PDA

View Full Version : Prezantimi im...


Drita_Love
20-01-06, 20:27
Jamė 26 vjecare, vetem sa kam diplomuar dhe punoj si arsimtare e Anglishtes, Gjermanishtes dhe religionit.

Intereset e mija dhe pasionet mė tė mėdhaja pėr mua janė: Filozofia, psikologjia, literatura, teologjia, dhe cdo gjė qė ka tė bėj me misterien e qenies njerėzore dhe egzistences.

Gjithėashtu jamė shumė e angazhuar nė projekte pėr drejtat njerėzore dhe kam qen reprezentante e rinisė Suedeze nė United Nations.

Nuk dij cfarė tė them mė,
gėzohem qė e gjeta kėtė forum
sepse jamė e bindur qė "THERE IS NO PLACE LIKE HOME".[/img]

Psikologu
20-01-06, 20:34
Drita mirė se ke ardhur ne mesin tonė.
Lexova me deshirė dhe vemendje prezentimin e juaj dhe me gezon fakti qė njė femer shqiptare arrin shumė e mė shumė nė rrugen e pėrparimit.
JU deshiroj suksese dhe mirėseardhje ne forumin e tė shtrenjetes Dardani.
Kaloni bukur.

Me nderime ;

Psikologu

Drita_Love
20-01-06, 20:46
Drita mirė se ke ardhur ne mesin tonė.
Lexova me deshirė dhe vemendje prezentimin e juaj dhe me gezon fakti qė njė femer shqiptare arrin shumė e mė shumė nė rrugen e pėrparimit.
JU deshiroj suksese dhe mirėseardhje ne forumin e tė shtrenjetes Dardani.
Kaloni bukur.

Me nderime ;

Psikologu

SHUMĖ FALIMINDERIT,
EDHE UNĖ MBUREM QĖ KA NJERĖZ TĖ CILĖT I NDEROJNĖ
TĖ GJITHĖ PAVARSISHT GJINISĖ, FEJES, NACIONALITETIT OSE RACES.

MĖ SĖ SHUMTI MBUREM KUR KONTAKTOJ ME NJERĖZ SI JU TĖ CILĖT KAN RESPEKT PĖR FEMRA DHE NUK I SHOFIN VETEM SI OBJEKTE FIZIKE POR I VLERSON NĖ BAZĖ TĖ DIJENISĖ. KJO MĖ TREGON TEPĖR PĖR JU SI PERSON...

PRA PSIKOLOG, JU FALENDEROJ PĖR MIKPRITJEN.
PĖRSHENDETJE TĖ PĖRZEMERTA...

Murgesha
20-01-06, 20:50
Drita_Love, mirė se vjen nė forum Dardan.
Mė pėlqeu shumė prezentimi juaj si dhe tė ariturrat tuaja.
Dėshiroj qė tė ndjehesh si ėshtė mė sė miri kėtu.

Murgesha.

Drita_Love
20-01-06, 21:10
Drita_Love, mirė se vjen nė forum Dardan.
Mė pėlqeu shumė prezentimi juaj si dhe tė ariturrat tuaja.
Dėshiroj qė tė ndjehesh si ėshtė mė sė miri kėtu.

Murgesha.

Faliminderit Murgesha,
me tė vėrtet ndihem shumė mirė nė mesin
e tė gjithė Shqiptarėve kėtu.
Si shkruava edhe mė lartė "Nuk ka asnjė vend sikur atdheu".
Gėzohem qė egziston ky forum!

turisti
20-01-06, 21:17
:P Drita_Love e nderuar :P ,


Mire se erdhe.Faleminderit per prezentimin e mire,sepse personat me potencial tendin,premtojne diskutimin e mire. :P


thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Drita_Love
20-01-06, 22:19
:P Drita_Love e nderuar :P ,


Mire se erdhe.Faleminderit per prezentimin e mire,sepse personat me potencial tendin,premtojne diskutimin e mire. :P


thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Faliminderit Turist!

Gjitheäshtu...

PAOLINA
01-02-06, 20:05
(Æ`» MiRe Se Ke ArdhruR DritA «“Æ)

Kalofsh ēaste te bukura dhe interesante ne mesin e Dardanis :wink:


Prsh


ﺼﺼﺼﺼ ♥ Paolina ♥ﺼﺼﺼﺼ