PDA

View Full Version : Lojetari


Faqet : [1] 2

Luana
29-04-06, 23:29
Pershendetje te veēant per Lojetarin

Pasi qė nuk pash asnji tem pėr anėtarin tonė Lojetarin ,ka kohė qė ėshtė nė mesin ton dhe gjithėmon lexoj postimet e tij me ėndje desha ti a bėj nji pėrshėndetje te pėrzemėrt ..

Sukses LOJETARI nė tė ardhėme ..

Agroni22
29-04-06, 23:31
pershnedetje te sinqerta edhe nga ana ime per LOJTARIN dhe trego more a me te vertet je lojtar hehe

Gentiani
30-04-06, 01:32
Vėrtetė nuk ka asnjė temė pėr Lojėtarin, por ai e luan, luan lojėn!
Lojėtar edhe unė hyra tė shėnoj kėtu tek ky terren pėrshėndetės-sportiv, duke ju pėrshėndetur dhe tė mos harroni se njė darkė e keni borxh nė terrenin tuaj! :tongue: :tongue:

LOJETARI
30-04-06, 09:08
Pershendetje te veēant per Lojetarin

Pasi qė nuk pash asnji tem pėr anėtarin tonė Lojetarin ,ka kohė qė ėshtė nė mesin ton dhe gjithėmon lexoj postimet e tij me ėndje desha ti a bėj nji pėrshėndetje te pėrzemėrt ..

Sukses LOJETARI nė tė ardhėme ..

Luana ,faleminderit per kete pershendetje te veqant ,edhe une ju deshiroj argetim te veqant ne kete forum i cili me beri per vete edhe pse nuk jam shume i rregullt.

LOJETARI
30-04-06, 09:13
pershnedetje te sinqerta edhe nga ana ime per LOJTARIN dhe trego more a me te vertet je lojtar hehe
Pershendetje Agroni 22 ,faleminderit edhe juve .
Normal qe jam lojetare , por koheve te fundit u mbyta duke i dhene veti gola hahahahh....
kalofsh mire .

halla e madhe
30-04-06, 09:17
Pershendetje madheshtore per LOJETARIN!

JU deshorj caste te kendshme dhe postime te shumta ne FD:smile:

LOJETARI
30-04-06, 09:18
Vėrtetė nuk ka asnjė temė pėr Lojėtarin, por ai e luan, luan lojėn!
Lojėtar edhe unė hyra tė shėnoj kėtu tek ky terren pėrshėndetės-sportiv, duke ju pėrshėndetur dhe tė mos harroni se njė darkė e keni borxh nė terrenin tuaj! :tongue: :tongue:
Faleminderit zotrote ,sa per darke ska problem ,burri nje here e jep fjalen .c“kemi te re andej nga Misiri ? hahahahahhah..........qaste te kendshme i nderuar.

LOJETARI
30-04-06, 09:23
Pershendetje madheshtore per LOJETARIN!

JU deshorj caste te kendshme dhe postime te shumta ne FD:smile:
Halla e madhe faleminderit per urim ,keni respektin tim si cdo here .
Mos pritni shume postime nga une se mu kane lodhe gishtat hahahhahhh.....

Naki
30-04-06, 10:29
I nderuari Lojėtari, pranoni pėrshėndetjet e mia tė sinqerta , mė dėshirat mė tė mira pėr ju.
I lexojė mė vėmendje postimet tuaja, dhe kamė njė respektė tė veqantė pėr qasjen tuajė analitike nė debatimin e temave.

me respektė- Naki !!!

Murgesha
30-04-06, 11:46
Lojėtari edhe unė tė pėrshėndes dhe dėshiroj postime sa mė tė shumta prej jush.

Murgesha!

LOJETARI
30-04-06, 21:53
I nderuari Lojėtari, pranoni pėrshėndetjet e mia tė sinqerta , mė dėshirat mė tė mira pėr ju.
I lexojė mė vėmendje postimet tuaja, dhe kamė njė respektė tė veqantė pėr qasjen tuajė analitike nė debatimin e temave.

me respektė- Naki !!!

Po Naki , i pranoj pershendetjet me kenaqesi dhe ndjehem i nderuar nga fjalet tuaja .Ju uroj caste te kendshme .

LOJETARI
30-04-06, 21:59
Lojėtari edhe unė tė pėrshėndes dhe dėshiroj postime sa mė tė shumta prej jush.

Murgesha!

Ju faleminderit Murgesha ,do perpiqem te ua plotesoj deshirat dhe nese me del kohe do tju bombardoj me postime deri sa te kerkoni te nderprej ose te zvogeloj aktivitetin tim.

jadore
02-05-06, 00:05
....shof qe Luana paska menduar me qellimin e mire ( por sa na bene mire kjo neve !!!!)per hapjen e temes Lojtari ...............

.....................Lojtari ...
...--pse duhet ti deshirojme mireseardhje Lojtarit?? (pak si vone, e shof qe ka afer nje vite qe eshte antasuar ) pse duhet ta pergezojme Lojtarin , per shkrimet apo???? ( se veprat askujt ketu nuk ja njohim )shkrimet e Lojtarit , ironi qe na thumbon, sarkazma qe na huton , inteletki i tij qe na tjeterson , dhe te gjithe kete e luan me nje loje marremendese qe ( arrin ) te na vetedijeson ....loje jo ferr lojtare!!!!! ....... na lere te qete, na lere ne kete menqurin tone qe jemi ,dhe kemi ,pse na prish qetesin dhe rahatin Lojtare !!te deshiroje "mireseardhje " te pergezoj per punen qe bene me duhet te matem me vleren e shkrimit tend , kjo eshte e veshtire Lojtare ( mos na mundo neve te munduareve ) ...............prandaj po mendohem e po mendohem a ti deshiroj apo jo Lojtarit vazhdimesi te njejte , sepse shkrimet e tij jane ekuacione te veshtira (valla )!!!!!!!!!

( ha ha ha , ha ha )

Luana
02-05-06, 03:01
ahahahahhaahahhah Miss : Jador


Nuk kursej per persdhendetje , mirpo kur kursej mire pak dhe sakt ...!!! :wink:

yeah , vertet intersant eshte po te thoja ndonje fjal ndoshta do te beja ndonje gabim pasi qe ky forum nuk do komente...:cool:

Kurse Lojetarin e pershendes per kenaqesine qe na jep me shume llojshmerine e te dhenave qe shkruan ne gjuhen shqipe. :smile:

All the best to you Lojetari http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a040.gif

LOJETARI
02-05-06, 20:00
....shof qe Luana paska menduar me qellimin e mire ( por sa na bene mire kjo neve !!!!)per hapjen e temes Lojtari ...............

.....................Lojtari ...
...--pse duhet ti deshirojme mireseardhje Lojtarit?? (pak si vone, e shof qe ka afer nje vite qe eshte antasuar ) pse duhet ta pergezojme Lojtarin , per shkrimet apo???? ( se veprat askujt ketu nuk ja njohim )shkrimet e Lojtarit , ironi qe na thumbon, sarkazma qe na huton , inteletki i tij qe na tjeterson , dhe te gjithe kete e luan me nje loje marremendese qe ( arrin ) te na vetedijeson ....loje jo ferr lojtare!!!!! ....... na lere te qete, na lere ne kete menqurin tone qe jemi ,dhe kemi ,pse na prish qetesin dhe rahatin Lojtare !!te deshiroje "mireseardhje " te pergezoj per punen qe bene me duhet te matem me vleren e shkrimit tend , kjo eshte e veshtire Lojtare ( mos na mundo neve te munduareve ) ...............prandaj po mendohem e po mendohem a ti deshiroj apo jo Lojtarit vazhdimesi te njejte , sepse shkrimet e tij jane ekuacione te veshtira (valla )!!!!!!!!!

( ha ha ha , ha ha ).

JADOR e nderuar ,me zure ngushte me kete rradhitje te fjaleve tua.Lexova dy here kete kompliment te llojit te veqant dhe fillova te ndjehem ndryshe ,me dukej vetja sikur te kisha mare ndonje cmim te larte dhe gjindesha ne tribune ku munde te me shikojne edhe tjeret .Ta refuzoj nje cmim te tille nuk i takon natyres sime ,por edhe ta pranoj nuk me vjen lehte .Me bere te skuqem si ne ditet e para te shkolles kur cdo lavderim me shtynte te ndjehem i strukur .FALEMINDERIT ,por kjo nuk do te ndihmoj te mos jesh ne fokusin e kritikave te mia ne te ardhmen .(ende jam i pakorruptuar) hahahahahahah
Te uroj momente te knaqshme gjate rrugtimit tende ne kete bote qe si duket ka filluar te na pelqej.

LOJETARI
03-05-06, 11:22
ahahahahhaahahhah Miss : Jador


Nuk kursej per persdhendetje , mirpo kur kursej mire pak dhe sakt ...!!! :wink:

yeah , vertet intersant eshte po te thoja ndonje fjal ndoshta do te beja ndonje gabim pasi qe ky forum nuk do komente...:cool:

Kurse Lojetarin e pershendes per kenaqesine qe na jep me shume llojshmerine e te dhenave qe shkruan ne gjuhen shqipe. :smile:

All the best to you Lojetari http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a040.gif

Luana kenaqesia eshte ne anen time ,ate e gjeta ketu mes jush ,jam i impresionuar me laramanine e forumit .

Paradox_13
03-05-06, 11:42
Nje pershendetje te veqant kisha sot per ty i nderuari mik Lojtari.
Te pershendes kudo qe je dhe te uroj shume suksese ne perditshmerin tuaj si dhe argetim ne mesin e shoqeris Dardane.
Paradox_13

LOJETARI
03-05-06, 18:39
Nje pershendetje te veqant kisha sot per ty i nderuari mik Lojtari.
Te pershendes kudo qe je dhe te uroj shume suksese ne perditshmerin tuaj si dhe argetim ne mesin e shoqeris Dardane.
Paradox_13

Te prifte e mbara o Paradox-13 ,falaminderit per urime dhe pershendetje .Kaloni sa me mire edhe ju ne Dardanine tone te shenjte.

halla e madhe
31-05-06, 09:48
Pershendetje speciale per enigmatikun dhe romantikun e Fd!
Kalo sa me mire kudo qe je:smile:

me rrespekt:halla e madhe

LOJETARI
31-05-06, 22:19
Pershendetje speciale per enigmatikun dhe romantikun e Fd!
Kalo sa me mire kudo qe je:smile:

me rrespekt:halla e madhe

Faleminderit Halla e madhe ,ngrohtesia e fjaleve tua nuk lene tjeter vende veq nje perkulje respekti per forumisten me te admiruar nga te gjithe!

Agroni22
31-05-06, 23:28
pershendetje per ty i nderuar

halla e madhe
31-05-06, 23:33
URIME 200 Postimet Tua!

Sulsese dhe postime te shumta te deshiron :halla e madhe:wink:

Luana
19-06-06, 01:27
Lojėtar tė kėrkova e tė kėrkova menzi se tė gjeta nė faqen e dytė phaaaaaaaaaa , allahile a tė ka kap dielli hiq bre nė kėt verė ...?

Te pėrshėndes sonte me nji kėng te Sabri Fejzullahut "Nuk i dua bardhėsit"

:biggrin:

LOJETARI
20-06-06, 07:52
pershendetje per ty i nderuar

Pershendetje edhe per ty Agroni 22 ,kaloni sa me mire

LOJETARI
20-06-06, 07:56
URIME 200 Postimet Tua!

Sulsese dhe postime te shumta te deshiron :halla e madhe:wink:


Faleminderit Halla e madhe ,nur das beste für Sie (DU)

LOJETARI
20-06-06, 07:59
Lojėtar tė kėrkova e tė kėrkova menzi se tė gjeta nė faqen e dytė phaaaaaaaaaa , allahile a tė ka kap dielli hiq bre nė kėt verė ...?

Te pėrshėndes sonte me nji kėng te Sabri Fejzullahut "Nuk i dua bardhėsit"

:biggrin:

hahahahah pershendetje Luana Dielli nganjehere edhe nen hije po te digjte, faleminderit per kengen .

Luana
22-06-06, 15:41
hahahahah pershendetje Luana Dielli nganjehere edhe nen hije po te digjte, faleminderit per kengen .

ahahhahhah Lojetar nuk po besoj bre , une per veti kur te rrij nen hije krejt e bardhe behem si qumsht , dil rrezitu nime se edhe Mileti tu ka ber i bardhe (hahahhahahhha) :wink:Hasta la Vista Lojetar :tongue:

Zero Cool
03-07-06, 10:15
Pershendetje per Ty LOJETARI

P.S.: A e ke pa si ta kam dhene une te gjelberten je gjelbru krejt :wink: ahahahahhaa

LOJETARI
03-07-06, 11:56
Pershendetje per Ty LOJETARI

P.S.: A e ke pa si ta kam dhene une te gjelberten je gjelbru krejt :wink: ahahahahhaa

Faleminderit zotni Zero Cool .faleminderit edhe per gjelbrim ,por Ty s“ka qe te nxjerre prej te kuqes hahahahahaha.......:redface:

Zero Cool
03-07-06, 12:21
Faleminderit zotni Zero Cool .faleminderit edhe per gjelbrim ,por Ty s“ka qe te nxjerre prej te kuqes hahahahahaha.......:redface:
Ahahahahahahahah qka me ba bre shoki kta shqiptaro-harapt msosen qy ahahahahaha ndihmom ti kanihere qy ahahahahahaha

Zero Cool
20-07-06, 23:31
Ku je more shoki "mu"aiiiiiiiiiiiiiiii moti ste kam pa, po te pershendes e te uroj nje nate te kendshme.

LOJETARI
21-07-06, 20:07
Ku je more shoki "mu"aiiiiiiiiiiiiiiii moti ste kam pa, po te pershendes e te uroj nje nate te kendshme.

Kam hyre ne Zgafelle si minatoret dikur hahahah......pershendetje edhe nga une personit me enigmatik ne forum hahahahahha...............!

Urata
24-07-06, 04:45
Lojetar idesh, ne menyre tejet subtile njeh shpirtin njerezor...
ēdo fjale te qete, rregullte dhe drejte...
thelbi i ketyre fjaleve t'mia privilegj dhe krenari ...
me urtesi, me nder dhe me qellime te mira transmetova me shkronja ate qe mendoj per LOJETARIN...
Ne ēdo shkronje timen shtrihen shkallet e bindjes dhe pajtimit!
LOJETARI prano nje tufė pershendetjesh nga une me ngjyra respekti, konsiderate dhe nderi!

LOJETARI
24-07-06, 19:57
Lojetar idesh, ne menyre tejet subtile njeh shpirtin njerezor...
ēdo fjale te qete, rregullte dhe drejte...
thelbi i ketyre fjaleve t'mia privilegj dhe krenari ...
me urtesi, me nder dhe me qellime te mira transmetova me shkronja ate qe mendoj per LOJETARIN...
Ne ēdo shkronje timen shtrihen shkallet e bindjes dhe pajtimit!
LOJETARI prano nje tufė pershendetjesh nga une me ngjyra respekti, konsiderate dhe nderi!

Faleminderit e nderuar ,
Ndjenje e veqant per mua kur lexoje fjale te tilla qe vijne nga nje person si Ju .

Gentiani
25-07-06, 00:23
Lojėtar, Lojėtar,

ke humbur dhe nuk po merr pjesė mė nė lojė :tongue:

Ju pėrshėndes duke ju dėshiruar ēaste tė bukura nė stėrvitje e mirė u pafshim nė Finale! :tongue: :tongue:

I pėrshėndetur kudo qė gjindeni nė stėrvitjet verore :tongue:

LOJETARI
25-07-06, 08:47
Lojėtar, Lojėtar,

ke humbur dhe nuk po merr pjesė mė nė lojė :tongue:

Ju pėrshėndes duke ju dėshiruar ēaste tė bukura nė stėrvitje e mirė u pafshim nė Finale! :tongue: :tongue:

I pėrshėndetur kudo qė gjindeni nė stėrvitjet verore :tongue:

Po more ne finale ,cka te bene ty aq te sigurt se do te arrish deri atje .Kam bindjen se as cerekfinalen nuk do ta gezosh hahahahahaahahah.....

Berlin Berlin wir fahren nach Berlin hahahaha...

Ju pershendes gjitheashtu ,caste te kendshme !

Zero Cool
02-08-06, 20:38
Ooooo Lojetari po menxi qe te gjeta bre loqkomon. Nje pershendetje te ngrohte dhe nate te kendshme e si ta don zemra ty te uroj. Me respekt per ty Zero Cool.

Artisti
12-08-06, 12:38
Goooooooooooooooooooooooooooooooolll

Goooooooooooooooooooooll

Pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeeee


Pershendetjeeeeeeeeeeeeeee


nga


Artisti

Dea_A
09-10-06, 11:23
Edhe nje pershendetje per sote :smile: !
Mit voll Respekt Dea_!:smile:

uck_aksh
09-10-06, 11:30
pershendetje i nderuari Lojtari
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/foot_fr_031-1.gif

Murgesha
09-10-06, 12:30
LOJĖTARI kalova ksajde e mbasi jam kėtu po ta lė njė pėrshėndetje tė thjeshtė por tė ngrohtė.

Me rrespekt pėr ty

nga,

Murgesha!

SANTANA-29
09-10-06, 13:52
E se merdh reni edhe mue mi than disa fjal lojtarit.
i nderur lojtar temat e tua me befasojn se me duhet ta shtrengoj koken eta kuptoj
se qka ke shkrujtur.dhe per ket arsye je nje lojtar shum i mir.
persh.nga.AAAAAAAAAA:TH

LOJETARI
16-10-06, 14:39
Zero Cool
Artisti
Dea_
Uck-Aksh
Murgesha
SANTANA-29

Ju faleminderit per keto pershendetje te ngrohta dhe qaste te kendshme me tutje ne kete boten e Cudirave .Mos ma shihni per te madhe qe nuk jam pergjegj menjehere se mysafiret nuk po me lane rehat hahahahahaha......................

Agolli
05-11-06, 03:44
Lojetari ore Lojetari isha me Rafetin dhe e huazova Praqken tek ai...!!!! qite koken nese ki guxim..........:biggrin:

Te pershendes dhe kamė nderin qe gjindesh ne mesin tonė...
http://p2palbania.com/mkportal/modules/gallery/album/a_2.pngahahahahahahhaha

LOJETARI
05-11-06, 15:27
Lojetari ore Lojetari isha me Rafetin dhe e huazova Praqken tek ai...!!!! qite koken nese ki guxim..........:biggrin:

Te pershendes dhe kamė nderin qe gjindesh ne mesin tonė...
ahahahahahahhaha
http://p2palbania.com/mkportal/modules/gallery/album/a_2.png


hahahahahahah......Ke nderin apo kenaqesine qe gjindem ne mesin tuaj dhe tash mendon se e keni ma lehte me me qellue me ato praqkat e juve qe s“ua kam friken .Kujdes se mos po e qelloni ju veten ne rast se une e uli koken hahahahahahahaha:biggrin:

faleminderit per kete vizite !

laliloli
09-11-06, 22:13
Lojtari ,erdha pak per vizite tek ju dhe po te le nje pershendetje mu ketu nen tepih .
Paq shendet dhe gjithe te mirat ne jete


Perzemersisht :Lali

LOJETARI
13-11-06, 00:17
Lojtari ,erdha pak per vizite tek ju dhe po te le nje pershendetje mu ketu nen tepih .
Paq shendet dhe gjithe te mirat ne jete


Perzemersisht :Lali

Faleminderit Lali se mezi e gjeta kete selam, ngase shume rralle kqyri nen tepih hahahahahahaah

Zero Cool
17-11-06, 12:40
Po ku je o shoku ? Si te kam e si ja kalon?
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty miku im Lojetari

Dea_A
17-11-06, 17:30
Nje pershendetje nder me te embelat per mikun tim te dashur :smile: !
Dea_A!:smile:

Luana
21-11-06, 02:38
Pershendetje djale i mire prej shtepis se mire :wink:

phaaaaaaaaaa sa kesh ka harroj te Uroj Moderimin e FD-se ishalla nuk e kap edhe ti fshisen me sabah se kijamet behet pastaj .....ha, hahahahahahaha :tongue:


Te uroj dite sa me te kendshme dhe ishalla nuk na lodhesh shume :biggrin:Luana :biggrin:

jadore
22-11-06, 22:10
.. I nderuar Mik , te uroj postin e ri , eshte nje privilegj qe te takon Ty , neve , atyre . pra gjithe forumit ..vlersojme dhe respektojme kontributin tend ne kete drejtim ....
p.s.
mbi te gjitha uroj Binjakzimin nga vllazerimi me Brodher ,....

LOJETARI
24-11-06, 16:39
Zero_Cool faleminderit shoki ,kesajde jam por nuk po me sheh kush se po rri urte hahahahahaahah jo si Ti hahahaha...................te pershendes dhe kalo sa me mire aty ku je .Dea_A , Pse moj Dea po me shtin borxh me keto embelsirat e tua ?:wink: Faleminderit se Ti me te vertete po ja din renin .Luana ,Qika e kojshive ,mos u tut se ma paskan dhene nje fshise me bisht te shkurt e nuk po mberrika matan oqeanit ,hahahahahah faleminderit edhe Ti mbetesh e pershendetur


ZONJA ELITE per ty gjithmone me mungojne fjalet ,veq zoti e befte hajr hahahaha mos ma nguc mein Bruder se ju kam bere ortak me "ZOR" hahahahah.................

halla e madhe
25-11-06, 15:37
Urime qe ja paske nise lojes me FSHISE..hhahahahaa

Te shkofte puna e mbare e pa fjale veq me loje:smile:

Te pershendet:hallushja

LOJETARI
25-11-06, 16:20
Urime qe ja paske nise lojes me FSHISE..hhahahahaa

Te shkofte puna e mbare e pa fjale veq me loje:smile:

Te pershendet:hallushja

Halla faleminderit ,ti e din se fjalet e mija nuk jane loje te rrezikshme .Mbetesh e pershendetur gjithere me respektin me te larte per ty .

uliksi31
26-11-06, 00:54
Nuk me bjen met livdua, se je bo i shpis ton, por po bene lojra te mira dhe cilsore. Vazhdo Lojtar e xbardhna ftyren neve veteranve qe jemi para penzionit. :biggrin: :biggrin: Te pershendes i nderuar Lojtari.

Uliksi

Amina
01-12-06, 15:10
O lojetar, ska gajle se gjithkush i vogel ja fillon nje here heheheheh
Te pershendes shume dhe te uroj ta freskosh sa me shpejt gjuhen angleze hehehe

vjeshta
01-12-06, 19:44
Nje pershendetje per ty i nderuar ,dhe te uroj nje fundjave (pa fshise)te bukur me te afert e tu.


Ps:Per qfar fshise ishte fjala ,e dores apo e rrymes :biggrin:

Amina
05-12-06, 18:28
Po te pershendes edhe nje here Lojtari, pasi qe nuk e e pave heren e pare.
Tash po te fali edhe une ty hehehe, tash jemi kvit, nje me nje

have a nice day
kalo mire

LOJETARI
06-12-06, 16:28
Ulliksi- Te faleminderit per kete pershendetje ,shpresoj se ju "veteranet" nuk do te jeni te zhgenjyer hahahahaha....... edhe pse kjo lufta mes gjeneratave shpeshehere eshte e pashmangshme :biggrin: ,mbeteni te pershendetur


Vjeshta moj stina e ferfellazave ,cfare befasie kjo vizite e juaja ,faleminderit caste te kendshme edhe per juve .Fshesa e kish nje bisht sa me i ra veti ne krye hahahaha......:biggrin:


Amina Tut mir sehr leid ,ama nuk po te njohe !hahahahahahaahaha..........

Amina
06-12-06, 17:07
[:biggrin:


Amina Tut mir sehr leid ,ama nuk po te njohe !hahahahahahaahaha..........[/quote]

ncncncnncc, das sollte eigentlich mein Spruch sein

LOJETARI
06-12-06, 17:19
[:biggrin:


Amina Tut mir sehr leid ,ama nuk po te njohe !hahahahahahaahaha..........

ncncncnncc, das sollte eigentlich mein Spruch sein[/quote]


Edhe hajn te shprehjeve po me bene a ?:tongue: hahahahahahaah.............

Amina faleminderit per keto fjale te ngrohta qe sigurisht as stuhia e oqeanit nuk paska munde t“i ftofe ,ju uroj qaste te lumtura dhe suksese ne jete .

Amina
06-12-06, 18:29
ncncncnncc, das sollte eigentlich mein Spruch sein


Edhe hajn te shprehjeve po me bene a ?:tongue: hahahahahahaah.............

Amina faleminderit per keto fjale te ngrohta qe sigurisht as stuhia e oqeanit nuk paska munde t“i ftofe ,ju uroj qaste te lumtura dhe suksese ne jete .[/quote]

Me mire fjale te ngrohta se te ftohta

Te falenderoje Lojtari, per keto fjale, aq perkdhelese
Te deshiroje nje dite te mbare dhe te gjitha te mirat

Zana_ch
25-12-06, 11:15
I nderuari Lojtari,


Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet, dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007-ta GEZUAR GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Sy_kaltra
25-12-06, 12:11
Pershendetje Lojtari.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra..

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

Zero Cool
25-12-06, 14:35
Urime festat i nderuar

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat1.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat.gif

selvija
25-12-06, 22:02
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Agolli
26-12-06, 02:02
Te pershendes dhe te uroj shume te mira ne jete, njekohesisht realizim te
te gjitha deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.trepca.net/2003/1203/gezuar2004-al.jpg

Agolli

Berisha-boy
26-12-06, 15:55
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

lazdrani
26-12-06, 23:37
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_www.postribe.com2.jpg (javascript:;)

I nderuari Lojetari ju pershendes perzemrsisht duke ju deshiruar qdo te mire ne vitin e ri 2007.Lazdrani

legenda
30-12-06, 22:46
zoteri lojtari,me lejoni te iu uroj vitin e ri 2007,iu deshiroj suksese ne jete dhe karriere:smile: me respekt legenda

rilinda
31-12-06, 15:42
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 06:58
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

Zero Cool
14-02-07, 18:20
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Murgesha
19-02-07, 23:23
I nderuari LOJĖTARI.

Erdha me ti ba urime 1000 postimet tuaja tė vlefshme tė bėra nė FD.
Tė uroj pėr mijėshen e parė, qė duket se sdo tė arrihen kurr se tash do tė vargojsh mijėshet tjera pa i hetuar fare.
Gjithashtu dėshiroj qė edhe nė tė ardhmen shkrimet tuaja tė defilojnė faqeve Dardane.

Ja ti solla edhe petullat qė i premtova.

http://www.albanianyouthaction.org.uk/photos/CNV00096_petulla.jpg

Tė bėfshin mirė e tė dhėnqin forca tė pashtjerrurra pėr tė shkruar.

Me rrespektin mė tė madh pėr Ty.

Murgesha!

LOJETARI
19-02-07, 23:31
Faleminderit Murgesha pėr gjithėkėtė mundė , ua kthefsha me tė mirė :smile:

Agolli
19-02-07, 23:38
Nuk erdha per ti uruar 1000 postimet por erdha me te ndihmu per ti honger petullat..........:biggrin: thash mos po te bejn zarar tona keto petulla.......:tongue:

p.s. (1005) ta urova te:biggrin: BEFASIRAT :biggrin: e dites dhe te nates.........

LOJETARI
19-02-07, 23:42
Nuk erdha per ti uruar 1000 postimet por erdha me te ndihmu per ti honger petullat.......... thash mos po te bejn zarar tona keto petulla.......:tongue:

p.s. (1005) ta urova te:biggrin: BEFASIRAT :biggrin: e dites dhe te nates.........

jo valla nuk t`i kėrkoj dhami se mėsohesh keq hahahahahahahahaha......................

jadore
19-02-07, 23:43
Nuk erdha per ti uruar 1000 postimet por erdha me te ndihmu per ti honger petullat..........:biggrin: thash mos po te bejn zarar tona keto petulla.......:tongue:

p.s. (1005) ta urova te:biggrin: BEFASIRAT :biggrin: e dites dhe te nates.........

dhe une erdha ...(paskam kohe pa e vizituar kete ode ....)
ok ... erdha te uroj te marr pjes ne gosti ,ani petullat , dhe ju sjell disa sheqer pare me kusht qe te me tregoni andej nga llapi si quhen ,
.... nejse po e pres "vendasin" tash te lajmerohet dhe te sjell vere ai , se une nuk guxova se si shume po e permendi kete pije ,,,(hahaha)

LOJETARI
19-02-07, 23:51
dhe une erdha ...(paskam kohe pa e vizituar kete ode ....)
ok ... erdha te uroj te marr pjes ne gosti ,ani petullat , dhe ju sjell disa sheqer pare me kusht qe te me tregoni andej nga llapi si quhen ,
.... nejse po e pres "vendasin" tash te lajmerohet dhe te sjell vere ai , se une nuk guxova se si shume po e permendi kete pije ,,,(hahaha)

ēfarė sheqer pare mori ,kurr nuk pakam ndėgjuar ,veq ndoshta vjenė Rafeti ma vonėe ai e din hahahahahahaha.

faleminderit pėr urime ,e sa i pėrket petullave shikoj nėpėmjet xhamit se as ti nuk i kėrkove hahahahahahahaha:tongue:

Dea_A
19-02-07, 23:53
....naja
erdha edhe une :smile:
nuk te solla vere ose embelsira por nje freski buzeqeshjeje bashke me nje falenderim qe me postimet tuaja reflekton komunikim te njemendet virtual ......

jadore
19-02-07, 23:57
....naja
erdha edhe une :smile:
nuk te solla vere ose embelsira por nje freski buzeqeshjeje bashke me nje falenderim qe me postimet tuaja reflekton komunikim te njemendet virtual ......


wow , edhe nese me ty i ndan petullat I befasuari i Dites ,Dea_a . as une, e as prishtinasi besoj qe dhe Rafeti nuk do te hidherohemi pas ketyre fjalive kaq te qelluara qe dergove ...
p.s.
sajdise miken Lojtar , ndaj petullat se nuk hidherohemi ne jo , hajdde nikoqire ,...

LOJETARI
20-02-07, 00:03
....naja
erdha edhe une :smile:
nuk te solla vere ose embelsira por nje freski buzeqeshjeje bashke me nje falenderim qe me postimet tuaja reflekton komunikim te njemendet virtual ......


Dea ėshtė petullė vet ,ju tė tjerėt xhelozoni sa tė doni hahahahahaha

faleminderit mike :wink:

Agolli
20-02-07, 00:05
Dea ėshtė petullė vet ,ju tė tjerėt xhelozoni sa tė doni hahahahahaha

faleminderit mike :wink:

Mos ma nguxe motrushen se te del pune me mua...........a po don me ti tregu planet e mija.......:biggrin: :tongue:

Dea_A
20-02-07, 00:07
Dea ėshtė petullė vet ,ju tė tjerėt xhelozoni sa tė doni hahahahahaha

faleminderit mike :wink:
Hahaha ky ishte edhe qellimi im ..qe te ke petulla me bollek :tongue: !

Dea_A
20-02-07, 00:21
wow , edhe nese me ty i ndan petullat I befasuari i Dites ,Dea_a . as une, e as prishtinasi besoj qe dhe Rafeti nuk do te hidherohemi pas ketyre fjalive kaq te qelluara qe dergove ...
p.s.
sajdise miken Lojtar , ndaj petullat se nuk hidherohemi ne jo , hajdde nikoqire ,...

Jador e nderuar ...............pash se behej nje lloj party ne oden e Te preferuarit te Dites dhe Dea_A e kishte te pamundur te kursehej per ti sjelle ato fjale te qelluara !:smile:

turisti
04-03-07, 00:27
LOJETARI i nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin me te rendesishem ketu : :smile: 1000 :smile: postimet me te veshtira dhe mire se ardhjen ne Mbreteri.

Te deshiroj edhe shume mijera tjera.

thejshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Amina
04-03-07, 02:09
Pershendetje LOJETARI e kalo sa me mire ne kete fundjave. Edhe mos u largo se edne kam pyetje hehehehehhee:biggrin:

LOJETARI
05-03-07, 00:36
LOJETARI i nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin me te rendesishem ketu : :smile: 1000 :smile: postimet me te veshtira dhe mire se ardhjen ne Mbreteri.

Te deshiroj edhe shume mijera tjera.

thejshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

Turisti ,faleminderit pėr kėtė urim turistik :smile: , ēmoj jashtėzakonisht lartė mėnyrėn tuaj tė komunikimit qė pėrdorni nė forum ,faleminderit edhe njėherė

LOJETARI
05-03-07, 00:38
Pershendetje LOJETARI e kalo sa me mire ne kete fundjave. Edhe mos u largo se edne kam pyetje hehehehehhee:biggrin:

Amina mbarova sė prituri e ti askund :tongue: ,faleminderit e nderuar .

Murgesha
06-03-07, 15:07
Smunda pa ardhė me ta uru Avatarin qė paskėt vendosur.

A ėshtė kėshtu pėr tė gjithė nė nė pėrgjithėsi apo vetėm dikujt po ja mshel ashtu syrin?? :tongue: :tongue: :tongue:

LOJETARI
06-03-07, 15:16
Smunda pa ardhė me ta uru Avatarin qė paskėt vendosur.

A ėshtė kėshtu pėr tė gjithė nė nė pėrgjithėsi apo vetėm dikujt po ja mshel ashtu syrin?? :tongue: :tongue: :tongue:


Jo Murgesha veq pėr ty , ndėrsa kėtyre tjerėve do tu a mėsheli tė dyt hahahahahahaha

Murgesha
06-03-07, 15:18
Jo Murgesha veq pėr ty , ndėrsa kėtyre tjerėve do tu a mėsheli tė dyt hahahahahahaha

Po ndjehem e priveligjuar pra e sun po iki valla pa ta mshel edhe unė ty :wink: :wink:

rilinda
15-03-07, 01:16
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

Buqja_ch
15-03-07, 08:56
Ne Oden Tende Te Mbushur Me Musafir Te Zgjedhur ..dua Te Jem Edhe Un..
Te Pershndes Dhe Shume Te Mira Per Ty..

Me Rrespekt..

ARI_03
17-03-07, 11:08
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/wochenendgruss.jpg

ninnela
17-03-07, 15:34
Pershendetje per ty Lojtari

Uikend te embel ishalla :biggrin: xix krejt

Hajt tash tomel e bofsh :wink:

Reana
22-03-07, 04:03
Te pershendes

shkurtimisht-pa xixat e Ninushit, por te deshiroj caste te kendshme!

Reanushi

falma_lotin
22-03-07, 17:29
LOJETARI i nderuar erdha ketu ne oden tuaj te ju le nje pershendtje te ngrohet dhe te uroj qdo te mire ne qdo hap te jetes sate.

http://i12.tinypic.com/3zsa32w.jpg

me rrespekt falma_lotin

LOJETARI
23-03-07, 00:44
Rilindja , Buqja/ch , Ari 03 faleminderit pėr urimet e juaja tė ngrohta , qaste tė kėndshme edhe nga unė .

Ninella flm pėr gjithė kėto xixa , u xixėllofsh edhe vet hahahahaha.....


Reanushi faleminderit pėr kėtė pėrshėndetje tė papritur , por njė nuk kuptova , kush ėshtė Reana se nuk po e njohė , mos tė ka shtyrė ajo tė mė shkruash , kalo sa mė mirė .Falma lotin , engjujt nuk blehen mirpo ju sot ma falet njė , flm pėr kėtė pėrshėndetje tė veēant .

Reana
23-03-07, 01:17
Reanushi faleminderit pėr kėtė pėrshėndetje tė papritur , por njė nuk kuptova , kush ėshtė Reana se nuk po e njohė , mos tė ka shtyrė ajo tė mė shkruash , kalo sa mė mirė .


Heren tjeter ta dergoj nje 'paralajmerim' zyrtar, qe te parapregatitesh per pershendetjet e mia...:cool: :wink:

rafet llapjani
25-03-07, 06:03
te pershende o gollgeter marove tu dhan volleja prej korrneri hahahahah

ARI_03
25-03-07, 09:23
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/sonntag/mein_lieblingstag.jpg

~AmaZonA~
25-03-07, 09:52
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:45
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

gazi-de
25-03-07, 16:14
Lojtari te pershendes...

Drinni
10-04-07, 20:57
Njė pėrshėndtje nga nga valėt e qeta tė drinit i nderuar Lojtar.
Me modesti e sinqeritet.

Prishtinasja_
13-04-07, 10:16
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x299.jpg

Elina
13-04-07, 13:20
http://i81.photobucket.com/albums/j226/nanc_photos/geleroos.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:22
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Luana
28-04-07, 21:41
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/have-a-great-weekend/014.gif

instruktori
29-04-07, 12:25
Pershendetje i nderuar Lojtar.
Te deshirojm qaste te mira me ne ne FD
Respekt per ju

ssara
29-04-07, 16:52
Pershendetje i nderuar ........kalo nje dite sa me te qete.......

Prishtinasja_
30-04-07, 18:16
http://www.tiefegefuehle.de/images/logo-gruesse.jpg

Naki
03-05-07, 17:34
Ka kohė qė nuk kam vizituarė lagjen e pėrshėndetjeve,sot nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

Prishtinasja_
03-05-07, 22:38
http://ug2.kwick.de/ug/0221/0462/13604026_full,r,470x470.jpg

Elina
04-05-07, 00:10
Erdha qe ta le nje pershendetje se me kritikove mbreme qe nuk te kam pershendete asnjehere...:biggrin:


Kaloni caste te kendeshme kudo qe jeni ...

rilinda
06-05-07, 18:46
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
07-05-07, 17:45
LOJETARI Pershendetje.

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:31
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

gazi-de
09-05-07, 22:00
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

selvija
11-05-07, 21:01
Lojtari edhe pse e di se kogja jap ti golla..por e pash qe nuk gjindesh kesajde edhe hyra ashtu hiq pa tut edhe po ti la disa pershendetje:biggrin:

Te uroj qdo te mire me familjen tende dhe suksese ne lojen tende ,,ishalla pa asnje autttt..
http://www.zangygraphics.com/fri/9.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=fri&n=9)

LOJETARI
13-05-07, 02:46
Rafet Llapjani
Ari 03
Amazona
Sy Kaltra
Gazi de
Prishtinasja
Djellza
Instruktori
ssara
LuLja
Elina
Rilinda
Luana
Naki
Selvija

Ju faleminderit tė gjithėve pėr pėrshėndetjet e juaja tė ngrohta dhe ēaste tė kėndshme mė tutje .:smile:

Luana
13-05-07, 03:09
Rafet Llapjani
Ari 03
Amazona
Sy Kaltra
Gazi de
Prishtinasja
Djellza
Instruktori
ssara
LuLja
Elina
Rilinda
Luana
Naki
Selvija

Ju faleminderit tė gjithėve pėr pėrshėndetjet e juaja tė ngrohta dhe ēaste tė kėndshme mė tutje .:smile:

Po zore te madhe paske pas e kush nuk ta paska diten , a u lodhe Lojetari ..?
hhahahhahhahahhhahhaahh

Mire se erdhe ne Oden tende pas nji viti :biggrin:

LOJETARI
13-05-07, 03:13
Po zore te madhe paske pas e kush nuk ta paska diten , a u lodhe Lojetari ..?
hhahahhahhahahhhahhaahh

Mire se erdhe ne Oden tende pas nji viti :biggrin:

A nuk po ma beson a ?Mė ka pas humbur ēelsi ....................

vjeshta
22-05-07, 02:42
Pershendetje dhe respekt per juve.


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:22
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Zero Cool
02-06-07, 11:36
Vikend te bukur te uroj i nderuari mik.

SANTANA-29
08-06-07, 19:00
http://images.barnesandnoble.com/images/10670000/10672275.jpg
ju te llapit krejt tfort u bafshi,,,grüss majn frojnd,,,ssssss

rilinda
09-06-07, 16:25
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Zero Cool
14-06-07, 19:19
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

SANTANA-29
26-06-07, 18:39
http://i37.photobucket.com/albums/e85/alba_dj/MercedesFlag.gifshoki po tperqafoj niher,,,,,

LuLjaa
02-07-07, 05:19
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Gjithė t'mirat per Tyy !

lyra2
02-07-07, 11:42
Pushime te kendshem me me te dashurit tuaj!!

Reana
20-07-07, 00:17
Nje pershendetje te ngrohte si dita e sotshme ne NYC!!!(veq pa eksplodime gypash te avullit:tongue: )....

LOJETARI
21-07-07, 23:34
Faleminderit tė gjithėve ,pėr kėto fjalė tė ngrohta .Ymri po mė rritet kur po i lexoj dhe disi edhe po ndjehem keq sepse jam njė pėrtac i madh nė formulim pėrshėndetjesh ..............

Lyra 2....edhe pse mė ke pėrshėndet ,inati qė kam ndaj teje nuk do tė zvogėlohet ,hahahaha.......

Reana , pėr ty nuk kam fjalė , sepse e di qė sa herė qė flasė, ti ma merrė edhe mė shumė inati ,hahhahahhaaha .Mė fal pėr tė gjitha keqkuptimet .........:smile:

Zero Cool
30-07-07, 16:18
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 11:17
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

SANTANA-29
10-08-07, 16:04
http://www.peja.de/images/news/Scanderbeg.jpgPershendetje shoki lojtar pushim te kendshem,,,atje ku je,,,,

jadore
13-08-07, 20:06
.... ha hahha . me kengen e Minatorit ..e di ..

dhe refrenin ... ndoshta gaboj , ndoshta jam e marre..hahhahha
te them ... a prap ne pushime-a..!! hahahahah , hajt kl, borgjeze hajt, jeta per ju , prej pushimi ne pushim , ...se ndryshe nuk ka si arsyetohet mospjesmarrja ... nejse kendej ke humbur shume , e ne u knaqem valla....hahahaha ,
vjrejtje ... ndiqe more pak maksimen e vendit ku jeton .. puno ne rini qe ta shijosh ne pleqeri ..( une ate po e praktikoj hahahhahaha)
ok, po te pershendes ne permbyllje me kengen e re te Sabri Fejzullahut ..nuk e di valla si quhet !!, duke te uruar ngado qe udheton ne pushimet tua maratonike , momente te paharruara ...
e pa permisuara J'ador , dora vete ..

~AmaZonA~
24-08-07, 19:30
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

~AmaZonA~
24-08-07, 19:31
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x299.jpg

Zana_ch
24-08-07, 19:34
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
x

rilinda
12-10-07, 09:04
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

Prishtinasja_
12-10-07, 10:17
http://www.albislam.com/urim.jpg

SANTANA-29
12-10-07, 15:23
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.:smile:

LuLjaa
12-10-07, 16:47
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

Elina
28-10-07, 14:04
Pershendetje per ty...:smile:

http://www.kiwigiftsolutions.co.nz/site/giftsolutions/images/champagne_wine_gift_box_chocolate.jpg

Prishtinasja_
28-11-07, 00:34
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

rilinda
28-11-07, 14:36
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

DEA
28-11-07, 14:46
Urime festa e flamurit. DEA

SANTANA-29
28-11-07, 15:57
SHOKI LOJTAR URIME 28 NENTORI

http://rilindja.no/v3/images/stories/ismail.jpg

Arb
28-11-07, 17:59
Urime Dita e Flamurit

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif

uck_aksh
29-11-07, 02:23
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 17:45
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
03-12-07, 00:28
http://i213.photobucket.com/albums/cc25/hd_doc/Good%20Day/ce54779375e62983c668618e476c53dc.jpg

Gjumashja
05-12-07, 11:15
Lojetari te pershendes dhe te uroj qdo te mire . . .

DEA
08-12-07, 08:08
Vikend relaksues te deshiron DEA

Paradox_13
19-12-07, 12:32
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

LuLjaa
21-12-07, 02:15
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

Buqja_ch
30-12-07, 06:55
.. Urime viti i ri 2008 .....

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:18
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 15:19
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

rilinda
30-12-07, 19:01
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Zana_ch
31-12-07, 01:41
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Urata
17-01-08, 17:47
Lojetari, lodhjes nuk i lė vend ne mendjen e secilit qe e lexon....Meriton t'pershendetet!

much respect,
Urata

Prishtinasja_
01-02-08, 13:16
Lojetar.........:smile:

http://woermchen.designblog.de/images/kunde/2006_07_Bilder/060703_Wochenende_400.jpg

aLbaChiCk
03-02-08, 12:15
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sonntag.gif

LaCoStA
07-02-08, 10:19
Pėrshėndetje ty lojtar.... !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:22
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 01:04
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

Prishtinasja_
19-02-08, 12:18
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:25
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
23-02-08, 12:17
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 16:58
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:46
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Agolli
18-03-08, 00:43
O i zoti shtepise, a je ka done mysafire!?
T'kom ra n'konak, odat e llapit kan marifet dhe burrni! Thumba gjuajt ti, une erdha me t'i kthy!
Ky oshte marifet i odave tona, aty ka ona jon!
Ndaqe e qesim nje loje sha, ku ēka me shkon per dore!
Pse jo kapuqash!?

Nirvana Band
18-03-08, 14:35
Pershendetje.

Ju deshiroj ē'do te mire.

LOJETARI
18-03-08, 17:01
O i zoti shtepise, a je ka done mysafire!?
T'kom ra n'konak, odat e llapit kan marifet dhe burrni! Thumba gjuajt ti, une erdha me t'i kthy!
Ky oshte marifet i odave tona, aty ka ona jon!
Ndaqe e qesim nje loje sha, ku ēka me shkon per dore!
Pse jo kapuqash!?

Oh ,hajde mirė se tė ka pru Zoti ,o rob i tij :biggrin: .Llapin nuk mundesh me e ngushtue , merri shlirė edhe kojshinė ,hahahhahaa...............


E sa pėr lojė , kėtu mė vjen keq, se jam shumė i pashpirt , nuk njohė humbje hahahahahah.....po mė dhimbesh qysh tash ....

LOJETARI
18-03-08, 17:04
Miqė tė nderuar ,ju qė nuk pritoni vazhdimisht tė shprehni mirėnjohjen dhe respektin tuaj ,u falenderoj nga zemra pėr tėra kėto pėrshėndetje dhe urime kaq tė bukura , ishalla ua kthej me tė mirė ...............................:smile: :smile: :smile:

Agolli
18-03-08, 17:11
Oh ,hajde mirė se tė ka pru Zoti ,o rob i tij :biggrin: .Llapin nuk mundesh me e ngushtue , merri shlirė edhe kojshinė ,hahahhahaa...............


E sa pėr lojė , kėtu mė vjen keq, se jam shumė i pashpirt , nuk njohė humbje hahahahahah.....po mė dhimbesh qysh tash ....
O falamaneres, he burri i dheut, dashamire i Skenderbeut, llapjan ti, pejan une, qesim lojen deri ne fund! Tek oda jote kemi qellu, ndoshta n'oborr dalim me kendu, ndaqe valle ndaqe me tupana, keshtu e pasakn odat virane! :biggrin:

LuLjaa
19-03-08, 02:55
Pershendetje per ty,
e ishalla pot prishet qajo fshis ma hoo :D

http://www.indiaonlineflorists.com/Images/011.jpg

uck_aksh
20-03-08, 01:48
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif

Shpat
24-06-08, 14:18
Pėrshėndetje.........

LuLjaa
24-06-08, 23:41
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

jadore
09-07-08, 22:13
per ndjesine e veqante qe me jep respekti ne komunikimin me Ty mik,

http://de.youtube.com/watch?v=IwxsRscxFT4&NR=1 (http://de.youtube.com/watch?v=IwxsRscxFT4&NR=1)

p.s

( e per ke kujtimet nuk sjellin dhembje ..!!)

LOJETARI
09-07-08, 22:54
per ndjesine e veqante qe me jep respekti ne komunikimin me Ty mik,

http://de.youtube.com/watch?v=IwxsRscxFT4&NR=1 (http://de.youtube.com/watch?v=IwxsRscxFT4&NR=1)

p.s

( e per ke kujtimet nuk sjellin dhembje ..!!)

faleminderirit mike ,na mbyti gurbeti ..........

SANTANA-29
15-07-08, 15:03
Njė pershendetje tė veqantė pėr ty i nderuar Lojtari duke tė deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne jetė , suksese ne lemit e tua jetsore, familjare dhe ato tė pergjitheshme...

shoki santana.............A-------------J-----------

Prishtinasja_
30-09-08, 15:46
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

ninnela
01-10-08, 00:51
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

vjeshta
18-10-08, 21:36
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

lovely
28-12-08, 01:21
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif

Prishtinasja_
28-12-08, 21:43
http://img140.imageshack.us/img140/5910/vitiirivf1.jpg

Amina
31-12-08, 19:11
GEZUAR Lojetari, FAT DHE SUKSESE NE TE GJITHA SFERAT E JETES:smile:


http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/6149793/2/istockphoto_6149793-happy-new-year-2009.jpg

Jana
31-12-08, 20:27
URIME VITI I RI...
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Xuki
01-01-09, 15:13
http://photos2.hi5.com/0064/952/429/1uD8R4952429-02.jpg

LuLjaa
06-05-09, 01:30
http://i693.photobucket.com/albums/vv300/lee_1968/2131200uwgcw9q77i.gif

Lijanna
26-07-09, 12:57
Pershendetje Lojetari :)

SANTANA-29
03-08-09, 22:47
Lojtarii,,veq per ty,,fuga tu i kcu zhivkos.:tongue:
http://i1.ytimg.com/vi/XDqVSmbwb3A/default.jpg (http://www.youtube.com/watch?v=XDqVSmbwb3A&feature=related) [/URL] [URL="http://www.youtube.com/watch_queue?all"]Hinzugefügt (http://www.youtube.com/watch?v=d74_WfPr2eo#)

2:21

Stupcat 8 Mars - Pavaresia (http://www.youtube.com/watch?v=XDqVSmbwb3A&feature=related)

Zero Cool
15-08-09, 10:34
http://www.jazzycomments.com/comments/images/saturday/saturday7.gif

jadore
19-08-09, 22:58
apet ne ndonje tour turistik-a.! (qysh ke zanat , haha)
kur bre done me e marr vehten me te mire e me e kuptu nje here e pergjithone qe duhet me punu , pa pune nuk bone ...
qysh bre nuk u merzite nje here prej sefas ... jaaaaaa !!!!!!!!!!
nejse nejse per veti e ke , per te miren tonde valla e pata por mbasi erdha me te pershendet hajt thash edhe po te mesoj prej se mbari ..
hahhahahaa...

Dallandyshja_718
22-08-09, 17:58
Pershendetje LOJTARI (rezerv)!

Phaaa lojtari qe je, askurr n'trren nuk t'pashe, more edhe rezervat lujne nojhere, n'mos krejt lojen bile 10 min e fun'it e Ti hiē, vetem po i merr ato "lek" kote, se pika e hajrit nuk t'shihet...:biggrin:

Te uroj nje fundjave te kendshme!

instruktori
26-08-09, 21:39
Pershendetje te perzemerta

Per ju

Qika^Me^Kule
27-08-09, 22:48
Ooooo Lojtari,,, pershendetje per juve i nderuar... nje nat qet te uroj,,,,

http://www.fleurop.de/cms_images/64313.gif

Amina
30-08-09, 08:34
http://www.witchyswikkedgraphix.com/categories/Greetings/greetings%20(169).gif

gazi-de
31-08-09, 00:52
http://img53.imageshack.us/img53/830/pershendetje.jpg

Diana007
05-09-09, 15:30
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Amina
21-10-09, 20:14
http://img.deslide.com/hello_and_hi/hello_and_hi_003.gif

Idila
21-10-09, 20:20
A e kryve lojėn ti? Mos mendo se erdha qėllimisht, veē mė ra rruga, ashtu rastėsisht :D pėrndryshe harroje :)


P.s. Pėrshėndetje i nderuar, u dėshiroj fat dhe mbarėsi nė jetė!
(nuk tė thashė ty, jo, Lojėtar-it) :wink:

LOJETARI
21-10-09, 20:25
A e kryve lojėn ti? Mos mendo se erdha qėllimisht, veē mė ra rruga, ashtu rastėsisht :D pėrndryshe harroje :)


P.s. Pėrshėndetje i nderuar, u dėshiroj fat dhe mbarėsi nė jetė!
(nuk tė thashė ty, jo, Lojėtar-it) :wink:

Per bese kot e ke ! Harroje sa me shpejt !

Idila
21-10-09, 20:29
Per bese kot e ke ! Harroje sa me shpejt !
Phaa ēfarė golli ke dhėnė!? :rolleyes: Kėsaj i thonė 8 me 2! :d

LuLjaa
27-11-09, 17:29
Urime Kurban Bajramin
uroje te presni edhe shume e shume festa te tjera
ne Lumturi, Dashuri, Harmoni e Paqe.


Me Respekt LuLjaa!

Artisti
27-12-09, 10:23
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Vllaēko, nga Zemra

SANTANA-29
01-03-10, 16:24
Shoki jem fug Urime Ditlidja u befsh njo 200vjet,,hhahahahah;,,
Doku mbas darke nganjeher,,e qelim nje shishe ven te kuqe dhe e bajm nje siminar te politikes,me balin,,hahahhahahahhaha

URIME PRITSH SHUM ;

http://www.youtube.com/watch?v=O4hWppGSYpc&feature=related
,:smile: HAHAHAHHAHHAH

jadore
01-03-10, 18:07
mire bone santana qe ma kujtove ..
p.s.

kohe te veshtira jane ardhe mik -o per unikatin ..! .. kriz u bo edhe ditelindjen me e pas , bre sa ja festova vetit diten e lindjes qe kur ndiva edhe ti e Gentiani menjehere mbas meje ..turr e ne ditlindje ...ncuk ncuk , as me u plak njerin vetem spo e leni se le me dashte me bo najsan ma shum ...ncuk ,,jaaaa ...
hajt more hajt urime , mos e merr me merzi de, kismet ne kofte edhe nja 70 tjera bashke qishtu une e para e ju mbas tu me ardhe kemi me i plak e..
18 -te edhe ti i bone-a?

Idila
01-03-10, 18:14
E ndoqa pas Jadoren dhe ē`tė shoh Lojėtari e paska ditėlindjen.
Urime i nderuar, pritsh edhe shumė vite tė tjera tė lumtura e u bėfsh kryeplaku i katundit/qytetit. :smile:

LOJETARI
02-03-10, 00:32
Faleminderit Santana , faleminderit Jadore ,faleminderit Idila per gjithe keto urime ,zoti ju pafte e ju nderoft qe paskeni gjet kohe e force me e nda gezimin me mua per kete dite kaq me rendesi historike jo vetem per mua por per gjithe popullin e Dardanise ,........:tongue: :tongue: :tongue: .

Buqja_ch
02-03-10, 07:38
Lojetari urime kjo dite historike per ty dhe popullin e Dardanise http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif fest te madhe paske pas gati mos me dite shume urime e gezime per ty ..........

http://www.die-party-musik.de/disco/rosenstrauss.jpg

Kaqanikasja
14-02-11, 15:47
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

SANTANA-29
28-02-11, 23:40
http://i38.tinypic.com/del0f7.gif

emine
28-02-11, 23:43
LOJTARI

Urime ,urime,,,cdo te mire qe ti i urone vetes sate!!
ps,pse breh pe lune daten e dilindjes dejm a tha vjet se me 30 shkurt je lind,sivjet tjera fjal,nncnncncn:tongue:

Murgesha
28-02-11, 23:46
Urime, e shum urime pėr ty Lojėtar i nderuar.

Paē jetė tė gjatė e tė lumtur me ata qė i don e tė duan!

vjeshta
28-02-11, 23:51
Urime na kofte Lojtari datelindja !Une i percolla mysafiret e mi e ti po ia thojeshe ma gjate ,me siguri s'po e ndijeshe ende peshen e tyre ? hahah


Edhe 1oo tjera me shendet dhe mendje te shendoshe.:smile:

Elina
28-02-11, 23:51
Urime Lojtar,jete te gjate e te lumtur :)

http://www.coolest-birthday-cakes.com/images/coolest-football-birthday-cake-72-21330746.jpg

LOJETARI
01-03-11, 23:45
Flm tė gjithve.....

Jana
25-03-11, 19:21
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTj3gJZUNH4a9bRv_UcxvMY7zL4olGsw niO97eU8v52S8hwQ2Pd

lazdrani
06-04-11, 12:31
Me dhimbje dhe pikellim te thellt ne zemer shprehi ngushllime per te madhin Naser Lajqi.
Zoti e Bekofte shpirtin e tij te shendritur ne amshim!


I pikelluar me lote ne Sy.

Lazdrani

Cuca_Llapjane
13-04-11, 15:37
NGUSHELLIME per Vellaun DILI..

Humbja e Bondit eshte shume madhe si per familje ashtu edhe per kete shoqeri pa dyshim, perveē dhimbjes se thelle qe u ka shkaktuar njerezve te tij te dashur e famijes, si edhe miqve e kolegeve te shumte, eshte nje humbje e madhe edhe per forumin Dardania.de.Lotet nuk me rrjedhin aq leht, por ky lajm kur e kam lexuar per vdekjen e Bondit me beri qe te te me rrjedhin lotet dhe te ndjej dhimbje shpirterore , per nje person te cilin kurre ne jet se kame pare kurr nuk e kam njohur por duke i lexuar te gjtive qe ju keni shkruar mesova se edhe per njerzit te cilet kurr si kame pare dhe qe kurr nuk e kam njohur te me rrjedhin lotet dhe te ndjeje nej dhimbje te madhe ne shpiert sikur te ishte nje familjar imi .Prandaj sod erdha qe te ju shprehi ngushlimet e mia me te sinqerta ne duhet ta pranojm gjdo gje qe vjen nga all-llahu,... Dili iku por edhe ne do te shkojm pas tij,prandaj duhet te qendrojm te fort edhe ta vazhdojm jeten deri ne momentin qe all-llahu na e ka caktu. paqja dhe mshira e all-ahut qoft mbi te dhe mbi te gjith njerzimin.

All-llahu e shperbleft me Xhennet InshaAll-llah kete vella tonin qe ishte dhe do te mbetet shembull per ata qe e njohen. inshallah All-llahu na ban te mundur me u taku ne xhennetin e tij amin O zot ruaj krejt familjen ketij vellau O All-llah meshiroje Amin .

Naserit i qoft i leht Dheu i Kosoves.

Me dhimbeje te thelle ju ngushllon Cuca_Llapjane

Qika^Me^Kule
07-05-11, 19:17
http://www.gifbilder.net/animiertegb_gruesse2/schoeneswochenende/02/01_schoenes_wochenende.gif

Zero Cool
11-06-11, 10:53
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLOfi6pNB2ldcOFFwm4LFNRCeAb7Ncu qjS2x321on8JArjv0WwTg

Albonita
19-06-11, 10:22
http://media.picfor.me/0014BDD1D/x.jpg

VoOoglushja
20-06-11, 19:07
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Good-Evening/Good-Evening-14.gif

Kaqanikasja
01-07-11, 14:09
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF

Hajra
30-08-11, 11:52
....me fat Bajrami,

http://www.youtube.com/watch?v=AXsARO-yUuk

Llapjani_HH
31-08-11, 19:13
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs414.snc4/47692_432930410842_698600842_5672524_6973342_n.jpg

Albonita
01-09-11, 12:48
Te pershndese nga zemra...pac dite te bukra.

http://r27.imgfast.net/users/2713/20/49/41/smiles/423275.gifSincerisht dhe Rrespekte AlbonitA

Artisti
18-09-11, 10:02
You Are Nomber

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS-VTIMSCZQieHMBwziUQieGor8G27RgXd2VNO67n3pa1jxsa_kww


.

LOJETARI
18-09-11, 10:05
You Are Nomber

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS-VTIMSCZQieHMBwziUQieGor8G27RgXd2VNO67n3pa1jxsa_kww


.

Shihe artistin me "sabah" ma paska lulue NISHIN sa kėrraba kur thojshin mėsonjėsit kėtyneherė .....ani ani

emine
18-09-11, 10:08
veq po ta uroi nje te diel te bukur,edhe po te kallxoi se ju kam bashkangjit talibansav:P

Artisti
18-09-11, 10:10
Shihe artistin me "sabah" ma paska lulue NISHIN sa kėrraba kur thojshin mėsonjėsit kėtyneherė .....ani aniVetė ke faj, vetė ke punue deri kėtu tash mos u anko hahahahaha.


.

~AnnA~
18-09-11, 10:14
veq po ta uroi nje te diel te bukur,

Ketyre fjaleve deshiroja t'ju bashkangjitesha dhe une me nje pershendetje te vecant per LOJETARIN!
Eshte e veshtir te njohesh nje person te sinqert dhe te dashur sot, por mund te konsiderohemi vertet me fat qe kemi nje te ketille ne mesin tone...
Te uroj gjithe te mirat ne jete i nderuar Lojetar!

Zero Cool
28-10-11, 09:18
http://g.mycommentspace.com/msgfx/26/2686.jpg

Albonita
30-11-11, 14:00
Te pershndes nga zemra, duke uruar gjdo te mire dhe suksese ne Jeten e juaj!

http://img3.dreamies.de/img/320/b/drmhf7d69f1.gif

AlbonitA.

lazdrani
31-12-11, 17:13
http://www.dubymusic.de/images/2012-planets.jpg


Gėzuar Vitin e Ri 2012

Giovanni
03-01-12, 08:42
http://efunlist.com/wp-content/uploads/2011/12/Funny-New-Year-2012-4.jpg

Jana
27-03-12, 16:16
http://cdn.pimpmyspace.org/media/pms/c/mn/nx/x4/a_gre.gif

e-uritura
17-04-12, 17:31
Zemėr, Jadore mė ka quajtur; Zemra e Administratorit. Nuk mė pėlqeu.
Por nuk i thashė asgjė. Nuk kam durim tė flasė me njerėz qė nuk mė kuptojnė.

Desha tė tė them, shko nė treg, takoje atė djaloshin e mitur dhe falja 60 euro. Dtth dyfishoje shifrėn e vitit tė kaluar. Kjo sepse cmimet kanė hypur shumė nė vendlindjen tėnde tė dashur, kėshtu thuhet.

Mė tutje thuhet se Administratorit tonė, ka mundėsi t`i dhembin muskujt. Mos u mėrzit, kaluese ėshtė.
Nuk u besova fare kur thanė se ai mund tė ėndėrrojė ėndrra jo-lakmuese pėr rrethin.

U befasova tej mase, kur thanė se ai mund tė ketė gjetur njė tjetėr zemėr atje.
Alahile? - iu thashė unė!

Bacin nėse e takon, m`i bėn tė fala shumė.

Kalimero
07-05-12, 15:28
Paaaash qikit kapuq mus ma le onash qat lutje-kurkese.Jo pur qeter po viq qi mu ka bo merak me veten dishka. :biggrin:
Nime i zi bodh,po shka mi bo be,shka mi bo.Ere ai ka qef mu kon i barll si na po s'osht :tongue:
Mus u boni qishti racista :biggrin::biggrin:

Qika^Me^Kule
11-05-12, 14:30
Lojtari bujrum t'gatqme e keeee , mir te bafte :biggrin:

P/s. tybe nanushi e ka Lopen e unte edhe pse eshte e qarte e kape miza nga nje here por.... goxha qumsht t'mir e kaaa.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/525831_454838494529710_290763430937218_1933640_663 908432_n.jpg

Kaqanikasja
11-05-12, 18:52
http://dl.glitter-graphics.net/pub/1/1871tgny7mzswe.gif

lovely
23-06-12, 22:22
O Rrustem efendia, hoshbollden, hoshgjollden.

A ini tane bitevi?


Erdhum me nejt me Halimen pak, kqyr mos i hyp n qafe menihere.

Erdhum me t kallxu drejte, me ta shnosh kryet:biggrin: