PDA

View Full Version : Re:Pershendetje!


Acid
01-04-06, 19:14
Pershendetje Forumista!

Une jam Olti dhe shkruaj nga Italia ( Rome )
Studioj Inxh.Elektronike dhe jam 21 vjec....
Uroj te kaloj caste te bukura midis jush .

Nese doni me shum info mos ezitoni te pyesni ... nese do mundem do ju pergjigjem.

Gjithe te Mirat.
Olti

vjeshta
01-04-06, 23:07
Benvenuto ,e spero che ti divertirai.

Autunno.

Acid
01-04-06, 23:20
Benvenuto ,e spero che ti divertirai.

Autunno.


Grazie....

Shpresoj qe tja kaloj sa me mire ketu midis jush ... se mendova se askush zdo me thoshte mire se erdhe ;)

Pacim ylli!