PDA

View Full Version : Zana_ch


Zana_ch
03-01-06, 00:48
Shpresoj se tash kam te drejt te prezentohem edhe une se sot i mbushi 17 vjet.....
a mos jam ende e re per ne forum? :o :o





Emri: Zana

Mbiemri: Mbiemrin po e la per ma vone

Vendlindja : Zvicerr me origjin nga Gjakova

Mosha: ups mjera une e pasn tregue nejse

Gjatesia: 1.68 dhe ate pa take

Pesha: 56kg.

Syte: Sipas Disponimit.

Floket: Si e kerkon Moda (si kulsheder)

Profesioni: shkolla

Hobby-s: Vallezimin (ne menyren profesionale), Natyra, Shoqeria ect.

Sport : Hendball (aktive), motorri , biqikleta, vrapimi

Kaq sa per fillim



Motoja ime: E vertet sh e dhimbshme por e mir


P.S kam nje te met : O zot me vjen keq per ta then por me duhet ta ceki kam pase shum veshtersi me gjuhen shqipe e ndoshta ende kam veshtersi por me kembimin e shkrimeve me ju kam arrite nje permisim kshtu mendoi une .....per kete kerkoi faljenga ju nese dikund kam ber gabim ne te shkruar apo ne fjale :


Pershendetje Zana

Zana_ch
04-01-06, 01:27
Shpresoj se tash kam te drejt te prezentohem edhe une se sot i mbushi 17 vjet.....
a mos jam ende e re per ne forum? :o :o





Emri: Zana

Mbiemri: Mbiemrin po e la per ma vone

Vendlindja : Zvicerr me origjin nga Gjakova

Mosha: ups mjera une e pasn tregue nejse

Gjatesia: 1.68 dhe ate pa take

Pesha: 56kg.

Syte: Sipas Disponimit.

Floket: Si e kerkon Moda (si kulsheder)

Profesioni: shkolla

Hobby-s: Vallezimin (ne menyren profesionale), Natyra, Shoqeria ect.

Sport : Hendball (aktive), motorri , biqikleta, vrapimi

Kaq sa per fillim



Motoja ime: E vertet sh e dhimbshme por e mir


P.S kam nje te met : O zot me vjen keq per ta then por me duhet ta ceki kam pase shum veshtersi me gjuhen shqipe e ndoshta ende kam veshtersi por me kembimin e shkrimeve me ju kam arrite nje permisim kshtu mendoi une .....per kete kerkoi faljenga ju nese dikund kam ber gabim ne te shkruar apo ne fjale :


Pershendetje Zana



eeee moj Zana ti ishalla i ban edhe 100 ditlindje te tjera se antart e FD nuk e paskan vrejt fare me duket ....nejse




http://www.kruse-baumkuchen.de/Bilder/gross/Torten/S-Geburtstag-1.jpg

Dreni30
04-01-06, 01:51
Oj zana valla paske ba nje prezentim te mire, ani edhe ditelindjen e paske pas dje.

Urime, Urime, Urime e u rritsh e u gezofsh sa te jete jeta e juaj.

Shendet e lumturi me me te dashurit tuaj.

Dreni.

Arb
04-01-06, 03:42
Zana,

U bafsh 117 vjet!

Shendeti, mireqenja, mbaresia dhe cdo e mire te percjellshin ne jete!

Zana_ch
05-01-06, 19:19
Sum te dashur Dreni e Arb per urimin qe e mora ,ju falenderoi nga zemra dhe ju deshiroi qdo te mirat .


O Dreni ndoshta nuk jam prezenteu mir si duhet por nuk dita ma mire ........ :roll: :P

loni19
05-01-06, 19:45
Zana pershendetje...
shume vone po prezentohesh :lol: ...
Urime Ditlindjen...
U bafsh 100 vjece....
prezentimi ishte fenomenal...
FD do te ndihmon te flasesh dhe te shkruash me mire shqip...

Zana_ch
05-01-06, 20:14
Zana pershendetje...
shume vone po prezentohesh :lol: ...
Urime Ditlindjen...
U bafsh 100 vjece....
prezentimi ishte fenomenal...
FD do te ndihmon te flasesh dhe te shkruash me mire shqip...


Loni flm per pershendetjen dhe urimin ....shpresoi qe ashtu do jet sa i perket gjuhes veq nuk mvarna vetem ne FD ok

loni19
05-01-06, 20:24
Zana pershendetje...
shume vone po prezentohesh :lol: ...
Urime Ditlindjen...
U bafsh 100 vjece....
prezentimi ishte fenomenal...
FD do te ndihmon te flasesh dhe te shkruash me mire shqip...


Loni flm per pershendetjen dhe urimin ....shpresoi qe ashtu do jet sa i perket gjuhes veq nuk mvarna vetem ne FD ok


Behet mire, behet...
a do te vish ne Kurs te gjuhes te une. he he pak hajgare :wink:

Zana_ch
06-01-06, 11:49
hahaha mos i thone hajgares gjysem pernimend ......nuk ke ate fat me qen ti kursdhens i imi Loni, te kam then se fjala e drejt eshte e mir por e veshtir .

Paq shum shnet Loni

Zana

Dilingjia
06-01-06, 13:05
Zana,
boll i mata tona shenimet e tua veq beli asnje s'po me bike mue per shtatti,kshtu qi msit muj me tu ba nese do :lol: :lol: :lol:

Zana_ch
06-01-06, 13:15
Zana,
boll i mata tona shenimet e tua veq beli asnje s'po me bike mue per shtatti,kshtu qi msit muj me tu ba nese do :lol: :lol: :lol:


po pse jo..... nese ma gjen nje djal te mir sikur je ti edhe nuk kam qef ai me fol shum se kukuuuuuuu per te pastaj :roll:

Dilingjia
06-01-06, 13:18
e valla per t'mire e t'heshum kqyrum e per ato senet tjera s'ja kom haber qysh mirrni vesh ju masanej...veq ishalla naj kmish t'kondukterave ma bleni si msitni hesapi :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
10-01-06, 19:50
Zana,te pershendes shume dhe te uroj ditelindjen.Posa e pashe temen,sorry!

U befsh 117 vjeqe!!

Espresso
11-01-06, 17:13
Shpresoj se tash kam te drejt te prezentohem edhe une se sot i mbushi 17 vjet.....
a mos jam ende e re per ne forum? :o :o





Emri: Zana

Mbiemri: Mbiemrin po e la per ma vone

Vendlindja : Zvicerr me origjin nga Gjakova

Mosha: ups mjera une e pasn tregue nejse

Gjatesia: 1.68 dhe ate pa take

Pesha: 56kg.

Syte: Sipas Disponimit.

Floket: Si e kerkon Moda (si kulsheder)

Profesioni: shkolla

Hobby-s: Vallezimin (ne menyren profesionale), Natyra, Shoqeria ect.

Sport : Hendball (aktive), motorri , biqikleta, vrapimi

Kaq sa per fillim



Motoja ime: E vertet sh e dhimbshme por e mir


P.S kam nje te met : O zot me vjen keq per ta then por me duhet ta ceki kam pase shum veshtersi me gjuhen shqipe e ndoshta ende kam veshtersi por me kembimin e shkrimeve me ju kam arrite nje permisim kshtu mendoi une .....per kete kerkoi faljenga ju nese dikund kam ber gabim ne te shkruar apo ne fjale :


Pershendetje Zana

Zana

Te uroje ditelindjen (edhe pse pak me vones) dhe te deshiroj edhe 100 pranvera tjera. Sa i perket te metes tende une te them ty Kopf hoch se per moshen qe ke dhe vendin ku ke lindur ma shkon edhe mu.

Tha Espresso nga rrethi i Gjakoves dhe iki prej ketuhit :wink:

e_martumja
11-01-06, 19:56
Zana te pershendes dhe astet te bukura te deshiroj ne FD :wink:

Zana_ch
20-01-06, 22:24
Zana,te pershendes shume dhe te uroj ditelindjen.Posa e pashe temen,sorry!

U befsh 117 vjeqe!!


Barbaroza edhe une te pershendes dhe flm shum .....ndihem krenare ne mesin e juaj

Zana_ch
20-01-06, 22:33
Zana

Te uroje ditelindjen (edhe pse pak me vones) dhe te deshiroj edhe 100 pranvera tjera. Sa i perket te metes tende une te them ty Kopf hoch se per moshen qe ke dhe vendin ku ke lindur ma shkon edhe mu.

Tha Espresso nga rrethi i Gjakoves dhe iki prej ketuhit :wink:

Espresso
Hey merci...per fjalet te tua te bukura por pse mar me ik une nga ktu ?


a te ka ra qef me u la ne bazen te Radoniit :roll:

M_u_k_i
20-01-06, 22:53
urime ditelindjen ZANA simpatia ime e forumitttt te pershendes shume shume :wink:

PAOLINA
01-02-06, 20:00
♥♥♥ WLM ♥♥♥

TungI Zana


mire se ke ardhur

KalofSh sipas deshires ( teper mir :wink: )

Prsh

PaoLina

Zana_ch
01-02-06, 20:13
urime ditelindjen ZANA simpatia ime e forumitttt te pershendes shume shume :wink:

MUKI flm shum shum per pershendetje ....edhe flme qe pasna nje simpati si ty ma rrite pak mendejen ...hihihihi :lol:

prano edhe nga ana ime nje pershendetje te fort

Zana_ch

Zana_ch
01-02-06, 20:15
♥♥♥ WLM ♥♥♥

TungI Zana


mire se ke ardhur

KalofSh sipas deshires ( teper mir :wink: )

Prsh

PaoLina


PaoLina flm shum ....edhe ti kalofsh sa ma mire me neve ........

