PDA

View Full Version : I_riu_45


Luana
29-12-05, 14:32
Pershendes veēanerisht sot I_riu_45

Me qe nuk pash asnji tem per ty i nderuar te pershendetjet , e bera zemren guri dhe desha te uroj ket fest te Vitit te ri 2006 dhe te deshiroj sukses fat e lumturi ne jeten tende ty dhe bashk me familje ...

http://dgreetings.com/newimages/newyear/newyear-grandcard01.jpg

Sy_kaltra
30-12-05, 22:25
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Murgesha
30-12-05, 23:47
I_riu_45

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://www.stjosephisland.net/hiltontownship2004/happy%20new%20year.gif

doGzona
31-12-05, 06:28
I nderuari I_riu_45 ,


http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Guri i madh
31-12-05, 10:01
i riu 45 pershendetje dhe urume vitin e ri 2006 dhe shum gzime ne jet

tushja
31-12-05, 10:49
Urime Viti I Ri 2006

Ralizimin e gjdo deshire ne jete shendet ,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate.

Tushja

laliloli
02-01-06, 11:05
Pershendetje e perzemert per te Riun_ 45,mire se te ke sjellur zoti ne shtepin Dardane.

Me fat viti i Ri 2006 ,shendet dhe ēdo te mire se bashku me familjen

Me rrespekt Lali

i_riu_45
02-01-06, 19:06
LUANA! Ju faliminderit shume qe ju kam ra ndermend qe te hapni nje faqe te re per mua.Kerkoj falje por plakut ju deshten 3 dite qe te arrije ta shef temen e hapur.Nja 6 ore ju desht me i lexue keto letra,ndersa si i ri qe jam me nevoiten edhe nja gjashte te tjera qe tju pergjigjem dashamireve.Se pari shfrytezoj rastin qe te uroj edhe ty vitin e ri 2006 me deshire qe te jet vit i realizimit te shume deshirave tuaja.

i_riu_45
02-01-06, 19:08
Shume pershendetje per sy_kaltren me rastin e vitit te ri 2006.Shendet ,realizim te synimeve tuaja dhe te gjitha te mirat.

halla e madhe
02-01-06, 19:09
I_riu_45_ Urime edhe njehere VITI iRI2006! :lol: :lol: :lol:

Knaqesi dhe lumturi ne te gjitha sferat e jetes te deshiron:halla e madhe

i_riu_45
02-01-06, 19:11
[quote="Murgesha"]I_riu_45

Gėzuar 2006.

Murgesha!

Edhe JUve gezuar murgeshe.Paq fat e lumturi.

i_riu_45
02-01-06, 19:15
[quote="doGzona"]I nderuari I_riu_45 ,
Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

URIME dhe te gjitha te mirat edhe per TY doGzona.

i_riu_45
02-01-06, 19:18
Nje pershendetje e veqante per Gurin e madh .Me fat dhe gezuar VITIN E RI 2006.Me vone do ta kerkoj edhe nje poezi nga ju.

i_riu_45
02-01-06, 19:20
Urime Viti I Ri 2006

Ralizimin e gjdo deshire ne jete shendet ,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate.

Tushja

URIME dhe te gjitha te mirat per Ju dhe familjen tuaj.Deshiroj qe te jet vit i sukseseshem per JU.

i_riu_45
02-01-06, 19:23
Pershendetje e perzemert per te Riun_ 45,mire se te ke sjellur zoti ne shtepin Dardane.

Me fat viti i Ri 2006 ,shendet dhe ēdo te mire se bashku me familjen

Me rrespekt Lali

Respekt edhe per ty LALOL.Te uroj edhe ty VITIN E RI 2005 me deshire qe te te sjelle shendet,dashuri dhe mbaresi.

i_riu_45
02-01-06, 19:26
I_riu_45_ Urime edhe njehere VITI iRI2006! :lol: :lol: :lol:

Knaqesi dhe lumturi ne te gjitha sferat e jetes te deshiron:halla e madhe


OJ halloke edhe une prap po ta uroj vitin e ri 2006 me deshira te shumta per TY !!!

Xuki
02-01-06, 19:50
Pėrshėndetje dhe gėzuar vitin e ri 2006!

Mirė se ke ardhė nė kėt odė tė madhe.


Tuuuuung

i_riu_45
02-01-06, 22:00
Mire se u kam gjt o xuk.Urime edhe TY te qofte VITI I RI 2006.Paq shendet ,begati dhe shume te mira.Oden duhet plotesue,ruajtur dhe begatue.Oda pa burra por edhe gra burreresha eshte e zbrazet.

FrEsKiA
02-01-06, 22:57
Zoteri i_riu_45, pranoni nje pershendetje te ngrohte dhe te sinqerte nga FrEsKiA! Ju deshiroj Fat dhe Lumturi ne cdo hap te jetes!

Me nderime FrEsKiA :)

i_riu_45
05-01-06, 18:55
Zoteri i_riu_45, pranoni nje pershendetje te ngrohte dhe te sinqerte nga FrEsKiA! Ju deshiroj Fat dhe Lumturi ne cdo hap te jetes!

Me nderime FrEsKiA :)

Ju faliminderit Freski per urimin.Edhe une te uroj TY vitin e ri me deshire qe te realizohen shume deshira.Nemes tjerash gjate ketije viti na duhet edhe freski,Ju veq e keni,ishalla edhe ne.

loni19
05-01-06, 18:57
Pershendetje I_riu_45...
kalofsh sa ma mire ne forum...
pershendetje te sinqerta ke nga loni19...

i_riu_45
09-01-06, 18:59
Edhe ti Lon ke pershendetje te sinqerta nga une.Viti qe veq jemi ne te le tė tė sjelle shendet dhe suksese ne te gjitha poret e jetes.

halla e madhe
15-03-06, 21:35
Prano pershendetje te perzemrta :smile:

halla e madhe:wink:

i_riu_45
16-03-06, 20:47
Edhe ti e nderuar pranoj pershendetjet e njejta.Hallat si zakonisht meritojne respekt.Ate e ke nga ana ime.

DEA
16-03-06, 21:26
Pershendetje per te riun 45 e ishalla edhe 100 te tjera:biggrin:

i_riu_45
20-03-06, 20:24
Ju faliminderit shume per pershendetjen dhe urimin e sinqerte.Edhe 100 jane pak teper por le te jet ashtu siq thua Ti.Juve Ju deshiroj shendet dhe te gjitha te mirat.

Luana
23-03-06, 14:36
Ka moti kohe qe nuk jam hy ne oden tende , por pasi qe nuk qenke ketu ,po ta le nji pershendetje ty dhe te uroj dite te kenndshme :smile:

Luana :wink:

i_riu_45
25-03-06, 22:28
Jeni e para qe e hapet deren ne oden time,jeni prap ajo qe e riaktualizoni ate.Per kete JU faliminderoj shume.Deshiroj te jeni mire,te kaloni mire dhe sukseset te jen pjese e pandare e jetes suaj.

halla e madhe
25-04-06, 15:38
pershendetje i nderuar!
Ju deshiroj pasedite te kendshme ne gjirin familjar edhe ndonje postim te ri ne forumin tone:tongue:

Rrespekt per ty:halla e madhe

i_riu_45
11-06-06, 19:17
Edhepse me vonesė,Ju faliminderoj per pershendetjen dhe per kerkesen qe te jem antar pak me aktiv ne FR.

Luana
03-12-07, 00:11
http://i200.photobucket.com/albums/aa299/Debbydmac/burgandy%20graphics/hello.gif

i_riu_45
03-01-08, 11:43
Me lejoni te Ju pershendes sinqerisht me deshirė qe viti ne te cilin hym te jet realizues i shumė deshirave tuaja.

lovely
04-01-08, 12:19
o i ri, a veq 45 vjet i ki a? :biggrin:

urime viti i ri 2008 :wink:

ninnela
14-01-08, 11:02
Pershendetje per ty i nderuar