PDA

View Full Version : une jam...


prishtinasi
15-04-06, 16:35
ok, ta prezentoj edhe une veten...biografin e bujshme temen:biggrin: ...prishtinasi prej...prishtines...
ju pershendes krejtve...prej thonit te kambes deri te kimja e kokes...

vjeshta
16-04-06, 00:11
Mire se erdhet Prishtinasi ,dhe qaste te bukura ketu ne mesin tone .

Vjeshta!

Murgesha
16-04-06, 00:21
Mirė se na erdhe Prishtinasi.
Nė pėrshėndetje marrin pjesė marrin edhe thonjtė e kėmbės dhe kimet e flokėve. :biggrin:

Kalo ēaste tė bukura qė mesin tonė.

jadore
16-04-06, 00:46
ok, ta prezentoj edhe une veten...biografin e bujshme temen:biggrin: ...prishtinasi prej...prishtines...
ju pershendes krejtve...prej thonit te kambes deri te kimja e kokes...

..ah .".prishtinasi" i ati emri me te bukur te lagjeve te Prishtines- Bregu i Djellit -
(edhe ate tatepjete te madhe ,qe na krijone kallje te muskujve ne netet pas daljes, ja falim per hire te emrit qe ka , )dhe nicku yt Metropolitan uroj te jete legjende ketu sikurse kenga .......pranvere ne Prishtine ..........pra te pershendes-a,( ke nick te madhe ,mbaj pergjegjesi-hahahahaha)

prishtinasi
14-06-06, 16:58
..ah .".prishtinasi" i ati emri me te bukur te lagjeve te Prishtines- Bregu i Djellit -
(edhe ate tatepjete te madhe ,qe na krijone kallje te muskujve ne netet pas daljes, ja falim per hire te emrit qe ka , )dhe nicku yt Metropolitan uroj te jete legjende ketu sikurse kenga .......pranvere ne Prishtine ..........pra te pershendes-a,( ke nick te madhe ,mbaj pergjegjesi-hahahahaha)


hahahahah....mos e permende tatpjeten, se mbase disa pijeve naten...ajo rruge eshte "operacioni himalaja"....
Flm...Jador, Murgesha dhe Vjeshta

Lijanna
28-06-06, 12:01
Prishtinas , ne -Breg te diellit- po banoke ti ? ....qenkemi goxha afer ....:smile:

prishtinasi
30-06-06, 23:43
Prishtinas , ne -Breg te diellit- po banoke ti ? ....qenkemi goxha afer ....:smile:

Pershendetje atehere fqinje, paske zgjedhur lagjen me te qete te Prishtines:biggrin:, per studime!

Toni3
30-06-06, 23:47
Mire se na vjen, te urojme caste te bukura mes nesh!

prishtinasi
30-06-06, 23:52
Mire se na vjen, te urojme caste te bukura mes nesh!

Flm Toni3...

Dea_A
23-12-06, 13:03
Te pershendes metropoli i Kosoves :tongue: ,
gjithe te mirat te deshiron Dea_A!

prishtinasi
23-12-06, 13:42
Te pershendes metropoli i Kosoves :tongue: ,
gjithe te mirat te deshiron Dea_A!

hahah...te pershendet Shefi ty!:tongue:
Flm

legenda
27-12-06, 01:15
te pershendes vendas:smile: ,kjo biografia jote e bujshme me bani kurreshtare,:wink: ....
ok, ta prezentoj edhe une veten...biografin e bujshme temen:biggrin: ...prishtinasi prej...prishtines...
ju pershendes krejtve...prej thonit te kambes deri te kimja e kokes...