PDA

View Full Version : loni19


Diana007
28-12-05, 15:26
:D :wink:
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Luana
28-12-05, 16:09
Urime Vitin e Ri 2006 te deshiroj qe ky vite te sjell fat e sukses ne jeten tuaj ..

http://www.bgreetings.com/ecards/holidays/new_year/25.gif

Barbaroza
28-12-05, 16:37
I nderuari Loni,gezuar Viti i Ri 2006.Dashuria,fati dhe miresite e Zotit qofshin me ty dhe familjen tende!

http://bemine.com/categories/newyears/nyear1.gif

loni19
28-12-05, 16:40
Diana, Luana, dhe Barbaroza ju pershendes edhe une shume...
ju deshiroj cdo te mire...
falm per pershendetjet...

Artisti
28-12-05, 20:17
loni19


Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:28
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

laliloli
28-12-05, 23:44
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Zana_ch
29-12-05, 13:56
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

loni19
29-12-05, 15:22
Ju pershendes te gjithve...
Duke filluar prej te Artisti, Schütze, Laliloli, deri te Zana_ch...
Edhe une ju pershendes...
Deshiroj cdo te mire edhe une per ju ne vitin e ardhshem...2006.

Gjumashja
29-12-05, 15:30
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

loni19
29-12-05, 17:17
Gjumashja e nderuar, te pershendes...
flam per pershendetjen...
deshiroj te te plotesohen deshirat e juaj ne vitin e ardhshem...

vjeshta
29-12-05, 17:19
**********Urime loni viti 2006***********


Ju deshiroj qe ky vit te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.


Vjeshta

loni19
29-12-05, 18:28
**********Urime loni viti 2006***********


Ju deshiroj qe ky vit te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.


Vjeshta


Ju faleminderit Vjeshta,
Ju deshiroj edhe une cdo te mire....

Gjumashja
29-12-05, 18:29
Gjumashja e nderuar, te pershendes...
flam per pershendetjen...
deshiroj te te plotesohen deshirat e juaj ne vitin e ardhshem...flm shoki :wink: :wink:

latinoheat
29-12-05, 18:39
hajde gezuar lol

Murgesha
29-12-05, 18:46
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

loni19
29-12-05, 19:19
Latinoheat te pershendes dhe falemiderit per pershendetjen...cdo te mire edhe per ty...
E nderuara Murgesha...te pershendes edhe ty, deshiroj cdo te mire per ju dhe familjen e juaj, shendet, rehati dhe harmoni te plote...

Naki
30-12-05, 12:50
http://www.heldex.nl/HX05/pages/images/happy-new-year.jpg


Gėzuar viti i ri 2006

Naki

turisti
30-12-05, 17:03
:P Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006 :P dhe realizimin e te gjitha deshirave jetesore,te deshiron nga zemra,

TURISTI. :P

loni19
30-12-05, 19:43
Naki dhe Turisti:

Dy persona te cilet i respektoj shume, keta e begatojne FD-ne, keta jane shtylla e FD-se...
ju faleminderit...
cdo te mire ju uroj edhe une..
kalofshi mire..

Kodra
30-12-05, 19:47
**********
**********
**********

I nderuari loni19,

tė pėrshėndes dhe njėherit tė dėshiroj gėzime nė vitin qė po vie 2006Kodra

loni19
30-12-05, 19:52
**********
**********
**********

I nderuari loni19,

tė pėrshėndes dhe njėherit tė dėshiroj gėzime nė vitin qė po vie 2006KodraPershendetje shume i nderuari Kodra...
flm per pershendetjen...
deshiroj edhe une, qe ty te percjell cdo e mire...
sukses ne gjitha sferat, sukses edhe ne vitin qe po presim...
me nderime...


loni19..

Sy_kaltra
30-12-05, 22:21
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Tomori
31-12-05, 02:33
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

doGzona
31-12-05, 06:14
loni i nderuar,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

loni19
31-12-05, 12:36
Sy_Kaltra, Tomori, dhe doGzona ju pershendes shume nga zemra...
ju deshiroj suksese ne gjitha sferat e jetes...
le te jete viti 2006, viti i suksesit ne jeten tuaj...
me respekt loni19...

FrEsKiA
09-01-06, 10:14
Me lejoni te ju pershendes loni19. Ju deshiroj cdo te mire ne jete, ide, frymezim, nxitje dhe shtytje, realizimin e endrrave tuaja ne te ardhmen!

Me respekt FrEsKiA