PDA

View Full Version : Fukara jam den baba den.


Luta_Fukara
23-04-06, 01:50
Erdhi se ma deshti deshira te jem ne mesin tuaj, ne daq i mireseardhur ne daq jo jam ketu, e ju si te doni me pritni.

Me fol per veten skam cka tregoj edhe shume se tere jeten fukara e fukara edhe do te vdes, po gjithe ja kam dite sefase e me ba sefa.
Tash se fundi me gjithe fukarallekun tem ma solli zoti edhe nje kompjuter ne shtepi e me tha Lute ti fukara se fukara e me qet kuti ki me ja ngjit per bishti edhe ma shum fukarallekut se ky ste len as me honger buke si duhet, e edhe ashtu nuk ke shum cka me honger, e ban sefa kur te kercasin zorret per buke, se shum shydet i madh eshte me shkru ne kompjuter.
Hajt me te mira se shum ju kallxova per vete.

Luta.

jadore
23-04-06, 21:37
Erdhi se ma deshti deshira te jem ne mesin tuaj, ne daq i mireseardhur ne daq jo jam ketu, e ju si te doni me pritni.

Me fol per veten skam cka tregoj edhe shume se tere jeten fukara e fukara edhe do te vdes, po gjithe ja kam dite sefase e me ba sefa.
Tash se fundi me gjithe fukarallekun tem ma solli zoti edhe nje kompjuter ne shtepi e me tha Lute ti fukara se fukara e me qet kuti ki me ja ngjit per bishti edhe ma shum fukarallekut se ky ste len as me honger buke si duhet, e edhe ashtu nuk ke shum cka me honger, e ban sefa kur te kercasin zorret per buke, se shum shydet i madh eshte me shkru ne kompjuter.
Hajt me te mira se shum ju kallxova per vete.

Luta.^.....


Lute ... mire se na erdhe , e kalofshe, sa me mire ketu ,,

( sa per furarallek , mos baje dert bre Lyte ,e hjeke ate prapashtese , se te gjithe nje soj si ti jemi .....kemi lind ,e do te shkojme, pa marre me vete asgje ,,,nje fjale e mire na mbet afer,, tjerat shkojne e vine .....pra gajret ....)

Agroni22
24-04-06, 18:35
Erdhi se ma deshti deshira te jem ne mesin tuaj, ne daq i mireseardhur ne daq jo jam ketu, e ju si te doni me pritni.

Me fol per veten skam cka tregoj edhe shume se tere jeten fukara e fukara edhe do te vdes, po gjithe ja kam dite sefase e me ba sefa.
Tash se fundi me gjithe fukarallekun tem ma solli zoti edhe nje kompjuter ne shtepi e me tha Lute ti fukara se fukara e me qet kuti ki me ja ngjit per bishti edhe ma shum fukarallekut se ky ste len as me honger buke si duhet, e edhe ashtu nuk ke shum cka me honger, e ban sefa kur te kercasin zorret per buke, se shum shydet i madh eshte me shkru ne kompjuter.
Hajt me te mira se shum ju kallxova per vete.

Luta.mire se ke ardhe e mire se na gjete e pa kan fukara as i pasum smundesh me kan

etniku
25-04-06, 00:28
mire se ke ardhe e mire se na gjete e pa kan fukara as i pasum smundesh me kan============== o agron po shume bre nje fjale te mire ke thon eke perfshi me pake po shume me vler ka qen qao kalofshi bukur

Arb
25-04-06, 01:48
Lute Fukaraja,

Mire se ke ardh, e dashte zoti e mshon shkelem nje here e pergjithmone fukarallekut!

Ata qe ja msyjne FD-se me fukarallek, dalin/rrine pa te...

vjeshta
27-04-06, 20:26
Nje pershendetje per Luten dhe nje per Fukarallakun e tij ,se nuk eshte bash lehte me jetu me fukarallak.:biggrin:

Mire se na erdhe i nderuar ,dhe momente te bukura ketu ne Fd.

Vjeshta!