PDA

View Full Version : ka ju plqen apo ju pengon te rinia e Kosovs?


dren gashi
19-01-06, 17:25
shpresoj se sme keqkuptoni por kisha pas deshir me dit se qka sju pelqen apo qka ju pelqen ne kosov kur vini per pushime edhe pse edhe un kisha pas deshir me kan perfetk qdo sen si ktu ne kosov apo ne perendim per ju por besoj qe sadopak do ti ndihmojm njani tjetrit per te mir pa keqkuptime. falimnderit per mirkuptim

dren gashi
20-01-06, 18:09
QKA SJU PELQEN A PO QKA JU PELQEN TE NE NE VENDLINDJE POSAQARISHT RE RINIA E VENDLINDJES TUAJ


1. per shkak se rin shum ne kafe nate
2. per shkak se perdorin fjal banale apo te pista
3. per shkak se ju ngacmojn shum
4. per shkak se ju vihen pas sespse e din qe jeni nga perendimi
5. per shkak se kan ndryshuar shum ne krahasim me at te para lufte
6. per shkak se miren me politik
7. per shkak se kan mbet prapa me kultur
8. per shkak se jan shum nervoz apo me trauma te luftesnese skam permendur diqka ju lutem thuane lirisht se kemi deshir te dim qka ju pengon ma shum dhe qka ju pelqen ne menyr qe nese kemi mundesi te permisohemi per te mir si nga ana jon ashtu edhe nga ana juaj dhe qe kto te mos na thojn dikush tjeter por tna thuani ju se jemi shqiptar dhe mendoj se esht mir ta dim nga ju si te keqen ashtu edhe te miren dhe kisha dasht qe te mos kemi keqkuptime te folim lirisht .

Albanian4Life
24-06-06, 02:41
Qyqy Te Lutem Ma Ngadal "nervoz" Ska Shqiptar Qe Nuk Behet Shpejt Nervoz Perndryshe Nuk Je Shqiptar, Te Jesh Nervoz Eshte Pjes E Kultures Shqiptare E Mos Thuj Prej Traumave Te Luftes Se Ka Plot Qe Ekan Perjetu Luften Ktu, E Ti Nese Ke Pas Fat E Nuk Eki Perjetu Te Lutem Mos Be Ksi Komente Kaq. Hajde Kalofsh Mire, Desha Te Pyeti Pse Ne At Vend Ku Jeton Ti Rinia Fol Gramatik A??e Nuk Dalin Ne Kafe?? Hehehe Hajt Tung Se Edi Une Skam Nevoj Per Pegjegjje. "kan Mbet Mbrapa Me Kultur" Pse A Me I Dijshem Je Ti Se Ata?????

Guri i madh
01-08-06, 21:56
haaaa ore ndoshta nuk po me bajn syt drit veq qito dy postime po duken si me kan te njejtit person po me dy nika