PDA

View Full Version : Prrallat E Nastradin Hogjes


Guri i madh
30-03-06, 23:27
te nderuar forumis ket tem e haoa e pash te nevojshme se nji koh te humorit mund ta kalojna edhe ne ket tem une do te postoj disa prralla te nastradinit por ma von

King_Gentius
15-04-06, 17:15
Shkon Nastradini ne pazar me ble sapun. Atje degjon nje shites qe bertiste: Sapuni me pakice 10 lek. Sapuni me shumice 7 lek. Afrohet Nastradini dhe i thot: Me jep nje sapun me shumice!

Drinni
23-05-06, 11:53
Bleu Nastradini sapunin 3 lek, ndersa tridhte dashin per dy lek, ja ben e shoqja. More njeri po ti blen sapunin 3 lek dhe tredh dejsht nga 2 lek , ku eshte ktu fitimi ? aaaaaaaa grue, s'eshte me rendsi pazarlloku me rendesi eshte kallaballoku, edhe a se ke boll qe te thojn gruaja e mjeshtrit.