Portokalli
01-02-06, 20:29
U rritsh Zana e u bofsh plak me rrudha :lol: :wink:

Zana_ch
01-02-06, 20:43
U rritsh Zana e u bofsh plak me rrudha :lol: :wink:


AMEN ishalla te ka ndegjue i lumi Zot lutjen tende e thot asht u baft AMEN.


Portokalli prano nje puthje ne faqe .........ccccuuuuuuuuukkkkkkkkk

Portokalli
01-02-06, 20:48
U rritsh Zana e u bofsh plak me rrudha :lol: :wink:


AMEN ishalla te ka ndegjue i lumi Zot lutjen tende e thot asht u baft AMEN.


Portokalli prano nje puthje ne faqe .........ccccuuuuuuuuukkkkkkkkk :oops: :oops: :oops:

Gentiana
07-02-06, 18:24
Zana loqki nje pershendetje pata enkas per ty sonte.

E pak me vones po ta uroj ditelindjen, sorry veq ishalla i pret shum vite tjera me te mira.

Genta

Zana_ch
10-02-06, 17:55
Zana loqki nje pershendetje pata enkas per ty sonte.

E pak me vones po ta uroj ditelindjen, sorry veq ishalla i pret shum vite tjera me te mira.

Genta



Flm shume motrushe .......prano edhe nga une pershendetje te forte per ty dade.....hihihihihi

Tomori
24-05-06, 08:32
E dashura Zana,
Jane te embla fjalet e tua por jane me te embla puthjet qe i vodha buzeve te tua!
Tomori

XheBraiLi
28-05-06, 23:27
Jajahhaha Emore Zana Kejt Te Paskan Urruuu


Qysh Je Bre Pllummm

musl|m
30-05-06, 18:42
AMEN ishalla te ka ndegjue i lumi Zot lutjen tende e thot asht u baft AMEN.


Portokalli prano nje puthje ne faqe .........ccccuuuuuuuuukkkkkkkkk



Arsyea: Jasht Tems

Edit: HoteL-MadriD

musl|m
30-05-06, 18:45
Urime ditelindjen se per pak harrova ;) u befsh aq sa te kesh deshir vet.

ironic
25-06-06, 11:48
Hey Zana, paske mberrir me heret se une ketu... Pra me te mira ;) :biggrin::biggrin: Shpresoj me debata dhe diskutime te gjata ;)

SoKoLi-i-Maleve
30-08-06, 05:06
E nderuar Zana!
te pershendes dhe te uroj ,paqe,bekim ,gezim ,lumtuni .ty dhe te afermve tuaj.
Zoti qoft me ty dhe te plotsoft gjdo deshir te mire.
motro ju pershendes vlaznisht
Sokoli i maleve

pirro
01-09-06, 21:02
Zana!

Shume urime per ty.

Zana_ch
02-09-06, 16:41
E nderuar Zana!
te pershendes dhe te uroj ,paqe,bekim ,gezim ,lumtuni .ty dhe te afermve tuaj.
Zoti qoft me ty dhe te plotsoft gjdo deshir te mire.
motro ju pershendes vlaznisht
Sokoli i maleve


Sokoli i Maleve flm per pershendetje .
Edhe une te pershendes dhe te uroi qdo te mirat kudo qe te jesh
Zoti qofte me ty dhe familejn e jua si dhe ju ruajt nga qdo e keqe .

Pershendetje
Zana_ch

Zana_ch
02-09-06, 16:43
Zana!

Shume urime per ty.



hihi.......... PIRRO edhe une te uroi qdo te mirat i nderuar .




pershendetje
Zana_ch

Savior
12-09-06, 05:43
E kemi nje vajze shume te dashur dhe te embel ne Forum dhe kjo quhet Zana_ch e kush ja prishe qefin ka pune me mu 'personally' edhe i bjen pishman per ton jeten, t'ia urojme te gjitha te mirat ne jete dhe bekim nga Zoti. :smile:

Zana_ch
13-09-06, 22:07
E kemi nje vajze shume te dashur dhe te embel ne Forum dhe kjo quhet Zana_ch e kush ja prishe qefin ka pune me mu 'personally' edhe i bjen pishman per ton jeten, t'ia urojme te gjitha te mirat ne jete dhe bekim nga Zoti. :smile:


Savior .........oo me ki shkri duke qesh per zotin ......pa marak rri se nuk me ngacmon mue askush jo :tongue:


Savior pershendetje edhe nga ana ime per ty

Zana_ch

ARI_03
06-12-06, 13:56
pershendetje Zana_ch.Uroj qe te kaloni caste te kendshme ne forum,,,,
Me respekt..
Ari_03

HoteL-MadriD
10-12-06, 19:39
Zana Mire se ke ardhur, Kalofsh sa me mire mes nesh.

Te pershendes

Tung

gjini
17-09-07, 09:54
Zana , bukuroshe te pershends dhe te uroj shendet dhe jete sa ma te lumtur.