PDA

View Full Version : HoteL_MadriD


e_martumja
08-06-06, 20:58
Mbasi nuk kishe oden tende dhe te pash duke sill ne oborret e huaj, ta solle nje qe do te jete e jotja :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Ohhhhh Gjilanas, shfrytzoj rrastin edhe ta uroj diten e shejt per ty qe eshte sod, Te deshiroj shume fat ne jete, shendet te plot dhe harmoni familjare, edheeeee shume suksese ne studime nese meson naj send para PC heheheh

Te pershendet e_martumja me shume mote te gezuara.................*******************URIME DITELINDJEN***********************

SPARTAKU
08-06-06, 22:27
*******************URIME DITELINDJEN***********************

E paska qendis bukur e martumja e une pak si dembel e mora te gatshme.

Urime pra Hotel_Madrid, edhe 100 te tjera.

Kodra
11-06-06, 10:05
**********
**********
**********

I nderuari Hotel-Madrid,

angazhimi juaj nė tė gjitha temat,qoftė edhe ato pėr spjegime mė ka shtyrė qė tė ju dhuroj respektin tim.
Njėherit shfrytėzoj rastin tė ta uroj ditėlindjen dhe tė dėshiroj jetė tė gjatė e pa brenga.

Tė pėrshėndet

Kodra

turisti
16-07-06, 15:01
Pershendetje nga afersia ( Kaēaniku) i nderuar.:smile: :smile:

HoteL-MadriD
08-06-07, 02:54
Sa mire eshte me e hap temen vet.

Ajt pra Urime Ditelindjen HoteL-MadriD(Mua) :P Edhe 70 Tjera, Suksese ne jete/dashuri dhe cdo gje qe deshiroj :P.

Tung!

turisti
08-06-07, 03:41
Shoki i nderuar,

Urime ditelindja nga zemra dhe shume,shume shendet,momentet e lumtura edhe ne - 100- ditelindje tjera,

te deshiron

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.cakezooi.com/babydaffybugsg.jpg

aLbaChiCk
08-06-07, 11:21
Te uroj gjdo te mir ne jet
Ne trup shendet,Ne pun vullnet
Ne ide drejtesi,ne nerva qetesi
Ne familje harmoni,ne te ardhmen lumturi
dhe shum dashuri :smile:


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/happybirthday1ei1em1.gif

Elina
08-06-07, 11:43
Ju pershendes shume..


Ju uroje ditelindjen, dhe ju deshiroje edhe 100 vjet tjera me gjitha te mirat...


Elina!

http://i34.photobucket.com/albums/d139/yam9972/PC095_L.jpg

rilinda
08-06-07, 11:57
http://img201.imageshack.us/img201/2212/07017367qg2.png (http://imageshack.us)http://img201.imageshack.us/img201/2212/07017367qg2.png (http://imageshack.us)
http://img201.imageshack.us/img201/2212/07017367qg2.png (http://imageshack.us)
HoteL-MadriD tė dėrgoj njė pėllumb tė bardhė nė shenjė tė miqėsisė. Nė njėrin krah sjell lumturi, nė krahun tjetėr shėndet, e nė sqep njė letėr qė shkruan: "URIME PĖR SHUMĖ VJET!"

tushja
08-06-07, 13:07
Urime ditėlindja,shumė gėzime dhe suksese ju dėshironė Tushja.
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/birthday.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/calendar.php?do=getday&day=2007-06-08&sb=1)Hotel Madrid

HoteL-MadriD
08-06-07, 17:44
Pershendetje

Nje pershendetje special shkon per e_martumja qe me ka hapur temen dhe me ka uruar, te falemnderit dhe njehere, te kthefsha me te mira gjithmone. Respekte e nderuar.

HoteL-MadriD
08-06-07, 17:48
SPARTAKU: te falemnderit shum per urimin.

Kodra, falemnderit shum i nderuar, te kam borgj i birr..:P

Turistooooo ku je mo:) je mire? Falemnderit shum per urimin. n`kacanik je?

aLbaChiCk: Amin falemnderit fjalet e tua n`vesh te zotit. Falemnderit dhe njehere!

Elina: Falemnderit shum respekte

Rilinda: Falemnderit shum e nderuar.

Tushja: Falemnderit shum syn!

Gjithashtu dhe njehere ju pershendes, kalofshit sa me mire.

Tung

turisti
08-06-07, 20:01
SPARTAKU: te falemnderit shum per urimin.

Kodra, falemnderit shum i nderuar, te kam borgj i birr..:P

Turistooooo ku je mo:) je mire? Falemnderit shum per urimin. n`kacanik je?

aLbaChiCk: Amin falemnderit fjalet e tua n`vesh te zotit. Falemnderit dhe njehere!

Elina: Falemnderit shum respekte

Rilinda: Falemnderit shum e nderuar.

Tushja: Falemnderit shum syn!

Gjithashtu dhe njehere ju pershendes, kalofshit sa me mire.

Tung

Me nder ēofshe i nderuar. Jo,momentalisht jame ne Hagė. Ne Kaēanik kam qene vjet.

Te pershendes shume.

Kalo mire,sekses.:smile:

gazi-de
08-06-07, 20:14
Urime datelindja i nderuar,i gezofeshe edhe 500 vera.....
te uroj gjdo te mire URIME...............

vjeshta
08-06-07, 20:48
*** Urime pėr shumė jetė dhe motė ***

rilinda
09-06-07, 16:24
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

HoteL-MadriD
10-06-07, 02:34
gazi-de. Falemnderit shum. respekte.

Vjeshta. Falemnderit shum e nderuar. Respekte.

Rilinda: Gjithashtu dhe per ty.

luckyman
10-06-07, 14:23
Tung..................

vjeshta
30-11-07, 19:17
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

turisti
21-02-08, 23:19
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 02:45
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

turisti
08-06-08, 21:08
Jete te gjate dhe te lumtur edhe ne - 100 - ditelindje tjera.

http://www.mspineapple.com/cards/hbdpink.gif

http://ameliascakes.com/images/happy%20birthday%20song%20cake.jpg

Xuki
08-06-08, 22:32
http://www.castlecops.com/zx/Prince_Serendip/Happy%20Birthday%20Colors.jpgGjithė tė mirat


Pėrshėndetje


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Guri i madh
08-06-08, 22:50
miku i nderuar urime ditlindja ju deshiroj edhe shumj ditlindje tjera

http://www.adpic.de/data/picture/detail/Rotwein_vs_Weisswein_24576.jpg

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:19
Pershendtej per ju Hotel Madrid dhe mire se erdhe ne FD, ju uroj disponim te mire ne mesin tone.
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

vjeshta
18-10-08, 22:13
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

turisti
08-06-10, 16:48
Hotel LUXE,

Jete te gjate,te lumtur ,me shume gezime dhe knaqesit qe munden me ti afrue vitet e tua.

thjeshte, sinqerte & nga zemra,
TURISTI.

http://i210.photobucket.com/albums/bb218/commentsjunkie/bdaymix/birthday23rd.gif

Kaqanikasja
14-02-11, 15:33
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink: