PDA

View Full Version : Tips


Murgesha
21-06-06, 22:45
Hajt se po e hapi edhe unė njė temė rreth sportit, por me tips pasi qė shpesh luaj edhe vetė.

Kėsaj here jepne prognozėn tuaj se kush do tė luaj nė finalen e VM.

Po ja filloj.

Gjermania - Brazili.
Ndeshja pėrfundon pa gola, e pėr fituesin vendos Pika e Bardhė. :biggrin:

Agroni22
23-06-06, 22:33
anglia-brazili ndeshja 2-0 per anglin

Marco
26-06-06, 01:34
Hajt se po e hapi edhe unė njė temė rreth sportit, por me tips pasi qė shpesh luaj edhe vetė.

Kėsaj here jepne prognozėn tuaj se kush do tė luaj nė finalen e VM.

Po ja filloj.

Gjermania - Brazili.
Ndeshja pėrfundon pa gola, e pėr fituesin vendos Pika e Bardhė. :biggrin:-Argentina ku ishte prej fillimit si favorit, ndersa me lojen e treguar kunder Mexicos ajo ishte edhe finalja e Kapionit si dhe aty tregoj se Argentinasit jan edhe Kapionet e ardhshem 2006 , a sa i perket kundershtaret te tyre ne finale nese them Shqiperia dije se po flas me zemer a nese them Brazili mendim i imi
Argentina 3:1 Brazil

Drinni
26-06-06, 18:05
Zvicrra-Ukraina 3:1

Dr. Leone
06-07-06, 12:15
itali - Franc 0:0 -1:0 Finale

Italia Champion