PDA

View Full Version : Zero Cool


Faqet : [1] 2 3 4 5 6

Zero_Cool
08-03-06, 01:17
Hajde mirė se erdha prap e ishalla tani po mbes pėrgjithmonė ;)
Kuku gati harrova juve mirė se ju gjej tė gjithėve :)

Zero Cool
09-03-06, 11:37
Avvvvvvvvvvvvvv qka ma paskeni uru shume mireseardhjen breeeeeeeeee , flm a :P

Naki
09-03-06, 15:03
Mirė se keni ardhur duke ruajtur mirėsinė,ndėrtimin e urave tė miqėsisė duke ecur sė bashku tė ndertojmė normat e komunikimit vllazėrorė.
Shtrirja e dorės sė mirėseardhjes ėshtė simbil i miqėsisė,atėherė tė ndertojmė.

Naki

Murgesha
09-03-06, 15:35
Hajde mirė se erdha prap e ishalla tani po mbes pėrgjithmonė ;)
Kuku gati harrova juve mirė se ju gjej tė gjithėve :)

Hajde mirė se na ke ardhė prapė, e u baftė ashut siē dėshiron ti. :wink:

Murgesha!

Reana
09-03-06, 16:11
Hajde mire se paske ardhur:confused: , por nuk po e di se kush je, se:frown: ....


perndryshe, tregom te lutem a po te punon mire ai fare celulari:cool:
a po mundesh me thirre kend, apo po te thirre 'kush, a???

Zero Cool
09-03-06, 21:34
falenderoj, Naki, Murgesha dhe Reana.
Po qka te them Reana nuk me njeh se qenke relativisht e re ne forum, ata qe jane ma heret me njohin shume mire, si nje djal simpatik te sjellshem e modest ( ahahah apo jo Murgesha :P ).
Sa e perket telefonit jo bre Reana nuk me punon se spo kam ku me mbush , ma kan lshu baterite edhe ne vendet ka po sillem une spo ka vale fare :tongue:
Shendet juve ...

Reana
09-03-06, 22:30
Po qka te them Reana nuk me njeh se qenke relativisht e re ne forum, ata qe jane ma heret me njohin shume mire, si nje djal simpatik te sjellshem e modest ( ahahah apo jo Murgesha :P ).


hemmm...pradoksale pothuaj:cool:
perderisa thua se je anetar i "vjeter", figuron si "JUNIOR member":tongue: ....

keshtuqe kjo e "baterive", po me duket definuese ne rastin tend!!!!

perndryshe gezohem qe je djal simpatik, i sjellshem e modest (lista vazhdon me siguri), e te deshiroj te jesh GJITHMONE i tille!!!

Zero Cool
09-03-06, 23:42
hemmm...pradoksale pothuaj
perderisa thua se je anetar i "vjeter", figuron si "JUNIOR member":tongue: ....

keshtuqe kjo e "baterive", po me duket definuese ne rastin tend!!!!

perndryshe gezohem qe je djal simpatik, i sjellshem e modest (lista vazhdon me siguri), e te deshiroj te jesh GJITHMONE i tille!!!

po qe shpejt po te pergjigjem :wink:
jam anetar i vjeter por kam qenė nė izolim, keshtu qe tani po e kupton edhe qe kam qenė "... simpatik, i sjellshem e modest (lista vazhdon me siguri)... kurse sa i perket baterive ma kan "leshu" vetem baterite e tel. :wink:
Te pershendes edhe une ty :smile:

jadore
10-03-06, 02:12
Hajde mirė se erdha prap e ishalla tani po mbes pėrgjithmonė ;)
Kuku gati harrova juve mirė se ju gjej tė gjithėve :)


.....( pjese e listes se vazhduar)--mire se na ke gjete "zero cool"--se mireseardhejen e ke te garantuar , (hahaha)... kuptohet.....-wow ,--sa do te pershendesin ty !! (hala ,e hala)- e qe ke me mbet tash per krejt ketu ,kete po ta vertetoi ,-qe Po! (valla)!-e dine pse, ta spjegon vete nicku ,- se zero, ske ka shkon -kupton vendstagnim-edhe coool--( ,-wow-)krejt bardhe,(ftoftesi,--"rafsh e beft zoti"-hahha)
p.s
-----ok, te uroj ri- mirseardhje -besoi qe shume here do te "tangentojme ", idete ...ne kete virtualitet mendimesh...!

halla e madhe
10-03-06, 07:31
Zero Cool_Te deshiroj mireseardhje dhe argetim ne ODEN Dardane.

Zero Cool
10-03-06, 20:10
Falenderoj jador dhe ty halla e madhe pėr mirėseardhjen.

P.S jador e paske hunden e madhe :tongue:

jadore
10-03-06, 20:30
Falenderoj jador dhe ty halla e madhe pėr mirėseardhjen.

P.S jador e paske hunden e madhe :tongue:

-- p.s-
(wow)- pse more ,zero-cooll ???- a qe te urova mirseardhje-a !!
(-sa e di une hunda eshte pjes perberese e trupit qe ka shqisen e nuhatjes !!qka nuhata une (keshtu) ketu !!!?????

Zero Cool
10-03-06, 22:14
jo jo me kqekuptove jador, vetem thash qe ke hunden e madhe nuk thash asgje me prapavije :wink:

jadore
11-03-06, 01:11
jo jo me kqekuptove jador, vetem thash qe ke hunden e madhe nuk thash asgje me prapavije :wink:

--.nuk ja vlen te diskutohet me shume ne kete drejtim.. veq po me fasionon more efekti i te arriturave teknollogjike ( wow sa po ndikon edhe ne imagjinaten e njeriut)- edhe pa me njofte, mundesh te japesh konkludim ( sa per sqarim ne realitet-jo virtualitet (keqkuptimesh) kam hund te vogel ..me linje te drejte ..te njohur si hunde greke (...nga antika)-sa te ndihmon kjo qe ne te ardhemen te mos keqkuptohemi??
ps.ja humbe efektin e temes me kete "rreshqitje detali"

hana
11-03-06, 17:38
ooo Zero Cool tung qa po ban??????????????????
me paska marr malli per tyyyyyyyyy

Zero Cool
17-03-06, 19:48
ooo Zero Cool tung qa po ban??????????????????
me paska marr malli per tyyyyyyyyy
hanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
si tkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmm
llokuuuumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ?p.s.: jador nese e ke hunden si te grekeve ta dh... nta pra :)

e_martumja
29-06-06, 19:15
Lyp lyp qe nje sahat nuk gjeta oden tende, me siguri ne oborr po halitesh dhe vend spo mundesh me gjete

Edhe pse je 0 Cool une vendosa me te pershendet dhe me te faliminderu per ndihmen e shpejt te PC time qe ma dhurrove.

Ohhhhhhhh ta kthefsha kete mire ahahaa


Nje puthje ne faqe shoqerore te dergon e_martumja dhe cdo te mire ne jeten tende.


Ps: Kujdes me shkrrimetmos mendo veq NEGATIV se po ti ban dikush eshrret KIkiRIki :biggrin: :biggrin: :biggrin: apo ta ndrrojn nickun sa ora dhe TE bejn Negativ apo ta japin qmimin "PERSONI QE SHAN MA MIRE "ahahaha

E_martumja

Zero Cool
29-06-06, 22:01
e_martumja kenaqesia ishte e imja qe munda te te ndihmoj ty dhe PC tende ta sjelli ne gjendje te duhur, dhe ske nevoj te me falenderohesh aq shume se shoket jane per keto gjera.

Puthjen po ta kthej edhe une se e din qe kam qef ;
Kisssssssssssssssssssssssssssss ty
Kisssssssssssssssssssssssssssss ty
Kisssssssssssssssssssssssssssss ty
Kisssssssssssssssssssssssssssss ty
Kisssssssssssssssssssssssssssss ty
Kisssssssssssssssssssssssssssss ty

Kurse per mendim hmm ti e din qfare zemre kam, e sa i perket qmimit "PERSONI QE SHAN MA MIRE " nuk besoj qe eshte ashtu ma i pershtatshem do te ishte: "PERSONI QE SEXAVET MA SE MIRI " :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Murgesha
30-06-06, 11:02
Ooooooo Coool.
Njė pėrshėndetje tė freskėt nė kėtė mėngjez pėr Ty.

Kalo ashtu siē ta don zemra jote sot.

Murgesha!

Zero Cool
30-06-06, 12:23
Oooooooooooooooooooooooooj Murgesha flm shume gjithashtu nje dit te kendshme te uroj Ty .
Zero Cool

Naki
02-07-06, 10:35
Duke ju dėshiruar njė vikend tė mirė ju pėrshėndes ku do ēė tė jeni !

Naki

Zero Cool
02-07-06, 11:25
Naki falenderoj, te uroj edhe une ty nej dit te mire, e une ku kam mu kon : ne Amsterdam qy

lazdrani
29-07-06, 22:21
Amigo te fala ke nga Lazdrani:wink: Viel glück in liebe:biggrin:

Paradox_13
30-07-06, 19:48
Nese zeroja ka vler ateher eshte zero miku yne qe verrtet me postimet e tija ia shton vleren edhe zeros se pa vlere.
Te pershendes Zero Cool duke te deshiru qdo te mire ne jet,njeherit te uroj edhe per driten e gjelbert nen avatarin tuaj.

ninnela
30-07-06, 19:59
Prano pershendetje te ngrohta edhe nga une i nderuar :smile:

Ja kalofsh sa me bukur ne kete nate te nxehte vere :wink:

Zero Cool
30-07-06, 22:40
Shume te nderuar lazdrani dhe Paradox_13 si dhe shume e respektuara ninnela, ju falenderoj per pershendetjet dhe ju uroj nje nate te kendshme nga thellesia e zemres edhe juve.

P.S. Paradox_13 per driten e gjelbert (pranvera e vone) duhet ti falenderohem shokeve/shoqeve ne kete forum, por mos u ngut se nuk dihet ku me dit qka i bjen nder mend naj moderatori dhe me skuq prap :cool:

Paradox_13
31-07-06, 21:28
P.S. Paradox_13 per driten e gjelbert (pranvera e vone) duhet ti falenderohem shokeve/shoqeve ne kete forum, por mos u ngut se nuk dihet ku me dit qka i bjen nder mend naj moderatori dhe me skuq prap :cool:
Zero i nderuar mendoj se vone nuk eshte asnjeher per asgje nese nisemi nga parimi me mire vone se kurr,e nese vlerat e nje njeriu percaktohen nga individ te caktuar prap te them se eshte shumica ajo qe vendos per qdo gje.
Te pershendes dhe deshiroj qe kurre te mos jesh i skuqur ,sepse tek e fundit secili ka te drejt te shpreh mendimin e vet qoft edhe nese ai mendim dikujt nuk i pelqen..:tongue:

Luana
31-07-06, 22:02
Zeroooooooo cooooooooooollllllllll :biggrin:

thash te hy pak tek oda e jote ta pershendes pak :tongue:

Selam alekum brother :wink:

Zero Cool
01-08-06, 00:00
Zero i nderuar mendoj se vone nuk eshte asnjeher per asgje nese nisemi nga parimi me mire vone se kurr,e nese vlerat e nje njeriu percaktohen nga individ te caktuar prap te them se eshte shumica ajo qe vendos per qdo gje.
Te pershendes dhe deshiroj qe kurre te mos jesh i skuqur ,sepse tek e fundit secili ka te drejt te shpreh mendimin e vet qoft edhe nese ai mendim dikujt nuk i pelqen..:tongue:
Shume i nderuari ParadoX_13 te falenderoj per te gjitha ty por nuk dua te hy ne thelbin e skuqjes sime sepse i ka rrenjet dikun rreth para 5 viteve dhe ska te beje fare me forumin por me chatin dmth pronari e te dyjave eshte i njejti person. Ne ate kohe edhe une isha nje nder themeluesit e chatit (atehere dashuria, e tani dardania), dhe personat te cilet tani munden me dhane poena negativ deri ne pakufi ne ate kohe ishin kundershtaret tane. Koherat po ndryshojne dhe ja tani ata jo qe jane zoterinje te chatit por jane edhe moderatore te "nderuar" ketu. Por nuk duhet harruar se prap koherat do te ndryshojne (sikur paten ndryshuar dhe isha ne izolim per ca vite me kete nick), dhe prap do te vijne moderatore te cilet do te sillen mu ashtu si do te kene qef vete sepse ADMIN-i eshte nje njeri mace i cili nuk i fut duart e veta ne zjarre por i shtin tjeret dhe te gjitha keto prap e sjellin ne dobi dardania.de dhe chatin e tij. Dinakeria e tij eshte me nje menyre edhe e kuptueshme. Si duket kjo ka sukses edhepse "gjakovaret ia vodhen gjysmen e chatit, prapseprap me sjelljet e tyre ata i humben pjesmarresit dhe e njejta vlene edhe per forumin. Ne nje kohe une isha edhe moderatore ketu (te informatika) por ja te thash koherat dhe interesat e njeriut ndryshojne , kurse ne njerezit e thjeshte e vazhdojme jeten me problemet e thjeshta kurse "bossat" shiqojne interesat e tyre materiale dhe personale...
Nuk po e vazhdoje sepse ata te cilet duhet ta din kete pune edhe e dijn por vetem pak te tregova si qendron puna e kartonave te kuq dhe te gjelbert , keshtu qe mos u habitni vllazni e motra nese ne nje kohe do te keni te kuq dhe pas shume nje kohe te shkurte te kunderten dhe anasjelltas.

Paradox_13 ty te uroj gjdo te mire ne jete !
Me shume nderime per ty Zero Cool.

Zero Cool
01-08-06, 00:03
Zeroooooooo cooooooooooollllllllll :biggrin:

thash te hy pak tek oda e jote ta pershendes pak :tongue:

Selam alekum brother :wink:
Te falenderoj shume tu shume e nderuara dhe e respektuara Luana, qe gjete kohe te me pershendesish (ani sma qove nje kiss ne faqe qy ahahaha)
Zoti te bekofte ty siss

e_martumja
01-08-06, 17:55
Oh ti djal qe po sexavesh nat e dit e asgje spo qeht ne drite :biggrin: :biggrin: :biggrin:


ta ftova ahahaha 8 me 2 ahahhaahtye 10000000 puthje et dergoj sefte per faliminderim e tani per qef vallahi se edhe mu kan nis mema kojt si tye.kalo mire dhe te pershendes.

Zero Cool
01-08-06, 19:09
ahahahahah e_martumja bukuroshe qe sexavet qoshe`m qoshe,
edhe masi qe osht ngi, hajt thot nga fillimi me ja nis nje fmi

ahahahah 8 me 3

tye 10000000 puthje et dergoj sefte per faliminderim
e tani per qef vallahi se edhe mu kan nis mema kojt si tye.

ahahah ishalla te prishet ma shpesh pc e ta ndreqi se pom knaqke kissa, kiss pra edhe une ty sa ta don shpirti dhe pershendetje te perzemerta .

aLbaChiCk
02-08-06, 21:39
hey Zero te pershendes shum te uroj suksese e gjith te mirat ne jet ( masi ti te gjith i kishe pershendet e mu jo po ska lidhje :biggrin: )

gjimnazistja
03-08-06, 16:37
tung zero cool prano edhe pershendetjet nga gjimnazistja si dhe te uroj c'do te mir ne jet.qoa qao kalofsh sa me mir

Paradox_13
07-08-06, 10:03
Zero Zavrak te pershendes dhe te deshiroj qdo te mir ne jet.
Paradoxi_13

aLbaChiCk
07-08-06, 12:09
Zero Cool te pershendes shum shpirt edhe dashta me te tregu se me ka mar malli shum per ty.Te duaa teper loqki mpuuuuuuuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqq
P.s flm per sms loqki love u:smile:

e_martumja
07-08-06, 19:01
Zero Cool te pershendes shum shpirt edhe dashta me te tregu se me ka mar malli shum per ty.Te duaa teper loqki mpuuuuuuuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqq
P.s flm per sms loqki love u:smile:Me detyrove me nderhy ketu Phaaaaaaaaaaaaaaaa Kokshe dashuru moj qike :biggrin:

Zerocool Zoti te marroft qysh more mos me na tregu a tu dhimt kuletja mu hargju ah, ajt djal veq ka nje kafe dhe ka nje llokum per embelsin asgje nuk kishmi kerku ma shumeeee.

Ja pra edhe nje Qift ne forum ishallah nuk martoheni ma shpejt se AGRONI DHE MJELLMA :biggrin:


Ju pershendes dhe sinqerisht shpresoj qe keni fat se bashku dhe harmoni familjare,


Kurse ty zerocool te faliminderoj edhe nje her e din ti pse, dhe tregoje pak qfar zemer et mire ke mos u bo Trim ahahahahhaNje mpucccccccccccccc per te dyte me shpres se e rrok edhe njonin keshtu kishmi bo party hahahahahhahahahahah4 :biggrin:ps: jam kurreshtare me dit cka i ke shkrru ne sms, mos ja ke lyp pahire ahahaha

Zero Cool
07-08-06, 20:01
tung zero cool prano edhe pershendetjet nga gjimnazistja si dhe te uroj c'do te mir ne jet.qoa qao kalofsh sa me mir
shume te falenderoj ty gjimazistja edhe ty te uroj nje nate te qete si dhe shume shume lumturi ne jete.

Zero Cool
07-08-06, 20:02
Zero Zavrak te pershendes dhe te deshiroj qdo te mir ne jet.
Paradoxi_13
Falenderoj shoku kurse une ty te uroj nje nate te kendshme me ate qe ta don zemra ty.

Zero Cool
07-08-06, 20:03
Zero Cool te pershendes shum shpirt edhe dashta me te tregu se me ka mar malli shum per ty.Te duaa teper loqki mpuuuuuuuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqq
P.s flm per sms loqki love u:smile:
Mpuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqq jeta ime me ka marre malli edhe mua per ty, takohemi sonte, per sms mos ta nin jam msu mos me mi kthy ahahahahahahaha hajgare xemel.

Zero Cool
07-08-06, 20:06
Me detyrove me nderhy ketu Phaaaaaaaaaaaaaaaa Kokshe dashuru moj qike :biggrin:

Zerocool Zoti te marroft qysh more mos me na tregu a tu dhimt kuletja mu hargju ah, ajt djal veq ka nje kafe dhe ka nje llokum per embelsin asgje nuk kishmi kerku ma shumeeee.

Ja pra edhe nje Qift ne forum ishallah nuk martoheni ma shpejt se AGRONI DHE MJELLMA :biggrin:


Ju pershendes dhe sinqerisht shpresoj qe keni fat se bashku dhe harmoni familjare,


Kurse ty zerocool te faliminderoj edhe nje her e din ti pse, dhe tregoje pak qfar zemer et mire ke mos u bo Trim ahahahahhaNje mpucccccccccccccc per te dyte me shpres se e rrok edhe njonin keshtu kishmi bo party hahahahahhahahahahah4 :biggrin:ps: jam kurreshtare me dit cka i ke shkrru ne sms, mos ja ke lyp pahire ahahaha
Prit moj bukuroshe se ju qarrosi kur te vjen koha.
Sa per falenderime nuk ka edhe nevoje aq shume vetem dergoma nga nje mpucc najhere se nuk e kam xheloze dashnin, kurse per party une jam dakord, veq mos em shtin me mashkuj se per femra hiiiiiiiiq ska problem ahahahahahaha.
Mpuuuuccccc edhe ty e nderuar dhe je e mireseardhur gjithmone, kam kenaqesin me te ndihmuar ty dhe te tjeret.

aLbaChiCk
07-08-06, 21:07
Prit moj bukuroshe se ju qarrosi kur te vjen koha.
Sa per falenderime nuk ka edhe nevoje aq shume vetem dergoma nga nje mpucc najhere se nuk e kam xheloze dashnin, kurse per party une jam dakord, veq mos em shtin me mashkuj se per femra hiiiiiiiiq ska problem ahahahahahaha.
Mpuuuuccccc edhe ty e nderuar dhe je e mireseardhur gjithmone, kam kenaqesin me te ndihmuar ty dhe te tjeret.

Hahaahahah Zero Cool jaaa shpirt party pa meshkuj nuk shkon me siguri ket mendim e ka edhe e_martumja apo jo :) shpirt tash skam nevoj me qen xheloze (veq kapak :biggrin: ) tash e di se me don vetem mua haahahahah e din ti a :P
p.s e_martumja te flm shum per urimin ishalla do te na vish ne party kur te vie koha :smile:

Agroni22
07-08-06, 21:25
pershendetje te perzemerta AGRONI

Artisti
12-08-06, 12:56
Zero Cool pershendetje i arrimi i Informatikes :biggrin: :biggrin:


I thjeshti

Artisti

selvija
12-08-06, 16:01
pershendes zero_cool ishalla sharron me na ndihmue......he:biggrin:

vendasi
13-08-06, 14:10
Pershendetje te perzemerta Zero_Cool,
Shpresoje te keni te Djele pa shum zhurme ne qytetin e tollovis Amsterdam...
Hajt se kur t me qet rruga prej Kanades te shkojme e ta pime nga nje kafe ne Hotelin American:smile:

Zero Cool
14-08-06, 19:57
pershendetje te perzemerta AGRONI Te falenderoj shume dhe te pershendes gjithashtu perzemersisht dhe te uroj nje nate te kendshme

Zero Cool
14-08-06, 19:59
Zero Cool pershendetje i arrimi i Informatikes :biggrin: :biggrin:


I thjeshti

Artisti
ahahaha Artsisti te falenderoj dhe nje ta them: ska pa ty tybe :wink: te pershendes edhe une ty dhe nje nate te kendshme te uroj.

Zero Cool
14-08-06, 20:01
pershendes zero_cool ishalla sharron me na ndihmue......he:biggrin:
selvija falenderoj per pershendetjen dhe te gjithe mi harru ty nuk te harroj (per ndihme), mpuq ne faqe ty motrushe :cool:

Zero Cool
14-08-06, 20:03
Pershendetje te perzemerta Zero_Cool,
Shpresoje te keni te Djele pa shum zhurme ne qytetin e tollovis Amsterdam...
Hajt se kur t me qet rruga prej Kanades te shkojme e ta pime nga nje kafe ne Hotelin American:smile:
Te falenderoj per pershendetjen e sa per kafe pim more ku tra kona ty bile edhe naj send tjeter se jo vetem kafe , vetem mos me shtin me te qu te bordellat ahahahahaha. Te pershendes edhe une ty dhe nje dite te kendshme te uroj.

Zero Cool
14-08-06, 20:04
Hahaahahah Zero Cool jaaa shpirt party pa meshkuj nuk shkon me siguri ket mendim e ka edhe e_martumja apo jo :) shpirt tash skam nevoj me qen xheloze (veq kapak :biggrin: ) tash e di se me don vetem mua haahahahah e din ti a :P
p.s e_martumja te flm shum per urimin ishalla do te na vish ne party kur te vie koha :smile: Llokume hiq nuk ban pa e ftu edhe kete e_martumja se na ndreq atmosferen, kissssssssssss ty se me ka marr malli per ty.

aLbaChiCk
15-08-06, 09:00
Zero Cool kisssssss back shpirti imm edhe mua me ka mar malli teper per ty.Shihemi sonte on kalo sa ma mir llokum :wink:

Zero Cool
15-08-06, 17:24
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/danke-albachick.gif

Dreni30
22-08-06, 10:29
Pershendetje nga une kudo qe jeni, shendet dhe gjithe te mirat ne jete.

Dreni.

Drinni
23-08-06, 18:31
hey cool njeri tung.
vazhdo tė mbetesh kėshtu. Your the best of....!

Zero Cool
24-08-06, 11:11
Pershendetje nga une kudo qe jeni, shendet dhe gjithe te mirat ne jete.

Dreni.
Ooooooooo flm shoku im per pershendetjen, edhe une te uroj ty nje dite te kendshme.
P.S.: Artist je tybe :wink:

Zero Cool
24-08-06, 11:13
hey cool njeri tung.
vazhdo tė mbetesh kėshtu. Your the best of....!
Drinni flm per pershendetjen shoku, te uroj nje dit te qete dhe ashtu si ta don zemra ty.
P.S.: I`m the best of the t`kqive ahahahahaha :cool:

Tia
25-08-06, 20:56
Zero Cool Xig Xig

Zero Cool
25-08-06, 22:22
Zero Cool Xig Xig
Yeeeeeep Tia ,
mire se ke ardh e mire qe mke ngu
n`forumin ton qe je regjistru
Te uroj argetim te kendshem dhe sukses Tia :cool:

jadore
25-08-06, 22:52
... nje pershendetje te madhe madhe me deshire qe te kaloni nje fundjave te mrekulluar

Zero Cool
25-08-06, 23:10
... nje pershendetje te madhe madhe me deshire qe te kaloni nje fundjave te mrekulluar
Oj jador oj shoqja ime
me shkoj pushimi ne mendime
ne mendime n`Amerik
shoqen time tuj e prit.

Me premtove ti pushimin
por,
e harrove ti premtimin
une te prita tuj pi birra
kur po vjen ma e mira.

Tuj pi birra e tuj ba hick
e takova aLbaChiCk
e takova e dashurova
edhe zemren ja dhurova.

se me ty nuk shkum n`verime
por ti mbetesh shoqja imeMpuuuuq ty ne faqe shoqja ime
do te shkojm prap n`mot n`verime...


Te falenderoj per pershendetjen dhe urimin dhe te uroj nje vikend edhe me te kendshem TY, mikesha ime.

aLbaChiCk
02-09-06, 00:56
Zero Cool o shpirti im
kur po dalim ne takim
ne takim na me dal
me ti than nja dy tri fjal

dy tri fjal me thon
aLbaChiCk ty shum te don
shum te don e t“respekton
tuj tu nga laknurin ta bon

se laknurin shum ta kona
e boj shpejt e nuk vonohna
nuk vonoj e nuk pritoj
se un ty te dashuroj

Zero Cool
04-09-06, 13:14
Zero Cool o shpirti im
kur po dalim ne takim
ne takim na me dal
me ti than nja dy tri fjal

dy tri fjal me thon
aLbaChiCk ty shum te don
shum te don e t“respekton
tuj tu nga laknurin ta bon

se laknurin shum ta kona
e boj shpejt e nuk vonohna
nuk vonoj e nuk pritoj
se un ty te dashuroj
Flm zemer se vertete pitet mi kona(ti e din ma se miri), perndryshe nga sot jam me avatar tjeter ( e kam pas veshtire nje here me ndrru se tani perdit tjeter e baj ), bye bye my old avatar:http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/repper.gif

aLbaChiCk
04-09-06, 20:37
Hmmmm shpirt prej nga kjo ide me ndru avatarin edhe at ka vendu bebe loqka haahahahah kissssssss tyyy p.s avatari i vjeter me pelqen me shum shpirt ndoshta s ejam mesu me at apo sdi :S por prap ti e din syn

Tia
05-09-06, 07:25
WooW :eek: more Ju edhe Poet a ??........ ahaha Zero Cool te pershendes dhe te uroj nje Dit te kendshme :wink:

Zero Cool
05-09-06, 10:37
Zemer hajt se e ndrroj mos ta nin per dit ka nje e qes , kissss ty dit te kendshme te uroj.

Zero Cool
05-09-06, 10:38
WooW :eek: more Ju edhe Poet a ??........ ahaha Zero Cool te pershendes dhe te uroj nje Dit te kendshme :wink:
Kapak po ushtrohemi moj Tia, po ty si te kemi a je mire?
Edhe ty te uroj nje dit te kendshme sot dhe flm per pershendetjen.

Paradox_13
05-09-06, 11:25
Nje pasdite te kendshme te deshiroj ty miku zavrak por i respektuar.
Te pershendet Paradoxi veq vet se te tjeret i lash ne pune..:smile:

Zero Cool
05-09-06, 15:35
Miku im , te falenderoj per pershendetjen dhe te uroj edhe ty nje mbasdite te kenshme.
P.S.Qysh more i lae shoket vet cncncncncncncnc

DIJA
05-09-06, 16:46
Pershendetje dhe qdo te mire ne jete nga une DIJA.

DIJA
05-09-06, 16:48
Pershendetje dhe gjithe te mirat ne jete nga une DIJA.

DIJA
05-09-06, 16:50
Pershendetje dhe gjithe te mirat ne jete.

Zero Cool
10-09-06, 18:17
Pershendetje dhe gjithe te mirat ne jete.Falenderoj Dija, gjithashtu edhe ty.

jadore
10-09-06, 18:33
...... nje Pershendetje te madhe poseduesit te aveterit me simpatik ne forum .

( hahaha , dine dine Ti kur done ...... hahaha)

uroj nje jave te mire ne fillim vjeshte ne Hollanden e bukur .......

Luana
18-09-06, 00:26
Cool-njeri ,

nime bash poet ju dy paskėt qėllu , por disi po ju pėrshtatka juve dyve per fytyre :biggrin:
dukeni dytė tė bukur :wink:


Ju pėrshėndes Ty bre Cool-Njeri dhe Albachick :biggrin:

Zero Cool
23-09-06, 01:19
...... nje Pershendetje te madhe poseduesit te aveterit me simpatik ne forum .

( hahaha , dine dine Ti kur done ...... hahaha)

uroj nje jave te mire ne fillim vjeshte ne Hollanden e bukur .......

Te falenderoj ty shume dhe me duket skam qare pa ta bere edhe ty nje avatar se ke mbet pa hiq, e koha po kalon :wink:
E ty nje ffilim vjeshte te mire ne Gjermanin neo-nazi :tongue:

Zero Cool
23-09-06, 01:22
Cool-njeri ,

nime bash poet ju dy paskėt qėllu , por disi po ju pėrshtatka juve dyve per fytyre :biggrin:
dukeni dytė tė bukur :wink:


Ju pėrshėndes Ty bre Cool-Njeri dhe Albachick :biggrin:

Ahahahah Luana shume gjera na pershtaten neve bile bile disa po dyshojne qe jemi nje person por sidoqofte te falenderoj ty Luana_Women dhe nje nate te mire te uroj (shpresoj qe edhe albachicka te uron te njejten). (K) ty

Naki
27-09-06, 15:56
I nderuari Zero Cool,
Ju pėrshėndes nga Vendi Fqinjė*Gjermania*,duke ju dėshiruarė ēdo tė mirė.


Naki

Zero Cool
29-09-06, 08:48
I nderuari Zero Cool,
Ju pėrshėndes nga Vendi Fqinjė*Gjermania*,duke ju dėshiruarė ēdo tė mirė.


Naki
Te falenderoj dhe te pershendes edhe une ty.
Masi jemi kojshi , hajde more e pim nga nje kafe qy :tongue:

selvija
29-09-06, 18:14
vellaqkoooo te pershendes dhe te uroj nje vikend te nzet ,dhe qdo te mir ne jeten tuaj ju desheron motrushkaaaa jote , me nje pmuqenn ne faqeee:smile:

~AmaZonA~
01-10-06, 13:08
Pershendetje Zero Cool te deshiroj gjdo te mire ne jetė...

Zero Cool
02-10-06, 17:47
vellaqkoooo te pershendes dhe te uroj nje vikend te nzet ,dhe qdo te mir ne jeten tuaj ju desheron motrushkaaaa jote , me nje pmuqenn ne faqeee:smile:
flm motrushe (i nxet u kan ahahaha) ty te uroj nje jave te mire, mpuuqq motrushe (ne faqe.

Zero Cool
02-10-06, 17:49
Pershendetje Zero Cool te deshiroj gjdo te mire ne jetė...


Falenderoj per urimin dhe te deshiroj nje jete pa brenga e nderuara:


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/amazona-1.gif


~AmaZonA~

vendasi
12-10-06, 00:06
Pershendetje...Zero_Cool,
Te uroje te gjitha te mirat kudo qe gjindesh..po na mungojne postimet e tua..eh edhe pak e gati na erdhi dimri ..kur te rrallohen Partys Live ne qendren e Amsterdamit ndosha do te kesh me shum kohe per FD-ne..(hajgare)
Mbetesh i pershendetur nga,
Vendasi

turisti
13-10-06, 14:16
I nderuar,

Pershendetjet me te sinqerta dhe ēdo te mire ne jete,

van -buurman-.:biggrin:

Zero Cool
16-10-06, 14:13
Pershendetje...Zero_Cool,
Te uroje te gjitha te mirat kudo qe gjindesh..po na mungojne postimet e tua..eh edhe pak e gati na erdhi dimri ..kur te rrallohen Partys Live ne qendren e Amsterdamit ndosha do te kesh me shum kohe per FD-ne..(hajgare)
Mbetesh i pershendetur nga,
Vendasi


Te falenderoj per pershendetjen shoku dhe te uroj nje dite te mbare.
Pershendetje, ZC

Zero Cool
16-10-06, 14:21
I nderuar,

Pershendetjet me te sinqerta dhe ēdo te mire ne jete,

van -buurman-.:biggrin:


Te falenderoj shoku dhe ty te uroj nje dite te mbare.
Pershendetje ZC

jadore
29-10-06, 21:42
..hej Njeri , ku mbete , riqke (shiko ) valla ka kohe qe nuk ke bo bam-a...!!

(perkthyer dhe adaptuar ne mendimin e e komunikimit nga menyra e kollerizmit ,do dilte keshtu ..)

..Mik , ndoshta une nuk kam kohe te shumte te lexoj shume postime nga Ti, ndoshta Ti ke shume pak kohe te inkuadrohesh dhe te thuash mendimin tend ,them qe ndjeva mungesen e mendimit autokton Zero coll , dhe thash te pershendes te uroj qdo te mire ne qdo moment te te jetuarit ,kudo qe ndodhesh ..

ps , me pershendet Amsterdamin , ( dhe tregom Ti , Vera pasi shkoj u harrua edhe pushimi ,hahah , per kershendella ke diqka ne plan apo organizojme "prap "nje udhetim se bashku ne kete kohe ..o e kalojme boten pash ne pash o nuk i themi vetit keta qe jemi , fol ....??, cili eshte stacioni i ardheshem ..hahahaha qdo te mire Mik ..)

Zero Cool
02-11-06, 12:51
..hej Njeri , ku mbete , riqke (shiko ) valla ka kohe qe nuk ke bo bam-a...!!

(perkthyer dhe adaptuar ne mendimin e e komunikimit nga menyra e kollerizmit ,do dilte keshtu ..)

..Mik , ndoshta une nuk kam kohe te shumte te lexoj shume postime nga Ti, ndoshta Ti ke shume pak kohe te inkuadrohesh dhe te thuash mendimin tend ,them qe ndjeva mungesen e mendimit autokton Zero coll , dhe thash te pershendes te uroj qdo te mire ne qdo moment te te jetuarit ,kudo qe ndodhesh ..

ps , me pershendet Amsterdamin , ( dhe tregom Ti , Vera pasi shkoj u harrua edhe pushimi ,hahah , per kershendella ke diqka ne plan apo organizojme "prap "nje udhetim se bashku ne kete kohe ..o e kalojme boten pash ne pash o nuk i themi vetit keta qe jemi , fol ....??, cili eshte stacioni i ardheshem ..hahahaha qdo te mire Mik ..)
Mikesha ime, te falenderoj per pershendetjen dhe vertete edhe ju me keni munguar mua, por nuk isha ne "bazė" prandaj edhe kam munguar. Sido qe te jete tani jam ketu dhe mund te planifikojm naj pushim dimerore ahahaha. :wink:

halla e madhe
17-11-06, 19:37
Qe edhe une po te pershendes me shume deshira per ty:hallushja:wink:

Zero Cool
17-11-06, 19:48
Qe edhe une po te pershendes me shume deshira per ty:hallushja:wink:

Shume te falenderoj hallushe dhe te uroj nje nate ashtu si ta don zemra ty, me shume respekt per ty ZC

Zana_ch
18-11-06, 13:27
ZC nje pershendetje per ty , hey dil more prej ujit se po na qon hejzit kur po te shofin ne uj ter kohen hehehe.

Zero Cool nje fundjav te burkur per ty i nderuar .


Zana_ch

Zero Cool
18-11-06, 13:48
ZC nje pershendetje per ty , hey dil more prej ujit se po na qon hejzit kur po te shofin ne uj ter kohen hehehe.

Zero Cool nje fundjav te burkur per ty i nderuar .


Zana_ch

Flm e nderuar dhe te them te drejten fundjavet e mia jane gjithmone te kendshme :wink:
P.S.: Me vjen shume mire qe me paske pershendete, sepse kam mendu qe nuk me shkraun me pas nje shkrimi tim para 1 apo 2 vitesh!
Te pershendes edhe une ty dhe te uroj nje dite te kendshme.

Zero Cool
18-11-06, 13:49
U harrova, nga uji spo dal se kam qef mu la qupa qupa, bile edhe me knaqin gjerat qe behen ne uje :wink:

Amina
05-12-06, 06:51
U harrova, nga uji spo dal se kam qef mu la qupa qupa, bile edhe me knaqin gjerat qe behen ne uje :wink:


Po de po, dihet tek ti hahahhaa
Te pershendes o Zero Cool , kalo nje jave te kendshme e mos u laj shume se eshte ftoht tash e ftofesh hahhaha

~AmaZonA~
12-12-06, 10:58
Pershendetje per ty vllacko,kah po gjendesh keshtu si nuk op te shof ksajde hiq...Te deshiroj shume te mira ne jeten tende dhe dhume suksese per Ty :smile:

Nga AmaZonA

Psikologu
14-12-06, 18:24
Miku i nderuarė Zero_Cool !

Njė pershendetje miqesore dhe vllazerore u dergoj , duke u dshiruarė cdo tė mirė e tė mbarė ne punė, jetė dhe familje.
Me nderime si cdo here pėr ju ;

Psikologu

Luana
15-12-06, 16:08
Mos kujto se te kam harruar :wink:
Te pershendes me nji buqet buzeqeshje nga une per ty ...:biggrin:

Zero Cool
18-12-06, 18:35
Pershendetje per ty vllacko,kah po gjendesh keshtu si nuk op te shof ksajde hiq...Te deshiroj shume te mira ne jeten tende dhe dhume suksese per Ty :smile:

Nga AmaZonA

Te falenderoj motrushe se bash qetash kam nevoje per fat.
Nje pershendetje nga zemra per ty

Zero Cool
18-12-06, 18:36
Miku i nderuarė Zero_Cool !

Njė pershendetje miqesore dhe vllazerore u dergoj , duke u dshiruarė cdo tė mirė e tė mbarė ne punė, jetė dhe familje.
Me nderime si cdo here pėr ju ;

Psikologu
Shume te falenderoj per pershendetjen dhe te uroj fat ne jete edhe ty miku im.

Zero Cool
18-12-06, 18:37
Mos kujto se te kam harruar :wink:
Te pershendes me nji buqet buzeqeshje nga une per ty ...:biggrin:
As une ty llokume nuk te harroj.
Nje buqete puthje per ty :wink:

Paradox_13
19-12-06, 15:41
Oo Zero_zavraki,seq me duken disi e rezervuar prezenca e yte ksajde,a mos noshta je ne diet..:biggrin:
Te pershendes mik dhe te deshiroj fat dhe suksese ne qdo sfer te jetes.
Paradox_13.

Zana_ch
25-12-06, 10:59
Zero_cool,


Urime per shume mote 2007-ta GEZUAR GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Dreni30
25-12-06, 11:23
I nderuari zer00000000000
Uroj qe ky vit qe po vjen te jete edhe plotesim i deshirave tuaja, harmoni e lumturi ne mesin tuaj familjar.

Urime 2007

Dreni.

Sy_kaltra
25-12-06, 12:06
Pershendetje Zero Cool.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra..

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

Zero Cool
25-12-06, 13:45
Oo Zero_zavraki,seq me duken disi e rezervuar prezenca e yte ksajde,a mos noshta je ne diet..:biggrin:
Te pershendes mik dhe te deshiroj fat dhe suksese ne qdo sfer te jetes.
Paradox_13.
Nxan, nxan nxa, pershendetje per ty miku im.

gazi-de
25-12-06, 13:54
Zero_Cool urime festat dhe gjdo te mire ne jete.........

Zero Cool
25-12-06, 14:08
Zero_cool,


Urime per shume mote 2007-ta GEZUAR GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Te falenderoj e nderuar
P.S. Aq shume me pelqeu kjo foto (gif) sa qe do ta huazoj per pershendetjen e time .

Zero Cool
25-12-06, 14:09
I nderuari zer00000000000
Uroj qe ky vit qe po vjen te jete edhe plotesim i deshirave tuaja, harmoni e lumturi ne mesin tuaj familjar.

Urime 2007

Dreni.

Gjithashty edhe ty miku im

Zero Cool
25-12-06, 14:11
Pershendetje Zero Cool.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra..

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

Te falenderoj shume, dhe te uroj edhe ty te njejten...
P.S. Edhe kete foto (gif) do ta perdori per pershendetjet e mia... flm

vendasi
25-12-06, 15:52
Zero_Cool,
Urime festat i nderuare duke te deshiruare te gjitha te mirat kudo qi gjindesh.
Vendasi
368

selvija
25-12-06, 22:05
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1/1709bufxfac8to.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

~AmaZonA~
26-12-06, 17:10
Gėzuar Vitin e Ri i nderuar te deshiroj shume suksese ne te ardhmen,Viti 2007 qofte viti i sukseseve tuaja :smile:

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

lazdrani
26-12-06, 23:35
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_www.postribe.com2%7E0.jpg (javascript:;)


Zero cool gezuar vitin e ri 2007,realizimin e shume enderrave tuja.Lazdrani

Berisha-boy
01-01-07, 07:17
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

schütze
01-01-07, 15:48
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Dreni30
14-02-07, 20:53
http://www.natsunivers.dk/kort/images/valen005.gif

Urime e u gezofshi per jete.

Prishtinasja_
16-02-07, 12:06
http://ragnhilddesign.com/ute/NICE_WEEKEND.jpg

Zero Cool
16-02-07, 22:22
http://ragnhilddesign.com/ute/NICE_WEEKEND.jpg

Allahile qka mke shkru ? ahahahahaha

uck_aksh
16-02-07, 23:40
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/zeroo.jpg

Prishtinasja_
16-02-07, 23:51
Allahile qka mke shkru ? ahahahahahahahah.... :rolleyes:

Pershendetje Zero Cool

te kam deshirua nje fundjave te kendshme !!! :biggrin:

Zero Cool
17-02-07, 00:26
hahah.... :rolleyes:

Pershendetje Zero Cool

te kam deshirua nje fundjave te kendshme !!! :biggrin:
Te falenderoj, edhe ty te uroj te njejten
P.S.: ahahahah mendova mos me ke shajt najsend ahahaha

vendasi
21-02-07, 23:03
Pershendetje e mija te perzemerta i nderuare..
Shpresoje qe je duke kaluare mir..ne cdo lemi te jetes....
Mbetesh i pershendetur..nga
Vendasi

selvija
23-02-07, 16:28
Pershendetje nga motrushja Zero_Cool uroj vikend te kendshem...
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/173/173997k24eofivin.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Zero Cool
01-03-07, 18:55
Pershendetje e mija te perzemerta i nderuare..
Shpresoje qe je duke kaluare mir..ne cdo lemi te jetes....
Mbetesh i pershendetur..nga
Vendasi

Ooooooooo flm shoku jem, po si tkam ty?
Nderime ZC

Zero Cool
01-03-07, 18:56
Pershendetje nga motrushja Zero_Cool uroj vikend te kendshem...
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/173/173997k24eofivin.gif (http://www.glitter-graphics.com/)


Oj bukuroshja e FD, shume flm per pershendetjen , tani une ty te uroj vikend (te ardhshem) ashtu siq ta don zemra yte......
Respekt ZC

Buqja_ch
04-03-07, 17:03
edhe nga un merr ni pershendetje nga zemra..je ni shok i mir
ke vend qdo kun ...me rrespekt per
Ty........

jadore
04-03-07, 21:46
...ke fat ti Zero_coll, jo veq qe morra mundin (hahaha) te vij te ju perdshendes , por erdha te sjell oferten per nje rrugetim te ri ... hajde mendohu ,festat e Pashkeve u afruan dhe disa dite te lira nderkohe ...nga po ja mesyme kete radhe botes ...????

... per mungesen te pjesmarrjes tende qe vrej , per respektin ndaj jush ,te uroj nje perditeshmeri te qete ....(e pa permisuara ) J'ador

Zero Cool
05-03-07, 12:01
edhe nga un merr ni pershendetje nga zemra..je ni shok i mir
ke vend qdo kun ...me rrespekt per
Ty........

Te falenderoj shume e nderuar, dhe te uroj nje dite te qete dhe te bukur...

Zero Cool
05-03-07, 12:12
...ke fat ti Zero_coll, jo veq qe morra mundin (hahaha) te vij te ju perdshendes , por erdha te sjell oferten per nje rrugetim te ri ... hajde mendohu ,festat e Pashkeve u afruan dhe disa dite te lira nderkohe ...nga po ja mesyme kete radhe botes ...????

... per mungesen te pjesmarrjes tende qe vrej , per respektin ndaj jush ,te uroj nje perditeshmeri te qete ....(e pa permisuara ) J'ador

Eeeeeeeeee moj e papermirsuara Jador, qe 100 vjet sta kam degju zanin.......
Po si te kam ty?
Sa per udhtim, hmm si gjithmone po te jap perparesi te zgjedhesh (vetem kete here vertete).
Nje dite te bukur te uroj.
Me respekt per ty ZC

RiannA
06-03-07, 19:34
T“pershendes se je

http://www.merci-facteur.com/voeux/104-Cool%20man_maxi.gif
RiannA

selvija
11-03-07, 14:07
Edhe ty Zero_ Cool nje viken te kendshem..:wink:
http://www.zangygraphics.com/weekend/9.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=9)

Zero Cool
14-03-07, 10:55
T“pershendes se je

http://www.merci-facteur.com/voeux/104-Cool%20man_maxi.gif
RiannAThanks RiannA, mire mengjesi edhe ty...........

Zero Cool
14-03-07, 10:56
Edhe ty Zero_ Cool nje viken te kendshem..:wink:
http://www.zangygraphics.com/weekend/9.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=9)

Flm selvija, kurse ty nje dite te kendshme sot,,,,,,,,,,,

jEtA_1
14-03-07, 12:49
Pershendetje nga une kudo qe je ne keto momente te uroj nje dit te mrekullueshme

rilinda
15-03-07, 00:37
http://latuastella.blog.excite.it/img/have%20a%20nice%20day.jpg

RiannA
15-03-07, 13:21
kuuuuuuuuuu tkam synoooooooo?

Qka ke hup mare?? hehe

tshnes shuuum, dil dil haha

kalo majr

Riannushja

Buqja_ch
16-03-07, 05:50
uuu erdha kaq heret ne deren e odes tende..
zgjohu se vonohesh per pun...
te thash mram mos rri shum po bier ne gjume...
kafen e ki gati..te uroi ni dit dhe pun te mbar..

selvija
21-03-07, 15:22
Ti me je...
http://dl.glitter-graphics.net/pub/221/221051iz1ap1vmew.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

jEtA_1
21-03-07, 15:50
Pershendetje per super moderatorin ton me te vertet je super ne te gjitha bisedat dhe temat qe dedikon nga ti je i pershendetur nga une kalo caste te mira kudo qe je

falma_lotin
21-03-07, 20:18
I nderuari vllaqko prano nga une nje pershednetje te veqante sepse Sinqeriteti dhe besnikerija e miqesise sime dhe kujdesi ndaj teje eshte shenje e nje rrespekti te pakufishem per nje vllaqko te rende dhe nje mik te vertete si jeni ju , ndihem shum e lumtur qe pata rastin te ju njoftoj ketu si nje vlla virtual juve te dhuroj nje lule te bukur ashti si jeni ju i nderuar te deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj.

http://c-schulz.de/grafiken/blumen/rose22a.jpg


Kjo pershendetje edhe nga une falma_lotin

Giovanni
21-03-07, 23:08
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Mbremje te kendshme Giovanni.

Buqja_ch
22-03-07, 23:54
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/173/173997k24eofivin.gif (http://www.glitter-graphics.com/)[/quote]
nga ZEMRA te uroi ni nate te mire..dhe pushim kto dit..me rrespekt Buqja

rilinda
24-03-07, 16:41
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

Dreni30
24-03-07, 17:57
I nderuar,
erdha te pershendes, duke te deshiruar shendet e lumturi ne jeten tuaj te gjithembareshme.


Dreni.

Giovanni
24-03-07, 18:20
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

~AmaZonA~
25-03-07, 10:13
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:29
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

selvija
25-03-07, 14:33
http://www.zangygraphics.com/weekend/27.jpg

gazi-de
25-03-07, 15:41
Zero_Cool,te pershendes dhe te uroje gjdo te mire ne jete..
respekt per ty,dhe ri si gjithe cool..

e_martumja
25-03-07, 22:41
Nje pershendetje te sinqerte, me rrespekt ndaj teje e_martumja

Zero Cool
26-03-07, 11:45
Pershendetje nga une kudo qe je ne keto momente te uroj nje dit te mrekullueshme

Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty e nderuar !

Zero Cool
26-03-07, 11:45
http://latuastella.blog.excite.it/img/have%20a%20nice%20day.jpg

Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty e nderuar !

Zero Cool
26-03-07, 11:46
kuuuuuuuuuu tkam synoooooooo?

Qka ke hup mare?? hehe

tshnes shuuum, dil dil haha

kalo majr

Riannushja

Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty e nderuar !

Zero Cool
26-03-07, 11:46
uuu erdha kaq heret ne deren e odes tende..
zgjohu se vonohesh per pun...
te thash mram mos rri shum po bier ne gjume...
kafen e ki gati..te uroi ni dit dhe pun te mbar..
Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty e nderuar !

Zero Cool
26-03-07, 11:47
Ti me je...
http://dl.glitter-graphics.net/pub/221/221051iz1ap1vmew.gif (http://www.glitter-graphics.com/)


Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty e nderuar !

Zero Cool
26-03-07, 11:47
Pershendetje per super moderatorin ton me te vertet je super ne te gjitha bisedat dhe temat qe dedikon nga ti je i pershendetur nga une kalo caste te mira kudo qe je

Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty e nderuar !

Zero Cool
26-03-07, 11:48
I nderuari vllaqko prano nga une nje pershednetje te veqante sepse Sinqeriteti dhe besnikerija e miqesise sime dhe kujdesi ndaj teje eshte shenje e nje rrespekti te pakufishem per nje vllaqko te rende dhe nje mik te vertete si jeni ju , ndihem shum e lumtur qe pata rastin te ju njoftoj ketu si nje vlla virtual juve te dhuroj nje lule te bukur ashti si jeni ju i nderuar te deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj.

http://c-schulz.de/grafiken/blumen/rose22a.jpg


Kjo pershendetje edhe nga une falma_lotinTe falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty e nderuar !

Zero Cool
26-03-07, 11:48
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Mbremje te kendshme Giovanni.

Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty i nderuar !

Zero Cool
26-03-07, 11:49
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/173/173997k24eofivin.gif (http://www.glitter-graphics.com/)
nga ZEMRA te uroi ni nate te mire..dhe pushim kto dit..me rrespekt Buqja[/quote]


Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty e nderuar !

Zero Cool
26-03-07, 11:49
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty e nderuar !

Zero Cool
26-03-07, 11:50
I nderuar,
erdha te pershendes, duke te deshiruar shendet e lumturi ne jeten tuaj te gjithembareshme.


Dreni.

Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty i nderuar !

Zero Cool
26-03-07, 11:50
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg


Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty i nderuar !

Zero Cool
26-03-07, 11:51
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty e nderuar !

Zero Cool
26-03-07, 11:51
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty e nderuar !

Zero Cool
26-03-07, 11:52
http://www.zangygraphics.com/weekend/27.jpg

Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty e nderuar !

uck_aksh
26-03-07, 11:52
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/zerocool.jpg

Zero Cool
26-03-07, 11:52
Zero_Cool,te pershendes dhe te uroje gjdo te mire ne jete..
respekt per ty,dhe ri si gjithe cool..

Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty i nderuar !

Zero Cool
26-03-07, 11:52
Nje pershendetje te sinqerte, me rrespekt ndaj teje e_martumja

Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty e nderuar !

Zero Cool
26-03-07, 11:57
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/zerocool.jpg


Te falaenderoj dhe me fal per vonesen se isha nxane, nje dit te kendshme edhe ty i nderuar !

uck_aksh
29-03-07, 00:40
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Guri i madh
31-03-07, 23:10
nji pershendetje nga zemra per mikun tim Zero Col

Buqja_ch
05-04-07, 06:25
Te pershndes dhe te uroi te kalosh sa me mire...

keto dite pushimi...

Buqja

legenda
08-04-07, 10:33
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

ninnela
09-04-07, 12:40
Pershendetje per ty cool, jave te mbare

Lijanna
10-04-07, 10:57
Te pershendes zero cool... ( nejse pak me vonese, se me shume ka 'Feja e shqiptarit' sillem une, vec dola edhe pak ksajde....te ju pershendes)

Buqja_ch
13-04-07, 17:03
Te pershndes dhe shume te mira atje ku je....
Mos harro se um ke mungue....

Buqja

Sy_kaltra
14-04-07, 11:10
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:07
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Lola1
15-04-07, 11:14
more mire se erdhe po se po ...po prej kah na erdhe se ;)!
hahaahahah

Paradox_13
15-04-07, 13:43
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

uck_aksh
23-04-07, 00:53
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Buqja_ch
23-04-07, 20:42
Te uroj te kalosh sa me mire aty ku ishe...
te na kthehesh se na mungove...

me rrespekt Buqja

Elina
24-04-07, 16:47
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

gazi-de
27-04-07, 11:06
Pershendetje.............

Luana
28-04-07, 20:43
http://www.glittergraphicsweb.com/img/hello74.gif

schütze
29-04-07, 20:56
Zero Cool i nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze

Naki
04-05-07, 12:06
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

rilinda
06-05-07, 18:45
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

Zero Cool
10-05-07, 13:09
Ju falenderoj per pershendetjet te gjitheve.

ssara
10-05-07, 15:46
Te pershendes dhe te uroj nje dite sa me te bukur.....

selvija
11-05-07, 20:54
Zero_cool hyra te le disa pershendetje dhe te uroj qdo te mire dhe sukses ne te radhmen tende ..vllaqko keto dit na ke munguar..
http://off1.aimgit.net/images/sexiluv/fantasyImagery/fairiesAndElves/abbPinkSparkleFairy2.gif (http://www.sexiluv.com/)

Elina
12-05-07, 12:06
http://www.myspaceacademy.com/glitter_graphics/nice_weekend/nice_weekend_glitter_graphic_01.gif

Dreni30
12-05-07, 13:53
Zero cool erdha ketu me ta lane nje pershendetje, duke te deshiruar shendet e lumturi kudo qe te jesh.

Dreni.

aLbaChiCk
12-05-07, 16:26
Zero Cool Te pershendes edhe un shpirtuc duke te deshiruar nje wikend te mrekullueshem ashtu siq ta don loqka jote kissssssssssss ty ;)

Buqja_ch
13-05-07, 18:40
Duke te deshiru shume te mira ne jete
edhe kete vikend ta kalosh sa me mire te pershndes shum

Buqja

Zero Cool
13-05-07, 21:28
ssara
selvija
elina
dreni30
albachick
buqja_ch
flm per urimet nje nate te mire dhe dite te mbare pune neser ju uroj

DEA
16-05-07, 10:24
Thash te pershendes per inati...................:biggrin:

rilinda
17-05-07, 04:41
Edhe unė po ta la ni PĖRSHĖNDETJE (t'gjelbrume)veē pėr inati...

sherri
17-05-07, 10:34
Pse more me inati po e pershendetni ncncncnc ani me te gjelbrueme!!?spo di me ja ba Oranje.
Pa inati hiq,te pershendes Zero cool....Goed Morgeen....

Zero Cool
17-05-07, 11:33
Thash te pershendes per inati...................:biggrin:


ahahahha flm flm veq pa kiss a? :rolleyes:

Zero Cool
17-05-07, 11:35
Edhe unė po ta la ni PĖRSHĖNDETJE (t'gjelbrume)veē pėr inati...

.... edhe ti e paske harru kissin pom doket ...:frown:

Zero Cool
17-05-07, 11:36
Pse more me inati po e pershendetni ncncncnc ani me te gjelbrueme!!?spo di me ja ba Oranje.
Pa inati hiq,te pershendes Zero cool....Goed Morgeen....

Hey kaskoop dankjewel :smile:

sherri
17-05-07, 12:56
Hey kaskoop dankjewel :smile:hahahahaha dakjewel ok jij bent kaskoop, ik ben kartofelkopf

Zero Cool
17-05-07, 13:00
hahahahaha dakjewel ok jij bent kaskoop, ik ben kartofelkopfahahahahaha oke sorry kartofelsalad :smile:

ssara
17-05-07, 13:08
Erdha me kshyr qka u be se shume vizitor te erdhen e mendova mos ka ndonje fest

te pershendes......

Zero Cool
17-05-07, 13:09
Erdha me kshyr qka u be se shume vizitor te erdhen e mendova mos ka ndonje fest

te pershendes......

Po valla osht nje fest qetu n`kojshi a po vjen shkojm bashk ?

ssara
17-05-07, 13:13
Po valla osht nje fest qetu n`kojshi a po vjen shkojm bashk ?


Luana po thot me mar Albachikin ........ma mire kishe kalu ......

Zero Cool
17-05-07, 13:14
Luana po thot me mar Albachikin ........ma mire kishe kalu ......

Hajt se ajo ngjum osht, derisa te zgjohet na e krym gjysen e qefit qy :smile:

ssara
17-05-07, 13:17
Hajt se ajo ngjum osht, derisa te zgjohet na e krym gjysen e qefit qy :smile:


mere nje ma ngat se une deri sa tvi te shkon festae kojshis,,,,,,,,,,,,

rilinda
17-05-07, 13:24
.... edhe ti e paske harru kissin pom doket ...:frown:http://emoticons4u.com/love/246.gif

aLbaChiCk
17-05-07, 16:49
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:XtAZksRG711vWM:http://www.uni-

RiannA
17-05-07, 16:52
http://www.augustas.de/images/Thumb/Anke_Kuss_Bild1_netz1.jpg

syyynoooo.....per tyyyeeee

aLbaChiCk
18-05-07, 19:41
te pershendes e te uroj nje vikend te mrekullueshem swetty

SANTANA-29
18-05-07, 23:18
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/bd/GoldenEagle2.jpg/180px-GoldenEagle2.jpgpsh,dhe nga un zotri,,,,,,,,,,,,,,

ssara
19-05-07, 20:20
Te pershendes Zero Cool dhe te uroj nje dite sa me te bukur.........

rilinda
20-05-07, 03:12
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

Zero Cool
20-05-07, 17:30
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!
Ju falenderoj juve:

aLbaChiCk
RiannA
SANTANA-29
ssara
kurse ty rilinda ½ falenderimi , sepse skam qef mem kap per qafe as te mirat e as te kqijat (se edhe nga te mirat mundet te furet njeri, kur te shtrengojn fytin, ahahahaaha) flm...

rilinda
20-05-07, 18:06
...po ishalla nuk t'shtrėngojnė shumė more...

Lijanna
20-05-07, 23:57
Te uroj nje nate te mire...!

Zero Cool
22-05-07, 17:17
rilinda & Lijanna
flm per pershendetjen dhe une juve ju uroj nje mbasdite te kendshme.

selvija
22-05-07, 18:09
Irash kesajde dhe me ra ne sy niku ytt,,vllaqko...dhe e di se ke marak ne vajza te bukura,,thash te dergoj nje,,ahah sa per nder time..

Te pershendes q'do te mire..
http://off1.nearbyhome.com/images/sexiluv/graduation/graduation12.gif (http://www.sexiluv2.com/)

uck_aksh
24-05-07, 04:14
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

ninnela
28-05-07, 19:15
Pershendetje per ty Zero COOL

Zero Cool
28-05-07, 19:22
selvija,
uck_aksh dhe
ninnela
ju falenderoj per pershendetjen dhe ju uroj nje pasdite te kendshme.


ZC

Lijanna
28-05-07, 22:19
Pershendetje e vecante per ty!

rilinda
28-05-07, 23:18
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

tushja
30-05-07, 11:07
Pėrshėndetje ,kudo ēė tė jeni ju dėshirojė njė ditė tė mirė.

Tushja

luckyman
30-05-07, 20:03
Tungjatjeta.

Elina
31-05-07, 10:39
http://profilejewels.net/grafix/specialties/Goodmorning/Good_Morning_LM_Cutie_.jpg

ssara
01-06-07, 12:14
Te pershendes Zero Cool...kalo nje dite sa me te bukur.......

Zero Cool
02-06-07, 10:59
Flm per pershendetjet :
lijana
rilinda
tushja
luckman
ssara,
ju uroj vukend te bukur.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
02-06-07, 12:53
Goog Morning...i nderuari...

Flm per pershendetje gjithashtu te pershendes shum dhete uroj nje weekand te mrekullushem...

Me nderime...

instruktori
02-06-07, 15:17
Pershendetje dhe shume te mira.


Instruktori

aLbaChiCk
02-06-07, 21:43
http://file1.carookee.com/forum/Albania/7/file/2125764/liebe....gif?w

Amina
03-06-07, 14:11
Helloooooooooooooooo Zero Cool

jadore
03-06-07, 14:28
.... e valla , veq per inati , te perqaf nga larg , duke te uruar , qdo te mire ........

Giovanni
03-06-07, 14:58
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

Buqja_ch
04-06-07, 12:16
Bukurosh mora rrugen per te Ti te perqafoi shummmmm
e te them flm..per qdo fjal si ma thua ..
te uroi nga zemra shum te mira ne jet
Ty e familjes tende

Buqja

LuLjaa
05-06-07, 05:33
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

Zero_Cool pershendetje, t'deshiroj suksese ne te ardhmen.

Zero Cool
05-06-07, 13:05
banu_ne_jet_i_sinqert
instruktori
albachick
amina
jador
giovani
Buqja_ch
Lulja

flm per pershendetjet, ju uroj dit te mbare.

e_martumja
05-06-07, 13:16
ajt per inati po ta lo nje pershendetje :biggrin:

me nje kisss shoqerore me shpres qe nuk e keqperdor e rreshet tjeter kund ahahahah

aLbaChiCk
06-06-07, 00:25
671

672

aLbaChiCk
06-06-07, 00:27
Cool a hahahahah :biggrin:

Zero Cool
06-06-07, 00:32
671

672

hihihi shpejt e ke ba qy ;) hec kho ta msoj edhe 1 trik ;)

Zero Cool
06-06-07, 00:33
ajt per inati po ta lo nje pershendetje :biggrin:

me nje kisss shoqerore me shpres qe nuk e keqperdor e rreshet tjeter kund ahahahah
hajt pot falenderohem per inati e mos ta nin se nuk rreshet askund ;)

aLbaChiCk
06-06-07, 00:35
ku ne msn a

aLbaChiCk
06-06-07, 12:55
674

:smile:

Agolli
06-06-07, 13:17
Pershendetje i nderuar mik!
C'do te mire ne jete me plote caste te kendshme, ju deshiron Agolli!!!

aLbaChiCk
06-06-07, 14:08
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/love3.gif