PDA

View Full Version : Unė jam


Drinni
14-05-06, 18:13
Vijė nga malsia e Gjakoves, diku mes Prizrenit dhe Gjakoves, Perndryshe vendlindja e te madhit Gjergj Kastriotit-Skenderbeut(mos me pyetni me detajisht po qe se nuk doni edhe te dini i biri kujt jam).

Nga nicku im, jam rritur ne Drinin e bardh, njeherit Drini per mua eshte edhe ure lidhese e Shqiptarizmit.

Ket kuptoj un me prezento veten tende te nderuar, ndersa me gjersisht lexo shkrimet e mija dhe nxjerr mendimin tend-tuajin.

Me nderime

HoteL-MadriD
16-05-06, 09:19
Mire se erdhe.

Shpresoj se do kalosh mire me ne.

Te pershendes..

Tung

Drinni
16-05-06, 20:28
Pershendetje ne gjilan nga une i nderuar.

Zero Cool
16-05-06, 20:36
Nje pershendetje te sinqert nga une Drinni

Drinni
16-05-06, 20:46
Gjithashtu te pershendes i nderuar, me besoni se une jam i vetedijshem dhe dije qe ē'fshihet pas asaj qe shkruani ju ketu, keni nje mjeshtri te veqant se si tu viheni kundershtareve, Respekt.

Turisti e thot shpesh "thjesht dhe sinqert".

gjimnazistja
20-07-06, 13:57
Vijė nga malsia e Gjakoves, diku mes Prizrenit dhe Gjakoves, Perndryshe vendlindja e te madhit Gjergj Kastriotit-Skenderbeut(mos me pyetni me detajisht po qe se nuk doni edhe te dini i biri kujt jam).

Nga nicku im, jam rritur ne Drinin e bardh, njeherit Drini per mua eshte edhe ure lidhese e Shqiptarizmit.

Ket kuptoj un me prezento veten tende te nderuar, ndersa me gjersisht lexo shkrimet e mija dhe nxjerr mendimin tend-tuajin.

Me nderime

drini ke ber nje prezantim te shkelqyer kur kam lexu per her te par nickun tend akm menduar se je nga maqedonia e perkatesisht nga struga por sqenka keshtu gjithsesi te pershendes kalofsh sa me mir

Drinni
20-07-06, 18:07
drini ke ber nje prezantim te shkelqyer kur kam lexu per her te par nickun tend akm menduar se je nga maqedonia e perkatesisht nga struga por sqenka keshtu gjithsesi te pershendes kalofsh sa me mir


gjimaziste falemderit per fjalt e mira.
Te ne thojn grat kur vdes dikush" shyqyr qe ra qekjo pune e u pam".
Edhe unė do te thoja, shiqyr qe ra lufta te na e u msum mos me ba dallime!
Shqiptaret e te gjitha viseve duajeni njeri tjetrin

lenna
20-07-06, 18:40
Drinni..mir se na erdhe!

Caste te mira!

me respekt,Lenna

laliloli
20-07-06, 19:27
Drini me vonese pak ,por te deshiroje mire se ardhje dhe momente te kendshme ne Dardani

Drinni
21-07-06, 18:18
Drinni..mir se na erdhe!

Caste te mira!

me respekt,Lenna

Lenna me dy "nn" :smile: mir se tė gjeta. padyshim ēaste te bukura do te kemi ne oden Dardane.

Drinni
21-07-06, 18:20
Drini me vonese pak ,por te deshiroje mire se ardhje dhe momente te kendshme ne Dardani

E more Lali na ke pas mungue ktyre diteve, spaku mua. Jo more e mira kurr nuk ėshtė von.

Guri i madh
21-07-06, 18:49
DRINI te deshiroj mir se ardhje keni fresku dardanin jeni shum i respektuar nga GURI I MADH

Drinni
21-07-06, 18:54
DRINI te deshiroj mir se ardhje keni fresku dardanin jeni shum i respektuar nga GURI I MADH

Falemenderit o Guri i Madh, Respekti i ndersjellė.
Kam nderin te jem ne mesin e shtetasve tė mijė Dardan.

Drinni
20-11-06, 17:44
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoID=617511046

Luana
21-11-06, 14:51
Vijė nga malsia e Gjakoves, diku mes Prizrenit dhe Gjakoves, Perndryshe vendlindja e te madhit Gjergj Kastriotit-Skenderbeut(mos me pyetni me detajisht po qe se nuk doni edhe te dini i biri kujt jam).

Nga nicku im, jam rritur ne Drinin e bardh, njeherit Drini per mua eshte edhe ure lidhese e Shqiptarizmit.

Ket kuptoj un me prezento veten tende te nderuar, ndersa me gjersisht lexo shkrimet e mija dhe nxjerr mendimin tend-tuajin.

Me nderime

Prezentim mega-fantasike qenka ...
Na e paske shkruar pak e shkurt e kjart , por na ke impresionuar te gjitheve :biggrin:

shume mire paske ber qe e paske prezantu vehten para se me kendu gjeli , kurr nuk eshte von per asgje ....!!!!

Pershednetje te ngrohta Drrrrrrrrrrrrriiiinnnn :wink: