PDA

View Full Version : Hajde pėr hajr na qoftė Oda e Re.


Murgesha
02-03-06, 01:00
E gėzofshim Odėn e re.
Shumė e paskan lyer e hijeshuar. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

doGzona
02-03-06, 01:11
Hajre paq Murgesha e perhajre na qofte.

A nuk po shkepim asgje a?:smile:

Luana
02-03-06, 05:40
E gėzofshim Odėn e re.
Shumė e paskan lyer e hijeshuar. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Perhajr e perhajr se kesh ka maroj pa Dardanin , edhe njerzit e mij me te afert qe i kam , u banen merak pse s'po hy ma ne internet (hahahhahhahah)

sherri
02-03-06, 07:44
Perhajr Oda e re! e flm. prej atyre ce punuane,e marri atyre ce na lane sa dite pa Oden me te mire Shqipetare.

Artisti
02-03-06, 09:26
http://www.sandviken.se/images/18.1ac5f13faeba961e67fff3996/kaffe.jpg


Qe kafe e torte hani se une ja nisa.

Per hajrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ju kofte e na kofteeeeee.

LOJETARI
02-03-06, 11:27
Urime, dhe vazhdim te kendshem, te gjitheve ,ne drejtim te realizimit te synimeve tona ketu .

Gentiana
02-03-06, 12:05
Hajde per hajr oda e re, se boll me ngjyra e boll e mire na paska dalur.
Dhasht Zoti edhe ketu kalojm mire.

Edhe 1x per hajr dhe e gzofshim

Psikologu
02-03-06, 15:03
Perhajrė shtepia e re dhe urime e suksese nė punė..!!

Ne cdo shtepi tė re tė ndertuar , ka qenė zakon andej nga ana e jonė , qe nė kulm tė shtepisė tė valoj flamuri dhe sillej me veti edhe sheqeri dhe rakija , pastaj vinin kafja dhe mikrpitja e zotshtepisė.
Ketu kemi kafe , raki dhe cdo gja , kemi vend pėr cdo kend ai/ ajo qe ka vullnet tė mirė dhe tė shendoshė.
Ketu e kemi flamurin ne maje tė kesaj shpije dardane, kemi edhe sheqerin qe tė na shkojė cdo her embarė e gezuar ketu ne mesin tonė , kemi edhe rakin , kafen dhe cdo gjė qe kerkohet tė i ketė njė shtepi shqiptare.
Pra me ketė rastė, ju deshrioj defrim tė kendeshem , harmoni dhe knaqesi ne mesin e kesaj ode shqiptare qe bashkon njerez , shoqeri nga e mbarė bota , duke u munduar tė behemi cdo here sa me tė duruar , real dhe tė saktė me aq sa mundemi dhe dijmė.
Edhe nje here ;

Gezuar shtepinė e re dhe e gezofshin tė gjithė ata qė kanė gjakė dhe nderė shqiptari e bujari.

Me nderimet me tė sinqerta pėr tė gjithė ;

Psikologu

MemphiSx
02-03-06, 15:31
O Hajr paqit bre se tybe kem hjek keq pak kto dit,tuj ly e ngjy :D Vec ma ne fund krejt ky mundi po kurorezohet kur prap po takohemi se bashku ne Shtepin tone te Renovuar :)

Kodra
02-03-06, 16:30
**********
**********
**********

Shtėpia Dardane ka mbijetuar me shekuj,shumėkushi ėshtė munduar ta mėposht Dardanin.
Kjo nuk u arrit shekuj me radhė dhe nuk do tė arrihet asnjėherė.

Dardani, je shqiptare dhe do tė jesh Shqiptare me tolerancėn qė e ka shqiptari nė zemėr.

Ju lumshin duart ju qė punuat pa ndalur dhe pa lodhje.


Ju pėrshėndet tė gjithve


Kodra

Arb
02-03-06, 17:12
Me hajr, o te zotet e shpise!

Bash fort mire po doket me kete forme te re...

Ju lumte atyne qe kane jep mundin dhe kohen ne realizimin e kesaj pamje te re te Forumit!

pokeri
02-03-06, 17:34
hajde urime...
Ka kohė qė nuk jam pėrla me njerėz, e bash mė ka marrė malli. Megjithatė mė duhet tė pranoj, se mė keni munguar!!!
Pse bre nė avatar mungon imazhi?

Gentiani
02-03-06, 17:38
Mirė se erdhėt/ėm pėrsėri!

Mė gėzon fakti qė u mundėsua pėrsėri diskutuesve dhe anėtarėve tė dardanisė tė takohen me shkrimet dhe shkronjat e tyre nė kėtė medium diskutimesh.

Mėnyra dhe forma qė solli deri te ndėrprerja ishte e pakuptimtė dhe nuk ka asnjė arsyetim qė do tė mundte ta arsyetonte. Ky ėshtė medium diskutimesh i shqiptarėve nga tė gjitha anėt e botės, janė shkrimet e tyre njė kapital virtual qė ka kushtuar kohė e angazhim personal, ku shkėmbehen, mendime, ide, pėrvoja e propozime andaj aq e pakuptimtė ishte ndėrprerja qė ndodhi, ishte mu sikur tė "rrėzosh urėn" me arsyetimin se "unė nuk kaloj mė mbi atė" Pata rastin ti drejtohesha njėrit nga shkaktarėt dhe mė erdhi keq pėr mėnyrėn e veprimit, por mė ka befasuar, qė edhe ai ndjente keqardhje pėr atė qė ndodhi, e shpresoj qė nuk do tė na ripėrsėritet.

Mirė se ju gjeta dhe pėrshėndetje tė gjithėve!

Murgesha
02-03-06, 18:47
hajde urime...
Ka kohė qė nuk jam pėrla me njerėz, e bash mė ka marrė malli. Megjithatė mė duhet tė pranoj, se mė keni munguar!!!
Pse bre nė avatar mungon imazhi?


I nderuari Poker mirė se na erdhe.

Sa i pėrket avatarit duhet ta vėsh pėrsėri pasi qė tek tė gjithė anėtarėt pėr momentin po mungojnė avatarėt.

Shiqo nė krye tė forumit ku e ke User CP (kontroli i panelit pėr anėtarė) dhe kliko aty e pastaj tė hapen tė gjitha opcionet pėr ndryshimet qė don ti bėjsh profilit tėnd.

Pėr tė gjithė qė nuk kuptojnė anglishten, duhet tė gjeni Edit avatar dhe pastaj merrni foton nga kompjuteri juaj ose vendosni URL-nė e fotos.
Nė fund klikoni save changes.

Murgesha!

turisti
02-03-06, 22:33
Perhajr na ēofte dhe kurre kerkushi mos na ndafte.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

Xuki
02-03-06, 23:04
Pėrhajr shpija e re........bash interesant qenka!


Ju pėrshėndes tė gjithve!

Xuki

Albion
03-03-06, 00:01
Shumė po m'pėlqen pamja e re e Dardanisė, ju lumtė! :smile:

Espresso
03-03-06, 22:13
O njerez, perhajr ju qoft oda e re e cka ndodhi me ju keshtu se s'ju kam pa qemoti?:tongue:

Pershendetje e ishalla keni bere ndryshime ne armaten mbrojtese te DF e sun ju nguc kush! :tongue: :wink:

dr1ta
03-03-06, 23:34
Sdi cka te them ............................ wow:biggrin:

e_martumja
03-03-06, 23:46
URIMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


Pune te mbar i deshiroj Dardanijes me Forumistat qe i ka te mrrekullueshme sikur qe jam une haahhaha ja nisa me qmu vetes se askushi sjam hahahhaha
pe hajr edhe nje her !!!!!!!!!!!

Arb
04-03-06, 02:23
URIMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


Pune te mbar i deshiroj Dardanijes me Forumistat qe i ka te mrrekullueshme sikur qe jam une haahhaha ja nisa me qmu vetes se askushi sjam hahahhaha
pe hajr edhe nje her !!!!!!!!!!!

O e zoja je ti!

Po a mujte bre?

Hajde mire se je ri-kthy!

Arb
04-03-06, 02:25
Pamje e re Dardanise, bombe krejt!

Vec ni sen, ajo dreq xhami e kishe cka dreqin po lypin si foto-logo e Forumit?

admin
04-03-06, 12:37
Lexo:

Projekti Dardania.de ėshtė ndėrtuar si njė virtual shqiptar politikisht i pavarur e qė nuk i takon asnjė organizate qeveritare apo joqeveritare, pikėsynim ka sensibilizimin e vizitorit shqiptar, mė ēėshtje qė i pėrkasin botės sė sotme shqiptare, trendeve tė saj dhe ēėshtjeve themelore shqiptare.
Puna jonė ėshte e orientuar kryesisht nė krijimin e urave lidhėse nė mes tė bashkkombasve dhe nė mbrojtjen e interesave kombėtare.

Edhe pse shumė nga ne gjindemi nė mėrgim, fizikisht larg atdheut, zemrat tona rrahin shqip dhe mendjen e kemi pranė atdheut duke ju falenderuar teknologjis qė na mundėsoi nėpermjet internetit tė takohemi me shqiptar nga atdheu por edhe nga tė gjitha anėt e botės.
Detyrė e jona ėshtė qė t’a ruajmė e t’a njohim trashėgiminė e pasur qė na kanė lėnė stėrgjysherit e rilindasit tanė.

Parim thelbėsor kemi qėndrimin neutral ndaj bindjeve politike, krahinore e fetare.
Tė gjithė diskutuesve u ofrojmė ēasje tė lirė nė diskutime pa i cenuar asnjėnit tė drejtėn e lirisė sė mendimit e tė shprehurit lirshėm, tė mendimit, ndėrgjegjes dhe besimit.

Stafi

GURI SYLAJ
05-03-06, 17:27
Ndoshta pak me vonese por edhe une po i bashkangjitem keti urimi per kete ode ton te madhe.
E pergezoj dhe e uroj qe te jete nje sofer per te gjithe , gjithmone me dere te hapur ,por edhe e gateshme qe me kohe dhe ne kohe te ndaj te miren prej te keqes. Ketu stupc nuk ka por nje injorim, ndaj te gjithe atyre qe vijne ne kete mes me josinqeritet, me arrogance dhe me shpifje e fyerje, mund te behet dhe eshte mire te behet.
I gezohem faktit se prap po takohem me te gjithe ju qe ,sinqerisht , me keni mungu keto dite,..Ju uroj per kete pune te mrekullueshme qe paskit bere dhe mbes me shprese se do te kalojm mire se bashku.
Urimet me te sinqerta nga i juaji Guri Sylaj.

e_martumja
05-03-06, 18:03
O e zoja je ti!

Po a mujte bre?

Hajde mire se je ri-kthy!


Flm per vlersimin tend amo gjysh e din ti qe jam e zoja pa me shti kurre ne dore asi pa me pa kurre :smile: :smile: :smile:

Hajr paq mire se te gjeta perseri

E_rreshkta
06-03-06, 00:14
O per hajr e me jet te gjate ju qofte ky ndertim i ri i forumit.

K-man
06-03-06, 06:54
dizajni i faqes eshte i mrekullueshem! bravo ju qofte. tash s'shpejti ishalla i ndrroni edhe menyte edhe disa sende qe ende jane ne anglisht, me i kthy ne shqip nese ka mundesi me kete program te ri. vazhdoni punen e mire :biggrin:

halla e madhe
06-03-06, 07:28
Per hajr kjo ODE e RE!!:smile:

E paski hķjeshu e punu kete ODE bash per qefin tim.Duart ju lumshin te gjithe atyre qe u munduan per kete pamje kaq te bukur te ODES sone Dardane.

Secilit prej jush ju deshiroj caste te mira argetimi:halla e madhe

ARVANITI
10-03-06, 19:40
U be nje kohe e gjate qe skam hyre ketu, po qenka bere megjithemend shume e bukur. Shpresoj qe forumi te perkthehet ne gjuhen shqipe.

Ju pershendes te gjitheve.

4peace
21-03-06, 15:17
Per hajer, per hajer kete ode, te bukur me plot krimba (pop-up-a). Per cdo klikim nje pop-up te ri...

Drinni
12-11-06, 16:13
Lexo:

Projekti Dardania.de ėshtė ndėrtuar si njė virtual shqiptar politikisht i pavarur e qė nuk i takon asnjė organizate qeveritare apo joqeveritare, pikėsynim ka sensibilizimin e vizitorit shqiptar, mė ēėshtje qė i pėrkasin botės sė sotme shqiptare, trendeve tė saj dhe ēėshtjeve themelore shqiptare.
Puna jonė ėshte e orientuar kryesisht nė krijimin e urave lidhėse nė mes tė bashkkombasve dhe nė mbrojtjen e interesave kombėtare.
Edhe pse shumė nga ne gjindemi nė mėrgim, fizikisht larg atdheut, zemrat tona rrahin shqip dhe mendjen e kemi pranė atdheut duke ju falenderuar teknologjis qė na mundėsoi nėpermjet internetit tė takohemi me shqiptar nga atdheu por edhe nga tė gjitha anėt e botės.
Detyrė e jona ėshtė qė t’a ruajmė e t’a njohim trashėgiminė e pasur qė na kanė lėnė stėrgjysherit e rilindasit tanė.

Parim thelbėsor kemi qėndrimin neutral ndaj bindjeve politike, krahinore e fetare.
Tė gjithė diskutuesve u ofrojmė ēasje tė lirė nė diskutime pa i cenuar asnjėnit tė drejtėn e lirisė sė mendimit e tė shprehurit lirshėm, tė mendimit, ndėrgjegjes dhe besimit.

Stafi

Kam vėrejtur qė moti Avatarin tuaj, por gjithmon kam shkuar nga ajo qė mund tė jet dikush i parėndėsishem gjersa ta ketė zgjedhur kėtė avatar Racist dhe tė pa pėrgjegjshėm, e qė thirreni nė Interesa Kombėtare!
Posa mora vesh se paskeni aq shumė tė drejta qė tė ndikoni edhe nė stilizmin e web faqes dardania te tema Reputacioni!
U befasova dhe mbeta i shtangur nga e gjitha.
Protestoj nė mėnyren mė tė ashpėr qė ju tė ndėrroni kėt avatar !!!

Bond
12-11-06, 21:11
Kam vėrejtur qė moti Avatarin tuaj, por gjithmon kam shkuar nga ajo qė mund tė jet dikush i parėndėsishem gjersa ta ketė zgjedhur kėtė avatar Racist dhe tė pa pėrgjegjshėm, e qė thirreni nė Interesa Kombėtare!
Posa mora vesh se paskeni aq shumė tė drejta qė tė ndikoni edhe nė stilizmin e web faqes dardania te tema Reputacioni!
U befasova dhe mbeta i shtangur nga e gjitha.
Protestoj nė mėnyren mė tė ashpėr qė ju tė ndėrroni kėt avatar !!!

I ndėruari Drinni,a thua avtari apo pėrgjigja nė pyetjen e parashtruar nga diskutuesit nė lidhje me reputacionin, sipas juve, po e vika nė dyshim qėshtjen kombėtare, ose qėndrimin neutral ndaj bindjeve politike, krahinore e fetare?

"Tė gjithė diskutuesve u ofrojmė ēasje tė lirė nė diskutime pa i cenuar asnjėnit tė drejtėn e lirisė sė mendimit e tė shprehurit lirshėm, tė mendimit, ndėrgjegjes dhe besimit. "

Nėse ju ėshtė cenuar ēasja e lirė nė diskutime, e drejta e tė shprehurit lirshėm mendimit, bindjeve ose besimit keni tė drejtė proteste, pėrndryshe nuk e shofim tė arsyeshme tė mirremi mė kėtė problem.


Stafi

Zero Cool
12-11-06, 21:21
I ndėruari Drinni,a thua avtari apo pėrgjigja nė pyetjen e parashtruar nga diskutuesit nė lidhje me reputacionin, sipas juve, po e vika nė dyshim qėshtjen kombėtare, ose qėndrimin neutral ndaj bindjeve politike, krahinore e fetare?

"Tė gjithė diskutuesve u ofrojmė ēasje tė lirė nė diskutime pa i cenuar asnjėnit tė drejtėn e lirisė sė mendimit e tė shprehurit lirshėm, tė mendimit, ndėrgjegjes dhe besimit. "

Nėse ju ėshtė cenuar ēasja e lirė nė diskutime, e drejta e tė shprehurit lirshėm mendimit, bindjeve ose besimit keni tė drejtė proteste, pėrndryshe nuk e shofim tė arsyeshme tė mirremi mė kėtė problem.


Stafi


Ndoshta nuk e sheh te arsyshme por zoteriu ne fjale e ka hjeke avatarin :wink:

Drinni
12-11-06, 21:23
Zoti Bond ,Problemi ēenka zgjedhur, dhe jam mėse i lumtur!
ē'do koment tjetėr do tė ishte i tepėrt, e kush duhet ta dijė mė mirė se ju se ē'thot njė fotografi e tillė!

Pėr hajr na ēoft oda e re !!!