PDA

View Full Version : Aga Syl


Aga Syl
05-04-06, 18:37
Ju pershende te gjithve,qe te kaloni qaste te mira.
kam kenaqesi te madhe qe erdha ne mesin e juaj.


nga:Aga Syl.
:tongue: Te jetojme sa malet.

turisti
05-04-06, 19:09
Ju pershende te gjithve,qe te kaloni qaste te mira.
kam kenaqesi te madhe qe erdha ne mesin e juaj.


nga:Aga Syl.
:tongue: Te jetojme sa malet.

Mire se erdhe i nderuar dhe ja kalofsh sa me mire.

Te pershendes si gjithmone dhe gjithkanin:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Guri i madh
06-04-06, 20:20
AGA SYL te pershendes e te uroj mir seardhje kalofsh si esht mas miri

AXHA
09-04-06, 08:59
Ju pershende te gjithve,qe te kaloni qaste te mira.
kam kenaqesi te madhe qe erdha ne mesin e juaj.


nga:Aga Syl.
:tongue: Te jetojme sa malet.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej AXHE shum i neruemi Aga Syl.
Mier se na paske ardh e u gzofsh qi e ke nerue kit od tdardanis me kit tardhne tjuejn,ishalla e kie shneten,familen edhe ju prihet e mara nmuhabete.
Ishalla niej mier e ma mier per ju shum i neruemi Aga Syl.

laliloli
09-04-06, 16:50
Pershendetje Aga Syl mire se erdhe ne mesin tone.Do kaloni mire mire sigurisht.

Perzemersisht Lali

Aga Syl
12-04-06, 13:39
Ju pershendes te gjithve qe te kaloni nje jete te lumtur,
familjare dhe shoqerore gjithe te mira.


Nga Aga Syl.

GURI SYLAJ
15-04-06, 07:12
po qyshe te kam ,allahile , o Age?
belivallahi lakmi po te marr per sefan qe po e bajshe po lum Aga a e shte zor me u ba Age?

Ju pershendes dhe ju deshiroj cdo te mire ne jete!
Nga Guri Sylajve ,por i do Sylajve tjere jo i atyre te juveve.................

Naki
15-04-06, 11:43
Duke ju dėshiruarė mirė se ardhje nė sofren dardane,Aga i nderuarė ju lė dy cigare pėr selam,qė tė kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

me nderime,Naki

turisti
29-04-06, 17:04
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.

Aga Syl
29-04-06, 19:22
Te pershendes edhe une ti Turist,
te uroj qaste te lumtura.Aga.

Luana
14-05-06, 00:15
Aga syl ,
Te pershendes ne ket oden tende dhe te ruoj gjithe te mirat ne qdo sfer ...

Mire u ndegjofshim deri ne shkrimet tjera http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h020.gif

Aga Syl
14-05-06, 14:08
Turisti, Luana, Artisti, Vjeshta, Laliloli, Ninnela, Paradoks-13, Halla e madhe, Guri Sylaj,
Guri i madhe, Axha, Jador, Arb, Rafet Lapjani, Naki, Murgesha, Reana,Vendasi,
dhe te gjithe te tjerve:

Shfrytzoje rastin qe te ju faleminderoj per pershendetjet e juaj,njashtu edhe une
ju pershendes, dhe ju deshiroj kenaqesi te madhe ne FD,dhe njeherit ju deshiroj
jete te gjate familjare dhe shoqerore, me te gjithe te mirat shpirterore.
Me shkrimet e juaja,jame shume i kenaqur, qe ma perkujtoni rinin time.

Pershendetje nga Berlini:Aga Syl.

Aga Syl
21-05-06, 14:03
P: Pranimi
E: Eshte
R: Realitet
Sh: Shkelqimi
E: Eshte
N: Natyra
D: Dashurija
E: E....
T: Tejkalon
J: Jeten ne
E: Ekzistence

Ju uroj kenaqesi te madhe ne FD.

nga:Aga Syl.

halla e madhe
31-05-06, 08:53
Pershendetje per Ju kudo qe jeni:smile:

Nga:halla e madhe

turisti
16-07-06, 15:26
Pershendetje per ty,o AGE i nderuar nga Kaēaniku.:smile: :smile:

Aga Syl
06-10-06, 19:28
Nje pershendetje per te gjithe anetaret e forumit.
Ju deshiroj nje jete te lumtur.
Nga:Aga Syl.

Murgesha
07-10-06, 11:27
Aga Sylė falemnderit pėr pėrshėndetje e njė pėrshėndetje (mė mirė vonė se kurr) nga zemra tė dėrgoj edhe unė.

Murgesha!

Aga Syl
07-10-06, 15:36
Aga Sylė falemnderit pėr pėrshėndetje e njė pėrshėndetje (mė mirė vonė se kurr) nga zemra tė dėrgoj edhe unė.

Murgesha!


Ju flm. Murgesha per pershendetje, nuk eshte vone asnjeher.
ju deshiroj gjithe te mira, dhe fate te lumtur ne jete,
e meritoni te jeni mbi super moderatoret e shkelqyeshme.


Aga Syl prane oxhakur.

Aga Syl
19-02-07, 16:37
Ju pershendes nga vendlindja te gjithve.
edhe juve ne diaspor se shpejti do te kthehem.
tung tung.


Aga Syl

Djellza:
14-04-07, 23:18
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Aga Syl
17-05-07, 22:40
pershendetje per te gjithe,kalofshi sa me mire

vjeshta
22-05-07, 02:31
Pershendetje dhe respekt per juve .


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:27
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Qika^Me^Kule
12-09-11, 18:16
http://www.willstdubestimmtnichtwissen.de/data/media/52/085_schoenen-tag_gb-pic.gif