PDA

View Full Version : Foto Quiz


pokeri
02-01-06, 12:47
http://img475.imageshack.us/img475/5338/clipimage0011fl.jpg

Aktore shume e njohur

pokeri
02-01-06, 21:01
http://img475.imageshack.us/img475/5338/clipimage0011fl.jpg

Aktore shume e njohur

Provoni o njerėz...

Dikur dukej kėshtu, e sot... Tėrmet ėshtė.

Barbaroza
02-01-06, 21:42
Julia Roberts?

pokeri
02-01-06, 21:59
Ha,ha,ha .... Jo, nuk ėshtė Julia!!!

Lonora
02-01-06, 22:17
http://img475.imageshack.us/img475/5338/clipimage0011fl.jpg

Aktore shume e njohur

Janeane Garofalo

pokeri
02-01-06, 22:19
Jo Lonora, (pėr aktoren qė e pėrmende s'paskam
dėgjuar kurrė).

Kjo nė foto, ėshtė shumė, shumė e njohur!!!???

Murgesha
02-01-06, 22:20
Jo Lonora, (pėr aktoren qė e pėrmende s'paskam
dėgjuar kurrė).

Kjo nė foto, ėshtė shumė, shumė e njohur!!!???

Merilin Monro. :lol: :lol: :lol:

Lonora
02-01-06, 22:26
Jo Lonora, (pėr aktoren qė e pėrmende s\\\'paskam
dėgjuar kurrė).

Kjo nė foto, ėshtė shumė, shumė e njohur!!!??

Per kete mendova pokeri eshte actore Amerikane.
E njohur ne usa, me shume luan comedi.

http://www.delafont.com/comedians/Comedian_Images/j-garofalo.jpg

Lonora
02-01-06, 22:34
Eliza Dushku

intelektualja
02-01-06, 22:54
mos eshte Demi Moore?

pokeri
02-01-06, 23:12
Joooooooooooo. Demi Moor!?

Hajde gjejeni mė, se kam edhe shumė befasi
tė kėsaj natyre.

intelektualja
02-01-06, 23:14
Meg Ryan

pokeri
02-01-06, 23:19
Meg Ryan


Jooooooooooo.

intelektualja
02-01-06, 23:20
hajt ndihmona
sa vjet i ka sot?

pokeri
02-01-06, 23:22
hajt ndihmona
sa vjet i ka sot?

Vallha se di, se sa ka, vjet
veē e dij qė ėshtė TĖRMET.

(Ėshtė altruiste e madhe...)

Dilaver
02-01-06, 23:26
A mos ėshtė kjo?


http://img257.imageshack.us/img257/2230/0812jeniferm2yo.jpg (http://imageshack.us)

pokeri
02-01-06, 23:27
A mos ėshtė kjo?


http://img257.imageshack.us/img257/2230/0812jeniferm2yo.jpg (http://imageshack.us)

Nuk e dij kush ėshtė kjo poshtė???

Por, joooooooooo!!!

uliksi31
02-01-06, 23:30
A mos ėshtė kjo?


http://img257.imageshack.us/img257/2230/0812jeniferm2yo.jpg (http://imageshack.us)

Nuk e dij kush ėshtė kjo poshtė???

Por, joooooooooo!!!

Kjo eshte Jennifer Lopez, mos kofsha qorrua. :lol:

intelektualja
02-01-06, 23:30
A mos ėshtė kjo?


http://img257.imageshack.us/img257/2230/0812jeniferm2yo.jpg (http://imageshack.us)

Nuk e dij kush ėshtė kjo poshtė???

Por, joooooooooo!!!
o kjo poshte eshte Ulpiana lama po se paskna dite qe ka mbri ne Hollywood
shkon kjo shkon
e qysh poker nuk po e din
a 40 a 50 a 60
nuk pe lypi datelindjen

intelektualja
02-01-06, 23:39
hajt po provoj edhe niher me te njofeshem
mos eshte Angelina Jolie? :shock:

pokeri
02-01-06, 23:54
http://img475.imageshack.us/img475/5338/clipimage0011fl.jpg

Aktore shume e njohur

Provoni o njerėz...

Dikur dukej kėshtu, e sot... Tėrmet ėshtė.Angelina Jolly- e saktė.

Vetėm tė tjerat, s'ka ndihmė...

pokeri
03-01-06, 00:03
http://img353.imageshack.us/my.php?image=clipimage0013zr.jpgHajde edhe njė.

Ėshtė aq e njohur, sa qė nuk do tė jap asnjė shpjegim.

intelektualja
03-01-06, 00:14
asesi nuk po me hapet foto

pokeri
03-01-06, 00:16
asesi nuk po me hapet foto


Hajde Murgeshė, na ndihmo me kėtė foto...

intelektualja
03-01-06, 00:16
Bitney Spears

uliksi31
03-01-06, 00:16
asesi nuk po me hapet foto

Ndoshta po na bon bluff Pokeri. :lol: :lol:

pokeri
03-01-06, 00:25
Bitney Spears


E qysh e gjete allahile, kur s'hapet fotografia?

Britney Spears- ajo ėshtė.

intelektualja
03-01-06, 00:27
e hapa e hapa
hajt edhe nje

pokeri
03-01-06, 00:32
http://img265.imageshack.us/my.php?image=clipimage0014sf.jpg


Gjejeni....

intelektualja
03-01-06, 00:38
Katie Holmes

pokeri
03-01-06, 00:41
Katie Holmes


E joooooo, vallha hiē...

intelektualja
03-01-06, 00:45
Michelle Pfeifer?!!!!!!!!!

pokeri
03-01-06, 00:50
Michelle Pfeifer?!!!!!!!!!


Edhe pak, e ke me thėnė Papa Benedikti...

Joooooooooo.

intelektualja
03-01-06, 00:55
Shania Twain

pokeri
03-01-06, 00:58
Shania Twain

Jooooooooooo...

intelektualja
03-01-06, 01:17
hahah
mos osht Mihrije Braha
asi Christina Aguillera?

pokeri
03-01-06, 01:23
Ha,ha,ha.... ani Mihrije Braha? Komike kjo!

E Naimi i shkretė???

E gjete, e gjete...

pokeri
03-01-06, 02:18
http://img333.imageshack.us/img333/1592/clipimage0013qu.jpg
Ja edhe njė tjetėr...

pokeri
03-01-06, 13:06
http://img337.imageshack.us/img337/139/clipimage0014pj.jpg


Aktore shumė e njohur...

Barbaroza
03-01-06, 16:47
http://img333.imageshack.us/img333/1592/clipimage0013qu.jpg
Ja edhe njė tjetėr...

Katherin Zeta Jones

pokeri
03-01-06, 17:17
http://img333.imageshack.us/img333/1592/clipimage0013qu.jpg
Ja edhe njė tjetėr...

Katherin Zeta Jones


Jo, pasha shpirtin e nanės, nuk ėshtė kjo.
(Edhe unė pėr herė tė parė kam menduar si Ti).
Prandaj edhe u qesha, mirė...

Barbaroza
03-01-06, 17:42
Mire de Pikeri,s'ke nevoje te betohesh se te besova. :)
Kjo ne foto paska fytyre shqiptareje :) por sigurisht eshte e huaj.
Ide se kush eshte,nuk kam!

intelektualja
03-01-06, 19:04
kjo e dyta eshte Hallie Berry e edhe te paren e di, po nuk po flase. le te ja qellon dikush tjeter

pokeri
03-01-06, 20:16
http://img337.imageshack.us/img337/139/clipimage0014pj.jpg


Aktore shumė e njohur...Hallie Berry - saktė...

pokeri
03-01-06, 20:20
http://img333.imageshack.us/img333/1592/clipimage0013qu.jpg
Ja edhe njė tjetėr...Eh, kjo ėshtė Bombė Neutronike (sinqerisht).

Metamorfoza qė ka pėsuar (nga kjo fotografi),
vėshtirė se mund tė merret me mend.
Nėse ia vlenė me u koritė njeriu, ia vlenė
pėr kėtė personalitet (aktore kontraverse)...

Reana
03-01-06, 20:28
http://img333.imageshack.us/img333/1592/clipimage0013qu.jpg
Ja edhe njė tjetėr...Eh, kjo ėshtė Bombė Neutronike (sinqerisht).

Metamorfoza qė ka pėsuar (nga kjo fotografi),
vėshtirė se mund tė merret me mend.
Nėse ia vlenė me u koritė njeriu, ia vlenė
pėr kėtė personalitet (aktore kontraverse)...

Catherine Zeta Jones 8)

pokeri
03-01-06, 20:33
http://img333.imageshack.us/img333/1592/clipimage0013qu.jpg
Ja edhe njė tjetėr...Eh, kjo ėshtė Bombė Neutronike (sinqerisht).

Metamorfoza qė ka pėsuar (nga kjo fotografi),
vėshtirė se mund tė merret me mend.
Nėse ia vlenė me u koritė njeriu, ia vlenė
pėr kėtė personalitet (aktore kontraverse)...

Catherine Zeta Jones 8)


Shikoji disa postime mė herėt, (Pėrgjigja e Barbarozės
dhe komenti im).

Reana
03-01-06, 20:35
:lol: :lol: :lol:
vetem postimin e fundit e shikoj 8) :lol:

intelektualja
03-01-06, 23:46
une deri neser pres
nese nuk ja qellon askush
une pergjigjem

Murgesha
03-01-06, 23:53
Sophie Marceau

Murgesha
03-01-06, 23:59
Kush ėshtė ky?
http://img246.imageshack.us/img246/5672/2824dr.jpg

pokeri
04-01-06, 00:50
http://img333.imageshack.us/img333/1592/clipimage0013qu.jpg
Ja edhe njė tjetėr...Eh, kjo ėshtė Bombė Neutronike (sinqerisht).

Metamorfoza qė ka pėsuar (nga kjo fotografi),
vėshtirė se mund tė merret me mend.
Nėse ia vlenė me u koritė njeriu, ia vlenė
pėr kėtė personalitet (aktore kontraverse)...


Mund tė mos besoni...
megjithatė, kėshtu dukej dikur;
-Pamela Anderson

loni19
04-01-06, 00:57
Oh Zot...
sa e mire paska qene Pamela...
sa e bukur...
tash ma con mallin si nje "dreq i madh"...

doGzona
04-01-06, 03:54
Plastika e ka bere si dreq loni!!

Murgesha
04-01-06, 13:05
Kush ėshtė ky?
http://img246.imageshack.us/img246/5672/2824dr.jpg

Ėshtė aktor shqiptar.

Lonora
04-01-06, 13:27
A eshte Cima Murgesha!

Murgesha
04-01-06, 13:43
A eshte Cima Murgesha!

Jo nuk ėshtė Cima.

pokeri
04-01-06, 13:59
Kush ėshtė ky?
http://img246.imageshack.us/img246/5672/2824dr.jpg

Ėshtė aktor shqiptar.


U L I K S F E H M I U

pokeri
04-01-06, 18:47
Si quhet kjo krijesė
(ka prind llojesh tė ndryshėm)?

http://img319.imageshack.us/img319/9075/okapi1td.jpg

Reana
04-01-06, 19:09
Si quhet kjo krijesė
(ka prind llojesh tė ndryshėm)?

http://img319.imageshack.us/img319/9075/okapi1td.jpg


:lol: :lol: :lol: 8)
Okapi dhe eshte e vetmja kafshe ne te njejten familje me gjirafen.
(poashtu nuk eshte kafshe prindesh te ndryshem 8) !!!

pokeri
04-01-06, 19:15
Si quhet kjo krijesė
(ka prind llojesh tė ndryshėm)?

http://img319.imageshack.us/img319/9075/okapi1td.jpg


:lol: :lol: :lol: 8)
Okapi dhe eshte e vetmja kafshe ne te njejten familje me gjirafen.
(poashtu nuk eshte kafshe prindesh te ndryshem 8) !!!Nėse Zebra dhe Gjirafa nuk janė
tė ndryshme, atėherė... (e paskam gabuar)

Reana
04-01-06, 20:23
Nėse Zebra dhe Gjirafa nuk janė
tė ndryshme, atėherė... (e paskam gabuar)

Okapi eshte kafshe ne familjen e Gjirafes (kategoria Giraffidae) sipas zoologjisteve, dhe nuk ka asgje te beje me Zebren, perpos vijave perafersisht te ngjashme ne siperfaqe.
Okapi ka prinder okapine e gjinise mashkullore dhe ate femrore, e jo Zebren dhe Gjirafen!!!

pokeri
08-01-06, 18:57
http://img336.imageshack.us/img336/596/xhen8bm.png

intelektualja
08-01-06, 22:46
shte Julia Roberts ti ja paske shtu 20 -30 kg

pokeri
08-01-06, 23:12
shte Julia Roberts ti ja paske shtu 20 -30 kgE SAKTĖ...
http://img337.imageshack.us/img337/4875/juliaroberts0vw.png

Gentiana
09-01-06, 19:36
http://img9.echo.cx/img9/3470/f7su.jpg

Po ky kush eshte?

aferdita
09-01-06, 19:41
http://img9.echo.cx/img9/3470/f7su.jpg

Po ky kush eshte?

Brad Pitt

Gentiana
09-01-06, 19:52
Aferdita http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif


Po kjo?

http://img265.imageshack.us/img265/183/logo9kf.gif

pokeri
09-01-06, 20:01
Brad Pitt dhe Sofi Marso.

Gentiana
09-01-06, 20:06
Brad Pitt dhe Sofi Marso.

Ja qellove. Po ky?

http://img366.imageshack.us/img366/5926/l4np0jn.jpg

pokeri
09-01-06, 20:15
Brad Pitt dhe Sofi Marso.

Ja qellove. Po ky?

http://img366.imageshack.us/img366/5926/l4np0jn.jpg


hahahahahahah.... pa i kallxue Sinanit ēka
i ke bo, nuk e lė...(e njoh personalisht dhe
e kam mik tė mirė...)

Gentiana
09-01-06, 20:18
hahahahahahah.... pa i kallxue Sinanit ēka
i ke bo, nuk e lė...(e njoh personalisht dhe
e kam mik tė mirė...)

http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d025.gif

pokeri
09-01-06, 20:29
hahahahahahah.... pa i kallxue Sinanit ēka
i ke bo, nuk e lė...(e njoh personalisht dhe
e kam mik tė mirė...)

http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a010.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d025.gifMos u tut, mos u tut (nuk i kallxoj)... U mahita.
Veē mos ik!

pokeri
09-01-06, 20:44
http://img426.imageshack.us/img426/2416/newpicture17eg.png

vjeshta
09-01-06, 21:55
http://img426.imageshack.us/img426/2416/newpicture17eg.png
Jenifer lopez

pokeri
09-01-06, 22:47
http://img363.imageshack.us/img363/6189/jenniferlopez4rw.png

DEA
14-03-06, 21:54
http://img475.imageshack.us/img475/5338/clipimage0011fl.jpg

Aktore shume e njohur


Angelina Jolie

Prishtinasja_
23-09-08, 20:43
Paska kalua kohe e gjate...qe nuk kemi postua ne kete teme ! :rolleyes:

Pra, cila kengetare amerikane eshte kjo ? :biggrin:

http://www.bild.de/BILD/unterhaltung/leute/fotos/sammel/promis-kinder-310308/madonna-kind-6360023-hf,templateId=renderScaled,property=Bild,height=22 5.jpg

ninnela
26-09-08, 00:18
MADONA.........?:rolleyes:

Prishtinasja_
26-09-08, 21:04
MADONA.........?:rolleyes:
Po Ninnela e sakte ! :biggrin: Vete dhembet tregojn :-) !

ninnela
27-09-08, 01:20
Po Ninnela e sakte ! :biggrin: Vete dhembet tregojn :-) !

ahhahaahaha vendase jo moj niher thash kuku , ku ma paska gjet kete foto prishtinasja se si dhomt e mi i paska pas .........:biggrin:

Prishtinasja_
18-12-08, 19:49
ahhahaahaha vendase jo moj niher thash kuku , ku ma paska gjet kete foto prishtinasja se si dhomt e mi i paska pas .........:biggrin:

Hahhaha :biggrin:

Prishtinasja_
18-12-08, 19:50
Ok vazhdojm pra !

Kush mund te jete ky person ? :biggrin:

http://i.bunte.de/img/HBP2rCgS.jpg

gazi-de
18-12-08, 20:38
Ok vazhdojm pra !

Kush mund te jete ky person ? :biggrin:

http://i.bunte.de/img/HBP2rCgS.jpg
mos Georg-W-Buch,kur u kan i ri?:smile:

Prishtinasja_
18-12-08, 20:42
mos Georg-W-Buch,kur u kan i ri?:smile:

Po vete Georgi ! :biggrin:

Vazhdo !

cezzi
25-05-09, 16:36
george bush

Zana_ch
25-05-09, 21:49
ky person kushe eshte??
http://img20.imageshack.us/img20/8523/kusheshteky.jpg

Oqeani
25-05-09, 21:55
B.... P....

Zana_ch
25-05-09, 21:57
B.... P....
:eek: kuku sa i shpejt be......

uck_aksh
26-05-09, 09:22
Kush esht kjo bukuroshe per shqiptaret e kosoves ka ber shum hahahaha
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/bukuroshja.gif

Zana_ch
26-05-09, 12:30
hmm...mos eshte Madeleine Albright

uck_aksh
26-05-09, 12:34
hmm...mos eshte Madeleine Albright

po e sakt

uck_aksh
26-05-09, 12:53
po ky i pari kush na qenka


http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/bbbb.jpg

limpx
27-05-09, 14:08
a osht gjall mas pari :P edhe a o i llapit :A hahaha

uck_aksh
28-05-09, 18:30
a osht gjall mas pari :P edhe a o i llapit :A hahaha


jo gjall nuk esht

speci
01-06-09, 11:45
xhaxhi ENVER HOXHA

uck_aksh
01-06-09, 18:07
xhaxhi ENVER HOXHAe sakt speci