PDA

View Full Version : Vajz_Kosove


Zero Cool
03-07-06, 12:26
Pershendetje dhe mireseardhje per motren time shume te nderuar.
Argetim te kendshem te uroj ne FD

Drinni
03-07-06, 12:31
Nji kallaballok pershendetje edhe nga une Zonjushe.
Mir se na ke ardhe.

Vajz_Kosove
03-07-06, 12:51
Pershendetje dhe mireseardhje per motren time shume te nderuar.
Argetim te kendshem te uroj ne FD
Flm shum per pershendetjen dhe mirpritjen tende te ngroht vllai i im :)
Te pershendes edhe une Ty pa mas :)
Te uroj nga zemra gjitha te mirat e jetes.

Vajz_Kosove
03-07-06, 12:54
Nji kallaballok pershendetje edhe nga une Zonjushe.
Mir se na ke ardhe.

Mire se ju gjeta, Te pershendes edhe une Ty :)

Naki
03-07-06, 19:29
Vajzė Kosove,
mirė se keni ardhur,ju dėshirojė ēaste tė mira nė forumin Dardan!


Naki

Agroni22
05-07-06, 13:07
mire se ke ardhe ne kete forum te deshiroje qaste te mira

agroni

Artisti
12-08-06, 12:12
Vajz Kosove t pershendessssss kudo t'jeshe

.

Vajz_Kosove
13-10-06, 16:54
Naki, Agroni22, Artisti flm shum per mirpritjen e juve..
Ju pershendes edhe un juve...
Me fal pak me vones e lexova, por siq thot populli: Ma mir von se kurr :)

Ps.: Zero_Cool te pershendes edhe ty vllai :)

Me Respekt
Vajz_Kosove

Dardan Kastrati
13-10-06, 17:03
Paaaaaaaaaaaaaaaaa vajzeeeeeeeeee_kosove mire se ke ardh ne FR dardan
A me te slapit ketu a jo vajze_kosove a ahahahahahhahahahaha
Te urojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj fat dhe lumturi ne te gjitha sferat e jetes vajzeee
te pershendessssss shumeeee dardani
__________________________________________________ _____
Jeta eshte dhyrate e natyres

Vin-Diesel
10-02-07, 16:52
Pershendetje !!

Shapata e Dardanis

Vin-Diesel
10-02-07, 16:53
Pershendetje

Shpata e Dardanis

Zero Cool
08-03-07, 13:16
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

Djellza:
14-04-07, 23:14
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Peja-Boy
31-10-09, 12:20
Pershdnetje per personat e Zhdukur hahahahahahaha

MaGnuM
31-10-09, 12:22
Pershdnetje per personat e Zhdukur hahahahahahahahahahahaha koka rikthy kjo po

Peja-Boy
31-10-09, 12:26
hahahahaha koka rikthy kjo po

Hahahaha ku me dijt ka eshte tash e mer lemza per ne dyve hahahaah ...

Kaqanikasja
01-07-11, 14:44
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF