PDA

View Full Version : une jam Baci


mbetem anonim
28-03-06, 14:54
pershendetje
te gjithve


msn-privat

[email protected]

me fat te gjithve


nese nuk jam ne lidhje lene porosin

tung.

vjeshta
01-04-06, 23:08
Mire se na erdhe ,dhe kalo sa me mire ne mesin tone .

Vjeshta