PDA

View Full Version : FC.CHELSEA mbron titullin e liges ANGLEZE


Agroni22
29-04-06, 23:28
FC.CHELSEA sot per her te dyte radhazi mbrojti titullin e ANGLIS dhe me kete deshmoje se eshte nder skuadrat ma te mira ne evrpoe