PDA

View Full Version : Kush ėshtė Dogzona ??


Psikologu
01-07-06, 19:32
Kush eshtė Dogzona?

Njė person i urtė dhe me plotė drejtesi , zgjuarsi , talent dhe sinqeritet.
Kaq me mbetet tė themė une pėr ju sa pėr fillim e nderuarė , edhe pse kam shumė e shumė tė themė e tė shkruaj pėr pėrsonalitetin e juaj.

Pėr mė teper, na thuani ju e nderuarė .

Guri i madh
10-07-06, 21:52
per kohen qe jam ne dardani DOGZONA esht nji nder antaret shum te respektuar i uroj qdo te mir