PDA

View Full Version : Une jam Psikologu


Psikologu
18-04-06, 09:05
Qe sa kohė se bashku me ju ketu , kemi nda mendime tė ndryshme , urime dhe pershendetje , e mė ne fund me duket se me erdhi rradha qė edhe unė tė prezentohem pak.
Tė flasė dhe tė shkruaj pėr veten time , ėshtė ndoshta e tepertė, por ne jeten private deri me sot kam berė shumė, kaluar e mesuar , studjuar e kontribuar , por asgjė pėr lavdė , cdo gjė ka qenė dhe do tė jetė si parim i thjeshtesisė.
Mendjemadhesin nuk e kam ne veten time tė imponuar , as lavdin , por krenarin e kam dhe do ta kem cdo here , fal punes, shoqerisė , familjes dhe vetes time personale,punes sė palodhurė dhe angazhimeve tė ndryshme , qofshin ato kombetare , shoqerore , humane dhe politike e letrare.
Me shkrime letrare , romane , poezi , filma dhe kengė e studime mirrem qe njė kohė tė gjatė, sigurishtė me shumė se 25 vite , e pėrndryshe, klikoni ne google me gersishtė :tongue:
Humorin e dua shumė dhe e adhuroj , jam i lirė ne komunikim dhe kam deshirė qe pėr cdo gjė tė bisedoj hapur , pamvarsishtė se cka dhe si .
Nuk e duroj aspak padrejtesin , jo vetem pėr veten time , por pėr cdo njeri qe e dij qė ka dhe ėshtė nė tė drejtė, ndersa humanizmin dhe shpirtėbardhesin e kam si rrenjen kryesore tė shpirtit tim.

Kaq sa pėr tash , heren tjeter ndoshta pak me gjersishtė.
Kam kujtime dhe falenderime tė gjera dhe tė vlersuara pėr shumė anetarė ketu ne forum , dhe jam i gezuarė qe se bashku ketu kemi klauarė qaste tė mira , dhe besoj se do tė kalojmė edhe ne tė ardhmen.

Me nderime pėr ju ;
Psikologu

Artisti
18-04-06, 10:28
Vlla i nderuar Psikologu,vrapova e vrapova me te pershendet i pari :smile: .

Mire se t kam gjetur ne kete forum te mrekullueshem dhe gezohem qe je pjese e ketij forumi.

Te deshiroj vetem qaste te mira dhe te paharrueshme.


Perzemersisht


Artisti

e_martumja
18-04-06, 14:28
Psikolog i nderuar pranoje nje pershendetje nga une dhe ne prezentimin apo ne shkrimet e tuaj shikoj nje mencuri te lart.Argetime te kendshem ne mesin tone te deshiron e_martumja

Paradox_13
18-04-06, 20:46
Prano pershendetje edhe nga ana e ime i mderuar Psikologu.
Eshte nje nder i veqante per mua qe te komunikoj me njerze te nje niveli te tille qfar jeni ju.Modestia juaj me len te kuptoj se verrtet kemi te bejm me nje personalitet qe e don shoqrin pamvarsishte nga vien dhe te q'far niveli arsimor jan ata.
Pra edhe nje her ju pershendes dhe uroj qe se bashku ketu ne F.D te kalojm qaste te mira.

Psikologu
19-04-06, 17:43
TØnderuarė/a !

JU falendroj pėr fjalet dhe shkrimin e juaj.
Pėrsonalishtė jam shumė krenarė qė gjindem ne mesin e juaj , ku do tė mundohem qė sa me shumė tė jem me ju .
Me nderime si cdo here pėr ju ;

Psikologu

Zana_ch
07-05-06, 08:14
I nderuar Psikologu prano pershendetje nga une Zana me deshir qe te jeni mir ti dhe familja jote.E ndiej vete shum e lumtur kur lexoi shkrimet tua, per zotin ja vlen me lexue shkriemt tua.
Njeriu me karakter te lart dhe me me menqurin si ty, e tregon veten se nuk ka mendjemadhsi te madhe por gjithnje e konsideron veten njeri i qet .....RESPEKT RESPEKT per ty Psikologu.
Ma beso se kam shume fjal qe te shkruj per ty por si thot populli fjala ma e madhe eshte vepra kshtu pra po e la nuk po shkruj ma veq vlla i nderuar vazhdo ket rrug qe e ke dhe do jesh i madh ne qdo aspket.
Te fala nga zemra ty dhe familjes tende.
Zana_ch

HoteL-MadriD
07-05-06, 09:41
Pėrshendetje.

Mirė se ke ardhė nė forum dardania.de, tė uroj tė kalosh sa mė mirė nė forum sbashku me ne.

Tė pėrshendes.

Tung

turisti
10-05-06, 16:42
Qe sa kohė se bashku me ju ketu , kemi nda mendime tė ndryshme , urime dhe pershendetje , e mė ne fund me duket se me erdhi rradha qė edhe unė tė prezentohem pak.
Tė flasė dhe tė shkruaj pėr veten time , ėshtė ndoshta e tepertė, por ne jeten private deri me sot kam berė shumė, kaluar e mesuar , studjuar e kontribuar , por asgjė pėr lavdė , cdo gjė ka qenė dhe do tė jetė si parim i thjeshtesisė.
Mendjemadhesin nuk e kam ne veten time tė imponuar , as lavdin , por krenarin e kam dhe do ta kem cdo here , fal punes, shoqerisė , familjes dhe vetes time personale,punes sė palodhurė dhe angazhimeve tė ndryshme , qofshin ato kombetare , shoqerore , humane dhe politike e letrare.
Me shkrime letrare , romane , poezi , filma dhe kengė e studime mirrem qe njė kohė tė gjatė, sigurishtė me shumė se 25 vite , e pėrndryshe, klikoni ne google me gersishtė :tongue:
Humorin e dua shumė dhe e adhuroj , jam i lirė ne komunikim dhe kam deshirė qe pėr cdo gjė tė bisedoj hapur , pamvarsishtė se cka dhe si .
Nuk e duroj aspak padrejtesin , jo vetem pėr veten time , por pėr cdo njeri qe e dij qė ka dhe ėshtė nė tė drejtė, ndersa humanizmin dhe shpirtėbardhesin e kam si rrenjen kryesore tė shpirtit tim.

Kaq sa pėr tash , heren tjeter ndoshta pak me gjersishtė.
Kam kujtime dhe falenderime tė gjera dhe tė vlersuara pėr shumė anetarė ketu ne forum , dhe jam i gezuarė qe se bashku ketu kemi klauarė qaste tė mira , dhe besoj se do tė kalojmė edhe ne tė ardhmen.

Me nderime pėr ju ;
Psikologu


Faleminderit shume i nderuar,per prezentimin aq te mire.

Deshiroj qe edhe shume kohe ,nicku Psikologu ,te na shoqeroje ne udhetimin e DARDANISE.

Me respekt te veqant,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Psikologu
14-05-06, 19:33
E nderuar/a!

Ju falenderoj shumØpėr viziten e juaj dhe pėrshendetjet e juaja te ngrohta, njeherit ju deshiroj cdo tė mirė e tė mbarė ne cdo hap tė ardhemris sė jetes juaj dhe ne cdo sferė tė jetes nė pergjithesi .
Cdo here kam qenė dhe do tė jem i gėzuarė ne mesin e juaj , edhe atehere kur do tė jem ndoshta largė, kujtimet pėr ju do ti mbajė ne zemer dhe tė paharruara.

Me nderime dhe konsiderat pėr ju , si cdo here :


Psikologu

Kodra
14-05-06, 21:04
**********
**********
**********


I nderuari Psikologu,

Shkrimtari,Poeti,Psikologu tė gjitha kėto terme,zėvendėsohen me fjalėn NJERI nė rastin tėnd.
Njeri tė jeshė,ėshtė shumė vėshtirė,ti i nderuar ke kėtė fat dhe tė bartėsh kėtė epitet me krenari tė madhe.

- Aty ku duhet tė mbrohet Kombi,je ti

- Aty ku duhet tė mbrohet e vėrteta,je ti

- Aty ku duhet tė mbrohet e drejta e njeriut,je ti


Tė pėrshėndet,tė respekton,tė nderon


Kodra