PDA

View Full Version : Drinni


Murgesha
30-06-06, 21:11
Ka ditė qė forumit Dardan ju ka shtuar edhe njė anėtarė qė me shkrimet e veta premton tė jetė anėtarė i denjė i Dardanisė.
Ky ėshtė i nderuari Drinni

Shfrytėzoj rastin tė tė pėrshėndes dhe tė uroj mirėseardhje e shkrime tė shumta nė Dardani.

Le tė jetė kjo oda juaj i nderuari Drinni me dėshirė qė tė ketė postime tė mjaftueshme pėr ty dhe personalitetin tėnd.

Murgesha!

jadore
30-06-06, 21:16
pershendettje (dhe ide e mire Murgesha )

..pershendetje per Drinnin dhe qdo te mire ne mesin e fjales se shkruar .....


p.s
(thene sinqerisht , nga Murgesha , kuptova qe Drinni eshte antare i ri , dij qe shkrimet e tij kam lexuar , po si duket jane disa vete qe kane nick-a qe fillojne me Drini, sa qe kam pas pershtypje qe lexoj postime nga nje nick i vetem ...)

Naki
30-06-06, 22:32
I nderuari Drinni ,shpreh respektin timė pėr shkrimet ēė dhuruat shtėpisė Dardane ēė reflektojnė ngrohtėsi,intelegjencė ,shkathtėsi analitike.
Gėzohem ēė ju kemi nė mesin tonė,duke ju dėshiruar ēdo tė mirė ju pėrshėndes ku do ēė tė jeni!!

Naki

Drinni
01-07-06, 16:55
Kishte kohė qe lexoja ne Dardania, Lexoja dhe nxitoja duke mos dashur te mė kaloje asgjė pa e kapur, shfleto aty shfleto ketu, njerzit ndanin opinione te ndryshme, ne faqe te ndryshme. Mė kujtohet si sot, edhe pse jo larg ngase jam anėtarėsuar ishte pikėrisht njė shkrim i juaj e nderuara MURGESHA qe mė beri te ndalem nė Daradania.
E uroj atė ditė qe pata nderin te ndėrroj opinionet e mia me njė Zonjė te qmuar dhe respektuar si ju!

JADOR
Nuk jeni edhe keq nė vlersimin e juaj, unė thėnė tė verteten pata bindjen se dikush para meje mund ta ket ofenduar dikėnd pikėrisht me nikun drini, prandaj siq e ceka pata lexuar nje kohė duke pritur qe ndonjė drini te dukej kėtej pari, e ta pyes eventualisht pėr ndonje zėnk me dashje apo pa dashje, por pasi qė su duk askush vendosa prap te jem Drinni se kam shumė tė kujtuara nga lumi drini nga edhe vijė.
Falimenderit per pershėndetje. Ju jeni Astrologjia e forumit, kur nuk doni ju, jo edhe ēdo njėri mund tė mbaj hapin me ju!

Nderime dhe Respekt.

Naki

Gėzimi i ndėrsjell z. Naki
Lumturin nuk ua solla unė,Lumturin e gjeta ne mesin tuaj! I lumtur u bėra kur ju pash juve tė lumtur, dhe tė denjėt nė mbrojtjen e fjalės shqipe, Nga mjeshtria e juaj artistike njeriu mėson shumė, kam nderin ta pasuroj diturin time me tė lexuarit e shkresave tuaja, dhe punes se palodh lidhur me shendetin e pasardhseve tanė.

Njė nder dhe Respekt z.Naki

halla e madhe
01-07-06, 18:50
I nderuari Drinni!

Pershendes mireseardhjen tende ne Fd!
Te deshiroj caste argetimi , postime te shumta dhe suksese te gjitheanshme ne jeten tende:smile:

Me rrespekt per Ty;halla e madhe

Drinni
02-07-06, 17:49
Falimenderit Hallė e nderuar.
Mir se ju gjeta ne FD Dardania.de, Juve kėtu i jepni nje ngrohtėsi familjare forumit, jeni shumė e afert me ēdo njėrin, kjo ju bėn edhe mė madheshtore.
Tė lumturit nipat e mbesat qe kan njė hallė tė till !
Emancipimi i njė mashkulli ėshtė qeshtje individi, emancipimi i njė femreje ėshtė ngritje e njė shoqėrie tė tėrėRespekt dhe pėrgezime nga unė Drinni

vendasi
09-07-06, 18:10
Pranoni Pershendetjet e Perzemrta nga Kanadaja,
Duke ju deshiruare qdo te mire ne jete dhe dhe suksese ne te gjitha sferat e Jetes....
Me respekte per ju......
Vendasi

Drinni
09-07-06, 18:28
Pranoni Pershendetjet e Perzemrta nga Kanadaja,
Duke ju deshiruare qdo te mire ne jete dhe dhe suksese ne te gjitha sferat e Jetes....
Me respekte per ju......
Vendasi


Vendasi i nderuar, falimenderit vizites suaj ne oden time.

Populli"fjala t'vjerrė-fjala t'nxjerr". Me beso mu bere sikur jemi ulur dikund bashke, dhe shijom me endje Cappuqinon e mbremjes, duke mos na munguar llafet sikur te ishe jo larg larg por perball tryezes.

Respekti i ndersjell i nderuar

turisti
15-07-06, 20:05
Pershendetje i nderuar nga Kaēaniku.:smile: :smile:

Drinni
15-07-06, 20:11
Pershendetje i nderuar nga Kaēaniku.:smile: :smile:
Oleeee Turist, Po kur ja ke mrri atje ore i Nderuar.
Pushime te kėndshme nga kėtu ju Uroj tya dhe Familjes suaj.

turisti
15-07-06, 20:15
Oleeee Turist, Po kur ja ke mrri atje ore i Nderuar.
Pushime te kėndshme nga kėtu ju Uroj tya dhe Familjes suaj.

Hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah,flm i nderuar.

Te pershendes shume gjithashtu dhe te deshiroj momentet e lumtura nga Kaēaniku.:smile: :smile:

gjimnazistja
20-07-06, 13:45
Pershendetje DRINNI si po ja qon ke ber shkrime shum te mira si dhe ne rradh te par te faleminderoj per dhomen qe e qele.te uroj cdo te mir ne jet si dhe pushime te bukura.ciao

vendasi
22-07-06, 01:06
Mike i nderuare Drini,
Pranoni pershendetjet te ngrohta nga Kanadaja e larget.....
Te uroje cdo te mire ne jete dhe fundejave te kendshme.
Vendasi

Drinni
23-07-06, 22:06
Pershendetje DRINNI si po ja qon ke ber shkrime shum te mira si dhe ne rradh te par te faleminderoj per dhomen qe e qele.te uroj cdo te mir ne jet si dhe pushime te bukura.ciao


Von e paskėm parė kėt urimin tėnd moj zonjushe.
Veq njė dua ta them, veq vazhdo mos lejo tė pekulin pėr asgjė, se je duke shkelqyer me shkrimet tua.
Pėrshendetje Baci tya(Baci pasi jam nja nji dekad e kusur ma i vjeter).

Drinni
23-07-06, 22:12
Mike i nderuare Drini,
Pranoni pershendetjet te ngrohta nga Kanadaja e larget.....
Te uroje cdo te mire ne jete dhe fundejave te kendshme.
Vendasi

Mė falė pėr vones o i nderuar. FLM. pėr urimin gjithashtu tė pėrshendes dhe urojė ēdo tė mirė nė jete edhe pse pak larg ishe shkue mer.
Po edhe pse thon Guri i rėnde peshon n'vend t'vet, unė do t'ia shtoja Guri i rėndė peshon gjithkah rėndė, po nuk arrite ta thermoje nė copeza tė imta.

Prishtinasja_
26-07-06, 16:39
I nderuari Drinni prano edhe pershendetje e mia !!!!!! :smile:


http://home.arcor.de/zaubermaus035/herzton213_g.jpg

Drinni
28-07-06, 16:06
Falimenderit e nderuar. Ich fühle mich beschützt durch deine drei Engeln.

Luana
28-07-06, 23:15
Pershendetje te pa numerta per ty i nderuar Drinni ....


Luana

Drinni
29-07-06, 21:17
Pershendetje te pa numerta per ty i nderuar Drinni ....


