PDA

View Full Version : PSE MESHKUJT KANĖ MAJE TĖ GJINJĖVE !?


illyria
25-12-05, 20:49
Dihet mirė pse femrat kanė gjinjė dhe maje tė gjinjėve,pra pėr ushqim tė foshnjave qė lindin por shtrohet njė pyetje shumė shumė interesante: pse edhe mashkujt kanė maje tė gjinjėve!?
Athua ėshtė ky njė gabim i natyrės apo edhe zotit nė daēi !!!???