PDA

View Full Version : E_Zjarrta


Guri i madh
29-12-05, 20:22
e zjarrta urime viti i ri dhe ju deshiroj qe ne vitin 2006 te keni prosporitet ne jet dhe shum sukses
me nderime GURI I MADH

Murgesha
29-12-05, 21:07
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

Gentiani
29-12-05, 22:46
E Zjarrta,


Gėzuar dhe Urime Vitin e Ri 2006! Me dėshirė tė jetė ky vit i Shėndetit, Sukseseve, Fatit, Dėshirave, Gėzimeve dhe pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

Gėzuar !

M_u_k_i
30-12-05, 03:49
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Guri i madh
15-01-06, 23:23
te zjarrtes i uroj kthimin nga pushimi ne vendlindje

E_Zjarrta
15-01-06, 23:30
I falenderoj te gjithe per pershendetje por ju them te drejten sa po mundohem te pushoj vetem sa po kallem perseri kure shof e ndegjoj Komunistat


Sa me shume qe po i njoh komunistat aq me shume po i dua QENET

Arb
16-01-06, 21:20
E Zjarrta!

Shpresoj qe te jesh mire dhe gjithcka te te shkoj mire...

Po te le nje pershendetje ne kete oden tende!

Gjithe te mirat!

Gentiani
22-01-06, 20:25
Aty thonin ku ėshtė gėzimi gjindet edhe pikėllimi, e aty ku ėshtė urimi gjindet edhe ngushėllimi!

Nė kėtė Janar tė ftohėt, kur tė gjithė prisnim tė fillonim me ėndėrrat dhe planifikimin e sukseseve pėr kėtė Vit, na e zbehu fillimin, por na duhet tė pėrballemi edhe me mbarimin.

Po kėsaj here kėshtu e deshti fati dhe nė vend tė urimit, ndajmė ngushėllimin pėr ndarjen nga ne e Personalitetit tė ēmuar Presidentit Dr Ibrahim Rugova.

Tė kujtojmė dhe tė mburremi me Veprėn dhe Jetėn e tij dhe qė patėm fatin tė bashkėjetojmė nė kėtė etapė historike me tė, nė gjithė udhėtimin e historisė qė e pati ky Komb!

I qoftė i lehtė dheu dardan i Kosovės!

progoni
02-02-06, 21:41
Me rastin e ndarjes nga kjo botė e Presidentit Dr.Ibrahi Rugova ,
ju shprehu ngushllimet e mia me te sinqerta.

E paqi te lehte dhimbjen.

ATIJ i qoft i leht dheu dardan qe aqe shume e dheshi.Progoni

Guri i madh
07-03-06, 19:24
E ZJARRTA

pranoni urimet e mia ma te perzemerta per festen e 8 marsit ju deshiroj qe kjo fest tju sjell suksese ne jet URIME
http://i2.tinypic.com/qy8uau.jpg

turisti
27-05-06, 11:30
Pershendetjet e perzemerta shoqe.:smile:

Guri i madh
11-07-06, 22:49
shum e respektuara e zjarrta ju uroj pushime te kendshme verore dhe kthim sa me te shpejt ne shoqrin dardane

Artisti
12-08-06, 12:19
E zjarrta,me erdhi lajmi se ke shkue ne pushime,mendoj se ke shkue ne ato vende qe ka freski hahahahahah


te pershendes


.

Guri i madh
10-09-06, 21:15
zonja e nderuar pranoni urimet ma te perzemerta per ditlindjen e 35 tridhet e pes me deshir qe ket ditlindje ta festoni si esht mas miri me familjen tuaj gjdo her jeni e respektuar dhe e pershendetur nga G U R I I M A DH

Zero Cool
08-03-07, 13:26
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

gazi-de
08-03-07, 14:54
E Zjarrta URIME 8 MARSI.....

rilinda
15-03-07, 01:09
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

uck_aksh
17-03-07, 01:54
E Zjarrta te pershendes ty dhe familjen tende
http://i105.photobucket.com/albums/m208/Dot01_2006/Animation6GREEN22222222221111111111.gif

ninnela
17-03-07, 15:52
E zjarrta pershendetje per ty

Mire se a paske ardh :smile: shpresoj qe do t'ia kalosh bukur ne mesin tone

Respekt NINNELA:wink:

Albanian eX|PerT
27-03-07, 19:08
Pershendetje per juve i nderuar!

sherri
27-03-07, 21:15
Pershendetje per juve i nderuar!
Pershendete edhe Valiii-in tand najher!!!.

Albanian eX|PerT
27-03-07, 21:18
Pershendete edhe Valiii-in tand najher!!!.
Hahahahahha Valiii-t ju kam hidherue, spo hy hiq ne forum me ba hajgare me keta sherrat hahahahahahahahahahhahahahaa, .....porse spo di qysh me ia que kete te fale-n tuaj, mbase ate e kam ne Dardani (Kosove), ndersa une jam ne Maqedoni! :biggrin:

uck_aksh
29-03-07, 00:26
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Djellza:
14-04-07, 23:00
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

yllka
10-09-07, 12:30
http://www.hsm-basel.ch/galerie/70.%20Geburtstag%20von%20Juerg%20Wyttenbach/Geburtstagstorte_3_.jpg (http://www.hsm-basel.ch/inhalte/ueber_fotogalerie.php?bereich=70.%20Geburtstag%20v on%20Juerg%20Wyttenbach&aktion=lesen#) Urime ditelindja e E Zjarrta,shendet,lumturi dhe harmoni ne jeten tuaj.

Kavaleri
10-09-07, 12:55
Urime ditelindjen E ZJARTA, ene i bofsh ene 1000 vjet tjera, te Lumtura te Bukura te pa pershkruara.
Me respekt dhe perzemerisht kavaleri luzern.

Arb
28-11-07, 19:17
Urime Festa Kombetare

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif

uck_aksh
29-11-07, 02:01
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 18:10
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

turisti
11-12-07, 19:46
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

MemphiSx
19-12-07, 22:44
Urime dhe me fat Festa e Bajramit,e nderuara E Zjarrta :) Te shpresojm qe festat tjera ti festojm ne Kosoven e Pavarur :)

Me Respekt MemphiS :)

LuLjaa
20-12-07, 03:39
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:31
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Zana_ch
31-12-07, 01:57
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Nirvana Band
31-12-07, 20:38
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar

Arb
23-02-08, 12:49
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 16:41
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
24-02-08, 11:52
http://img89.imageshack.us/img89/2171/1kc1a9be97cdei6tk6.jpg

Tomori
10-09-08, 15:52
E_Zjarrta paska ditlindjen
te uroj edhe 100 vite te lumtura ne paqe dhe gezime.

tung tung dhe urimeeeeeee Princes..:wink:

Tomori

ninnela
14-09-08, 02:29
Pershendetj Eper Tyyyyyyyy