Luana

E nderuara Luana, mė besoni mė gėzoi pershendetja juaj, pata njė jav tė bujshme punės time dhe disi u merzita,sot gjat weekendit erdha nė sofren dardane dhe pash qe edhe ju paskeni ardhur, e bile edhe me njė pėrshendetje. Gėzimit tim nuk i duhet kushedi se ēka, fjala e mirė dhe unė fluturoi:smile:

Artisti
12-08-06, 12:29
Pershendetje per Drinnin


.

vendasi
13-08-06, 14:17
Pershendetje i nderuare Drinni,
Ju uroje te Djele te mir kudo qe gjindeni...
Vendasi

Drinni
13-08-06, 15:50
Pershendetje per Drinnin


.

Pėrshėndetje tė ndersjella Artisti i Forumit.
Mė gėzoi pėrshėndetja dhe qe qenke kthyer prap.

Drinni
13-08-06, 15:52
Pershendetje i nderuare Drinni,
Ju uroje te Djele te mir kudo qe gjindeni...
Vendasi
Miku im nga larg. i'u gėzova pėrshėndetjes s'uaj, gjithashtu ju uroj njė weekend tė rehat.

Luana
13-08-06, 22:45
Drinnnni apo DriNNi hmmm si doqoft prap me shume N-ja te pershendes :tongue:


Luanushja :biggrin:

Dreni30
22-08-06, 10:42
Drini nje pershendetje nga largesia, njeherit edhe mireseardhje ne forum.
Shendet dhe shume suksese ne gjitha sferat e jetes.

Dreni.

Drinni
22-08-06, 20:53
Dreni i nderuar. Mė gėzoi pėrshėndetja juaj nė oden time, njėherit jeni tė urimet pėr mirseardhje!
Kam nderin tė jem nė mesin e shum miqėve, ku i kuptoj dhe mė kuptojn!

laliloli
23-08-06, 17:03
Drini pranoni pershendetjet e sinqerta ,me deshire qe lumturia gezimi dhe gjithe te mirat ne jete te ju shoqerojne gjithmone .

Perzemersisht Lali

vendasi
03-09-06, 14:19
I nderuare Drinni,
Te pershendes dhe te uroje te Dielle te mire dhe pa shum shi se neve na mbyti ktu:smile:
Kalofsh mir...
Vendasi

Naki
05-09-06, 19:10
Si lumi drini i bardhė ,pėr njė kohė tė shkurtė pushtojė vemendjen e shoqėrisė Dardane, duke i dhuruar Fluska tė freskėta nė ēdo dritare tė forumit ,duke mbledhur pėr rrethė njė shoqėri tė ngrohtė.
Drinni i nderuar,vertetė jeni supriza mė e begatshėme e forumit,me ju Dardania ka forcuar komunikimin debatues tė mirėfilltė,analitikė .
Ju pėrgėzojė pėr punen dhe kohen ēė po investoni nė Forumin Dardan.

Naki

Paradox_13
07-09-06, 16:53
Me deshiren qe fati te mbizotroj ne jeten tuaj,te pershendes kudo qe je i nderuari Drinni.
Me nderime Paradoxi_13.

Guri i madh
07-09-06, 20:10
DRINNI te pershendes kudo qe gjendesh ne kosov apo gjermani kalofsh mir

Zero Cool
26-09-06, 12:37
Pershendetje te sinqert ty shoku im, dhe nje dit te kendshme te uroj.

Murgesha
20-10-06, 19:38
Drinni sa bukur po duket sot Dardania me shkrimet e tuaja.
Mirė se na u ktheve i nderuar ku shfrytėzoj rastin tė tė uroj (po e di se pėr ēka), dhe njėherit tė tė falėnderoj pėr besimin qė keni pas tek unė pėr tė ma lėnė njė amanet.

Qofsh i nderuar dhe faqebardhė gjithmonė.

Murgesha!

Drinni
20-10-06, 19:40
Mė paskeni bėrė njė nder te veqant tė nderuar, vizitės suaj nė oden time. Mė gėzon fakti edhe pse pata njė pauz relativisht tė gjatė vizitės dardania, gėzohem qė jam prap nė mesin e shumė miqėve.
Laliloli
Naki
Paradox
Guri i madhė
Zero cool
Falemenderit pėr fjalet e bukura.

Drinni
20-10-06, 19:49
Drinni sa bukur po duket sot Dardania me shkrimet e tuaja.
Mirė se na u ktheve i nderuar ku shfrytėzoj rastin tė tė uroj (po e di se pėr ēka), dhe njėherit tė tė falėnderoj pėr besimin qė keni pas tek unė pėr tė ma lėnė njė amanet.

Qofsh i nderuar dhe faqebardhė gjithmonė.

Murgesha!

Gjithmonė kujtohem ti pėrmbahem fjalės, Njė shokė apo mikė tė mirė mund ta kesh ndoshta, Por sa jam unė vetė i mirė!
Mė gėzoi fakti qe miqėsia edhepse virtuale nuk ishte zbehur, edhe pse nuk kam dyshuar kurrė nė tė tillė njerėz si juve.
:smile: Falimenderit pėr Uraten:smile: Tė mirat pėrcjellėshin gjithmonė edhe Familjen tuaj e nderuar.
Nder e Faqebardhėsi tė ndėrsjell edhe nga ana ime.

vendasi
28-10-06, 12:59
Pershendetje per mikun Drinni,
Te uroje vikend te mir dhe harmoni familjare..
Mbeteshe i pershendetur nga,
Vendasi

vjeshta
29-10-06, 22:07
Erdhaaaaa veq me te pershendet e jo me te qu nga ........ hahahahhaaa.

Ju deshiroj qe fati dhe lumturija te jete pjese e pandar e jetes suaj .


Vjeshta!

jadore
29-10-06, 22:40
... nje pershendetje si shenje repekti nickut qe ne rrugetimin e tij te mendimit , Drinnit sjell vetem kthelltesi ...
....nje fillim jave te mbare ...

Prishtinasja_
03-11-06, 12:09
Pershendetje Drinni

wünsche dir ein schönes Wochenende !!!

Sy_kaltra
03-11-06, 12:45
Prano pershendetje..

Gjdo te mire nga un Sy_Kaltra

Drinni
03-11-06, 16:15
Pershendetje per mikun Drinni,
Te uroje vikend te mir dhe harmoni familjare..
Mbeteshe i pershendetur nga,
Vendasi

Miku nga largė vizita e jote odės sime dhe urata, Harmoni familjare jan fjal qė ē'do kujt kur i dėgjon i sjellin lumturi dhe gėzim.
Pėrshėndetje edhe nga unė dhe mos na mungo kaq shumė.

Drinni
03-11-06, 16:21
Erdhaaaaa veq me te pershendet e jo me te qu nga ........ hahahahhaaa.

Ju deshiroj qe fati dhe lumturija te jete pjese e pandar e jetes suaj .


Vjeshta!

Edhe pse Vjeshta vie ndėr mė tė fundit, Bukuria dhe pėlhura e saj magjepse ka hieshin mė madhėshtore.
Mė lejoni tju dėshiroi nga tė gjitha tė mirat qė mundė tė dėshiron dikush nga fjalet.

Drinni
03-11-06, 16:23
... nje pershendetje si shenje repekti nickut qe ne rrugetimin e tij te mendimit , Drinnit sjell vetem kthelltesi ...
....nje fillim jave te mbare ...Odės sime me pėrshėndetjen nga ju e nderuara Jador, ju shtua edhe njė thesar qė do tė dijė ta ēmoj dhe ta ruaj me ėndje.

Drinni
03-11-06, 16:30
Pershendetje Drinni

wünsche dir ein schönes Wochenende !!!

Plasimi i shkrimėve tė juaja nė odėn time e nderuara Prishtinase jan nder .
Jan nder, kur njeriu ka rastin tė lexoj, e jo rrallė herė tė futet thellė nė mendime kreativitetin e shtjelluar nė galeri fotosh.

Ein schönes Wochenende wünsche ich jeden Falls.

Drinni
03-11-06, 16:37
Prano pershendetje..

Gjdo te mire nga un Sy_Kaltra

Gjithmonė u them njerzėve se syt e kaltėr jo vetem qė shėndrisin, por kan edhe shumė shumė kualitete tjera! :wink: ( s'paku kėtė me syt kemi tė pėrbashkėt)
Kėtė pata rastin ta lexoja nė shkrimet e juaja tė shumta e nderuara Sy_Kaltra.
Pėrshėndetje edhe nga unė. Gėzohem qė ju kam gjetur nė Dardani!

Dea_A
04-11-06, 21:23
Drinn i nderuar ...
Te le nje tufe pershendetjesh dhe urimesh te perzemerta per nje jete te lumtur !
Me respekt Dea_!:smile:

Luana
10-11-06, 22:08
Drinn te uroj Ditelindjen dhe ishalla edhe 100 tjera , te uroj fat ty me gjithe familje .


speciale per ty kliko ketu : http://www.123greetings.com/birthday/birthday_songs/songs2.html

Paradox_13
10-11-06, 22:12
Drnni urime dhe te gjitha te mirat te deshiroj....

Drinni
11-11-06, 00:26
Heyyyyyyyy ju dyve.

Ėshtė knaqėsi tė jesh nėn ombrellen e Luanėve dhe Luaneshave:smile:
:smile: http://www.123greetings.com/birthday...gs/songs2.html

Zero Cool
17-11-06, 12:42
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty Drinni

Drinni
17-11-06, 19:30
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty Drinni

Falimenderit vizitės odes sime Zero Cool.
Edhe unė tė uroj gjitha tė mirat, dhe suksese nė informatik.

halla e madhe
17-11-06, 19:35
Nje pershendetje vellazerore per kete vikend te deshiron:halla e madhe:smile:

Drinni
17-11-06, 19:41
Motra e madhe, Nderi i Dardanis, Shėmbėlltyra e dinjitetit, Morali i shoqėris.
Gėzim dhe nder i madhė. Vizita e juaj Odės sime.

Dea_A
17-11-06, 19:47
I nderuar Drinni

te uroj 1 000 postimet ne Forumin Dardan

te pergezonj per sinqeritetin dhe vlefshmerine e shkrimeve aq te bukura
te falenderoj qe je ne mesin tone

Me respekt PER VENDESIN TIME TE DASHUR
Dea_A!:smile:

Drinni
17-11-06, 19:53
I nderuar Drinni

te uroj 1 000 postimet ne Forumin Dardan

te pergezonj per sinqeritetin dhe vlefshmerine e shkrimeve aq te bukura
te falenderoj qe je ne mesin tone

Me respekt PER VENDESIN TIME TE DASHUR
Dea_A!:smile:

Dea_A e dashur dhe qmuar pėr tė gjithė pėr intelektin e saj, edhe kėsaj radhe nuk i kan munguar fjalėt qė dalin nga zemra.
Pėrshėndetje tėnde e krahasoj me njė fjal popullore: Zoti dėgjoi dhe pranoi lutjen time!.

Zana_ch
18-11-06, 13:10
Drinni i dashur urime urim per tejkalimin e 1000 shkrimve tua ne FD, te cilat kan nje veqanti shum te madhe sepse jan shkrime shum me vler te madhe per mendimin tim .
Edhe pse nuk te kam te qytetit tim por te kam kujshi se veq 37 km na nadjn qytetet tona ...me endje te madhe lexoi shkrimet tua te cilat tregoin nje largpamsi shum te madhe .
Te respektoi dhe te deshiroi qe te na sjellish sa ma shum shkrime ta bukura ashtu si je edhe vet ti.


Kopf hoch i nderuar
Zana_ch

Drinni
18-11-06, 17:54
Drinni i dashur urime urim per tejkalimin e 1000 shkrimve tua ne FD, te cilat kan nje veqanti shum te madhe sepse jan shkrime shum me vler te madhe per mendimin tim .
Edhe pse nuk te kam te qytetit tim por te kam kujshi se veq 37 km na nadjn qytetet tona ...me endje te madhe lexoi shkrimet tua te cilat tregoin nje largpamsi shum te madhe .
Te respektoi dhe te deshiroi qe te na sjellish sa ma shum shkrime ta bukura ashtu si je edhe vet ti.
Zu der Kopf hoch!


Kopf hoch i nderuar
Zana_ch
Respekti i ndersjell Zanushe e nderuar.
Ėshtė leht dhe ishte knaqėsi tė shkruhej dhe komunikohej me njerz tė kuptueshem dhe tė sjellshėm, e ndėr tė shumtet je padyshim edhe ti.

Zanush was ich so alles schreibe glaube nicht bitte!!! Bin mehr oder weniger ein improvisierter Künstler so zu sagen . hahahaahahahaahaha

Amina
01-12-06, 15:22
Urimet me te sinqerta edhe nga ana ime Drinni dhe me vjen mire qe je Friend aq i shkathet

Alles Gute, auf deinen weiteren Weg(Te gjitha te mirat ne rrugen e metutjeshme)

Drinni
01-12-06, 18:21
Urimet me te sinqerta edhe nga ana ime Drinni dhe me vjen mire qe je Friend aq i shkathet

Alles Gute, auf deinen weiteren Weg(Te gjitha te mirat ne rrugen e metutjeshme)

Edhe pse e ndiej veten sikur kėto momente po bėjė monolog, kam bindjen se jam veq unė kėtu, shfrytzova rastin tė ta kthej kėtė nderė vizitės s'juaj(sate) odes time.
Nuk e flas gjuhėn angleze kushedi se sa, por mė pėlqen ku Youka kuptimin e dyfisht(ti dhe ju).
Andaj you Amina edhepse nuk simatizon Zanfinen(hahahaha) unė ju marr lakmi tė madhe postimėve tua dhe i lexoj me ėndje.
Ah! Die reise übrigens ist immer noch kostenfrei, Alle wege führen zu Drinni. :wink:

Vetėm ai qė ėshtė vetė friend i mirė bėnė shumė friends!

vjeshta
01-12-06, 19:17
Te pershendet edhe nje friende ,kalo nje jave te bukur .

Vjeshta

Drinni
01-12-06, 21:11
Te pershendet edhe nje friende ,kalo nje jave te bukur .

Vjeshta

Nuk besoj qė ka, tė nuk ndihen mirė kur marrin pėrshėndetje nė oden e tyre.
Aq mė tepėr mė gėzojn mua kur pėrshėnetjet vijnė nga friends, e edhe shumė, shumė mė tepėr kur ato vijnė nga bashkėmoshatarėt +-5...!

Vjeshtush paske ba mir qe paske dal ktu pari. ēa me t'than, ta kthefsha me t'mira!:smile:

Amina
01-12-06, 22:44
Edhe pse e ndiej veten sikur kėto momente po bėjė monolog, kam bindjen se jam veq unė kėtu, shfrytzova rastin tė ta kthej kėtė nderė vizitės s'juaj(sate) odes time.
Nuk e flas gjuhėn angleze kushedi se sa, por mė pėlqen ku Youka kuptimin e dyfisht(ti dhe ju).
Andaj you Amina edhepse nuk simatizon Zanfinen(hahahaha) unė ju marr lakmi tė madhe postimėve tua dhe i lexoj me ėndje.
Ah! Die reise übrigens ist immer noch kostenfrei, Alle wege führen zu Drinni. :wink:

Vetėm ai qė ėshtė vetė friend i mirė bėnė shumė friends!

Faleminderit Drinni, pa freinds nuk ka jete jo, (se edhe seria me pelqen shume hahah)
e sa i perket YOU, ti e din si e perdor, dhe kur e me qfare domethenje hehehhe
per mu eshte e njejte, se ne te dyjat raste tregon respektin

thnx man , hahhaah pak anglisht, si stupcat hahahha

Amina
09-12-06, 04:26
Ah Drinni, bis zur naechsten Reise, wuensche ich dir alles Gute.
Qaste te kendeshme dhe deshiroje ta kalosh sa me mire.
E doku me shpesh doku.

ciaooo

~AmaZonA~
12-12-06, 11:16
Erdha ne oden tende per te len nje pershendetje per Ty dhe familjen tende duke ju deshiruar cdo te mire ne jete dhe harmoni ne mesin tuaj,eshte knaqesi komunikimi me nje njeri siq jeni Ju i nderuar :smile:
Me shume respekt AmaZonA

Paradox_13
21-12-06, 20:29
Her me batica e her me zbatica ,ashtu siq vie freskia e valeve te Drinit te pashterrshem poashtu ,jan te fresketa edhe postimet tuaja ne ket ode i nderuari Drinni.
Te pershendes duke te deshiru shendet dhe suksese ne jet.
Me nderime Paradox_13

Drinni
24-12-06, 21:29
Nderi qė mė keni bėrė me pėrshėndetjet e juaja tė nderuar Amina, Amazoa dhe Paradox sė fundi dojn tė thojn shumė pėr mua.
Gjithmon do tė pėrpiqėm tė jem i kujdeshėm ndaj miqėve tė tillė si jeni juve, jo me qite-prite! Por nė kohė dhe vend tė caktuar.
:smile:

Prishtinasja_
25-12-06, 00:40
Drinni,

GEZUAR FESTAT

Qoft ky vit i mbare per ty dhe familjen tende !!! :smile:

me respekt

Prishtinasja_
http://www.google.co.id/logos/logo_newyear.gif

Zana_ch
25-12-06, 10:27
I dashur Drinni
Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet, dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007-ta GEZUAR GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch

P.S
Pushim te kendeshem ne gjirin familjar.http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Sy_kaltra
25-12-06, 12:58
Pershendetje Drinni..

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...
http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

Dea_A
25-12-06, 13:17
I dashur Vella
gezim lumturi dhe dashuri te pakufishme ,me rastin e nderrimit te moteve
nje cakerrim gotash ,simbolike
Te nderon Dae_A!

vendasi
25-12-06, 15:59
I dashur Drinni,
Prit urimet te perzemrta nga ana tjeter e botes..miqet si ju edhe pse jan larg at jan gjithmone afer zemres..
Pra urime Festat..paq fat dhe lumutri ne vitin e Ri..
Vendasi

selvija
25-12-06, 22:20
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1/1709bufxfac8to.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

~AmaZonA~
26-12-06, 16:11
Me knaqesi do le nje urime per kete Vite te Ri ne dhomen tende...Duke te deshiruar shendet dhe lumturi ne familjen tende Gėzuar Vitin e Ri dhe Urime Festa e Kurban Bajramit :smile:
http://www.sejfullasena.com/fuoco_59.gifhttp://www.sejfullasena.com/fuoco_59.gif

Berisha-boy
26-12-06, 17:42
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

lazdrani
26-12-06, 22:51
http://ffm-interaktiv.de/postkarten/neujahr/g5.jpg


Gezuar per shume vite Drini i nderuar.

Berisha-boy
01-01-07, 07:22
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

Artisti
25-03-07, 19:31
oooooooooo Drinnoooooooooooooo,

te pershendesssssssssss eeeeeehhhhhhheeeeeeeeejjjjjjjjj :biggrin: :wink:
Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)

Drinni
10-04-07, 20:49
Artisti
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----

Artist Vllaqko Mė ndiej pėr kėtė vones.
Je i pėrshėndetur kudo qė je pėrzemėrsisht.

jEtA_1
11-04-07, 08:54
Pershendetje edhe nga une Drinni e mirsenaerdhe edhe njiher ne mesin ton kalo bukur

Prishtinasja_
11-04-07, 23:37
wowwww kush na paska ardhe ???? :biggrin:

Drinni mire se ke ardh serish ne mesin tone !!! Shpresoj se je mire !!? :smile:

Te pershendes nga zemra

Prishtinasja_ :smile:

FÜR DICH :

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x165.jpg

Elina
13-04-07, 13:43
Pershendetje nga Elina !

Djellza:
14-04-07, 22:20
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Artisti
01-07-07, 13:41
Shume i nderuari Drinni, te pershendes perzemersisht dhe te te percjelleshin te gjitha te mirat e kesaj bote kudo qe je, kah do qe shkon.


Artisti

LuLjaa
02-07-07, 04:12
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Drinni!

Zana_ch
24-08-07, 19:47
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
x

vjeshta
30-11-07, 18:55
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Artisti
27-12-09, 11:04
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Kaqanikasja
14-02-11, 15:57
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

Kaqanikasja
16-02-11, 15:12
http://i134.photobucket.com/albums/q108/marj69/Flags%20of%20the%20World/Europe/Kosovo.gif

Urime ditelindja e tretė e Republikės sė Kosovės