PDA

View Full Version : Une jam Ndreca


NDRECA
16-01-06, 07:55
Une Ndreca kam me ba spiunim per Ndrecen.

Ndreca eshte vejan vallahi.

Ndreca po lype nuse.

Ndreca spo e zgjedhe a qike a vejushke.

Ndreces si kerset a ashte katalike a muslimane vetem a eshte shqiptare.

Ēka mi ba une ndreces qe kund ilaq per kete pune spo i gjindet.

Ishalla ban rahmet najkush e ja sheron plagen e jetes Ndreze Zezes qi ka mbete koperdhec qyqe vetun. Fundja qysh e ka lype e ka gjete.

Haj Ndrece ishalla te prine nafak.

Ndreca i pershendete te gjithe ata qe gjenden antare ne ketre Forum.

Dilingjia
16-01-06, 09:20
Hajde Ndrec hajde,ardhsh si vera :lol:

Ishalla ta lidhe shylevek a? :lol: :lol: :lol:

sherri
16-01-06, 12:33
Te prift e mbara Ndreca!!??
mbar tu ka nise,i pari te pershendeti Dilingjia,i dyti sherri hahahahahaha
kamen e hajrit kemi me ta lane
ok Ndreca mire se ke ardhe, e kalofsh vizllueshem e ziglueshem :!: :roll:

NDRECA
16-01-06, 20:21
Qe te dyve Ju pershendes shume. Bile me shume sa qe mendoni ju te dy.

Ishalla me prin e mbara ketu sepse disi po e ndiej veten me te rehatshem ne kete strofull dashurie e mirekuptimi mes njerzeve.

Ju pershendes perzemersisht une
Ndreca.

Problematiku
17-01-06, 00:01
O Ndrec te prift e mbara se belivallha ja paske qillu si tek ja ke msy konakut Zhel Hasanit, kam ymyt te madh si ka me lujt puna se kur te paska pershnet ky dosti i par Dilingjia e mas ti edhe ky tjetri sherri thash vallahi qare as derman nuk kam pa ta lan i selam edhe une te dera.

Murgesha
17-01-06, 00:14
Po i bashkangjitem rendit tė pėrshėndetjeve edhe unė Murgesha.

O Ndrecė ishalla tė prin fati, veq nga pėrshėndetjet e para qė t`u paskan bėrė po dyshoj. :lol: :lol: :lol:

NDRECA
17-01-06, 07:41
Po i bashkangjitem rendit tė pėrshėndetjeve edhe unė Murgesha.

O Ndrecė ishalla tė prin fati, veq nga pėrshėndetjet e para qė t`u paskan bėrė po dyshoj. :lol: :lol: :lol:

Hahaha Murgesha, besa nuk e ke edhe keq por ja qe thone se atin ta fali e ymytin jo.

ERdhe une te pershendes e nderuar dhe te deshiroj te gjendesh pran meje njehere.

Une Ndreca.

NDRECA
17-01-06, 07:43
O Ndrec te prift e mbara se belivallha ja paske qillu si tek ja ke msy konakut Zhel Hasanit, kam ymyt te madh si ka me lujt puna se kur te paska pershnet ky dosti i par Dilingjia e mas ti edhe ky tjetri sherri thash vallahi qare as derman nuk kam pa ta lan i selam edhe une te dera.

Edhe une te pershendes Problematiku dhe te falenderoj qe te ra ndermend te me pershendesesh.

Ndoshta nuk je shume problem se na qet n“bela me do tjere qe po sillen ksajde.

Te pershendes shume o Problematik une

Ndreca.

progoni
02-02-06, 21:59
Me rastin e ndarjes nga kjo botė e Presidentit Dr.Ibrahi Rugova ,
ju shprehu ngushllimet e mia me te sinqerta.

E paqi te lehte dhimbjen.

ATIJ i qoft i leht dheu dardan qe aqe shume e dheshi.Progoni

Greta
04-02-06, 14:59
I pershendes Ndrecen e Dilingjine se bashku duke u uruar ēdo te mire dhe shume fate ne jete...


Greta