PDA

View Full Version : Botrori Gjermani 2006


Dr. Leone
17-04-06, 12:25
Kush do e fitoj kupėn botrore nė vitin 2006 .
Pėr mendimin tim mendoj se kupėn do e mer BRAZILI.
Juve ēfarė mendoni ?

Me respekt
Dr. Leone

Espresso
17-04-06, 17:25
Kush do e fitoj kupėn botrore nė vitin 2006 .
Pėr mendimin tim mendoj se kupėn do e mer BRAZILI.
Juve ēfarė mendoni ?

Me respekt
Dr. Leone

Dr.Leone

Edhe une mendoj, Brazili do te fitoj boterorin sepse te gjithe lojtaret e Brazilit jane besimtare te devotshem te Jezusit dhe para se te fillojne lojen, kur te mbarojne dhe pas cdo goli te shenuar falenderojne Jezusin.:cool:

Agroni22
03-05-06, 21:28
ANGLIAAAAAA sepse ka futbolliste qe premtojne titullin