PDA

View Full Version : Elle Une Ktu :PpPpP


ArBuRiMi
05-03-06, 13:03
Tungjat juve.... ka her egziston ky WEB-site...
por ku skam qen antar i regjistruar..
Pronarit ( administratorit ) suksese dhe shendet...
e juve te tjerve Rrespekt dhe Kultur Dhe Mirsjellje ndaj Userave

Me Quajn Arburim
vij nga BERN - CH

Murgesha
05-03-06, 15:19
Arburim mirė se keni ardhė, e ja kalofsh si ėshtė mė sė miri nė mesin tonė.

Murgesha!