PDA

View Full Version : Paradox13


Faqet : [1] 2 3 4

Paradox_13
14-02-06, 16:21
Hajt more se po e baj edhe une nje far ode qetu te dyrt e oborrit se valla
ne shpi s'po kryhen do thmi e nji llaf me kan s'po muj me ba e ktu pak ma ngat sokakut nashta lun najkush edhe nese jo jabangji kojshia si ta shofin ogjakun tuj tymu se lan pa ardh.
Hajde bujrum pra.[/b]

Paradox_13
20-03-06, 16:46
E hane 20 Mars.
He qysh me shkoj ky dimer e tu nejt vet ktu ne ode,kush deren s'ma qeli e as zjarrin bile nuk erdh kush me kqyr e mi shti naj dru.
Le qe u fika me dru te majt zjarrin dhezur e tuj prit naj mysafir po duket edhe goja mu ka nal pa ndrru llaf me kend.
Po ani ndasht shyqyr shkoj edhe ky dimer e qe tash ket ode pe ly pak e po e meremetoj e po mendoj me ua lan te rinjeve ne te qelin najfar disko teke apo naj internet kafe dhe ma merr menja qe kan me pas ma shum muhabet por edhe nese nuk kan dru bile nuk hargjojn se edhe ato jan ba begi kymetli vironet.
Ika pra po shkoj te pershendetem me dimrin e nashta mos mi le qato krane qe i bajke ne shpin s'dihet duhen per me ba naj fli veres.:tongue: :tongue:

Murgesha
20-03-06, 20:29
O Paradox oooooooooooooo, po a je ksajde more?

Pėrshėndetje pėr ty, e shumė hajr bofsh pėr kėtė odė tė re qė e paske qelė.

Tė dėshiroj muhabete sa mė tė gjata e tė kėndshme e besa edhe musafir tė shpeshtė.
Njėmend dimrit stė paska ardhė kush, po kjo ėshtė se sja dijmė rendin ndejės, e pritna tash verės.

Ps. Mirėseardhje nė forumin Dardan.

Paradox_13
20-03-06, 21:27
O Paradox oooooooooooooo, po a je ksajde more?

Pėrshėndetje pėr ty, e shumė hajr bofsh pėr kėtė odė tė re qė e paske qelė.

Tė dėshiroj muhabete sa mė tė gjata e tė kėndshme e besa edhe musafir tė shpeshtė.
Njėmend dimrit stė paska ardhė kush, po kjo ėshtė se sja dijmė rendin ndejės, e pritna tash verės.

Ps. Mirėseardhje nė forumin Dardan.
Ooooooooooo hajde hajde bujrum e mir se te sjell zoti oj Murgesh...!
.
Shume falemnderit e hajr paq oj zonje po ket ode une sot veq sa e transformova se e kam qel kaher por deri sot kush pragun sma shkeli,e sot kur e bera net cafe po sho se mejher paska nrru puna paska musafir po q'ti bajsh kshtu e do koha e sodit.
Edhe une shpresoj te kaloj mir se bashku me ju.
Ju falemnderit.

DEA
20-03-06, 21:32
Ma bo hallall qe smuj dola ketij dimri, veq prej pranvere pa dal e me hanger flija me kranet qe i ke huazuar prej ketij Dimrit tone ketu , tybe kam me lone:biggrin:

vjeshta
21-03-06, 00:19
Pershendetje i nderuar ,dhe mire se keni ardhe.

Ju uroj momente te kendeshme ne mesin tone .

Vjeshta


Ps:e qato krane nuk ke nevoj me i ruajt ,per vjeshten :biggrin:

Naki
21-03-06, 23:15
I nderuari Paradox, pranoni pėrshėndetjet e mia duke ju dėshiruarė ēaste tė mira nė Dardani.
Mė pėlqejnė postimet tuaja,sidomos poezitė mė dėshirė ēė tė na dhuroni edhe shumė postime tjera ju pėrshėndes ku do qė tė jeni.

Naki

Paradox_13
22-03-06, 21:47
Falemnderit per pershendetjet:
DEA-
Hallall te qofte moj moter e mos e le pa dal se krane Dimri na la mjaft e do te bejm shumeher flija.
Dil dil:wink:
.
Vjeshta-
Qfar thua moj Vjeshta po ato krane nuk na dalin as deri ne ver e le me ti ruajm per ty,po hajt allahile le e mos u prek po dil edhe ti naj dit kur te kemi fli.
Mos e le pa dal.
Ju falenderoj qe te dyjav :tongue:

Paradox_13
22-03-06, 21:58
I nderuari Paradox, pranoni pėrshėndetjet e mia duke ju dėshiruarė ēaste tė mira nė Dardani.
Mė pėlqejnė postimet tuaja,sidomos poezitė mė dėshirė ēė tė na dhuroni edhe shumė postime tjera ju pėrshėndes ku do qė tė jeni.

Naki
Falemnderit per pershendetjen i nderuar.
Me gezon shume fakti kur dikush gjen knaqesin ne postimet e mia,e njeherit ky eshte edhe nje inspirim me teper per mua qe te vazhdoj te postoj edhe ne te ardhmen.
Njeherit si antar i keti forumi e ndjej edhe si obligim qe te postoj sado te thjeshta qofshin ato postime por kjo eshte menyra e vetme qe munde te shpaguajm ter knaqsin qe na ofron ky forum.
Jeni te pershendetur nga une.

Luana
30-03-06, 16:13
Per ty nji pershendetje te fresket ne ket mengjes .....


http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a035.gif

Paradox_13
30-03-06, 17:36
Per ty nji pershendetje te fresket ne ket mengjes .....


http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a035.gif
Falemnderit gjithashtu je e pershendetur ket mesdit nga une:wink:

Agroni22
13-05-06, 22:01
pershendetje per ty i nderuar me respekt AGRONI

Paradox_13
13-05-06, 22:08
pershendetje per ty i nderuar me respekt AGRONI

Falemnderit per pershendetjen i nderuar gjithashtu jeni i respektuar nga une.

Luana
13-05-06, 23:38
Paradox ,
erdha sonte ne oden tende thash mos ka diqka me pi fresket ...

Te pershndes :wink:

Paradox_13
13-05-06, 23:41
Paradox ,
erdha sonte ne oden tende thash mos ka diqka me pi fresket ...

Te pershndes :wink:
Mire se erdhe Luana po ketu ne ket ode freskia je ti vet moj e nderuar,te falemnderit per viziten dhe mos harro kthe sa me shpesh.

Luana
14-05-06, 00:07
Mire se erdhe Luana po ketu ne ket ode freskia je ti vet moj e nderuar,te falemnderit per viziten dhe mos harro kthe sa me shpesh.

Hajde ishalla me te mira na shkon gjithe http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/a050.gif Gezuar....!!!

Paradox_13
14-05-06, 00:12
Hajde ishalla me te mira na shkon gjithe http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/a050.gif Gezuar....!!!
Fjala e jote ne vesh te zotit.

halla e madhe
28-05-06, 20:11
Edhe per ty i nderuar Paradox te erdhi radha te hapim nje ODE te pershendetjeve:tongue:

Ardhja juaj e hijeshoj FD,postimet tua lexohen me endje:wink:

Ju deshiroj suksese ne jete dhe postime te shumta ne Oden tone Dardane!

Me rrespekt te vaqant per TY:halla e madhe

Psikologu
03-06-06, 14:40
Paradox i nderuarė !

Pranoni pėrshendetjet e mija me njė respekt tė lartė pėr ju , duke ju deshiruarė shendet dhe cdo tė mirė e tė mbarė ne rrethin ku jetoni dhe veproni , por edhe ne tė gjitha sferate e jetes sė juaj.

Suksese dhe lumturi pėr ju cdo here , u deshiron ;

Psikologu

Paradox_13
03-06-06, 14:41
Edhe per ty i nderuar Paradox te erdhi radha te hapim nje ODE te pershendetjeve:tongue:

Ardhja juaj e hijeshoj FD,postimet tua lexohen me endje:wink:

Ju deshiroj suksese ne jete dhe postime te shumta ne Oden tone Dardane!

Me rrespekt te vaqant per TY:halla e madhe
Komplimentet tuaja me japin kurajo dhe motiv qe te postoj edhe ne te ardhmen pamvarsisht asaj qe postimet e mija nuk kan ndoj vlere te veqant.
Njerzit e tille siq jeni ju halle e madhe me bejn te mos ndjej lodhje asnjeher prandaj jeni shume te respektuar edhe nga ana ime.
Ju falemnderit.

Paradox_13
03-06-06, 14:51
Paradox i nderuarė !

Pranoni pėrshendetjet e mija me njė respekt tė lartė pėr ju , duke ju deshiruarė shendet dhe cdo tė mirė e tė mbarė ne rrethin ku jetoni dhe veproni , por edhe ne tė gjitha sferate e jetes sė juaj.

Suksese dhe lumturi pėr ju cdo here , u deshiron ;

Psikologu
Shume i respektuari Psikologu.
Urimet tuaja me bejne qe te kem nje respekt te veqant ndaj jush,respekt qe nuk me ka munguar as ne te kaluaren.
Pra je ti.halla,vjeshta,naki,luana,lazdrani,murgesha e shume te tjere qe s'po munde ti cek te gjithe,me nje fjale jeni te gjith ju anetaret me te vjeter te keti forumi qe me beni te punoj me perkushtim edhe me te madhe duke u mundu qe sado i varfer qoft edhe kontributi ime te ze nje vend ketu ne F.D.
Jeni shume te mire te gjithe,ju falemnderit.:tongue:

e_martumja
03-06-06, 19:17
Paradox pranoje nje pershendetje dhe cdo te mire.e_martumja

Paradox_13
04-06-06, 21:20
Paradox pranoje nje pershendetje dhe cdo te mire.e_martumja

Falemnderit per pershendetjen nuse , gjithashtu jeni e pershendetur dhe nga une. :tongue:

vjeshta
04-06-06, 21:40
Paradoxi te pershendes edhe pse e di qe dokem rralle kesajde ,por dije qe gjithemon je i pershendetur dhe i respektuar nga ana ime .

Ju uroj qe gjdo gje te shkoj sipas planeve te juaja .

Vjeshta!

Paradox_13
04-06-06, 23:22
Paradoxi te pershendes edhe pse e di qe dokem rralle kesajde ,por dije qe gjithemon je i pershendetur dhe i respektuar nga ana ime .

Ju uroj qe gjdo gje te shkoj sipas planeve te juaja .

Vjeshta!
Te falenderoj shume per pershendetjen dhe urimin ne adresen time e nderuara Vjeshta.
Edhepse prezenca jote verrtet eshte e rralle ketu megjithat meriton nje respekt te veqant nga une.
Shpresoj qe ne te ardhmen te dukesh sa me shpesh.
Te falemnderit.:smile:

Kodra
05-06-06, 21:20
**********
**********
**********

Paradox_13,

i nderuar,po filloj paksa ēuditshėm,numri 13 ėshtė nė Gjermani numėr jofator ( baksuz),por tė jeshė i bindur se ky numėr tė ka sjellur fat nė Dardania.de.
Tė pėrshėndes me gjithė respektin qė kam ndaj teje,ke shkrime tė bukura,i lexoj me ėndje.


Me respekt


Kodra

Paradox_13
05-06-06, 22:39
**********
**********
**********

Paradox_13,

i nderuar,po filloj paksa ēuditshėm,numri 13 ėshtė nė Gjermani numėr jofator ( baksuz),por tė jeshė i bindur se ky numėr tė ka sjellur fat nė Dardania.de.
Tė pėrshėndes me gjithė respektin qė kam ndaj teje,ke shkrime tė bukura,i lexoj me ėndje.


Me respekt


Kodra
I nderuari Kodra.
Dua te pergjigjem ashtu siq me ke pyetur,:eshte fakt dhe shume e verrtet se jo vetem ne Gjermani por edhe ne shume vende tjera numri 13 konsiderohet si numer jo i fatit,andaj ket mendim ndaj dhe une.
Te them drejt dhe te jem i sinqert ky numer mua me ka sjell ndodhit me te dhimbshme qe me kan percjell gjat jetes,por une qe asnjeher nuk dua te pajtohem me ket fakt edhepse e di se ajo ka ndodhe,keshtu qe ne njefar menyre e shof vehten si nje Paradox qe nuk pajtohet me numrin 13.
Se sa do me sjell fat numri 13 ne F.D mbetet te shifet,por shpresoj qe kesaj radhe me ndihmen e miqve ketu do te arri qe ta munde ket numer te pafat (baxuz)
Ju falemnderit, gjithashtu jeni shume i respektuar dhe nga ana ime.

Luana
07-07-06, 00:47
Nji fresh kiss for you :wink:http://www.fotosearch.com/comp/CSK/CSK004/ks100823.jpg

Paradox_13
07-07-06, 23:28
Nji fresh kiss for you :wink:http://www.fotosearch.com/comp/CSK/CSK004/ks100823.jpg

Vet prezenca e jote ketu ne oden time eshte freski,eshte kiss,eshte nder per mua.....
Falemnderit per freskin qe me solle ne ket vape oj LUANA..
Ishalla ta kthej me nje kiss te ngrohte dikur ne nje kohe te ftohte......:smile: :wink:

Dil.....dil..

Zero Cool
08-07-06, 22:48
Te pershendes dhe te uroj sukses ne loje.
P.S.: Auuuuu qka tkam mujt keq a ahahahahahahahahah 1:0

vendasi
09-07-06, 18:13
Paradox 13,
Ju pershendes kudo qe te jeni dhe ju uroje qdo te mire ne jeten tuaje...
Kalofshe mire dhe doku ma shpesh ne kete ode Dardane...
Me respekte per ju,
Vendasi

Drinni
09-07-06, 18:21
aaa Gjithsesi Vendasi mir paske bėr qe na kujtove Paradoxin, nuk e di ne jet kjo e dyta here, qe ju pershendes, por se besoj te jet kurr shumė pershendetja per mikun e nderuar shkathtesis letrare dhe intelektualitetit te bollekshem.

Gjithe te mirat e duku ma shpesh, nje mikė i mirė te merr malli shpesh per tė.

Paradox_13
10-07-06, 21:27
Paradox 13,
Ju pershendes kudo qe te jeni dhe ju uroje qdo te mire ne jeten tuaje...
Kalofshe mire dhe doku ma shpesh ne kete ode Dardane...
Me respekte per ju,
Vendasi


Falemnderit per pershendetjen mik i nderuar,gjithashtu te pershendes dhe te deshiroj qdo te mire.

Paradox_13
10-07-06, 21:32
aaa Gjithsesi Vendasi mir paske bėr qe na kujtove Paradoxin, nuk e di ne jet kjo e dyta here, qe ju pershendes, por se besoj te jet kurr shumė pershendetja per mikun e nderuar shkathtesis letrare dhe intelektualitetit te bollekshem.

Gjithe te mirat e duku ma shpesh, nje mikė i mirė te merr malli shpesh per tė.

Pershendetjet qe vine nga nje mik verrtet i sinqert kurre nuk jan te teperta o Drini.
Falemnderit per urimin tende gjithashtu edhe une te deshiroj shume , shume fat ne jet ty dhe gjith miqve tan Dardan.

turisti
15-07-06, 20:01
Pershendetjet me te pezemerta nga afersia,shoki.:smile: :smile:

gjimnazistja
20-07-06, 13:54
Hej paradox me ne fund edhe un ketu te faleminderit per cdo gje si dhe te uroj c'do te mir ne jet nje pushim sa me me pak lodhje si dhe shendet dhe jet te lumtur tung te pershendet gjimnazistja:smile:

Paradox_13
20-07-06, 21:33
Pershendetjet me te pezemerta nga afersia,shoki.:smile: :smile:

Fqiu i nderuar :Turisti,
Te falenderoj per pershendetjen tende dhe te deshiroj qdo te mire ne jet ty me gjithe familjen kudo qe ndodhesh.:tongue:

Paradox_13
20-07-06, 21:36
Hej paradox me ne fund edhe un ketu te faleminderit per cdo gje si dhe te uroj c'do te mir ne jet nje pushim sa me me pak lodhje si dhe shendet dhe jet te lumtur tung te pershendet gjimnazistja:smile:

Me ne funde e gjete edhe deren time e nderuara gjimnaziste,
te falenderoj shume per pershendetjan njeherit te deshiroj argetim ketu mes miqve te Dardanise.

vendasi
22-07-06, 00:55
Te pershendes kudo qe te jeshe i nderuar Paradox 13,
dhe te uroje fundejave te kendshme kudo qe te jeshe....
Vendasi

Paradox_13
22-07-06, 20:45
Te pershendes kudo qe te jeshe i nderuar Paradox 13,
dhe te uroje fundejave te kendshme kudo qe te jeshe....
Vendasi
Vendas i nderuar,te falenderoj shume per ket pershendetje tenden dhe njeherit deshiroj qe edhe ju te ja kaloni ashtu siq eshte me se miri dhe ashtu siq vet zemra juaj deshiron.
Te falemnderit.

gjimnazistja
23-07-06, 09:41
Me ne funde e gjete edhe deren time e nderuara gjimnaziste,
te falenderoj shume per pershendetjan njeherit te deshiroj argetim ketu mes miqve te Dardanise.

e gjeta e gjeta nuk ishte zor jo majtas djathtas hehehehe :smile: edhe hyra me te te pershedet tung edhe kalofsh sa me mir.shpresoj se ja kalon edhe ti gjithashtu mir ketu.qao qao

Paradox_13
25-07-06, 15:17
e gjeta e gjeta nuk ishte zor jo majtas djathtas hehehehe :smile: edhe hyra me te te pershedet tung edhe kalofsh sa me mir.shpresoj se ja kalon edhe ti gjithashtu mir ketu.qao qao

Shume mire ke vepruar qe ke rrugetuar her majtas e her djathtas dhe me ne funde arrite.
Mos gabo asesi qe te shkosh vetem drejt sepse siq thot populli ;drejt shkohet vetem ne bunar (pus )
Te falemnderit per pershendetjen gjithashtu te deshiroj argetim mes ketyre miqeve
Dardan :tongue:

Dreni30
29-07-06, 09:23
Pasi kalova kesajde du me ja lane edhe ketij Paradoxi qe po i thojne nje pershendeje. Nime nuk kemi komunikuar shume, por po ja shkruj nja dy tri fjale e let del ku te del.

I nderuar te peshendes dhe uroj gjithe te mirat kudo qe jeni, ju dhe mbare familjes tuaj.


Dreni.

Paradox_13
30-07-06, 19:34
Pasi kalova kesajde du me ja lane edhe ketij Paradoxi qe po i thojne nje pershendeje. Nime nuk kemi komunikuar shume, por po ja shkruj nja dy tri fjale e let del ku te del.

I nderuar te peshendes dhe uroj gjithe te mirat kudo qe jeni, ju dhe mbare familjes tuaj.


Dreni.
Edhe nje fjal e vetme qoft ka peshen dhe domethanjen e vet e ne veqanti kur thuhet nga nje mik i verrtet.
Te falemnderit per pershendetjen mik gjithashtu dhasht zoti qe fati dhe te mirat mos te mungojn as ne familjen tuaj.
Te falemnderit.

e_martumja
01-08-06, 17:48
Nuk do ta harroj kur at befasi te mire qe e kisha nga ana jote. Fjalet e tuaj me paten prek thelle ne zemer, kam nder te kumunikoj me nje person siq je ti.
Serioziteti yt dhe karakteri yt me kan lon pershtypje.....
Thanks per te gjithat dhe shpresoj te behet realizimi i deshirave tuaj Realitet.


Nje puthje dhe cdo te mire te deshiron e_martumja

Zero Cool
02-08-06, 20:12
Paradox_13 o djal i ri, nje kenge te bukur kam shkru per ty, do ta qes nje dite tjeter, se momentalisht nuk kam leter, nuk kam leter e skam laps e kam mbete si i nxon kaps, vertete edhe lapsi mu ka ba i holle , nje pershendetje nga zemra, Zero Cool.

Vertete i nderuar ta kam shkru nje vjershe e qes naj dite tjeter e tani te pershendes nga zemra ty, nje nate te kendshme.

Paradox_13
02-08-06, 22:23
Nuk do ta harroj kur at befasi te mire qe e kisha nga ana jote. Fjalet e tuaj me paten prek thelle ne zemer, kam nder te kumunikoj me nje person siq je ti.
Serioziteti yt dhe karakteri yt me kan lon pershtypje.....
Thanks per te gjithat dhe shpresoj te behet realizimi i deshirave tuaj Realitet.


Nje puthje dhe cdo te mire te deshiron e_martumja

Te falemnderit per pershendetjen e nderuar.
Vlersimi yte per karakterin dhe seriozitetin tim me len te kuptoj se verrtet nga dita ne dit edhe une ketu ne ket mes Dardan po arri te pervetsoj gjithnje e me teper miqe.e kure komunikoj me njerz te mire knaqsia eshte edhe e imja.
Te falemnderit.

Paradox_13
02-08-06, 22:26
Paradox_13 o djal i ri, nje kenge te bukur kam shkru per ty, do ta qes nje dite tjeter, se momentalisht nuk kam leter, nuk kam leter e skam laps e kam mbete si i nxon kaps, vertete edhe lapsi mu ka ba i holle , nje pershendetje nga zemra, Zero Cool.

Vertete i nderuar ta kam shkru nje vjershe e qes naj dite tjeter e tani te pershendes nga zemra ty, nje nate te kendshme.

Zero Cool je shume zavrak,mos e hollo djal shume at laps,eja leter une te jap,mos e ler veten ne kaps.:biggrin:
Te falenderit per pershendetjen i nderuari Zero Cool.

Kodra
05-08-06, 13:50
**********
**********
**********

Shumė i nderuari ParadoX,

tė pėrshėndes me pėrshėndetjet mė tė mdhaja,duke tė dėshiruar njė fundjavė tė lumtur dhe tė sukseshme,pa e harruar edhe dėshirėnqė, Jeta juaj tė jetė sa mė e lehtė dhe e lumtur.Respektplotė


Kodra

Paradox_13
07-08-06, 10:00
**********
**********
**********

Shumė i nderuari ParadoX,

tė pėrshėndes me pėrshėndetjet mė tė mdhaja,duke tė dėshiruar njė fundjavė tė lumtur dhe tė sukseshme,pa e harruar edhe dėshirėnqė, Jeta juaj tė jetė sa mė e lehtė dhe e lumtur.Respektplotė


Kodra

Faemnderit per pershendetjen i nderuri Kodra,gjithashtu deshiroj qe sukseset dhe fati te mos mungojn kurr as ne jeten tuaj.
Falemnderit.

laliloli
09-08-06, 19:35
Te kerkoj ndjese per vonesen Paradox,por na u prish autobusi i bijave e mbetem ne rruge ,keshtu qe ia mesyem kembe .Une mberrita e qe besa nje kallaballek bija i ke mbrapa .Dergoje dike ne shitore te Sabitit me i ble nja 5 kg kaqik e te ndihmoj une e ta beme nje mish e oriz se te gjitha ne dark i ke,ndersa Artistin dergoje te bashqja per te marre speca e domate .E per qaj vendose nje tengjere ,se me gjygim nuk mund ti dalesh ne krye ahahahahahahahah

Pasi qe me vonese e vizitova oden tuaj ,po i zbraze tonelata me pershendetje te perzemerta ,me urimet e sinqerta qe shendeti dhe miresia te jene gjithmon pjes e jetes suaj te gjate .

perzemersisht Lali

Paradox_13
09-08-06, 21:12
Te kerkoj ndjese per vonesen Paradox,por na u prish autobusi i bijave e mbetem ne rruge ,keshtu qe ia mesyem kembe .Une mberrita e qe besa nje kallaballek bija i ke mbrapa .Dergoje dike ne shitore te Sabitit me i ble nja 5 kg kaqik e te ndihmoj une e ta beme nje mish e oriz se te gjitha ne dark i ke,ndersa Artistin dergoje te bashqja per te marre speca e domate .E per qaj vendose nje tengjere ,se me gjygim nuk mund ti dalesh ne krye ahahahahahahahah

Pasi qe me vonese e vizitova oden tuaj ,po i zbraze tonelata me pershendetje te perzemerta ,me urimet e sinqerta qe shendeti dhe miresia te jene gjithmon pjes e jetes suaj te gjate .

perzemersisht Lali

Duket qe prishja te ket qen mjaft serioze lali,mire ke ber qe arrite i pari dhe me paralajmrove se pas ke edhe nje kallabllak qe te pergaditem pak edhe une.
Ika te shof nese Sabiti ende se ka mbyll shitoren qe te furnizohem se besa begi holle jam qellu keto dit,kemi pas shume mysafir por shyqyr qe jan qellu keto kaqika bile po zihen shpejt.
Eh.. sa do ti qeshet buza Sabitit kur te me shef para shitores edhepse e din i gjori se te terat do te ia marre veresi..

Hajde lali mire se ardheshit.

Luana
11-08-06, 14:16
Nji kizzzz per mengjes http://www.hugkiss.com/platinum/2kiss.gif

Paradox_13
11-08-06, 20:50
Nji kizzzz per mengjes http://www.hugkiss.com/platinum/2kiss.gif

Po druaj mos do te me behet shprehi e te kerkoj edhe nje kizzzz per mesdit dhe nje tjeter per mbremje dhe nje per..... dhe nje per...:biggrin:

Te falemnderit Bjondin , zoti te dhasht bereqet , e ishalla ta kthejna per te mire..:wink:

Luana
11-08-06, 21:37
Po druaj mos do te me behet shprehi e te kerkoj edhe nje kizzzz per mesdit dhe nje tjeter per mbremje dhe nje per..... dhe nje per...:biggrin:

Te falemnderit Bjondin , zoti te dhasht bereqet , e ishalla ta kthejna per te mire..:wink:


Mirė de shprehia nuk ėshtė e keqe (hahhahaahhh) edhe ato mundsit munden te bėhen lehtė .....

Ishalla ma kthen atė falėmnderim ma frikė se me paska marrė malli :wink:

Zero Cool
15-08-06, 23:13
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Paradox_13.gif

Paradox_13
17-08-06, 00:18
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Paradox_13.gif

Q'ma paske shkruar ballin ashtu me te kuqe o Zero zavraki.:biggrin:
Te falenderoj per pershendtjen i nderuari mik..:smile:

lazdrani
20-08-06, 23:22
I nderuari Paradox po ju le nje pershendetje te sinqert ne oden tende duke te uruar gjithmone argetim te bukur ne forumin Dardania...

Lazdrani me plote respekt :wink:

Paradox_13
20-08-06, 23:51
I nderuari Paradox po ju le nje pershendetje te sinqert ne oden tende duke te uruar gjithmone argetim te bukur ne forumin Dardania...

Lazdrani me plote respekt :wink:

Po e marr mejher dhe nuk po e le qe te ftohet kjo pershendetje e ngroht qe me vie nga ju i nderuari mik Lazdrani.
Ju falemnderit jeni shume i respectuar edhe nga ana e ime.

Drinni
23-08-06, 18:37
Edhe pa ty jeta po vazhdojka, kam dėgjuar tė thot Gili, hėėėė!
E unė mendoj se FD-ja pa ty do tė ishte njė zbrazti e madhe.
Sa mir qė je kėtu miku im.

Paradox_13
24-08-06, 17:31
Edhe pa ty jeta po vazhdojka, kam dėgjuar tė thot Gili, hėėėė!
E unė mendoj se FD-ja pa ty do tė ishte njė zbrazti e madhe.
Sa mir qė je kėtu miku im.

Duke llogaritur gjithnje ne ndihmen e miqeve siq jeni ju i nderuari Drinni do te perpiqem qe te mos lejojm zbraztesi ketu ne sofren ton Dardane.
Te falemnderit gjithashtu je i pershendetur..:tongue:

aLbaChiCk
02-09-06, 11:38
Paradox13 nje pershendetje edhe per ty i nderuar uroj qe te kalosh sa ma mir :smile:

Paradox_13
02-09-06, 11:53
Paradox13 nje pershendetje edhe per ty i nderuar uroj qe te kalosh sa ma mir :smile:

Te falemnderit shume per pershendetjen e nderuar,gjithashtu te deshiroj q'do te mire edhe ty se bashku me zero coolin zavrak por shume te respektuar nga ana ime..:wink:

vendasi
03-09-06, 14:30
I nderuare...
Te pershendes dhe te uroje vikend te mire kudo qe te jeshe...
Vendasi

selvija
04-09-06, 10:42
Pershendetje nga ana ime Paradox_13 dhe te uroj fillim jave te mbar.....

Rrezja_00
04-09-06, 16:24
kokna korit more paradox po qysh se kam dit qe je kan veten gjith dimrin ne at od se qka me shkojn mue muhabetet me burra te odave ppapapapaa hajgare pak
te pershendes gjitha te mirat
me pelqejn shkrimet e tua se jan taman shqip aaaaa

DIJA
05-09-06, 15:58
Pershendetje.

Paradox_13
05-09-06, 16:02
Vendasi,
Selvija,
Dija, ju falenderoj per pershendetjet e juaja,gjithashtu jeni te pershendetur edhe nga une.

Paradox_13
05-09-06, 16:13
kokna korit more paradox po qysh se kam dit qe je kan veten gjith dimrin ne at od se qka me shkojn mue muhabetet me burra te odave ppapapapaa hajgare pak
te pershendes gjitha te mirat
me pelqejn shkrimet e tua se jan taman shqip aaaaa

Thon se koria eshte per burra,por me reformat e reja edhe grat kan te drejt te koriten...:biggrin:
Dimrat vine e shkojn,jeta rrjedh e do te keni rastin qe te permirsoheni.
Ju falenderoj per pershendetjen,njeherit edhe per komplimentin e ber ne adresen time.
Do te mundohem qe te flas dhe te shkruaj shqip sepse ndryshe as qe di.
Ju falemnderit.

Naki
05-09-06, 18:49
I nderuari Paradox 13,pėr njė kohė tė shkurtėr keni begatuar dhe keni sjellur njė frymimė tė freskuar nė ēdo postimė,vertetė prania e juajė i ka sjellur Forumit Dardan njė ngrohtėsi shoqėrore,shkrimet tuaja veēohen dhe reflektojnė mendime tė thelluar tė njė intelektuali.
Mė dėshirė ēė tė na dhuroni edhe shumė postime tjera,ju pėrgėzojė pėr punen e pa lodhshėme dhe kohen qė investoni nė forumin Dardan.

Naki

Paradox_13
07-09-06, 17:00
I nderuari Paradox 13,pėr njė kohė tė shkurtėr keni begatuar dhe keni sjellur njė frymimė tė freskuar nė ēdo postimė,vertetė prania e juajė i ka sjellur Forumit Dardan njė ngrohtėsi shoqėrore,shkrimet tuaja veēohen dhe reflektojnė mendime tė thelluar tė njė intelektuali.
Mė dėshirė ēė tė na dhuroni edhe shumė postime tjera,ju pėrgėzojė pėr punen e pa lodhshėme dhe kohen qė investoni nė forumin Dardan.

Naki

Kure komplimente te tilla ne adresen time vin nga nje veteran&intelektual me plot kuptimin e fjales ,ateher patjeter me obligojn qe edhe ne te ardhmen te jap kontributin tim aq sa mundem ne ket dhome Dardane.
Ju falemnderit per pershendetjen i nderuari Naki.

laliloli
08-09-06, 23:40
Paradox parimor padiskutueshem personifikon personalitet perparimtar , padyshim pike paresore parapelqen paqen

T'pershendes perzemersisht


Lali

e_martumja
10-09-06, 16:06
Veq nje pershendetje te sinqerte per ty i nderuar dhe cdo her i respektuar nga ana ime.

Ty dhe familjes tende ju deshiroj cdo te mire ne te ardhmen !


e_martumja

Dea_A
11-09-06, 11:14
Ktheva nga dhoma jote vetem te te le nje buzqeshje dhe nje pershendetje :smile: !

Me respekt Dea _!

Murgesha
11-09-06, 16:45
Paradox po i bashkangjitem edhe unė vargut tė pėrshėndetjeve pėr Ju.

Sa mirė tani tri femra tė rradhitura nė rend duke tė prit me buzėqeshje e me pėrshėndetje.:wink: :biggrin:

Murgesha!

vjeshta
11-09-06, 19:02
Ja edhe e katerta :biggrin: ,pershendetje per ju i nderuar .

Vjeshta!

Paradox_13
15-09-06, 11:40
Lali
E-Martumja
Dea
Murgesha
Vjeshta
Ju falenderoj nga zemra per pershendetjet,komplimentet,buzeqeshjet dhe deshirat qe keni len ne oden time.
Dua t'ju them se buzeqeshja ime ne ket forum jeni ju vet te nderuar miqe.
Ju falemnderit.

Zero Cool
26-09-06, 12:35
Pershendetje te sinqert ty shoku im, dhe nje dit te kendshme te uroj.

zana e maleve
27-09-06, 00:20
pershendetje nga une i nderuar

turisti
27-09-06, 13:16
Paradox i nderuar,

Urimet me te perzemerta per tejkalimin e - 2000 - postimeve.Prania jote i jep nje ngjyre specifike forumit dhe une te deshiroj edhe mijera postime tjera,shume shendet,disponim dhe jete gjate.:smile: :smile: :smile:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :smile:

Paradox_13
28-09-06, 21:20
Pershendetje te sinqert ty shoku im, dhe nje dit te kendshme te uroj.


zero Cool te falemnderit per urimin or shoki..

Paradox_13
28-09-06, 21:21
pershendetje nga une i nderuar

Gjithashtu zana e maleve jeni e pershendetur dhe e respektuar edhe nga ana e ime.
Ju falemnderit.

Paradox_13
28-09-06, 21:25
Paradox i nderuar,

Urimet me te perzemerta per tejkalimin e - 2000 - postimeve.Prania jote i jep nje ngjyre specifike forumit dhe une te deshiroj edhe mijera postime tjera,shume shendet,disponim dhe jete gjate.:smile:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :smile:

Me perkrahjen e miqve siq jeni ju i nderuar shpresoj se gjithqka eshte e arritshme.

thjeshte & sinqerte ju falemnderit nga zemra i nderuar..:smile:

uck_aksh
28-09-06, 22:59
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/para.jpg

~AmaZonA~
29-09-06, 16:24
Pershendetje te perzemerta per Ty i nderuar te deshiroj nje fund jav te kendshme...
Ashtu sikurse ti qe sjell fresiki me postimet e tua ne forum ashtu deshirova qe kjo buqet me lule te sjell freski ne dhomen tende... http://images.aquarelle.be/bouquets/Bqt_mail_2803_250.gif

Me Shume Respekt Per Ty ~AmaZonA~

Paradox_13
30-09-06, 11:45
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/para.jpg


Eshte kjo nje pershendetje qe ze vend te veqant ne dhomen time i nderuari Uck-Aksh,te falemnderit.

Paradox_13
30-09-06, 11:47
Pershendetje te perzemerta per Ty i nderuar te deshiroj nje fund jav te kendshme...
Ashtu sikurse ti qe sjell fresiki me postimet e tua ne forum ashtu deshirova qe kjo buqet me lule te sjell freski ne dhomen tende... http://images.aquarelle.be/bouquets/Bqt_mail_2803_250.gif

Me Shume Respekt Per Ty ~AmaZonA~

Fjalet e mira dhe respekti nga ju eshte nje freski qe nuk zavensohet me asgje....
Te falemnderit e nderuar.

lazdrani
08-10-06, 09:00
http://img-a.fotocommunity.com/ram/new/6864517.jpg

I nderuari Paradox nje pershendetje te perzemerte keni nga kjo nuse....Me duket se nga Kontinenti i Amerikes eshte pulla postare:wink: Hahahahahah:biggrin: Lazdrani

Zana_ch
08-10-06, 09:12
Paradox te pershendes dhe nje herit te uroi ty dhe familjes tende ēdo t'mirat ne jetė.

Paradox_13
08-10-06, 09:49
http://img-a.fotocommunity.com/ram/new/6864517.jpg

I nderuari Paradox nje pershendetje te perzemerte keni nga kjo nuse....Me duket se nga Kontinenti i Amerikes eshte pulla postare Hahahahahah:biggrin: Lazdrani


More Lazdran asgje nuk jam ka shof,por disi kjo pulle postare me duket e njohur....
Po provoj qe si qiftet gjermane gjat ceremonis martesore ashtu me sy mbyllur qe permes puthjes ta identifikoj....:wink:
Hmmmmmmmm....me duket se e njoha...te tregoj ne p.m...ahahahahahah
Te falenderoj nga zemra per pershendetjen,gjithashtu je i pershendetur nga une..

Dea_A
13-10-06, 21:53
“Te le nje pershendetje dhe nje urim per nje nate te kendshme
sinqeriteti i juaj me eshte fakte se ne bote ka edhe njerez te qilter
Me shume nderime per juve miku im
Dea_!

Paradox_13
13-10-06, 22:03
Qiko ti a me pula don te me vesh ne gjum a...?:biggrin: (pak shaka )
Komplimentet e drejtuara nga ju me bejn te mendoj dhe te mundohet te binde veten se sinqeriteti edhe ne virtual ka vend dhe ia vlen.
Te falenderoj per pershendetjen mike.
Je e mirseardhur gjithnje.

Paradox_13
13-10-06, 22:07
Paradox te pershendes dhe nje herit te uroi ty dhe familjes tende ēdo t'mirat ne jetė.

Zana_ch te kerkoj falje qe pa dashje paskam tejkalu pa u pergjigj ne postimin tuaj.
Te falenderoj per pershendetje,me deshir qe shendeti dhe harmonia familjare te mos mungoj as ne familjen tuaj,
Te falenderoj per mirkuptim.

~AmaZonA~
14-10-06, 09:26
Pershendetje per Ty i nderuar te deshiroj vikend te kendshem dhe cdo te mire ne jete...:smile:
Me shume respekt per Ty
~AmaZonA~

Agolli
15-10-06, 11:53
Pėrshėndetje nga unė i nderuari Paradox_13 shpresa, vullneti dhe fati qoftė gjithnje ne mesin e juaj.

Paradox_13
15-10-06, 11:56
Pershendetje per Ty i nderuar te deshiroj vikend te kendshem dhe cdo te mire ne jete...:smile:
Me shume respekt per Ty
~AmaZonA~

AmaZona...te falenderoj per pershendetjen..gjithashtu te deshiroj shume fat ne jet ngado qe je...:smile:

Paradox_13
15-10-06, 11:58
Pėrshėndetje nga unė i nderuari Paradox_13 shpresa, vullneti dhe fati qoftė gjithnje ne mesin e juaj.

O Agolli,mire se erdhe ne oden time i nderuari mik,te falenderoj e njeherit te deshiroj te gjitha te mirat.
Falemnderit.

Sy_kaltra
16-10-06, 11:30
http://www.parlino.com/images/flash/homepage/demo/greenimg.jpgAlooo Paradox_13 po po te ndegjoj..more ma bane smuj edhe mu celularin me sabah kom dal me ble e thash te pershendes :tongue:

http://www.telecomwereld.nl/pic/article/310/topitems.jpg Uuu Sy_Kaltra a ti je a ?..Kesh tu e shiku Nr kush asht !!

http://www.parlino.com/images/flash/homepage/demo/greenimg.jpg Une bre jom mos u tut veq deshta met pershendet ..ahhahahahah

Paradox_13
16-10-06, 13:49
http://www.parlino.com/images/flash/homepage/demo/greenimg.jpgAlooo Paradox_13 po po te ndegjoj..more ma bane smuj edhe mu celularin me sabah kom dal me ble e thash te pershendes

http://www.telecomwereld.nl/pic/article/310/topitems.jpg Uuu Sy_Kaltra a ti je a ?..Kesh tu e shiku Nr kush asht !!

http://www.parlino.com/images/flash/homepage/demo/greenimg.jpg Une bre jom mos u tut veq deshta met pershendet ..ahhahahahah

Alo....alooooo.....po ku ma gjete me me thirr bash ne kohen kur nuk kam val moj qik....
Po ta le nje sms noshta te vie ma vone...
E nderuara Sy_Kalter pershendetja e yte ne dhomen time eshte nje nder i veqan per mu,ani me gjith keta celular.....ahahahahah
Te falenderoj sinqerisht,gjithashtu je e pershendetur nga ana e ime...
Paradox_13

selvija
22-10-06, 14:57
Pershendeje te sinqerta nga ana ime si dhe te uroj qdo te mir je jeten tuaj, postime sa me te bukura qe ben, si dhe urime festa e Bajramit

~AmaZonA~
28-10-06, 20:46
Pershendetje per Ty i nderuar te deshiroj argetim te kėndshem ne FD dhe nje nate te qete sonte :)
Me shume respekt per Ty
~AmaZonA~

Paradox_13
29-10-06, 11:23
Pershendeje te sinqerta nga ana ime si dhe te uroj qdo te mir je jeten tuaj, postime sa me te bukura qe ben, si dhe urime festa e Bajramit

Falemnderit Selvie per urimen qe me ke len ne oden time.
Je e pershendetur gjithashtu nga une..
Me nderime Paradox_13

Paradox_13
29-10-06, 11:26
Pershendetje per Ty i nderuar te deshiroj argetim te kėndshem ne FD dhe nje nate te qete sonte :)
Me shume respekt per Ty
~AmaZonA~

Prania e jote ne ket dhome eshte nje respekt i veqant per mu.
Te falenderoj nga zemra per pershendetjen e nderuar.
Fati dhe lumturia te ju percjellin ne qdo hap te jetes.
Paradox_13.

Sy_kaltra
03-11-06, 12:10
http://img.123greetings.com/eventsnew/intouch_keepintouch/8566-009-23-1084.gif

vendasi
05-11-06, 03:12
Te pershendes Paradox i nderuare,
Duke te uruare nje fundejave te pabrenge e perplot relaksim..
Me respekt per ju,
Vendasi

Paradox_13
05-11-06, 09:37
http://img.123greetings.com/eventsnew/intouch_keepintouch/8566-009-23-1084.gif

Sy_kalter...te falenderoj per keto lule po te them drejten fare nuk kuptova ket mbishkrim ne to....
Mos jan me therra qiko...??

Paradox_13
05-11-06, 09:38
Te pershendes Paradox i nderuare,
Duke te uruare nje fundejave te pabrenge e perplot relaksim..
Me respekt per ju,
Vendasi

Falemnderit Vendas...

Dea_A
05-11-06, 19:21
I nderuar Paradox_13

Rastesisht e pashe se ke mberri ne 3000 postime

3000 qasje ne Dardani ...te uroj dhe te pergezoj per vleren toleruese dhe miresie te postimeve tuaja

gjith te mirat

Dea_A!

Paradox_13
05-11-06, 19:29
I nderuar Paradox_13

Rastesisht e pashe se ke mberri ne 3000 postime

3000 qasje ne Dardani ...te uroj dhe te pergezoj per vleren toleruese dhe miresie te postimeve tuaja

gjith te mirat

Dea_A!

Mirkuptimi,toleranca dhe perkrahja e miqve ne ket dhome Dardane te bejn qe te mos e ndjesh lodhjen dhe mos e hetosh sa shpejt rritet numri i postimeve.
Te falemnderit per pergezimin Dea_A

turisti
06-11-06, 22:02
Paradox i nderuar,:smile:

Urime nga zemra tejkalimin e - 3 000 - postimeve. Te pershendes shume dhe te deshiroj edhe mijera tjera,shendet,lumturi dhe suksese te shumta ne jete dhe pune.:smile:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

selvija
07-11-06, 17:19
Pershendetje Paradox_13 hyra pak ne oden tende, por disa her kam mundue te pershendes por nuk di nuk ish e mundur diqka te postoj kish problem ketu..

Ti vazhdo me postime tua qe ja vlejn ku do qe postosh, te pershendes dhe qdo te mira ne familjen tende...

Paradox_13
08-11-06, 18:44
Paradox i nderuar,:smile:

Urime nga zemra tejkalimin e - 3 000 - postimeve. Te pershendes shume dhe te deshiroj edhe mijera tjera,shendet,lumturi dhe suksese te shumta ne jete dhe pune.:smile:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Te falenderoj nga zemra per urimin i nderuari mik Turist...............

Paradox_13
08-11-06, 18:47
Pershendetje Paradox_13 hyra pak ne oden tende, por disa her kam mundue te pershendes por nuk di nuk ish e mundur diqka te postoj kish problem ketu..

Ti vazhdo me postime tua qe ja vlejn ku do qe postosh, te pershendes dhe qdo te mira ne familjen tende...
Probleme po kam mjaft edhe une e nderuar por disi po ia dal..
Te falemnderit per pershendetjen,ju te gjithe me jeni motivim qe perkunder veshtersive te vazhdoj me postimet e mija.
Te falemnderit...

Zero Cool
17-11-06, 12:44
Phaaaaaa Paradox13 edhe ti me harrove krejt e hajt ahahaha. Si te kam ty?
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty miku im Paradox13

Zana_ch
18-11-06, 13:31
I respektuari Paradox_13 te uroi nje fundjav te bukur ty dhe te aferve tu kudo qe jeni., ja kalofshi ashtu si keni deshir .


Me nderime
Zana_ch

Amina
26-11-06, 16:12
Ke kaluar 3000 e postimeve? Te uroje dhe falenderoje shume i nderuari PARADOX13 PER MUNDIN DHE PERPJEKJET QE JU KUSHTON TEMAVE TE NDRYSHME. Postimet tuaja jan ndihme dhe frymezim per ne forumisteve.
Te uroje dite te mbare e ta kalosh sa me mire.:smile:

Paradox_13
26-11-06, 20:05
Zoro Cool
Zana_ch
Amina
Ju falenderoj per pershendetjet tuaja ne oden time,gjithashtu ju deshiroj shume suksese ne jet...

Prishtinasja_
01-12-06, 09:57
Pershendetje per ty Paradox13 !!!! :biggrin:

http://latuastella.blog.excite.it/img/have%20a%20nice%20day.jpg

Paradox_13
01-12-06, 10:04
Pershendetje per ty Paradox13 !!!! :biggrin:

http://latuastella.blog.excite.it/img/have%20a%20nice%20day.jpg

Te falenderoj per pershendetjen e nderuara Kryeqytetasja jone....:biggrin:
Gjithashtu je e pershendetur nga juglindja e Kosoves son te dashur.
Me nderime per ju.
Paradox_13..

Sy_kaltra
01-12-06, 15:20
Veq erdha te dhuroje nje pershendetje te ngrohet, dhe te kafeneja te ra rrena e gjeta dhe ta solla ... http://img.123greetings.com/gifts/images/giftbirth60.gif mos e qel menjeher :smile:

Pacim...

vjeshta
01-12-06, 19:15
Paradox o mik,te pershendes dhe te uroj nje fundjave te bukur ,edhe pse gjindem rralle ne kete oden tende ,mos mendo qe respekti ndaj jush mungon.

Vjeshta.

Paradox_13
01-12-06, 19:29
Paradox o mik,te pershendes dhe te uroj nje fundjave te bukur ,edhe pse gjindem rralle ne kete oden tende ,mos mendo qe respekti ndaj jush mungon.

Vjeshta.

Vjeshta e nderuara mike, vizita e juaj ne oden time eshte verrtet nje vizit e sinqert qe pas vete le nje freski qe nuk vyshket pamvarsisht se kur do te jet vizita tjeter.
Te falenderoj mike,knaqsia ishte e imja.
Paradox_13

~AmaZonA~
12-12-06, 11:25
Vendosa qe te le nje pershendetje ne dhomen tende duke te uruar qe cdo here te ja kalosh bukur dhe te deshiroj suksese ne cdo hape te jetes :smile:
Me sinqeritet AmaZonA

Paradox_13
15-12-06, 14:05
Vendosa qe te le nje pershendetje ne dhomen tende duke te uruar qe cdo here te ja kalosh bukur dhe te deshiroj suksese ne cdo hape te jetes :smile:
Me sinqeritet AmaZonA

Amazona e nderuar ,te falenderoj per pershendetjen ty me gjith sinqeritetin tend.:smile:
Te falemnderit e nderuar.

Luana
15-12-06, 16:04
avavav me paska prek ndonje melaqe sot ne krah , paskam vendos ti hy ren ne pershendetje sot te gjitheve , ishalla me ndihmon zoti bre se shume anetar jan bere ne FD ..
Pra si gjithehere je i nderuar dhe i rrespektuar nga une shoki Paradox :biggrin:

Te pershendes nga mbrendsia e zemer sime ....

Paradox_13
16-12-06, 19:20
avavav me paska prek ndonje melaqe sot ne krah , paskam vendos ti hy ren ne pershendetje sot te gjitheve , ishalla me ndihmon zoti bre se shume anetar jan bere ne FD ..
Pra si gjithehere je i nderuar dhe i rrespektuar nga une shoki Paradox :biggrin:

Te pershendes nga mbrendsia e zemer sime ....

Melaqet qofshin gjithnje me ty o Luana..
Te falenderoj per pershendetjen dhe gjithashtu te deshiroj fat dhe gezime ty dhe gjith familjes suaj..
Me respekt te ndersjelle-Paradox_13.

Sy_kaltra
16-12-06, 19:58
Isha duke shetitur rreth e qark parkut,dhe u ndala te sjelli nje kaffe dhe te pershendes,sonte po mban ftohet dhe nje kaffe e nxeht do te ngrohe..
Te le kete pershendetje ne oden tende,duke te uruar gjdo te mire nga thellesia zemres...

http://www.fotosearch.com/comp/GSH/GSH228/GS118026.jpg

Si gjdo here Sy_Kaltra..

Paradox_13
16-12-06, 20:04
Isha duke shetitur rreth e qark parkut,dhe u ndala te sjelli nje kaffe dhe te pershendes,sonte po mban ftohet dhe nje kaffe e nxeht do te ngrohe..
Te le kete pershendetje ne oden tende,duke te uruar gjdo te mire nga thellesia zemres...

http://www.fotosearch.com/comp/GSH/GSH228/GS118026.jpg

Si gjdo here Sy_Kaltra..

Nuk dua ta le qe te ftohet kjo kafe,verrtet e ngrohet dhe e shijshme qenka por me te ngrohta jan fjalet dhe shoqrimi me ju e nderuara Sy_kalter.
Te falemnderit per urimin dhe viziten qe ke ber ne oden time.
Me respekt per ju Paradoxi_13.

Drinni
24-12-06, 21:36
Her ashtu e her kėshtu, mik tė thash, mik mė dole.
Gėzuar 2007!
Respektplot Drinni

Prishtinasja_
25-12-06, 00:31
I nderuari Paradox_13,

GEZUAR FESTAT

Qofte nje vit i mbare plot suksese edhe surpriza per ty !!! :smile:

Me respekt

Prishtinasja_

http://www.suodenjoki.dk/images/news/happy_new_year_2005us.jpg

ARI_03
25-12-06, 09:57
Pershendetje Paradox13

*****GEZUAR 2007*****

Gezuar festat e fundvitit , , ,http://www.durrsi.com/modules/Forums/images/smiles/occasion14.gif

http://h1.ripway.com/baggio/aa.gif
Me respekt
Ari

Zana_ch
25-12-06, 10:08
I nderuari Paradox_13,
Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet, dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007 GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

gazi-de
25-12-06, 12:47
Urime festat i nderuar dhe qdo te mire ne jete....Paradox_13...

Sy_kaltra
25-12-06, 12:47
Pershendetje Paradox_13..

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...


http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

Zero Cool
25-12-06, 14:32
Urime festat i nderuar

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat1.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat.gif

vendasi
25-12-06, 15:13
Paradox i nderuare,
Pritni uresat e perzemrta nga largesija per festat ne prage..
..duke te deshiruare te gjitha te mirat per vitin qe po na ofrohet..
Vendasi

selvija
25-12-06, 22:01
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

lazdrani
26-12-06, 01:27
http://www.cirrico.de/galerie/xmas/img/a_njelf.gif


Miku im i nderuari Paradox 13!

Me lejoni ju lutem te ju pershendes sinqerisht duke ju pershendet perzemrsisht dhe uruar vitin 2007 plote gezime shendet dhe lumturi ne jeten tuaj.Gezuar LLokum ashtu si kemi cingerruar gotat kur u takuam.Me plote deshire do ju takoja perseri jeni nje mike i respektuar dhe nderuar nga ana ime perhere.Miku i juaj Lazdrani.

Happy new year

Agolli
26-12-06, 01:37
Te pershendes dhe te uroj shume te mira ne jete, njekohesisht realizim te
te gjitha deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.trepca.net/2003/1203/gezuar2004-al.jpg

Nga kolega i rrenave Agolli :tongue: :tongue:

~AmaZonA~
26-12-06, 17:21
Gėzuar Vitin e Ri http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2392168/1/istockphoto_2392168_candles_happy_new_year_2007.jp g njeherit te Uroj edhe festen e Kurban Bajramit duke te deshiruar cdo te mire ne jeten tuaj...

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Berisha-boy
26-12-06, 17:31
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

Paradox_13
27-12-06, 13:33
Drini-Prishtinasja Ari_03-Zana_ch-Gazi-de-Sy_kaltra
Zero cool-Vendasi-Selvija-Lazdrani-Agolli-AmaZona
Berisha-boy.....
Ju falenderoj nga zemra qe te gjitheve per urimet tuaja dhe njeheri deshiroj qe shendeti dhe miresia te mbizotroj ngado dhe kudo qe jeni.
Falemnderit.

legenda
27-12-06, 13:50
GEZUUUAR VITI I RI 2007
le te jete ky vit plote lumturi dhe suksese
PER JU Z.PARADOX_13

Paradox_13
27-12-06, 13:54
GEZUUUAR VITI I RI 2007
le te jete ky vit plote lumturi dhe suksese
PER JU Z.PARADOX_13

Falemnderit e nderuar ,
gezimi dhe lumturia gjithashtu qofshin me ju.
Falemnderit.

Dreni30
29-12-06, 12:36
I nderuar Paradox,
uroj qe ky vit qe po vjen te jete edhe vit i sukseseve tuaja, shendet dhe lumturi me te gjithe te afermit tuaj.

Urime 2007.

Dreni.

Paradox_13
29-12-06, 18:25
I nderuar Paradox,
uroj qe ky vit qe po vjen te jete edhe vit i sukseseve tuaja, shendet dhe lumturi me te gjithe te afermit tuaj.

Urime 2007.

Dreni.

Falemnderit Dreni.
Fat lumturi dhe harmoni familjare gjithashtu ju deshiroj nga zemra.
Paradox_13

rilinda
31-12-06, 16:00
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 06:37
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

schütze
01-01-07, 16:09
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

jEtA_1
02-01-07, 18:14
Ndoshta pak me vones por edhe une te pershendes e shoh se jeni shum aktiv ne forum andaj dhe une ju uroj te gjitha festat e fundvitit dhe njiherit suksese ne te gjitha sferat e jetes

Xona
04-01-07, 02:05
Paradox i nderuar pranoni edhe pershendetjet e mija sepse dua te ju uroj cdo te mire ne jete ne qdo aspekte,ne kete vite te ri qe po sa e filluam te uroj nje vite te mbare dhe endrrat e tua te ralizohen ashtu si ke ti deshire.
Si gjithmon me shume respekte Xona.

Paradox_13
06-01-07, 19:46
Rilinda, Berisha-boy, schutze, jeta_1, Xona
Ju falenderoj per pershendetjet tuaja,gjithashtu seuksese ne jet ju deshiroj.
Me respekt Paradox_13

Zero Cool
14-02-07, 18:15
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Dreni30
14-02-07, 18:33
http://www.natsunivers.dk/kort/images/valen005.gif

Urime e u gezofshi per jete.

Paradox_13
16-02-07, 12:05
Zero Cool-Dreni 30 ju falenderoj per urimet tuaja gjithashtu uroj qe gezimi te ju percjell ne qdo hap edhe ju miqt e mi.
Falemnderit.

Prishtinasja_
16-02-07, 12:11
:biggrin::biggrin::biggrin:

Te pershendes shummmm

http://i76.photobucket.com/albums/j36/GOM6699/nice-weekend.gif

Paradox_13
16-02-07, 12:17
:biggrin:
Te pershendes shummmm

http://i76.photobucket.com/albums/j36/GOM6699/nice-weekend.gif

Nuk do ta le te ftohet ket pershendetje te ngroht,po e marr pa hezitu...
Te falenderoj shummmmm.
Gjithashtu mbetesh e pershendetur edhe ma shummmm....:smile:

uck_aksh
17-02-07, 00:12
Te uroj qdo te mir ne jet

Paradox_13
24-02-07, 13:25
Te uroj qdo te mir ne jet

Falemnderit per urimin uck_aksh..

e_martumja
28-02-07, 21:18
Erdha shpejt me ta lon nje pershendetje te sinqert se po e vazhdoj rrugen ka oda e Luanes :biggrin:


bye bye nje puthje shoqerore ne faqe nga vendasja :biggrin:

Paradox_13
28-02-07, 21:26
Erdha shpejt me ta lon nje pershendetje te sinqert se po e vazhdoj rrugen ka oda e Luanes :biggrin:


bye bye nje puthje shoqerore ne faqe nga vendasja :biggrin:

Mos u ngut moj se shkojm bashk edhe andej......
Pritem hejjjj.....

Falemnderit per pershendetjen vendase,mike e nderuar,eshte nder per mua komunikimi me ju.,,
Falemnderit.

legenda
28-02-07, 21:31
nje pershendetje miqesore per JU , Zoteri Paradox

me respekt
Legenda

:smile: .

Paradox_13
02-03-07, 14:40
nje pershendetje miqesore per JU , Zoteri Paradox

me respekt
Legenda

:smile: .

Miku_ja i/e mire te nderon shtepin,
Mire se ke ardhe ne ket ode Legenda.
Te falenderoj per pershendetjen...........gjithashtu te pershendes me respekt te ndersjell.
Falemnderit.

falma_lotin
02-03-07, 14:47
Paradox_13 mire se ju gjej me kete oden tuaj te mrekullushme i ndruar “kam knaqesin te shkruaj ne kete ode e ta pershendes mikun tim te deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj
me rrespekt falma_lotin

Paradox_13
03-03-07, 10:05
Paradox_13 mire se ju gjej me kete oden tuaj te mrekullushme i ndruar “kam knaqesin te shkruaj ne kete ode e ta pershendes mikun tim te deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj
me rrespekt falma_lotin

Mire se ke ardhur e nderuar,me ben nder prezenca juaj ne oden time por nuk do ta fshe faktin se ardhja juaj ne ket ode do te ishte me e deshiruar pa lot ne sy.
Te falenderoj per pershendetjen,gjtihashtu edhe ty te deshiroj suksese ne jet.
Falemnderit.

Buqja_ch
07-03-07, 18:17
MORA RRUGEN NGA DAL PER NE ODEN TENDE....
Paradox_13
KU DUA TE UROI SHUMMMMM TE MIRA NE JETE..

KALOFSH SHUM BUKUR GJITH HER ATY KU JE..

RiannA
07-03-07, 18:40
Sta ka mar mendja qe te pershendeti une ty qetash apo??? hahaha


Shnetje

RiannA

Paradox_13
07-03-07, 20:18
MORA RRUGEN NGA DAL PER NE ODEN TENDE....
Paradox_13
KU DUA TE UROI SHUMMMMM TE MIRA NE JETE..

KALOFSH SHUM BUKUR GJITH HER ATY KU JE..


Falemnderit..

Penesti
08-03-07, 16:43
Tung paradox_13
A ka bujrum ne ket oden tane per mysafir me bujtje se jena prej largu ore. Te nxjerim pak telashe po zemergjere je ti. Po them me bujtje se tu paskan shtu shum mysafir e veq me u pershnet me to shkojn besa gati ni hane e plote...hahahahah.
Pak humor i nderuar se ja vlen kajher edhe mahia sidomos me miqt siq jeni ju. Po a keni uj e ryme more se per buk skoriti ju leht. hahaha
me te mira dhe paqi miq e shnet gjithhere

Paradox_13
09-03-07, 13:29
Tung paradox_13
A ka bujrum ne ket oden tane per mysafir me bujtje se jena prej largu ore. Te nxjerim pak telashe po zemergjere je ti. Po them me bujtje se tu paskan shtu shum mysafir e veq me u pershnet me to shkojn besa gati ni hane e plote...hahahahah.
Pak humor i nderuar se ja vlen kajher edhe mahia sidomos me miqt siq jeni ju. Po a keni uj e ryme more se per buk skoriti ju leht. hahaha
me te mira dhe paqi miq e shnet gjithhere


Mire se vjen ne ode katuni ore mik,sa per buk,krip e besa edhe dhallt mos na kurse,e me te tjerat do te perpiqemi te ia bajm disi.
Ani mysafir nga larg... dhe ne te bujshum,po kjo eshte nder dhe knaqsi per ne katunarve,sa qe as femijet ne shkoll nuk shkojn kur te kemi mysafir, e lere ma per punet tjera....:biggrin: :tongue:
Te falenderoj per pershendetjen i nderuar,jeni i mireseardhur qdoher...

Zero Cool
09-03-07, 13:44
Urime 9 Marsi shoku im ................

Paradox_13
09-03-07, 13:46
Urime 9 Marsi shoku im ................Ahahahahaha...oo falemnderit shume Zero Zavraki verrtet ashte per ta uru 9 marsin....
falemnderit.

Paradox_13
09-03-07, 14:17
Sta ka mar mendja qe te pershendeti une ty qetash apo??? hahaha


Shnetje

RiannA

S'ma ka marr mendja qe nuk te falenderoj per pershendetjen ma heret....

Falemnderit.

RiannA
09-03-07, 14:20
Sma ka mar mendja qe falemenderohesh ne ket jet!!!! Pritsha parajzen...


Nejse, shentje praaaa

Paradox_13
09-03-07, 14:23
Sma ka mar mendja qe falemenderohesh ne ket jet!!!! Pritsha parajzen...


Nejse, shentje praaaa

S'ma merr mendja se kishe arsye per nje bindje te tille...

Penesti
09-03-07, 23:33
Urime 9 Marsi shoku im ................


Tung Zero !
Mir ja bane Pardoxit se po e lyp valla. Tash e tutje na mbet burrave me e festu 9 mersin mejher mas grave se me i lan dy dit ma sjav marim dot anen. Duhet me e shtru kete qeshtje seriozisht o Zero. Sdi a na e pranojne kete dite se.
Pershendetje

Luana
10-03-07, 01:12
Pershendetje Paradox ,
Desha te uroj TY jo vetem 9 marsin por edhe 395 dite tjera qe i keni ju , hmm sa inat me vjen :mad: :biggrin:
Mos harro....!!!!!! :wink:

uck_aksh
10-03-07, 02:05
Pershendetje i nderuar ndoshta sesht gje kjo qe e kam ber vetem desha te bej nje pershendetje te veqant per ty

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/paradox13.jpg

Paradox_13
11-03-07, 09:31
Tung Zero !
Mir ja bane Pardoxit se po e lyp valla. Tash e tutje na mbet burrave me e festu 9 mersin mejher mas grave se me i lan dy dit ma sjav marim dot anen. Duhet me e shtru kete qeshtje seriozisht o Zero. Sdi a na e pranojne kete dite se.
Pershendetje

Ahahahaha...po pse more,a nuk kemi te drejt edhe ne te lypim ate qka na takon a ..??
Te falenderoj per pershendetjen Penesti dhe te deshiroj gjithe te mirat e kesaj bote.
Falemnderit.

Paradox_13
11-03-07, 09:38
Pershendetje Paradox ,
Desha te uroj TY jo vetem 9 marsin por edhe 395 dite tjera qe i keni ju , hmm sa inat me vjen :mad:
Mos harro....!!!!!! :wink:

Po qysh bre me harru kur nga 365 ditet e mundeshme qe ka viti me dergon 396 urime...ahahahahaha...veq dhasht zoti mos te ket reduktime ,e mos na reduktohen urimet 3 ore me to e 3 pa to...:biggrin:

Te falenderoj per urimin Luana,dhe lus zotin qe ta shtoj inatin....se pa inat shpija nuk mahet......ahahahhahaha
Falemderit...

Paradox_13
11-03-07, 09:43
Pershendetje i nderuar ndoshta sesht gje kjo qe e kam ber vetem desha te bej nje pershendetje te veqant per ty

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/paradox13.jpg

Kerkim i avancuar ne faqen ma te re Paradox_13...ahahahaha...
Reklam e mire,te falemnderit UCK_aksh je i mireseardhur gjithnje,me nje status te veqant ne faqen startuese Paradox_13.
Falemnderit.

rilinda
15-03-07, 01:01
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

Paradox_13
15-03-07, 12:42
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

Falemnderit rilinda...

RiannA
15-03-07, 13:12
Nje pershendetje per ty zotri!

RiannA

gjimnazistja
15-03-07, 19:02
Te pershendes shum dhe shpresoj se je mire.Qaoo kalo sa me mire:smile:

Paradox_13
17-03-07, 12:54
Nje pershendetje per ty zotri!

RiannA

Falemnderit Riana,gjithashtu mbeteni e pershendetur nga une.

Paradox_13
17-03-07, 12:57
Te pershendes shum dhe shpresoj se je mire.Qaoo kalo sa me mire:smile:

Qupza e xhaxhit,me behet qejfi qe perseri te shof mes nesh me postimet tuaja.
Te falemnderit o xhan i xhaxhit...:smile:

Buqja_ch
18-03-07, 14:20
Ni Pershendetje Te Ngroht Ne Ket Pas Dite Te Se Dielles

Kalo Sa Me Mir .....

Paradox_13
19-03-07, 12:29
Ni Pershendetje Te Ngroht Ne Ket Pas Dite Te Se Dielles

Kalo Sa Me Mir .....

Falemnderit Buqja e Ch-se..gjithashtu te pershendes ket mesdite te se henes.
Falemnderit.

rilinda
19-03-07, 12:31
http://www.vonderrellau.de/Have%20a%20nice%20Day%20TP.jpg

Paradox_13
19-03-07, 12:48
http://www.vonderrellau.de/Have%20a%20nice%20Day%20TP.jpg

Falemnderit rilinda,gjithashtu te deshiroj dite te mbare ne vijim.

laliloli
19-03-07, 16:02
Nipce erdha pak te te vizitoj duke menduar se nipi per daj e han nje pule te pjekur ,e ti as nje kafe nuk po e qet ,ika pra hahahahahaahaha

Te pershendes perzemersisht PARADOX ,te uroj shendet dhe gjithe te mirat ne jete .

Lali

Paradox_13
20-03-07, 13:54
Nipce erdha pak te te vizitoj duke menduar se nipi per daj e han nje pule te pjekur ,e ti as nje kafe nuk po e qet ,ika pra hahahahahaahaha

Te pershendes perzemersisht PARADOX ,te uroj shendet dhe gjithe te mirat ne jete .

Lali

He more Lali,pulen gjithsesi do ta haja,e sa per kafe me ke nxan ngusht qe besa se asnje koker sheqer nuk na eshte qellue,keshtu qe me mire nuk po te idhetoj se te kam daj...
Falemnderit per viziten Lali,gjitha te mirat te deshiroj edhe ty.

Xuki
21-03-07, 09:08
Ooooo Paradoxoooo......tė pėrshėndes shumė me shpresė qė je shnosh e mirė!

Kalo majrooo


Xuki

Giovanni
21-03-07, 23:07
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Mbremje te kendshme Giovanni.

Paradox_13
22-03-07, 08:18
Xuki & Gjovani... ju falenderoj per pershendetjet dhe vizitat qe keni ber ne oden time.
Falemnderit.

rilinda
24-03-07, 16:49
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

Dreni30
24-03-07, 17:50
I nderuar Paradoxi,
erdha ketu qe te la nje pershendetje, duke te deshiruar cdo te mire ne jete, harmoni e lumturi ne mesin tuaj familjar.

Dreni.

Giovanni
24-03-07, 18:23
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

rafet llapjani
25-03-07, 06:09
Inderuari Paradox pranoj pershendetjet te sinqerta nga qobani hahhaha

R.Llapjani

~AmaZonA~
25-03-07, 10:07
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:34
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

gazi-de
25-03-07, 16:28
Paradox_13,te pershendes......

e_martumja
25-03-07, 22:39
Nje pershendetje te sinqerte, me rrespekt ndaj teje e_martumja

Paradox_13
25-03-07, 22:44
Nje pershendetje te sinqerte, me rrespekt ndaj teje e_martumja

Kjo pershendetje e sinqert don te thot me u marr ngryk a ...??
Ani te falemnderoj me plot sinqeritet nuse....

e_martumja
25-03-07, 22:50
Kjo pershendetje e sinqert don te thot me u marr ngryk a ...??
Ani te falemnderoj me plot sinqeritet nuse.... ban pse jo veq mos me shtrengo fort se po ma ze frymen :biggrin:

Paradox_13
25-03-07, 22:51
Rilinda,Dreni,Gjovani,Rafet,AmaZona,Sy_hasretja,Ga zi-de,ju falenderoj per viziten ne oden time,dhe ju pershendes duke ju deshiru qdo te mire ne jeten tuaj.
Me respekt Paradox_13.

Paradox_13
25-03-07, 22:53
ban pse jo veq mos me shtrengo fort se po ma ze frymen :biggrin:

Nese nuk te shtergoj ksaj i thojn nje gjyms sinqeriteti......ahahaha

e_martumja
25-03-07, 22:57
Nese nuk te shtergoj ksaj i thojn nje gjyms sinqeriteti......ahahaha ani pra ngjitma ahahahhaha

Paradox_13
25-03-07, 22:58
ani pra ngjitma ahahahhaha

Me plot sinqeritet....ahahahha

uck_aksh
26-03-07, 03:15
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Paradox_13.jpg

Paradox_13
26-03-07, 18:14
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Paradox_13.jpg

Uqk_Aksh,te falenderoj per pershendetjen, porse nuk jam ka e kuptoj pse me ke reduktuar numrin e postimeve qe gazepin e pash deri sa arrita ne 5000,ahahhaa
Te falenderoj sinqerisht dhe te deshiroj qdo te mire ne jet.
Paradox_13.

uck_aksh
29-03-07, 00:38
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

selvija
31-03-07, 17:33
http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg (http://www.imagechef.com/)

Paradox_13
01-04-07, 19:13
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gifFalemnderit per urimin Uqk_aksh,gjithashtu te uroj shendet e shume te mira ne jete.

Paradox_13
01-04-07, 19:15
http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg (http://www.imagechef.com/)

Falemnderit ,gjithashtu te deshiroj qdo te mire edhe ty e nderuara Selvije.
Falemnderit.

Agroni22
01-04-07, 21:44
pershendetjet ma te mira edhe me te bukura nga une AGRONI

rilinda
02-04-07, 10:20
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Paradox_13
03-04-07, 12:38
Agroni 22 dhe rilinda,ju falenderoj per pershendetjet qe keni len ne oden time,gjithashtu ju deshiroj qdo te mire ne jet edhe juve.

Buqja_ch
05-04-07, 06:11
Prano pershndestjet me te mira nga une,,

te kalosh sa me mir keto dite pushimi

me rrespekt Buqja

jEtA_1
05-04-07, 12:22
Pershendetje per ju i nderuari Paradox_13 kalo nje dite sa me te bukur gjithashtu te deshiroj pake lodhje dhe disponim pa kufi Tungggggggggggg

Giovanni
05-04-07, 18:00
http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpg

legenda
08-04-07, 10:08
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

rilinda
08-04-07, 16:02
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

Paradox_13
10-04-07, 11:02
Prano pershndestjet me te mira nga une,,

te kalosh sa me mir keto dite pushimi

me rrespekt Buqja

Falemnderit Buqja,edhepse koha e mire qe po mbretron shume rralle me lejon te kem ndoj dite pushimi...
Falemnderit.

Paradox_13
10-04-07, 11:06
Pershendetje per ju i nderuari Paradox_13 kalo nje dite sa me te bukur gjithashtu te deshiroj pake lodhje dhe disponim pa kufi Tungggggggggggg

Jeta_1 e nderuar vizita juaj ne oden time gjithnje eshte nje disponim ne vete, duke len pas gjithnje fjal miradie dhe sinqeriteti.
Te falemnderit.

Paradox_13
10-04-07, 11:08
http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpg

Falemnderit Gjovani...

Paradox_13
10-04-07, 11:16
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

Legendaaa..ne vizit odes sime...nje nder dhe privilegj i veqant per mua,edhepse po ta matnja kohen me keto ore do te ishte njesoj,.. sikur ta lidhnja nyje te kaluaren,te sotmen dhe te ardhmen....
Te falemnderit Legenda.

Paradox_13
10-04-07, 11:17
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

Gjithashtu mbetesh e pershendetur rilinda...
Falemnderit.

Buqja_ch
13-04-07, 18:07
Paradoxs te pershendes dhe te uroj ni fund jav te mire pushimi
shendet e lumturi Ty dhe familjes tende

Buqja

Sy_kaltra
14-04-07, 10:51
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:17
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Amina
15-04-07, 15:28
Paradox_13, te falenderoj edhe nje her per pershendetje, dhe njeherit edhe une te deshiroj nje te diele te kendshme, shpresoj me diell, se ketu tek ne eshte shume nxeht. Kalo mire.

Paradox_13
15-04-07, 17:00
Paradoxs te pershendes dhe te uroj ni fund jav te mire pushimi
shendet e lumturi Ty dhe familjes tende

Buqja

Buqja..,te faalenderoj per pershendetjen,je e pershendetur dhe e respektuar nga ana e ime.
Falemnderit..

Paradox_13
15-04-07, 17:03
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Gjithashtu deshiroj qe zoti lumturin dhe shendetin mos ta kursej as ndaj jush, dhe familjes suaj e nderuara Sy_kaltra.
Respekt.

rilinda
15-04-07, 17:04
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR004.gif

Paradox_13
15-04-07, 17:04
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Te falenderoj Djellza,me respekt te ndersjell...
Paradoxi.

Paradox_13
15-04-07, 17:08
Paradox_13, te falenderoj edhe nje her per pershendetje, dhe njeherit edhe une te deshiroj nje te diele te kendshme, shpresoj me diell, se ketu tek ne eshte shume nxeht. Kalo mire.

Fal zotit dielli sivjet na percolli ne te shumten e kohes, edhepse ishte stina e dimrit,keshtu qe edhe sot ngrohtesia e ti nuk na mungon.
Te falenderit Amina.

Paradox_13
15-04-07, 17:09
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR004.gif

Gjithashtu mbeteni e pershendetur rilinda...
Falemnderit.

Giovanni
15-04-07, 19:35
http://www.fantasygif.it/Saluti%20e%20Auguri/Buonasettimana/c1.gif

ssara
15-04-07, 20:14
Pershendetje i nderuar kalo nja jave sa mete kendshme

Ssara


[/quote]

Dreni30
16-04-07, 09:42
I nderuar, erdha ketu te pershendese, duke te deshiruar harmoni e lumturi me me te dashurit tu.

Dreni.

gazi-de
16-04-07, 12:15
Paradox13 te pershendes........

vjeshta
16-04-07, 23:18
Urimeeeeeeeeeeee Moderimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.


Te pershendes dhe te uroj pune te mbarė.


Vjeshta!

LuLjaa
17-04-07, 00:42
Pėrshėndetje..

http://img341.imageshack.us/img341/1070/enfantbwvd1.gif

Buqja_ch
17-04-07, 01:40
Paradoxs ne shenje rrespekti per Ty ..dua te pershndes dhe te them ni kafe
e ki gati sod nga un me hallushen tende ..te kerkoi falje se dje nuk isha aty...
pa pertes qdo her per Ty ..dua ta uroi ni nate te qet ..e ni dite te mbar..

Buqja

Paradox_13
17-04-07, 07:12
http://www.fantasygif.it/Saluti%20e%20Auguri/Buonasettimana/c1.gif

Te falenderoj Gjovani...

Paradox_13
17-04-07, 07:14
Pershendetje i nderuar kalo nja jave sa mete kendshme

Ssara


Gjithashtu mbeteni e pershendetur me deshir qe te kaloni sa ma mire..
Falemnderit.

Paradox_13
17-04-07, 07:16
I nderuar, erdha ketu te pershendese, duke te deshiruar harmoni e lumturi me me te dashurit tu.

Dreni.

Ardhja juaj me ben nder gjithnje ore mik,ju falenderoj per pershendetjen..

Paradox_13
17-04-07, 07:17
Paradox13 te pershendes........

Falemnderit gazi,gjithashtu mbetesh i pershendetur...