PDA

View Full Version : King-Gentius


Naki
25-04-06, 10:54
Mė lejoni tė ju pėrshėndes pėrzemėrsisht,dhe tju shpreh komplimentin timė pėr punėn tuajė .
Vlerat kombėtare -historike ,tė postuara nė Formė tė fotove nga ju, janė njė thesarė i ēmuar dhe vertetė meritojnė njė kujdesė tė veqant.

Ju pėrshėndes vllazėrisht !


Naki

Murgesha
25-04-06, 14:43
I nderuari Naki edhe unė po i kacavjerrem pėrshėndetjes tėnde.
Ndėrsa pėr ty King_Gentius uroj qė edhe mė tutje tė lexojmė shkrime tė bukura siē e keni zakon ju.

Mė vjen mirė qė jeni pjesė e anėtarėve nė Dardani.


Nderime e rrespekt prej,

Murgeshės!

Arb
25-04-06, 14:46
Pershendetje i nderuar KG,

Ju pergezoj per punen e juaj te shkelqyer ne forum!

Gjithe te mirat!

jadore
25-04-06, 15:55
...pershendetje "Mbreti i Gentianeve"( keshtu eshte disi ne perkthim apo). deshiroj te ju bashkangjitem dhe une urimeve te te tjereve dhe te vlersoj punen dhe vlerat qe sjell ..respekt !!

( qe te jem me reale , shkrimte e juaja i kam lexuar gjithmone ,edhe akoma sillem mes medyshjes ,, se nga me vjen e njohur kjo dije e ngjajshme me dike qe kam takuar me pare !! ,kjo menyre e te shprehurit tend , ky stil ??? , ndoshta dhe koicidence virtuale apo "de javu "nga rinkreanimi kushedi!!!! . megjithate ...dij qe qdo postim i juaji ka vlere ...vazhdime te mbare !)

King_Gentius
25-04-06, 17:27
Faleminderit te gjitheve per kete nder qe me beni me kete teme. Me pelqen shum te bisedoj me bashkatdhetaret e mi per tema te ndryshme. Do perpiqem te vazhdoj kontributin tim me te njejtin kualitet. :smile:

Shendet.

King_Gentius
25-04-06, 17:40
Jador, nuk e di, ndoshta do jemi takuar. Shresoj te mos kesh pas probleme me personin qe te kujtoj. :biggrin:

Paradox_13
25-04-06, 18:33
Kontributi qe ju po jepni ne temat e keti Forumi meriton q'do respekt.
Ju pershendes pra dhe ju uroj shume suksese ne punen tuaj i nderuari King Gentius.

Luana
25-04-06, 20:23
Kontributi qe ju po jepni ne temat e keti Forumi meriton q'do respekt.
Ju pershendes pra dhe ju uroj shume suksese ne punen tuaj i nderuari King Gentius.

Ketij urimit po i bashkangjitem edhe une ,
Te pershendes perzemersisht
Luana :wink:

jadore
25-04-06, 22:00
Jador, nuk e di, ndoshta do jemi takuar. Shresoj te mos kesh pas probleme me personin qe te kujtoj. :biggrin:
.....hahahahaha !
..... aspak King , te betohem ,per fate te mire gjithmone kam pas privilegjin te takoj njerze te mrekulluar, qe idet dhe bindjet e tyre me kane fasionuar( ose une shume tip i ceket, dhe kuptohem shume mire me ata ,kush e dine , ?)prandaj aludova kur shkova ate fraze, per nje bindje te mire te krijuar nga shkrimet e juaja ....megjithate pres prap nga Ju , si nick te kontribosh po me te njejtin ritem ...respekt pra nga J'ador

Reana
29-04-06, 02:50
Pershendetje Genti,

Prano edhe pergezimet e mia per punen qe beni ne FD...edhepse nuk e besoj te kem perjetuar ndonje déją vu, ka kohe qe kam lexuar me interesim postimet tuaja, posaqerisht mbi shtjellimet historike te shekullit te kaluar, te raportuara ne te perditshmen Amerikane "The New York Times"(nese nuk gaboj).

Shkrime me vlere te hatashme, te cilat do te duhej ti lexojne gjithe shqiptaret, per njohjen me te mire te rrethanave ne trojet shqiptare ne ne fund te shk 19 dhe fillim te shekullit 20!!!

te pershendes dhe suksese te metutjeshme,


Reana

halla e madhe
29-04-06, 08:53
Puna e palodhur e King_Gentius na bene te ndjehemi krenar!

Suksese ne te gjitha sferat e jetes te deshiron:halla e madhe

King_Gentius
01-05-06, 09:29
Faleminderit gjithashtu edhe ju Paradox_13, Luana, Reana dhe halla e madhe :smile:

Kodra
11-06-06, 10:00
**********
**********
**********

I nderuari King Gentius,

ju lutem pranoni pėrshėndetjet e mia tė sinqerta.Shtjellimi i bisedės e shoqėruar me Tolerancėn tuaj mė pėlqen shumė,pėr kėtė prano edhe lėvdatėn mė tė madhe nga unė.


Tė nderon

Kodra

Artisti
12-08-06, 11:51
King diplomati hahaha,te pershendes shume me diplomaci :wink:


.

Arb
28-11-07, 19:20
Urime Festa Kombetare

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif

uck_aksh
29-11-07, 01:58
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 18:12
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
03-12-07, 00:21
http://i183.photobucket.com/albums/x304/estheres/good%20day/5137nd1.gif

turisti
21-02-08, 23:18
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 02:48
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Pupi
26-03-09, 20:36
Se ē'mė ra mall sot pėr kėtė burrė nga Jugu i Shqipėris.
Doku ktej mė shpesh or Shqipe, na ka marrė malli pėr shkrimet e tua.
Njė pėrshėndetje ta lė kėtu e duke tė uruar ēdo tė mirė kudo e kahdo qė gjindesh.

Artisti
27-12-09, 10:50
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Kaqanikasja
01-07-11, 14:32
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF