PDA

View Full Version : Kush jame une?


Gurbetqari-Berlin
04-04-06, 12:21
Kush jam une? heshtje.


--Kush jam une?--------- vet e di
po:Kush je ti? ------------nuk e di
po:Kush jeni ju?----------as ket nuk e di
po:pse shkruaj?-----------kot e kot:frown:
:frown: :frown: --------------------heshtje


----nje leter per...
te dashur..............mora sot nje cope leter me e shkrue,dhe me ju
tregue se une jam mire.
Si eshte...............a eshte mire.
po ......................a eshte mire.
a jane .................krejt mire.
te fala beni.......edhe......edhe......prej meje..!
Qka shkrova ...asgje.
Kujt ja dergova ket leter ....nuk e di

po:Pse e bera kete ......nuke di
ne fund...asgje
persh.

Ogurbet gurbet i zi.
:frown: mendo sot per neser.

halla e madhe
04-04-06, 18:50
Asgja nuk morra vesh tek prezentimi juaj.Ashtu si e paske shkru kete leter te shkofte puna e mbare ne mesin tone:cool:

Murgesha
04-04-06, 19:13
Gurbetqar prej Berlini mire se na ke ardhe.
Ja kalofsh ashtu siē tė duket ty mė sė miri.

Gurbetqari-Berlin
04-04-06, 19:27
Asgja nuk morra vesh tek prezentimi juaj.Ashtu si e paske shkru kete leter te shkofte puna e mbare ne mesin tone:cool:


flm.halla e madhe
vet e kam shkru e nuk di qka kam shkru.
permajtja e kesaj teme:

Hyra ne Albachat me emer tjeter:Nick name.
me shkruajti nje dhe me pyeti se kush jam.
i tregova emrin e vertet dhe fillova biseden.
e pyeta se kush je?
u prezentua se jam gruaja se emrin ja pa ta tregu.bisedova gjate me te
duke menduar se ishte gruaja por me doli krejt tjeter.
pyetja? Ku e vertetova.
me ane te msn-it me kamer.
kur e pash u trishtova kush ishte
ne fund e mbylla per ket hapa ket teme.
shpresoj se me kuptuat.persh.:redface: mendo sot per neser.

Gurbetqari-Berlin
04-04-06, 19:32
Gurbetqar prej Berlini mire se na ke ardhe.
Ja kalofsh ashtu siē tė duket ty mė sė miri.


Mire se ju gjeta:

:smile: mendo sot per neser.

vjeshta
04-04-06, 22:26
Mire se erdhe i nderuar ,kalofsh mire si ketu edhe ne gyrbet .