PDA

View Full Version : MAKAVELI


turisti
05-01-06, 18:47
Makaveli i nderuar,

Te pershendes perzemersisht dhe njekohesisht ta uroj Vitin e Ri :P 2006 :P me deshire qe ditet e lumtura te shoqerojne gjthmone. :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Barbaroza
06-01-06, 15:16
Pershendetje Makaveli.Uroj t'ia kalosh sa me mire kudo qe te jesh!

ninnela
10-01-06, 12:45
Prano pershendetje i nderuar dhe mire se na erdhe ja kalofhs sa me mire ne shoqerine dardane


Me nderime per ju nga NINNELA :wink:

jadore
15-01-06, 01:25
---Makavelli-- (kurr nuk e kuptova demethenjen e keti nicku tend!!edhe pse shkrimet ti lexoi me respekt!!)

--uroi qe edhe ne te ardhmen te lexoi thenje te mencura nga ju !
pershendetje Gjakove!!

lovely
06-12-07, 00:12
Makaveli, je bo kogja i kerkuar... WANTED!!!

a thu ku je??

suksese

turisti
06-12-07, 00:27
Pershendetjet e panumerta per ty shoki nga :biggrin: HOLLYWOOD-i:biggrin: .

turisti
21-02-08, 23:17
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

lovely
12-04-08, 20:19
kah na met ky njeri more... kurr s u dokt mo...... as kurr s e pashe se.....:frown:

ishalla je mire Makavel...:smile: