PDA

View Full Version : sexybrikenda


Naki
27-12-05, 22:58
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Diana007
28-12-05, 13:37
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpgJeni Rrushe te dyat , ju mpuc Diana :wink: :D

Barbaroza
28-12-05, 17:50
Gezur Viti i Ri 2006.Cdo enderr juaja u befte realitet!

http://www.mindspring.com/~saness/img/fireworks/p87a.jpg

loni19
28-12-05, 18:01
i pershendes keto vajzat shume..
cdo te mire..
kaloni mire kudo qe jeni...

tushja
31-12-05, 15:22
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete, gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Naki
17-01-06, 19:45
Si ēdo herė gjatė vizitės nė lagjen e pėrshėndetjeve,mendja mė shkonė pėr tej Oqeanit Atlantik tek Mikeshat e nderuara,pranoni pėrshėndetjete mija tė sinqerta pėr ju.


Naki

Naki
28-08-06, 20:46
Si ēdo herė gjatė vizitės nė lagjen e pėrshėndetjeve,mendja mė shkonė pėr tej Oqeanit Atlantik tek Mikeshat e nderuara,pranoni pėrshėndetjet e mija tė sinqerta pėr ju.

sexybrikenda
28-08-06, 20:56
[quote=Naki]Si ēdo herė gjatė vizitės nė lagjen e pėrshėndetjeve,mendja mė shkonė pėr tej Oqeanit Atlantik tek Mikeshat e nderuara,pranoni pėrshėndetjet e mija tė sinqerta pėr ju.

Ju falenderoj shume i nderuari Poeti yne, Naki ju jeni i vetmi qe nderoni mua dhe shoqet e mia,jeni me te vertet shume i respektuar.Faliminderit nga thellesia e zemres
Naki Ne ju Duam juve

Perzemrsisht Brikenda,Yllka dhe Mami

Big kiss for you:wink:

Naki
05-01-07, 21:04
Rrallė e pėrmallė lexojė postime nga ju,shfrytėzojė rastin tju pėrshėndes ku do ēė tė jeni duke ju dėshiruarė ēdo tė mirė!

Naki

Naki
04-05-07, 12:31
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė ,nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė ,nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe ,nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

http://bmfoto.dk/catalog/images/2003080900.jpg

rilinda
06-05-07, 18:44
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
07-05-07, 17:51
Pershendetje ...

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

tushja
28-05-07, 21:23
http://www.rosengruss.de/bilder/1157_big.jpg

Njė buqetė lule nė shenjė respekti!

Ju nderonė Tushja

rilinda
28-05-07, 23:21
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Diana007
09-06-07, 18:55
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Naki
26-06-07, 22:51
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

lazdrani
23-08-07, 18:54
http://www.fotosearch.de/comp/csk/csk002/koppeln-kuessen-~-ks77019.jpg


Nje mpuq per inati te Yllkes haaaaaaa,shkruani se kenaqem kur jeni aktive ne FD.Te fala Lazdrani

~AmaZonA~
24-08-07, 18:53
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

yllka
31-08-07, 15:02
http://www.fotosearch.de/comp/sps/sps114/leute-frau-verstecken-huelle-~-1099r-5832.jpg

Ndersa une u merdhiva ne vetmihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Paradox_13
08-09-07, 08:34
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

Kavaleri
10-09-07, 13:05
sexybrikenda
Ju deshiroj Nje dite te sexy te bukur .
Perzemersisht un.

Diana007
28-11-07, 12:14
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

Luana
03-12-07, 00:34
http://i100.photobucket.com/albums/m28/donnageyer1/Have20a20lovely20day20today.gif

Gjumashja
05-12-07, 11:10
sexybrikenda te pershendes dhe te uroje qdo te mire . . .

turisti
11-12-07, 19:13
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

Diana007
30-12-07, 15:53
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

ninnela
01-02-08, 02:00
Te Pershendes Kudo Qe Je Motrush

Ninnela

rilinda
04-02-08, 23:54
Mirė se na u riktheve! :biggrin:

sexybrikenda
04-02-08, 23:59
Te Pershendes Kudo Qe Je Motrush

Ninnelahttp://imalbum.aufeminin.com/album/D20030213/766_FINO666TYD7HZMNIXWO1RFG5J14UKU_rose1_H144644_S .jpg (http://album.gofeminin.de/album/see_28474/Robses-Album.html) Te falenderoje shume per kete urime Big kiss per Ty

sexybrikenda
05-02-08, 00:01
Mirė se na u riktheve! :biggrin:

Mire se ju gjejehttp://imalbum.aufeminin.com/album/D20050602/108064_7GZ72BHWMQ62MIMNGNLVOIUYX273AJ_brummibar_H1 54837_S.jpg (http://album.gofeminin.de/album/see_108064/Grusskarten-fur-Euch.html)Rilinda Te mpuqi nga large.

uck_aksh
07-02-08, 00:40
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 09:53
Pėrshėndetje ty .... !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:41
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 00:50
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

lazdrani
14-02-08, 11:15
http://www.pokamax.de/motiv_gallery/postkarten_81.jpg

uck_aksh
15-02-08, 01:20
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/URIME.gif

MemphiSx
15-02-08, 14:54
http://z.about.com/d/graphicssoft/1/0/m/O/1/azk14-valentine-heart1.gif

turisti
21-02-08, 22:13
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 17:45
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Diana007
08-03-08, 17:07
Urime 8 Marsi.

http://www.fachanwalt-arbeitsrecht.de/galerie/Blumen/slides/Blumen(8).jpg

ninnela
13-03-08, 14:46
Sexybrikenda Te Pershendes Kudo Qe Je

Kalofsh Bukur

Ninnela

Honesty^uk.
08-05-08, 19:29
Pershendetje sexy:biggrin:brikena
te uroj dhe deshiroj te kalosh caste sa me te mira dhe plot gezime e hare
nen shoqerine e atyre qe deshiron zemra jote.

Honesty

Naki
19-05-08, 11:40
Nė dhomen tuaj virtuale dėshirojė nė kėto ēaste tju sjellė pamje nga qyteti i Pejės nė pėrcjellje tė muzikės!
Pėr disa qaste tė shetisim me kėngėn e Danit nė parkun e karagaqit dhe bukurit qė ofronė qyteti i Pejės*nėsė nuk gabojė ėshtė vendlindja e juajė.

http://imalbum.aufeminin.com/album/D20030213/766_FINO666TYD7HZMNIXWO1RFG5J14UKU_rose1_H144644_S .jpg (http://album.gofeminin.de/album/see_28474/Robses-Album.html)

Kudo ēė tė jeni ju dergojė tė fala tė pėrzemėrta -juve dhe tė dashurėve tuaj!


http://de.youtube.com/watch?v=DWrnh-Vi_QY

sexybrikenda
19-05-08, 11:50
Nė dhomen tuaj virtuale dėshirojė nė kėto ēaste tju sjellė pamje nga qyteti i Pejės nė pėrcjellje tė muzikės!
Pėr disa qaste tė shetisim me kėngėn e Danit nė parkun e karagaqit dhe bukurit qė ofronė qyteti i Pejės*nėsė nuk gabojė ėshtė vendlindja e juajė.

http://imalbum.aufeminin.com/album/D20030213/766_FINO666TYD7HZMNIXWO1RFG5J14UKU_rose1_H144644_S .jpg (http://album.gofeminin.de/album/see_28474/Robses-Album.html)

Kudo ēė tė jeni ju dergojė tė fala tė pėrzemėrta -juve dhe tė dashurėve tuaj!


http://de.youtube.com/watch?v=DWrnh-Vi_QY


Ashtu eshte i nderuar Peja eshte qyteti im.Te falenderoje shume nga zemra per respektin qe keni bere dhe beni ndaj meje.
Nje kenge ne gjuhen gjermane qe besoje ju e kuptoni bukure.Ju jeni Diamant i Forumit

http://de.youtube.com/watch?v=H_SwXTWUPlk&feature=related

lovely
19-05-08, 17:01
http://i108.photobucket.com/albums/n26/christihice/flowers.jpg

Naki
20-05-08, 14:16
Qershia

Jam e vogėl, rrumbullake
jam e shijshme pėr merake
piqem herėt nė pranverė,
jam e kuqe, nuk kam erė.

Mė pėlqen e gjithė njerėzia,
por mė shumė mė ha fėmija.
A e dini se kush jam?
Unė 'Qershi' emrin e kam.


http://www.geiserschmiede.de/img/obst2.jpg

Mbasi ėshtė koha e qershijave ,nuk po dua tė ha veq vetė e kam vendos mi shpėrnda nėpėr shoqėri.
Ju bėfshin mirė!

uck_aksh
20-05-08, 23:32
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/IR.gif

ShEjToNkA
27-12-08, 02:14
http://img71.imageshack.us/img71/7835/getattachmentaspxhi3.jpg

lazdrani
27-12-08, 15:30
http://www.tobiaspfau.de/cms-gfx/media-i00001722w771h556q97.jpg (http://www.tobiaspfau.de/de/photo_list-00000001-3DEDB8E0.html)

lovely
28-12-08, 12:05
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif

MemphiSx
30-12-08, 01:34
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Diana007
05-09-09, 15:56
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Tomori
07-09-09, 21:28
Kur tė kam afėr, pse mė djeg trupi
Se di sexybrikenda,
Eja mė pran
Te kėrcejm tė dy der von
Te jetojm sot natėn ton

Eja sonte tė vallzojm
Po mė djeg nė zemėr kjo dashuria
Eja sont ėsht nata jon
Eja sexybrikenda meri puthjet e mia...


http://i30.tinypic.com/ixqx40.gif

Kaqanikasja
01-07-11, 14:51
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF