PDA

View Full Version : Pershendetje


Leora
07-03-06, 16:02
Tung,


Une jam nga Prishtina. Viti i pare i studimeve.

Ju pershendes te gjitheve ne kete forum.


Leora

Paradox_13
07-03-06, 16:16
E mir se na erdhe Leora.
Ju deshiroj shoqrim te mir ne F.D e aq me shum suksese ne studime .

Leora
09-03-06, 18:39
Paradox flm

Gjithashtu te pershendes

Murgesha
09-03-06, 18:44
Leora mirė se na ke ardhė.
Tė dėshiroj suksese nė studime, si dhe jetė tė bukur studentore.

Murgesha!

Studenti1
09-03-06, 20:06
te pershendes.
te deshiroj te kaloj sa me mire ne kete forum.
suksese ne studime, dhe jete te kendshme studentore te uroj.

BlertaB
10-03-06, 23:05
Leora mire se ke ardhur ne forum.
te deshiroj suksese ne studime .
dhe te kalosh sa me bukur si studente,e di se qka do te thit te jesh studente eshe ndjene emire shum po e perjetoj edhe vete.
Ja kalofsh sa me bukur ketu ne dardania.Te pershendes shume.

Leora
12-03-06, 14:17
Murgesha flm & mire se ju gjeta,

Edhe une ju deshiroj suksese ne cdo fushe.


Studenti flm

Gjithashtu suksese edhe per ju


BlertaB

Flm shume edhe une ju deshiroj suksese ne studime.

vjeshta
13-03-06, 23:39
Nje mire se ardhje te fresket vjeshtore ,ju uron ,


Vjeshta

e_martumja
13-03-06, 23:41
Tung,


Une jam nga Prishtina. Viti i pare i studimeve.

Ju pershendes te gjitheve ne kete forum.


Leora


Argetime te kendshem ne mesin tone dhe suksese ne shkollim te deshiroj

GjIlAnAsI_cSi
14-03-06, 11:29
Mire se paskeni ardhur..

Dhe ja kalofeshit mire ne forum..

Leora
17-03-06, 11:48
Vjeshta, e martumja dhe Gjilanasi_csi,

Falemnderit shume per mikpritjen tuaj.

Pranoni pershendetje miqesore nga une

turisti
17-03-06, 11:58
Tung,


Une jam nga Prishtina. Viti i pare i studimeve.

Ju pershendes te gjitheve ne kete forum.


Leora

Mire se erdhe e nderuar.

Studimet e suksesshme dhe momentet e mira ketu,te deshiron

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Leora
20-03-06, 18:33
Turisti flm,

Pranoni pershendetje te sinqerta nga une, gjithashtu.

Leora

prishtinasi
20-03-06, 18:53
Pershendes edhe stafin realizues:):)

latinoheat
20-03-06, 19:11
Mire se erdhe kalofsh mire nen shoqerine tone