PDA

View Full Version : Seriozja_19


vendasi
02-07-06, 12:39
Pershendetje te perzemerta nga Kanadaja,
Njerherit te uroje suksese ne cdo aspekt te jetes dhe kalofshe mire ketu ne Oden Dardane......
Vendasi

Zero Cool
02-07-06, 12:44
Yeeeeeeeeeeeep Seriozja_19 mire se vjen sa per fillim nje pershendetje te vogel, ma vone e shohim.
Nje dit te kendshme te uroj.

seriozja_19
02-07-06, 12:59
Pershendetje te perzemerta nga Kanadaja,
Njerherit te uroje suksese ne cdo aspekt te jetes dhe kalofshe mire ketu ne Oden Dardane......
Vendasi

Hahahaha, me te vertet me keni befasuar, sidomos ti vendas!!!

Keep in mind that you'll get my revenge for that :wink:

Flm edhe njeher....me vjen mire qe u bera anetare, ndoshta pak si vone por ndasht...

Naki
02-07-06, 13:42
Mirė se keni ardhurė nė muajin e qershijave,me plotė elanė.
Duke ju dėshiruarė ēaste tė mira me ne,ju pėrshėndes!

Naki

turisti
02-07-06, 13:53
Serioze_19,

Mire se erdhe e nderuar.:smile: :smile: :smile: :smile:

TURISTI.

halla e madhe
02-07-06, 20:20
Serioze_19
Ju deshiroj mireseardhje ne FD dhe caste te kendshme ne mesin tone!:smile:

Ju pershendet;halla e madhe

Murgesha
02-07-06, 22:22
Seriozja_19 mirė se na ke ardhė e ja kalofsh bukur nė mesin tonė.

Murgesha!

Paradox_13
03-07-06, 14:26
Mireseardhje ne shoqrin tone Dardane te deshiron edhe Paradoxi vet i trembdhjeti.
Prania e jote ketu eshte nder per ne.
Paradox_13

seriozja_19
03-07-06, 16:58
Flm, flm shuuuume per cdo mirepritje...
...me vjen me te vertet mire...

Toni3
03-07-06, 17:19
Edhe une e pereshendes kete 'seriozen' lol

Agroni22
05-07-06, 13:10
pershendetje per ty SERIOZE ishalla je edhe ne JETE si ne shkrime SERIOZE

seriozja_19
05-07-06, 23:20
pershendetje per ty SERIOZE ishalla je edhe ne JETE si ne shkrime SERIOZE

... jam edhe ne jete serioze sepse une nuk pretendoj dicka qe nuk jam...

Dr. Leone
06-07-06, 12:08
Pershendetje seriozja ja kalofsh bukur ne shoqerin tone .
besoj se do te argetohesh mire apo thjesht ke se ku e kalon kohen dhe ku i shpreh mendimet...

Kalofsh mire
Leone

Espresso
06-07-06, 21:45
Seriozja_19

Mire se ke ardhur ne forum dhe argetim te kendshem te deshiroj me nje Espresso nese ta kana hahahaha :biggrin: :tongue: :wink:

Gentiani
10-07-06, 18:32
Seriozja_19 + 1 :tongue:

Mirė se na keni ardhur prej chattit nė Forum!:tongue: :tongue:

JU pėrshėndes duke ju dėshiruar gjitha tė mirat nė Jetė, suksese nė zgjedhjen dhe pėrfundimin e profesionit, qė ua thotė mendja dhe ua don zemra!

E para sė gjithash ēaste tė bukura diskutimi nė kėtė medium diskutimesh, ku prezenca e shkrimeve tua ėshtė e bujshme me pėrmbajtjet dhe e pasuruar me sensin e humorit.

E pėrshėndetur me njė herzliches Willkommen! :tongue:

Zero Cool
03-08-06, 17:32
A u ktheve moj serioze nga pushimi se na ka marre malli per shkrimet tua? Nejse, nje pershendetje te sinqerte nga une dhe pushim te kendshem te uroj.

vendasi
04-08-06, 00:31
Pershendetje zemrore Seriozja 19,
Te uroje te gjitha te mirat kudo qe te jeshe...
niashtu suksese ne sdudime..:wink:
mbetesh e pershendetur nga
Vendasi

Artisti
12-08-06, 12:40
Seriozja 20 te pershendes per keto 20 vitet dhe te pershendes edhe per 120 vite :biggrin: :biggrin:


.

Paradox_13
01-09-06, 15:19
Kerkova nje tem te pershendetjeve per ty por nuk e gjeta dot.
Nese me lejohet po marre te drejten qe te hap ket tem per ty duke te deshiru nje pasdite te kendshme njeherit edhe shume fat e suksese ne te ardhmen.
Me nderime Paradox_13.

seriozja_19
01-09-06, 16:36
Flm, flm shume prej juve, jam me te vertet e befasur... me vjen mire!!!

Ju pershendes :wink:

laliloli
01-09-06, 19:11
Po iu le ketu ne oden tuaj nje pershendetje te perzemert ,duke ju deshiruar nje vikend te bukur dhe relaxues.
Prania e juaj ketu i ka dhene nje freski Dardanise

Perzemersisht Lali

vendasi
03-09-06, 14:27
Seriozja_19,
Pasi qe ende nuk e ke ngren mengjesin ja diq per ty qe eshte e rekomandon per mengjes(jo patligjane me shum kryp haha)165
Te bafte mire...:wink:
Vendasi

seriozja_19
03-09-06, 19:47
Po iu le ketu ne oden tuaj nje pershendetje te perzemert ,duke ju deshiruar nje vikend te bukur dhe relaxues.
Prania e juaj ketu i ka dhene nje freski Dardanise

Perzemersisht Lali

shume flm :smile: ... have a nice week-end too!

lazdrani
08-10-06, 08:04
Seriozja nje pershendetje shume serioze per ty:biggrin:

Seriozisht Lazdrani:wink:

Zero Cool
17-11-06, 12:51
Nje pershendetje te sinqerte dhe nje dite te bukur te uroj ty Seriozja_19/20

Prishtinasja_
20-11-06, 10:12
Edhe une i bashkangjiten temes dhe te pershendes perzemersisht !!! :biggrin: :biggrin:

Zero Cool
25-12-06, 14:37
Urime festat e nderuar

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat1.gif
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/Gezuarfestat.gif

vendasi
25-12-06, 15:00
Seriozja_19,
Urime festat dhe te uroje cdo te mire ne Vitin qe po na vjen..
Vendasi367

lazdrani
26-12-06, 23:40
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_www.postribe.com1%7E0.jpg (javascript:;)


Seriozja urime viti i ri 2007.qofte ky vit i mbare dhe realizimin e shume deshirave tuja.Gezuar Lazdrani

Berisha-boy
27-12-06, 11:52
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

Kavaleri
01-01-07, 20:20
Me fat Kurban Bajrami inxhe..!

Urime dhe Vitin e ri 2007-8-9-10 e deri sa e ka kismet,
Gzuar me ignirimin e hillirimit me perqafinin e selimit.

Salute

Zero Cool
08-03-07, 13:17
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

rilinda
15-03-07, 01:13
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

ARI_03
17-03-07, 10:49
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/endlich_ausspannen.gif

Djellza:
14-04-07, 23:13
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza