PDA

View Full Version : Nga Belgjika kemi dike ?


Brilliant
10-04-06, 02:50
Pershendetje,

Jam kurioz te dije nese kemi forumist nga Belgjika?nese ka atehere po i heqim maskat prej gutaperkes.

mirembetshi

Brilliant

AL-STAR
23-11-06, 18:13
Pershendetje dhe mire se ju gjej te gjitheve sikurse jam antari me i ri ju pershendes te gjitheve ne veçanti shqipetaret nga belgjika sepse edhe une jetoj ne belgjike.

PERSHENDETJE

Brilliant
28-03-07, 16:19
Si duket shqiptaret nga Belgjika i paska mare lumi , AL-STAR te flm qe je kyq .;; mujsh mi ftue dhe tjeret qe te hapim debat per hallet tona qe i kemi ktu ne Belgjike

me respekt


Brillianti

lulikras
04-09-07, 17:42
Pernime internet qka u boh keshtu keta Shqiptaret e Shqiptarkat e belgjikes sqenkan prezentu me nje vjel te vetem ....
Nejse une mendoj se ka ketu shum Shqiptar nga Belgjika po jan te gjinis femrore e po kan frik me u preznetu se mandej thojn o qy qiken e filanit e kam taku ne forum te dardanis hahahaha....

LABI
04-09-07, 19:10
Pernime internet qka u boh keshtu keta Shqiptaret e Shqiptarkat e belgjikes sqenkan prezentu me nje vjel te vetem ....
Nejse une mendoj se ka ketu shum Shqiptar nga Belgjika po jan te gjinis femrore e po kan frik me u preznetu se mandej thojn o qy qiken e filanit e kam taku ne forum te dardanis hahahaha....


O luli-krass ooo haverrr... Ku je bre djale..ev ev ev n'a harrove e hajt. Ne Belgjike qenke vendos, disloku ha ... Te pershendes , miku , bashkeatdhetari/bashkevendasi, Labi .. (S'di a po t'vine t'falat qe po t'i dergoj ) . :wink:

ShqiPaix
30-12-07, 18:42
Vous êtes du côté flamand ou wallon, les gars? :p
Meilleurs voeux pour 2008! ;)

Sy_kaltra
30-12-07, 19:06
Ik wens jullie alle mooie dingen, al het beste om 2008 goed te beginnen. Een goede gezondheid, veel liefde en Gelukkige Nieuwe Jaar. Groetjes !


Sy_Kaltra.

Preshevar
03-01-08, 15:50
Vous êtes du côté flamand ou wallon, les gars? :p
Meilleurs voeux pour 2008! ;)

Ni l'un, ni l'autre :tongue:

LaCoStA
05-01-08, 03:07
Ik wens jullie alle mooie dingen, al het beste om 2008 goed te beginnen. Een goede gezondheid, veel liefde en Gelukkige Nieuwe Jaar. Groetjes !


Sy_Kaltra.
A muja ne dit edhe na cka ke than hahaha ???

Zaim Vaksinca
05-01-08, 13:17
A muja ne dit edhe na cka ke than hahaha ???Naj paska uru vitin 2008. :)

Zaim Vaksinca
06-01-08, 14:39
Ju përshëndes nga rrethi i Brukselit. :cool:

Enxhi
09-01-08, 10:04
Salut.Ça va?:cool::wink:

Zaim Vaksinca
09-01-08, 15:36
Salut.Ça va?:cool::wink:

ça va bien , merci et vous !? :smile: