PDA

View Full Version : Hendbolli


Sport_Billy
08-01-06, 21:48
Jam dashamires i Hendbollit dhe aktive ne hendboll, shpresoj qe do kyqen edhe hendbollistet tjer ne ket teme per ti dhane mendimet e tyre, eksperiencen, sugjerimet, lajmet etj...

Un kam lujt ne Kosove per lige te 2-te para luftes, masandej me ka ra me ushtru me ni ekip te ligues se pare ne Zvicer, edhe ne France kom ushtru me ni Ekip te liges se dyt kur edhe e kam ber nje pauze 4 vjeqare dhe tani kom rifillu apet ( pak veshtir rifillimi ).

Arkza
31-03-07, 10:59
Sdi se qka te them tjetre sen per Hendboll per veq qe eshte loja ime me e perferuar eshte Hendbollin, basketi .noti.tenisi,velibolli, keto jan qe i dua shume dhe me shkon :biggrin: