PDA

View Full Version : Nofretete


Zero Cool
10-06-06, 17:14
Nofretete te uroj mireseardhje ne forum, dhe kenaqesi ketu. Por me shume te uroj suksese ne jete dhe shendet.
http://smg.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/th_luleperNofretete.jpg

Nofretete
10-06-06, 17:59
Uooo ēfarė mikpritje qė mė bėn, sa buqetė e bukur Zero_Cool ;) Flm shumė, sa erė tė kėndshme qė paskan ;)
Tė dėshiroj edhe unė ty ēdo tė mirė nė jetė dhe inshallah nuk zihemi kėtu nė forum ndonjėherė :P

Me tė mira!

Murgesha
20-06-06, 00:07
Nofretete tė pėrshėndes dhe tė uroj ēdo tė mirė nė FD.

Murgesha!

turisti
20-06-06, 00:44
Mire se erdhe NOFRETETE e nderuar.

Ēdo te mire dhe momentet e mira te deshiron

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

vendasi
20-06-06, 03:43
Mire se na ke ardhe ne oden Dardane Nofretete.......na kalofshe mire me ne.......
Vendasi

King_Gentius
20-06-06, 05:25
Mirseardhe Nofretete, nickname shum interesant ke zgjedhur, mos ka lidhje me mbretereshen e famshme te Egjiptit te Lashte me emer Nefertiti?

Nofretete
21-06-06, 22:07
Ju falemnderit shumė tė gjithėve: Murgesha, turisti, vendasi, King Gentius! Kėnaqėsi tė jem kėtu mes jush ;) (huhu m'u dok vejta si diku nė skenė para publikut me mua si mysafire nderi hahaha *aplaus*..ok ok..tė mos ta teproj :D )

King Gentius:
Qy, nicku im do mbetet sekret kėtu, lėre ti mos fillo ta zbulosh para tė gjithėve! ;)

Bye bye..

Nofretete

King_Gentius
22-06-06, 00:25
Ju falemnderit shumė tė gjithėve: Murgesha, turisti, vendasi, King Gentius! Kėnaqėsi tė jem kėtu mes jush ;) (huhu m'u dok vejta si diku nė skenė para publikut me mua si mysafire nderi hahaha *aplaus*..ok ok..tė mos ta teproj :D )

King Gentius:
Qy, nicku im do mbetet sekret kėtu, lėre ti mos fillo ta zbulosh para tė gjithėve! ;)

Bye bye..

Nofretete

Ha ha, ne rregull Nofretete, sekreti yt eshte i sigurte me mua, pra mund te flesh zbuluar :biggrin:

Artisti
12-08-06, 12:17
Nofretete mbetsh sekrete hahahahahahha

te pershendesssssss


.

Zero Cool
21-07-07, 11:50
Phaaaaaaaaa hupe edhe ti Nofretete e hajt :biggrin: