua te polimizoj me postimin tend ...
(nuk di te shkruaj ne sensin letrar , e nderlidhi me profesionin tim ku jap me mire figurativitetin ..)
....shtyllat bartin konstruksione ndertesash marremendese ,e gjithe ngarkesa , forca, bie dhe qendron mbi skeletin e tyre , eksterier e enterier , eshte pune mode ,kohe ...sot montohen ,neser hiqen ....
them qe shtyllat megjithate qendrojne aq sa ka jete gjatesisi ai objekt , dhe pse jo qdo shikues, e kupton punen e tij .....

pokeri
24-11-06, 20:21
...MIk , nuk dua te thurr kuror lavdesh ... dua te polimizoj me postimin tend ...
(nuk di te shkruaj ne sensin letrar , e nderlidhi me profesionin tim ku jap me mire figurativitetin ..)
....shtyllat bartin konstruksione ndertesash marremendese ,e gjithe ngarkesa , forca, bie dhe qendron mbi skeletin e tyre , eksterier e enterier , eshte pune mode ,kohe ...sot montohen ,neser hiqen ....
them qe shtyllat megjithate qendrojne aq sa ka jete gjatesisi ai objekt , dhe pse jo qdo shikues, e kupton punen e tij .....

Ty, po tė falėnderoj pak mė ndryshe...
.........................................
.........................................
.........................................
Veē shiu nė forum kur fillon tė bie
Ngadalė ftohen gjakrat, se s’jemi shumė tė ligj
Pas betejės sė ashpėr Paqja e dashur vie
Pėr tė mbetur akoma Mikesha dhe Miq.

halla e madhe
25-11-06, 15:31
Edhepse pak vonese , vendosa te ju pershendes me nje falenderim madheshtor:tongue:
“Ju deshiroj suksese ne jete dhe postime te shumta ne FD.
Rrespekt per postimet e Juaja:halla e madhe

Vikend sa te

halla e madhe
25-11-06, 15:35
Vikend sa te...korrigjim:!!!

Vikend sa me te mire ju deshiron :halla e madhe:smile:

pokeri
26-11-06, 20:43
...korrigjim:!!!

Vikend sa me te mire ju deshiron :halla e madhe:smile:

Oj Hallushe, se ē'ma kujton njė Hallė nga letėrsia!!! Megjithatė, Ti je simbol i dashamirėsisė nė Forum. Unė nuk vij shpesh aty (te kafja) por ndonjėherė lexoj ēfarė shkruan. Tė falėnderoj pėrzemėrsisht! Ua, natyrisht qė tė pėrshėndes shuuuuuumė...

Amina
05-12-06, 06:49
Pershendetje me te perzemerta per ju pokeri, kam lexuar me vemendje at postimin per asteroidin dhe mu duk shume interesant.
Kalo nje jave te kendshme dhe pa stres.

pokeri
05-12-06, 19:41
Pershendetje me te perzemerta per ju pokeri, kam lexuar me vemendje at postimin per asteroidin dhe mu duk shume interesant.
Kalo nje jave te kendshme dhe pa stres.

Tė falemnderit shumė!!! Mė vjen keq pėr shqetėsimin eventual por matjet e fundit tregojnė qė asteroidi do t'na huq. Prandaj, mendo pozitivisht. Veē falėnderimit, po tė pėrshėndes pozitivisht.

Naki
06-12-06, 14:21
Kristalizimė i elemeteve nė fotone ndriquese,tė mbėshtjellura me lėgura tė vlerave akademike,respektė tė veqantė pėr tė gjitha postimet.

Kudo ēė tė jeni ju pėrshėndes Miqėsishtė.

Naki!

Zana_ch
25-12-06, 11:16
Pokeri i nderuar ,

Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet, dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007-ta GEZUAR GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Sy_kaltra
25-12-06, 12:10
Pershendetje Pokeri.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra..

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

Dea_A
26-12-06, 00:41
Rrezja e pare e agimit te Vitit te Ri le te sjell lumturi te pakufishme ne familjen tuaj !
Te nderon
Dea_A!

Agolli
26-12-06, 01:16
Te pershendes dhe te uroj shume te mira ne jete, njekohesisht realizim te
te gjitha deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.trepca.net/2003/1203/gezuar2004-al.jpg

Agolli

doGzona
28-12-06, 22:39
Gezuar festat miku im,

Fati lumturia, sukseset ne pune, dhe ne te gjitha sferat e jetes, te percjelleshin ne cdo hap.


Gezuar!

legenda
30-12-06, 20:19
pranoni edhe nga une pershendetjet e mia zoteri pokeri:smile:

~AmaZonA~
31-12-06, 10:12
pokeri te pershendes perzemersisht dhe ky vite qofte viti qe do ta kujtosh cdo here per te mire,me ėndje lexoj postimet e tua jan vertet me shume vlere te lumte :smile:
Gėzuar Per Shume Mot!!!
http://i75.photobucket.com/albums/i314/wereld/glitter_maker_12_28_2006_10_27_43_7.gif

rilinda
31-12-06, 15:40
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 07:00
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

legenda
08-04-07, 10:31
e di qe nje pjese tenden e ke lane ne Forum,,,dhe ndoshta ajo te terheq dhe e shfleton here pas here kete forum,,,prandaj po te pershendes ketu,duke te deshiruar vikend te kendshem,kudo qe je TI.

me respekt

LEGENDA

http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:44
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Agolli
05-05-07, 13:17
Nga ketu,,dua ta dergoje nje pershendetje aty ku gjindeni per momentin dhe ju deshiroj suksese dhe sfida te reja ne jeten tuaj!
Agolli.......

lazdrani
23-07-07, 11:56
Pokeri pranoni pershendetje te sinqerta nga Lazdrani.

Paradox_13
08-09-07, 08:40
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

Paradox_13
19-12-07, 19:27
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:32
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Agolli
10-03-08, 20:05
S'mujtem me ta ndryshu mendjen, kurresesi! ani ani,per veti e ke!! Njeriu mund ta ndryshoje vehten askend tjeter, ēfare thua ti! Mos ma zen per te madhe, jam duke fol me vehten, ves_vese.. ubu!
Sidoēofte, ju pershendese, perzemersisht!!
Ju nderon Agolli!!

Artisti
27-12-09, 10:56
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Agolli
27-12-09, 12:25
Erdha me letra, thash t'kshyri a mes je per i lojė, hade hade dhe dije qe guxoj guxoj hahahahah. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

I nderuari dhe i respektuari dosti mua hahaha ma mesove domethenjen e frazes dost qe do te thote me shume se mik, te falemnderit! :)

Urime dhe gezuar 2010-shen, uroj qe t'keni kohe sa ma t'madhe ose hapsire per realizimin e planeve dhe kontrimbime ne t'gjitha fushat e jetes, njiashtu u deshiroj fat, shendet, suksese dhe mirekuptime ne jete, per ty dhe ata qe ju rrethojne ; familja dhe farefisi i ngushte.

Me shume respekt per ty, dosti Agolli ! http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Kaqanikasja
14-02-11, 15:57
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink: