PDA

View Full Version : xHEbRAILI pOETI I rRUGES


XheBraiLi
28-05-06, 23:25
Njerez Mire Se Ju Gjeta Erdha Pak Me Ju Pa

Emrin Ekom Edmond

Me Therrasin Xhebroooo

E Shume Sende Tjera Keni Me I Marr Veshh

Kur Te Shkruj Ma Shpeshhh


Ikom 23 Vjett

I Pa Martum I Pa Dashurum Po Shum I Interesum Hahahahha

Guri i madh
21-07-06, 18:53
Njerez Mire Se Ju Gjeta Erdha Pak Me Ju Pa

Emrin Ekom Edmond

Me Therrasin Xhebroooo

E Shume Sende Tjera Keni Me I Marr Veshh

Kur Te Shkruj Ma Shpeshhh


Ikom 23 Vjett

I Pa Martum I Pa Dashurum Po Shum I Interesum Hahahahhagjebrail mir se erdhe dhe kalofsh si esht mas miri

XheBraiLi
23-06-07, 23:28
hahahahha mikrptitje te forte me keni bere hahahaha

BaNu Ne JeT I sInQeRt
24-06-07, 14:30
Mir se kinin vini ne DARDANIA

Te deshiroj Argtim te kendshem..

Mir Mbetesh..!!!

egi
29-06-07, 00:57
hahhaa ishalla bre edmond e gjen ate far nafaken tend pasi koke aq i interesum..:biggrin:

Elina
29-06-07, 15:43
Njerez Mire Se Ju Gjeta Erdha Pak Me Ju Pa

Emrin Ekom Edmond

Me Therrasin Xhebroooo

E Shume Sende Tjera Keni Me I Marr Veshh

Kur Te Shkruj Ma Shpeshhh


Ikom 23 Vjett

I Pa Martum I Pa Dashurum Po Shum I Interesum Hahahahha


Ju pershendes dhe ju deshiroje caste te kendeshme ne vazhdim...


Elina!

XheBraiLi
14-07-07, 14:24
valla flm per mikepritje hahahhahahaa
jo bre mos u tunii se sjam edhe aq i interesum me zon najkend hahaha

Akili
12-10-07, 08:12
valla flm per mikepritje hahahhahahaa
jo bre mos u tunii se sjam edhe aq i interesum me zon najkend hahaha


erdhaa
edhe njeheree me ju paa

turisti
30-11-07, 13:18
Mire se erdhe xHEbRAILI pOETI I rRUGES.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.